mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 08:00 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Trudno Ci skumać, że narzekanie 2 tygodnie na grę za 200zł i płakanie w każdym temacie jest mega debilne? Nawet Mendol to potwierdził i już mu chyba ciśnienie podskoczyło. Jak tego nie widzisz to sorry ale nie mamy o czym rozmawiać. Chyba, że uważasz że to forum nadaje się tylko do robienia dramy?

Czy ja robie drame? Po prostu mowie ze maja pelne prawo do wyrazania negatywnych opini bo gra miala mimo wszystko wygladac w pvp inaczej (i zeby nie bylo czesc z rzeczy napisanych w grubszym poscie o pvp przez Szamotule jest tez z dupy wzieta, ale jednak ma troche racji) nie mowiac o pve (i nie chodzi mi tu o instancje i raidy, bo to mnie kompletnie w gw2 nie obchodzi), to jak to robia i jakiej ilosci to inna sprawa, jakie jest rozwiazanie podalem w drugiej czesci swojego postu, oczywiscie na ktory macie wyjebane. Ty dojebales do tego porownanie kompletnie z czapy, ciekawe czy chociaz zaczaisz co w nim nie gra.

Cytuj:
Zgadza się , facepalm, wielu ludzi wydało taką samą kwotę, gra im się nie spodobała, napisali o tym i albo nie grają albo sprzedali konta, widzisz ich teraz płaczących, przepraszam, "dyskutujących" i rozwalających każdy temat w dziale GW2 ? Przecież maja do tego prawo, nie?

Kto napedza ich placze? Przez pewien czas, zalili sie w jednym temacie, rozdupiliscie te "dyskusje" na inne tematy, do tego jak juz ktos tu probuje gadac jak w temacie o klasach to nikomu sie nie chce nawet odpowiadac, standardowo uprawiany jest tu tylko flame. :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 08:12 
Cytuj  
Podsumowując:

Oni wydali 200pln więc mają prawo rozpierdalać każdy temat w winni są tylko ci którym gra się podoba bo otrzymaliśmy ją za darmo i dlatego nie mamy prawa do posiadania chociaz jednego normalnego tematu w dziale GW2.

Wszystko jasne, dzięki nie widziałem tej całej prawdy.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 08:14 
Cytuj  
Nie, wrzuc ich na ignora (ew. po prostu olewaj ich posty tutaj) i nie prowokuj dalszej "dyskusji", zachowujesz sie jakbys byl na tym forum od tygodnia i nie wiedzial do czego prowadzi przekomarzanie sie z Kabra.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 08:18 
Cytuj  
Mam ich obu już od dawna na ignore ale do chwili aż reszta nie zrobi tego samego i nie przestaną ich cytować to flame będzie nadal trwał i nadal w tym dziale nie znajdzie sie nic normalnego nt gry.

Po za tym Kabra i Szam tez mogli by się czasem powstrzymać.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 10:19 
Cytuj  
"Maly" grind dla Legendary ;)

Cytuj:
So apparently the legendary is made of 4 things with intermediary gift creation.

Base Weapon + Gift of X + Gift of Y + Gift of Weapon

Gift of X
Gift of the Explorer (100% Map Completion) + Gift of Battle (500 WvW Tokens) + Bloodstone Shard (200 Skill Points) + 250 Obsidian Shards (525k Kharma)

Gift of Y
Mystic Clover + Ecto + x + y

Gift of Weapon Specific
Gift of Weapon Type + Gift of Specific Weapon + 100 Icy Runestones + Superior Sigil of X

Where to find:
Gift of Explorer - 100% Map Completiong
Gift of Battle - 500 WvW Tokens
Gift of Weapon Type - 250 of the 4 top crafting materials, ie Gift of Metal = 250 Orichalcum+250 Mithril+250 Platinum+250 Darksteel
Gift of Specific Weapon = Recipe purchased from Miyani in Lion's Arch, ie Gift of Darkness for the Greatsword Twilight = Gift of Ascalon + 250 Orichalcum + 250 Cured Hardened Leather + 100 Onyx Lodestone
Gift of Dungeon - 500 Dungeon Tokens (purchased from the weapon tab of the Dungeon Vendor in Lion's Arch)

Bloodstone Shards - Purchased from Miyani for 200 skill points
Obsidian Shards - Purchased from vendor at Temple of Balthazar in Straights of Devestation (when it is not contested) for 2100 kharma/per (total 525k)
Icy Runestone - Purchased from vendor who appears in Frostgorge Sound after the Claw of Jormag event is successful for 1g/per (total 100g)

Lodestones:
Can be dropped (extremely rarely) from appropriate elementals once you hit 80. ie Onyx can be dropped by earth elementals killed by an 80 character.
Can be crafted via the mystic forge via the recipe : 2 Cores + 1 Pile of Crystalline Dust + 1 Crystal + 1 Bottle of Elonian Wine.

