mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2012, 16:08 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Oczywiście, że 40fps = zła optymalizacja to śmiech na sali. Powiedziałbym nawet, że to absurd i ktoś nieźle popada w paranoję.


Ja mysle ze tu niekoniecznie o to chodzi. Ludzie by moze i lykneli te 40 fps ale nie jesli czytaja ze gosciu ze sprzetem o 2 generacje slabszym ma 60-80. Tu sie oburzenie i bulwersacja pojawia.


Nie raz tak było, że gry gorzej chodziły na starszym sprzęcie. Sam mam Core 2 Quad i są gry, które chodzą lepiej na gorszym, dwujajowym procku - i właśnie w tym rzecz - jak gra jest bardziej zoptymalizowana pod dwa jaja, to na czterech jajach mogą być już problemy (i nie raz były). Ciekawe czy są jeszcze takie osoby, które pamiętają błędy "division by zero" w starszych grach, przy próbie uruchamiania ich na nowszych i szybszych prockach.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 sie 2012, 17:01 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Oczywiście, że 40fps = zła optymalizacja to śmiech na sali. Powiedziałbym nawet, że to absurd i ktoś nieźle popada w paranoję.


Ja mysle ze tu niekoniecznie o to chodzi. Ludzie by moze i lykneli te 40 fps ale nie jesli czytaja ze gosciu ze sprzetem o 2 generacje slabszym ma 60-80. Tu sie oburzenie i bulwersacja pojawia.


pytanie , czy tak jest aby na pewno
jedni mają tendencje stałego narzekania- inni stałego chwalenia się - jacy to nie są i co to nie mają- ot mam znajomego , który zawsze ma wszystko najlepsze, zna wszystkich ( np ostanio powiedział po tym jak Majewski zdobył złoto , że go zna bo był z nim na obozie sportowym kiedyś tam :) ) , ale np jak cos mu się źle dzieje to on oczywiście ma najgorzej :)

teraz pytanie - czy te 80 wyciągają normalnie czy jak się zalogują o 4 rano i stoją w najdalszym zakątku mapy ? :) - ale mają nie? :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2012, 17:33 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Dalej sa tylko na charki.


:/ szkoda że zrezygnowali z pierwotnego pomysłu.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2012, 22:11 
Cytuj  
Ja napisałem jakiego mam kompa, napisałem ile mam klatek, napisałem jakie ustawienia. Wszystko podane na tacy. Mimo tego, że na "GW2" jestem bardzo napalony to nie widzę sensu w kłamaniu ludzi i pisaniu im, że nagle mam 120 klatek. W czasie wczorajszego Stress Testu odczułem wyraźny przypływ wydajności. Przedtem gra chodziła tak średnio na jeża. Dało się grać, ale komfortową grą bym tego nigdy nie nazwał. Obecny stan wydajności jest dla mnie nadal nie do zaakceptowania. Jest poprawa, ale różnica w ilości klatek między chodzeniem po świecie a uczestniczeniem w walce jest za duża. Powinna być różnica, ale nie taka, że nagle wszystko działa dużo wolniej. Nie po to rok temu kupowałem kartę za 1000zł by teraz gra z niej nie korzystała. Śmieszy mnie to.

I uważam za cholernie nieuczciwe porównywanie "GW2" z "D3". Na "D3" się nabrałem. Kupna "GW2" nigdy nie żałowałem i pewnie żałował nie będę.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2012, 23:42 
Cytuj  
wodny napisał(a):
I uważam za cholernie nieuczciwe porównywanie "GW2" z "D3". Na "D3" się nabrałem. Kupna "GW2" nigdy nie żałowałem i pewnie żałował nie będę.


A ja nie żałuję zakupu zarówno GW2, D3 jaki lifesub The Secret World.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 06:29 
Cytuj  
u mnie na ostatnim stress teście bardzo zauważalny wzrost wydajności, choć przyznać muszę, że za długo nie pograłem, bo ciągłe dc i ogólne zjebanie ciężkim wtedy dniem zagoniło mnie do łóżka. poleciałem od razu na WvW, przy 40-50 osobach na ekranie 15-18fps (wcześniej 7-10). dupy nie urywa, ale przyrost jest znaczny i zauważalny. nie spodziewam się epickich pojedynków 1v1 w zergu, więc te 18fps musi wystarczyć, bo sprzętu zmieniać nie będę.

