mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 13:16 
Cytuj  
Kabra zaloz sobie blog, bedzie z pozytkiem dla nas wszystich i dla Ciebie rowniez.


_________________
BF3: hungrymumin

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 13:17 
Cytuj  
Patologia jest ze temat jest opanowany przz ludzi, ktorzy atakuja innych tylko dlatego ze smieli napisac ze "zrobilem to wszystko juz w becie wiec bede jak najszybciej przelatywal przez ten content ponownie aby dostac sie do rzeczy, ktorych nie widzialem".

I zaczyna sie najazd ze jak to skipowac i ze wogole GW2 jest fun od poczatku i potem proby zakrzyczenia ze wcale tak nie jest, mimo tego ze to jest jeden wielki zerg fest. :)



Cytuj:
Kabra zaloz sobie blog, bedzie z pozytkiem dla nas wszystich i dla Ciebie rowniez.


A wiesz ze juz to przerabialismy. ;)
Blogow nikt nie czyta - tutaj mam publike chlonaca kazde zdanie z wypiekami na twarzy. ;)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 19 sie 2012, 13:19 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 13:18 
Cytuj  
Troche dystansu bardzo by sie przydalo.


_________________
BF3: hungrymumin

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 13:20 
Cytuj  
Wywalilem o dystansie. Pierdolic dystans :) NIe ma go za grosz z obu stron. :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 14:01 
Cytuj  
A przydalby sie wlasnie z obu. Tyle juz zostalo napisane, ze pozostaje tylko poczekac na premiere. Potem po miesiacu mozemy zrobic podsumowanie.

Bynajmniej nie chodzi o to kto ma racje, tylko o to czy gra nadal bedzie nas zabawiac, mimo swoich plusow i minusow, ktore zreszta dla kazdego sa troche inne.


_________________
BF3: hungrymumin

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 14:35 
Cytuj  
wywalic, to ja zaraz wywale te wasze smety przez ostatnie 2 strony.
macie od takiego marudzenia dzial we flames.
prosze cie kabraxis po raz drugi i ostatni zebys skonczyl ze swoja agresja bo swiadomie prowokujesz awanture, ktora do niczego nie prowadzi.
a inni zamiast cie zignorowac daja sie poniesc emocjom.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 15:08 
Cytuj  
Mendol zrób czystke !! ty ubeku !!
jak coś jestem na TS :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 10:51 
Cytuj  
To mnie troche martwi:

http://www.guildwars2guru.com/topic/513 ... ators-gvg/

Oczywiscie moze byc fake lub zle zinterpretowane/przetlumaczone.


Ostatnio edytowano 20 sie 2012, 11:10 przez Lorath, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 11:05 
Cytuj  
Znaczy martwi sie randomowy post, przełtumaczony z randomowego języka ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 11:05 
Cytuj  
Lorath napisał(a):


4. The end-game is not 100% completed, there is much work to do, but ANET is not expecting the the end-game to be reachable quickly, they are now focused on the release, if all goes well they will move on to work at 100% in the endgame (DiabloIII nostalgia??).


Cóż, twórcy SWTOR też tak myśleli a większość graczy w ciągu miesiąca zrobiła wszystko i dotarła do "end game". Dziś wiemy jak wygląda sytuacja w tej grze.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 11:07 
Cytuj  
Zleci się jak w przypadku "D3" grupka graczy, którzy przejdą grę w dzień i będą narzekać, że nie mają co robić. Buhahaha. Nie mogę się tego doczekać. ;)

Skoro end-game zaczyna się od 1 levelu to wychodzi na to, że cała gra jest niedokończona. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 11:09 
Cytuj  
Tylko, że SWTOR to była typowa end-gamowa gra, która zmieniała sie zaraz po dobiciu na lvl 50.
W GW2, na 80lvl bedziesz robił to samo co na 40 ;s.

Nie zmienia to faktu, że ten post to wynik tego, że ktoś nie zna angielskiego. Już widze jak jakiś developer w AN mówi tydzień przed premiera nie mamy skończonej całej gry, ale napewno bedzie dobrze. LOLZz.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 11:13 
Cytuj  
Pewnie patch ze stosownym contentem wypuszczą 25 września. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 11:17 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Pewnie patch ze stosownym contentem wypuszczą 25 września. ;)


A to by byla dobra zagrywka :) Wyciac troche contentu teraz, zeby pandom na leb zrzucic za miesiac :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 11:18 
Cytuj  
Ciekawi mnie co jest niedokonczone... czy endgame'owe zony (Orr) czy explorable dungeony najtrudniejsze (ktore chyba tez mialy sie liczyc jako ''endgame').

Ogolnie to ja sie im dziwie - powinni olac endgame i normalnie poszerzac gre horyzontalnie. Te trzy zony z eventami i tak nie zatrzymaja w grze nikogo dluzej niz na pare tygodni (a pewnie i krocej bo dopiero tam bedzie clusterfuck, zerg i slideshow).

Gdybym mial w ta gre grac dla normalnie themeparkowo rozumianego 'endgame' to bym nawet nie spojrzal na GW2 - od tego jest np RIFT a dla lubiacych kicz WoW.