Lodestone Cores - can be obtained via drops (rare) from the appropriately themed dungeon. Onyx=Twilight Arbor, Molten = Citadel of Flame, etc.

Mystic Clovers - Can randomly be obtained (extremely rare) via the Mystic Forge via the recipe 10 Obsidian Shards + 10 Ectoplasm + 10 Crystals + 10 Mystic Coins = 20-50 Random Crafting Material

Crystals - purchased from Miyani 3 skill points for 5

Mystic Coins - obtained via daily and monthly achievements or purchased from TP

--

In short you are going to need to grind grind grind.

~1-2 Million Kharma (Gift cost + Clover creation)
25+ Dungeon #1 Runs (Gift)
Unknown but large number of Dungeon #2 runs (Lodestones)
~250+ Skill Points (Bloodstone + Crystals)
~150g+ (Recipes+Wine+Ice Runestones)

This doesn't even take into account the amount of gathering, gold farming or days played required to obtain the Mystic Coins, Ectoplasm, and the rest of the multi-tiered crafting materials required. (Hell there is even a weapon that requires you to buy or convert gold into gems and buy a store only item.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 10:39 
Cytuj  
No przynajmniej nie będzie tych legendary zbyt wiele na serwie ;).

A tak na serio to może zmniejszą wymagania kiedyś... A jak nie to i tak dobrze:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 10:45 
Cytuj  
https://forum-en.guildwars2.com/forum/p ... fied-Wrath

https://dviw3bl0enbyw.cloudfront.net/up ... /gw001.jpg

tez takie cos widzialem kilka dni temu, ale myslalem ze to bug :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 10:49 
Cytuj  
Szykuje się chyba kolejna fala banów :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 11:07 
Cytuj  
https://forum-en.guildwars2.com/forum/p ... ial-Thread


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 11:26 
Cytuj  
iniside napisał(a):
https://forum-en.guildwars2.com/forum/pvp/wuvwuv/Queues-for-WvW-The-Official-Thread


już blood wklejał


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 11:35 
Cytuj  
[quote="Kabraxis"albo ROBIC COS INNEGO.


(post wyedytowany przez moderatora)[/quote]

Pojebalo cie juz do reszty mendol?
Nie, nie mozesz robic NIC INNEGO. Mozesz bic mobki. Koniec Kropka.
CALA gre poznajesz na lvlach 1-80 i to jest fakt.

Wiec powtarzam:

Cytuj:
Nie ma czegos takie jak 'PvE endgame' w GW2. Gra nie otwiera zadnych dodatkowych activities na max lvlu.
Mozesz farmic osiem dungeonow (ktore mozna farmic tez w czasie levelingu tbh) albo jebac mobki bo gra nie pozwala na nic innego (bo craft itd wymaga kolosalnego grindy pod koniec gry).


Tak to wyglada. W porownaniu z innymi themerkami - biednie.

I wara od moich postow. Edytuj sobie swoje. Kurwa edytowac i cenzurowac ludziom posty bo cale dwie osoby w dziale (trzy z zabolkie male to kretyn to go nei licze) nie moga zniesc ze gra jest gorsza niz byla zapowiadana i nie moga zniesc zadnej krytyki. Juz ci na starosc calkiem chyba odjebalo.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 wrz 2012, 11:46 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 11:42 
Cytuj  
nie pojebalo.
zmienilem tylko wulgarna czesc twojej wypowiedzi.
i naprawde, po raz ostatni prosze abyscie nie robili chlewu wszedzie gdzie WAM pasuje bo skonczy sie tym, ze nie bedziecie mogli pisac przez tydzien.
moja cierpliwosc jest na wyczerpaniu :)

i zmien ton troszke jak o cos prosisz. zacznij sie zachowywac jak dorosly facet, to tak bedziesz traktowany.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 11:49 
Cytuj  
to teraz oprocz zlego pisania o GW2 juz klnac tez nie wolno? Czego jeszcze nei wolno?
a wczoraj jescze ci to nie przeszkadzalo... ba! sam klnales w postach jak szewc nieraz...zmiana standardow? zabolek ci przeslala kase zeby mnie cenzurowac? ;) hehe

/roftl

Nie rozsmieszaj mnie dziadku.