win7 64bit, q6600@3,1GHz, ati 5870, 4GB ram


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 08:05 
Cytuj  
I juz tylko 2 tygodnie :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 08:43 
Cytuj  
ciekawsze bedzie to, co bedzie dzialo sie za jakies 4-6 tyg;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 09:09 
Cytuj  
Tutaj? Pewnie wątek zostanie przeniesiony do "gry pozostałe" ;p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 09:18 
Cytuj  
Mysle ze za 4-6 tygodni to forum o GW2 na mmorpg przestanie funkcjonowac , chyba ze beda je podtrzymywac hejterzy i trole , bo kazda rozsadna osoba bedzie szukala informacji gdzie indziej i takze sie nimi wymieniala , gdyz poziom tego forum powoli zaczyna siegac dna i merytorycznych wypowiedzi ktore wnosza cos do dyskusji jest jak na lekarstwo.

Zaden powazny gracz gier mmorpg nie czerpie wiedzy z tego forum ale to raczej oczywiste.

A dla mnie temat moga nawet przeciagnac do flames , ja mam swoja opinie na temat gry i czytanie tutaj 95% wypowiedzi to strata czasu.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 10:21 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
...kazda rozsadna osoba bedzie szukala informacji gdzie indziej i takze sie nimi wymieniala...

No to lepiej już zacznij szukać informacji i także się nimi wymieniaj bo czas ucieka, takie gry nie mają przyszłości, miesiąc po premierze zacznie się szukanie czegoś innego, to jest normalne i zrozumiałe dla każdego z malutkimi wyjątkami, nawet nie chodzi o to że gra zaliczy czy nie faila, zwyczajnie jak każda gra od kilku lat jest tak robiona, ratować GW2 będą dodatki, które pomogą reaktywować community, więc trupem ta gra nie będzie i za kilka lat GW3 znowu zawojuje świat gier mmo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 10:23 
Cytuj  
I to jest wlasnie przyklad tego o czym pisalem powyzej...

Pelno plucia i wrozenie faila nie podajac zadnego argumentu , standard inteligentow tego forum , dlatego tak nisko juz upadlo.

Jedyna osoba ktora cos w tym temacie wniosla przez te kilkaset stron to sula, reszte postow rownie dobrze mozna by skasowac.

Ja embe bym sie moze z toba o cos zalozyl oficjalnie ze ta gra nie zaliczy faila , tylko ciezko stwierdzic co bedzie failem a co nie , bo danych o oplacanym abonamencie nie bedzie.

Jak wymyslisz jak okreslic bedzie mozna faila albo win GW2 to daj znac.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 10:32 
Cytuj  
Trochę nowych obrazków ode mnie:
http://imgur.com/a/SzV5k#0 :)


Warrior z młotem wymiata! :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 10:38 
Cytuj  
LoL wodny.

Oblukaj ten pierwszy obrazek w calej galerii , zanim go powiekszylem to myslalem ze twoja postac tam stoi z taka zajebista kosa :D :D :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 11:55 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
iniside napisał(a):
Niechce nic mowic, ale sami kupilscie D3. Najbardziej overhypowana gre w historii..


Kto kupil ten kupil..... nikt z moich znajomych (a to sa ludzie grajacy w gry od ponad 20 lat) nie nabral sie na ten marketingowy bulshit Blizzarda w przypadku D3
Tylko tutaj sa takie zdesperowane zjeby ktore kupuja kazda gowniana gre.
W przypadku GW2 sytuacja jest identyczna.


Idź lepiej trollować w domu. Oczywiście raport "za zjebów" też poleciał. Kuku namuniu :/..


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 16:16 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=-d73PL_7x5M

Na rozladowanie nastrojow :lol:

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 20:25 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
nikt z moich znajomych (a to sa ludzie grajacy w gry od ponad 20 lat)


:lol: :lol: :lol: good one

*
Avatar użytkownika

Posty: 78
Dołączył(a): 3.07.2012
Offline
PostNapisane: 12 sie 2012, 09:26 
Cytuj  
https://twitter.com/GuildWars2/status/2 ... 1689874433
Powariowali xD
20 naszego czasu chyba (i ma trwac tylko godzine)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2012, 09:43 
Cytuj  
Tak. Dzisiaj od 20 do 21. Cieszę się jak dziecko, które znowu może pobawić się ulubioną zabawką. Albo to już oznaki uzależnienia. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2012, 10:29 
Cytuj  
Makaburi napisał(a):
https://twitter.com/GuildWars2/status/234473241689874433
Powariowali xD
20 naszego czasu chyba (i ma trwac tylko godzine)


Wiedzą, że jak nie poprawią wydajności to dużo stracą także robią co mogą. ;>


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.