mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 16:01 
Cytuj  
No i jeszcze zajebiście wygląda z nim postać w ciężkiej zbroi. ;> Mogli już dać jakąś dubeltówkę lub łuk a nie patyczek.


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 16:07 
Cytuj  
Łuk i ciezka zbroja jest ok ? :)

Osobiscie uwazam, ze to ciekawe polaczenie.
Biegam taka puszka z duzym, drewnianym staffem w rekach i korzystam z roznych blogoslawienstw.
Zawsze to cos innego niz oklepany miecz i tarcza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 16:26 
Cytuj  
Wizualnie lepiej. ;>


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 17:29 
Cytuj  
Zagralem dzis 2 insty(te na 30 i 40 lvl) i musze powiedziec, ze dawno nie spotkalem sie z tak zjebanym tworem dungeonowym. Instancje zawieraly srednio moze z 15 mobow, z czego kazdego z nich bilo sie dluzej jak world bossa w Aionie(wogle w calej grze to jest dla mnie problem - nie czuc mocy postaci, to ciagle bicie pojedynczo mobow) no i po tym doswiadczeniu moge smialo powiedziec, ze kurwa zadowole sie robieniem super duper serduszek i nie chce zadnego 'endgame'u' w postaci wiekszej ilosci instancji bo poprostu w gw2 to nie ma racji bytu - dawno nie bylem tak zamulony robiac cos w mmo + sama idea, ze moby biegaja sobie po calym party i wszyscy sie turlaja albo zataczaja male okregi kitujac je jest meh. Naprawde dawno sie tak chujowo nie bawilem i az sam sie sobie dziwilem, ze dalem rade je ukonczyc.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 17:34 
Cytuj  
Ilu jeszcze potrzebujesz negatywnych odczuc z gry, zeby przestac sie bawic? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 17:41 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Ilu jeszcze potrzebujesz negatywnych odczuc z gry, zeby przestac sie bawic? :)

+1.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 26
Dołączył(a): 31.01.2012
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 17:50 
Cytuj  
szamotula
Od początku jedziesz po gw2, a jakoś wbiłeś ten 30 lvl. Jak tak kochasz te ukochane dungeony to czemu nie grasz w wowa. W gw2 liczy się otwarty świat, jak lubisz ograniczać się do instancji to jest od tego wiele gier.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 18:36 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Zagralem dzis 2 insty(te na 30 i 40 lvl) i musze powiedziec, ze dawno nie spotkalem sie z tak zjebanym tworem dungeonowym. Instancje zawieraly srednio moze z 15 mobow, z czego kazdego z nich bilo sie dluzej jak world bossa w Aionie(wogle w calej grze to jest dla mnie problem - nie czuc mocy postaci, to ciagle bicie pojedynczo mobow) no i po tym doswiadczeniu moge smialo powiedziec, ze kurwa zadowole sie robieniem super duper serduszek i nie chce zadnego 'endgame'u' w postaci wiekszej ilosci instancji bo poprostu w gw2 to nie ma racji bytu - dawno nie bylem tak zamulony robiac cos w mmo + sama idea, ze moby biegaja sobie po calym party i wszyscy sie turlaja albo zataczaja male okregi kitujac je jest meh. Naprawde dawno sie tak chujowo nie bawilem i az sam sie sobie dziwilem, ze dalem rade je ukonczyc.



przecież to logiczne że bardziej zajmującą rzeczą jest wciskanie kilku skilli i patrzenie jak hp bossa spada. to tak zajmujące przeżycie że dziwi mnie że nie stworzyli jeszcze do tego dyscypliny dla ludzi którzy lubią mocne wrażenia.

jak dla mnie pierwsze wrażenia byłyby zajebiste gdyby mnie jak i masie innych ludzi nie zajebano konta. aneta dała dupy nie zabezpieczając się jak należy. czekam już ponad 32 godziny na zwrot konta i nadal głucha cisza :/


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 18:39 
Cytuj  
A hasło miałeś unikalne ? Tak pytam bo po ostatniej fali hackow na rozne rzeczy to ja na kazde konto mam unikalne hasło.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 19:20 
Cytuj  
tak, inne hasło do gry inne hasło do emaila etc. nawet nie miałem włamu na konto email, nie mam bladego pojęcia jak to się stało.