Bede pisal co chce, gdzie che i jak chce. Na tej ksywce czy innej.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 11:50 
Cytuj  
mozna pisac zle, mozna klnac - pisalem o tym wiele razy.
jak rowniez wiele razy prosilem aby robic to w tym temacie.
a nie w KAZDYM gdzie WAM to odpowiada.
imo to bardzo fair deal.
szkoda, ze nie potrafisz tego zrozumiec.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 12:32 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Ravushimo napisał(a):
/facepalm


Zgadza się , facepalm, wielu ludzi wydało taką samą kwotę, gra im się nie spodobała, napisali o tym i albo nie grają albo sprzedali konta, widzisz ich teraz płaczących, przepraszam, "dyskutujących" i rozwalających każdy temat w dziale GW2 ? Przecież maja do tego prawo, nie?

Widać wszędzie tylko naszą lovely couple gdzie na każdy normalny post zaraz się znajdzie odp od któregoś która wywołuje kolejny flame.


Polecam cofniecie sie kilka stron i zobaczenie kto kogo bashuje. Ja to wlasnie zrobilem i to na kazdy negatywny post odpisuje fanboj, a nie na odwrot. Zreszta stary zastanow sie - ostatni raz kiedy ktos cos napisal o tej grze bylo w dziale Elementalist kilka dni temu, wiec jak MY mozemy rozpierdalac kazdy post skoro te posty sie nie pojawiaja ;|?
To MY tutaj tworzymy dyskusje - patrz co bylo wczoraj. Kabra napisal, ze PvP mu sie nie podoba, ja potwierdzilem, napisal potem Yahzon, ze jemu jednak pvp sie podoba, ja odpisalem rozpisujac moim zdaniem flawsy PvP w GW2, na ktore nawet twierdzaco odpisal Yahzon i sam sie zgodzil, ze faktycznie z tego co napisalem to PvP srednio sie prezentuje, ale jemu sprawia na szczescie granie PvP fun.

I na tym powinna sie dyskusja o PvP skonczyc - ja napisalem swoje, Yahzon odpisal, potem obydwoje wymienilismy sie pogladami i koniec. Ale guess what, wjebac musial sie madry gosc TobiSkarbnicawiedzyowowie w skrocie piszac 'jak sie nie podoba to wypierdalac'
I tak jest zawsze.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 12:46 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
...
Nie rozsmieszaj mnie dziadku.

Bede pisal co chce, gdzie che i jak chce. Na tej ksywce czy innej.


Wyszło szydło z worka ;)? Trolling na multi ACC to aż prośba o ban na 2 tygodnie ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 12:51 
Cytuj  
To ze tak pisze to nie znaczy ze to robie drogi zabolku ;)

No i tak wogole to szamotula wyzej znakomicie podsumowal 'problem'.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 12:53 
Cytuj  
Szkoda, ze podsumowal go tak pozno.
nikt nie podwaza tego, ze potraficie pisac z sensem i krytykowac w oparciu o argumenty.
niestety forma przekazu jak i jezyk, ktorego uzywacie, agresja, powoduja, ze bez wzgledu na to co piszecie w tej chwili, ludzie od razu rzucaja sie na was :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 13:36 
Cytuj  
Kabra nie że chce Ci zrobić dobrze ale....

Szanuję twoją sporą wiedzę o grach ale chyba nie za bardzo rozumiesz co mnie na przykład wkurza w twoich postach (i pewnie resztę).


KAŻDY MA PRAWO MIEĆ WŁASNĄ OPINIĘ I NIE POWINIEN WMAWIAĆ INNYM, ŻE JEGO OPINIA JEST JEDYNĄ SŁUSZNĄ

Ja sam rozumiem to co piszesz, umiem czytać i reszta też. Problem jednak polega na tym, że sposób w jaki Ty albo Szamotuła wypowiadacie się o GW 2 sprawa, że osoba która ma mega fun(ja, inside, blood ....) po prostu się wkurza. Nie dlatego, że masz rację ale dlatego, że próbujesz nam wpoić swoją opinię jako jedyną nieomylną. A szamotuła w tej kwesti to totalnie przegiął w którymś poście.

Rozumiem, że gra Ci się nie podoba, szanuję to. Tylko proszę, nie musisz tego wyrażać w każdym poście i często w sposób prowokujący. Wystarczyłoby, żebyś napisał raz albo dwa jakieś podsumowanie bez hejtu i tyle. Jak mi się nie podoba np PoE, to nie jęczę o tym cały czas, bo przecież zawsze można argument na tak obrócić na argument na nie. Ale nikt tego nie robi.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 13:51 
Cytuj  
Na pudelku pisze - gra X ma feature A. Okazuje sie, ze tego nie ma = nie opinia, a fakt ze cos jest nie tak.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.