Wiem ze oni mysle ze jak robia 'normalne' MMO a nie instantowke jak GW1 to musza sie skupic po premierze na 'endgame' a ja mowie... bullshit i mam nadzieje ze content update'y nie beda sie sprowadzaly do dungeonu co dwa miechy. :/


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 11:25 
Cytuj  
Swoja droga dziwi mnie sposob w jaki RANDOM structured PvP ma dzialac - ta zasada hotjoin games. Troche szkoda, ze nie ma jakiegos systemu turniejowego dla randomow tak jak solo queue w grach MOBA, bo na dobra sprawe jak ktos nie ma teamu to srednio fajnie bedzie sie bawic jesli glownie interesuje go structured PvP.
Jakis system gier 5v5 solo queue z ratingami i rankingami bylby imo fajny(co jak co, ale w wiekszosci podobnych gier topowi solo gracze graja z rownymi sobie i tak sie potem tworza czolowe teamy/ludzie za zauwazani przez czolowe teamu), tylko duzo tweakingu by to wymagalo - taki built-in voip to bylby must wtedy no i zeby jakos sensownie team compa dobieralo(moze jakis role check? Zaznaczasz na jakiej pozycji chcesz grac i tak matchuje graczy itp).


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 11:27 
Cytuj  
Przez endgame chodzi o im pewnie o zony level 80 z tymi meta-eventami. Orr itd. Defacto robienie tego samego co sie robilo w czasie levelowanie tylko, że więcej.
Ja naprawde wątpie zeby nie mieli tego skonczonego. Pewnie ktoś zinterpertował niedopracowane jako kompletny brak ;s.

Ja sie będe śmiał, jak ludzie oczekujacy ze na level 80 w GW2 nastąpi nagły focus shift, zobacza, że nic takiego nie ma i będzie wielkie WTF! Będe sie smiał do rozpuku.
A jeszcze jak odrkyja, że "end-game" polega na wracaniu do starych zon, robieniu jumping puzzle, i ogólnie pojętej eksploracji (nie wszystko jest zaznaczone na mapie. np. dungeony), to poleci po internecie naprawde wielki flame, za to, że ktoś tym razem dotrzymał obietnicy :E.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 78
Dołączył(a): 3.07.2012
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 11:42 
Cytuj  
Pomijajac, ze poster z guildwars2guru (Protoss), ktory rozpoczal zlinkowany topic jest u mnie na ignorze (czyli kiedys tam uznalem go za trolla/nieuleczalnego whinera/kolesia, ktorego wypocin nie chce w zadnym wypadku czytac), to mnie brak tego mitycznego end-game jakos nie rusza kompletnie.

Planuje (na ile starczy mi cierpliwosci) rollnac 8 postaci (po 1 na profke) i levelowac je rownolegle po 5 leveli (przeplatajac craftem, sPvP i WvW), nie spieszac sie nigdzie z naciskiem na 100% ukonczenia zony, zanim przejde do kolejnej, wachajac kwiatki po drodze i podziwiajac widoki, wiec do tego end-game to ja predko nie dotre.

A nawet jakbym dotarl do tych zon 80-cio levelowych (tam niby ma byc ten mityczny cud?), zrobil wszystko w zonach wczesniejszych (malo prawdopodobne) i okazalo sie, ze nic tam jeszcze nie ma, to zawsze mam sPvP i WvW na przeczekanie.

Wiec z mojej strony:
brak endgame?
/care

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 11:54 
Cytuj  
Makaburi napisał(a):
Pomijajac, ze poster z guildwars2guru (Protoss), ktory rozpoczal zlinkowany topic jest u mnie na ignorze (czyli kiedys tam uznalem go za trolla/nieuleczalnego whinera/kolesia, ktorego wypocin nie chce w zadnym wypadku czytac), to mnie brak tego mitycznego end-game jakos nie rusza kompletnie.

Planuje (na ile starczy mi cierpliwosci) rollnac 8 postaci (po 1 na profke) i levelowac je rownolegle po 5 leveli (przeplatajac craftem, sPvP i WvW), nie spieszac sie nigdzie z naciskiem na 100% ukonczenia zony, zanim przejde do kolejnej, wachajac kwiatki po drodze i podziwiajac widoki, wiec do tego end-game to ja predko nie dotre.

A nawet jakbym dotarl do tych zon 80-cio levelowych (tam niby ma byc ten mityczny cud?), zrobil wszystko w zonach wczesniejszych (malo prawdopodobne) i okazalo sie, ze nic tam jeszcze nie ma, to zawsze mam sPvP i WvW na przeczekanie.

Wiec z mojej strony:
brak endgame?
/care


Mam podobne założenia + dzienne / miesięczne achivimenty (to chyba pierwsza gra, w której zamierzam robić te achivki, bo tu przynajmniej są jakieś rewardy a nie tylko śmieszne, nic nie dające punkty). A WvW to swoją drogą.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 12:30 
Cytuj  
wreszcie gra gdzie moge zaczac pare tygodni po starcie zabawe i bede sie bawic ze znajomymi w grze bez zadnego problemu

dotychczas bylo to niemozliwe w standardowych levelowkach,idealna gra dla mnie,nie musze sie uzerac z randomami przez zmudny proces levelowania

taki planetside w wersji rpg :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.