_________________
steam: Deathel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 19:21 
Cytuj  
moje wrazenia z pve - nie moge sie przebic na zadnej postaci na 4 level, po prostu umieram z nudow
natomiast pvp jest naprawde dobre jak na poczatek gry. jesli pozmieniaja jeszcze troche rzeczy to bedzie super


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 19:29 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
moje wrazenia z pve - nie moge sie przebic na zadnej postaci na 4 level, po prostu umieram z nudow
natomiast pvp jest naprawde dobre jak na poczatek gry. jesli pozmieniaja jeszcze troche rzeczy to bedzie super


4 lvl? A co Ty bys chcial robic w pve, zeby nie umierac z nudow?

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 19:31 
Cytuj  
jak przebrniesz przez pierwsze levele to zaczyna sie robic znacznie ciekawiej. na moim lvlu (62 prawie) większość veteran mobków zachowuje się jak bossy (przyzywają addy, mają swoje etapy i trzeba troche taktyki żeby je rozbić). podobno walki ze smokami robią wrażenie, a instancje wymagają skupienia i ogarnięcia większego niż w innych grach (nie ma zbierania aggro, każdy musi się pilnować, robić uniki/bloki, kite'ować etc.). Mnie pve ujęło, mimo że jestem wielkim antyfanem tego typu rozgrywki w grach MMO. Podobnie crafting, jest całkiem prosty w obsłudze i bardzo elastyczny, a przy tym każdy jest samowystarczalny.


_________________
steam: Deathel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 19:32 
Cytuj  
dobre pytanie :) nie watpie, ze potem jest ciekawiej, ale nie za bardzo chce mi sie przebijac przez questy typu: pomoz farmerowi podlac roslinki i porozmawiaj z krowka, jesli moge od razu wskoczyc na 80 lvl pvp

problem w tym, ze dzisiaj spvp sypie sie od poludnia i nie da sie grac~~


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 19:36 
Cytuj  
Bullshit, zawsze jest cos innego do zrobienia niz samo podlewanie.
Jeszcze nigdy nie robilem takiego questa.

Zawsze jest jeszcze jakies dodatkowe zadanie.
Chociazby u ludzi jedno z pierwszych serduszek. Podlewasz ALBO bronisz farmy przed mobkami.

Kurde, tutaj sie naprawde przyjemnie "idzie" do przodu w pve, mam wrazenie ze wiekszosc ludzi na forum psioczy dla samego psioczenia. A co, marudzenie to podstawa, zawsze ;)

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 21:45 
Cytuj  
pve to dziura , za to pvp (wvwvw) najlepsze jakie widzialem , nawet optymalizacja na + gra sie calkiem plynnie przy naprawde duzym massivie , najlepsze sige/tego typu pvp jakie do tej pory widzialem :D


_________________
www.methodwow.com


Posty: 26
Dołączył(a): 31.01.2012
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 23:03 
Cytuj  
Pve też jest dobre, wskaż mi chociaż jedno mmorpg, które ma lepsze pve. Ostatnio boss opanował taką ruinę miast i 30 graczy przez pół godziny tam walczyło i co chwilę wszyscy padali, bo duże comba walił, ale w końcu się udało i przede wszystkim- dzieje się to w otwartym świecie, a nie, że stoisz w mieście i czekasz w queue na dungeon.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2012, 00:57 
Cytuj  
Tylko tych skilli malo. Napierdalam Warriorem calymi 3 (+1 sytuacyjny) skillami uzywajac Rifla przez 22lvl i jak pomysle, ze bede robil to samo przez jeszcze 60 to mnie troche sily opuszczaja :)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2012, 05:47 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Tylko tych skilli malo. Napierdalam Warriorem calymi 3 (+1 sytuacyjny) skillami uzywajac Rifla przez 22lvl i jak pomysle, ze bede robil to samo przez jeszcze 60 to mnie troche sily opuszczaja :)


No to źle wykorzystujesz swoją postać. Ja też mam warka greatsword / rife, i korzystam z obu broni podczas walki, do tego okrzyki, sygnety, wiec nie jest źle. A prawda jest taka, że grając w Rifta, na 27lvl używam 4 skile (też warrior).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2012, 06:42 
Cytuj  
Niezly rekinek :D
http://images.bluegartr.com/bucket/gall ... 7f2a52.jpg

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.