mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 12:36 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
wreszcie gra gdzie moge zaczac pare tygodni po starcie zabawe i bede sie bawic ze znajomymi w grze bez zadnego problemu

dotychczas bylo to niemozliwe w standardowych levelowkach,idealna gra dla mnie,nie musze sie uzerac z randomami przez zmudny proces levelowania

taki planetside w wersji rpg :)

No nie gadaj ze będziesz grał ? :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 12:59 
Cytuj  
Pewnie tak ,czasu ani ochoty na gonienie znajomych co odskoczyli z levelami juz dawno nie mam
dlatego obecnie interesuja mnie dwie pozycje:GW2 i PS2


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 13:07 
Cytuj  
Oj tam Alda, w swtor dałeś radę nas dogonić :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 13:23 
Cytuj  
No tak ale to bylo okupione tym ze gralem do poznych godzin nocnych,a 4 godziny snu i do pracy z dzieciakami to niestety nie da rady tak juz :) ,stad mnie cieszy ze w GW2 nie bede musial tego robic


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 13:36 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

Wiem ze oni mysle ze jak robia 'normalne' MMO a nie instantowke jak GW1 to musza sie skupic po premierze na 'endgame' a ja mowie... bullshit i mam nadzieje ze content update'y nie beda sie sprowadzaly do dungeonu co dwa miechy. :/


Content patche to bedziesz dostawal raz na 12 miechow w postaci platnego dodatku :) Pierwszy juz pewnie na wiosne 2013.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 13:46 
Cytuj  
a tak serio przewidujecie że starczy zapału na 2-3 tygodnie w tej grze ?
ostatnio najdłużej grałem w swtor, prawie dwa miesiące i sam w niej zostałem, a gry zobaczyłem może z 30%, rekord to był TSW i trzy dni :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 13:55 
Cytuj  
Zalezy komu, embe. Imho jak ktos zdroworozsadkowo spoglada na GW2 to naprawde w tej grze nie ma nic rewolucyjnego, co moglby przykuc do monitora na dlugie, dlugie miesiace. Podejrzewam, ze osoby, ktore beda w niej nolifowac to wytrzymaja 3-4tyg., te ktorej graja wolniej to pewnie dluzej, normalne. I wbrew pozorom w tej grze jest end-game, chociazby te ostatnie zony. Jesli sa one skonczone i dopracowane to pewnie bedzie co robic. A jak ktos sadzi, ze ludzie beda sie cofac do zon 1-15lvl na 80lvl zeby robic tam hgw co, to jest naiwniakiem.
Najwiekszym plusem GW2 jest to, ze nie ma abonamentu, natomiast NIC nie wiemy o tym jak beda postepowac z content patchami - czy beda trzymac nowa zawartosc na platne dodatki, a jesli nie to jak duze beda darmowe content patche. To tez w duzym stopniu zadecyduje o zywotnosci tego tytulu, a trzeba pamietac, ze te decyzje nie do konca beda nalezec do samej ArenyNet tylko w wiekszosci wypadkow do ich wydawacy, ktory zdecyduje czy dajemy graczom cos za darmo czy wyciagamy kase dodatkami.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 14:02 
Cytuj  
An mówiło że będzie dodawać content na niżej levelowe zony więc imo będzie sens sie cofać, zresztą nawet jak pociskalem w rifta to sie cofalem do takich zon, porobic achi, jakieś puzzle, polapac itemki do kolekcji itd.

To kto jak dlugo będzie grał zależy od tego czego oczekuje dana osoba od gry, oceniając po postach to minimum 50% tego forum odpadnie szybko.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 14:03 
Cytuj  
Ja myślę, że będzie podobnie jak w GW, gdzie content PvE będzie "do przejścia" i endgame będzie opierać się głównie od PvP w różnorakiej postaci.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 14:04 
Cytuj  
Mam nadzieję, że starczy na parę miechów, no ale ja nie zamierzam lecieć szybkolotem do max levelu.

Zazwyczaj jak wytrzymywałem te parę dni-tydzień w mmorpg-u to już mnie wciągało na dłużej. No, ale ja mam długą przerwę w graniu w mmorpg-i. Prawie 1,5 roku. Swtor-a ani TSW nie kupiłem, bo tę parę dni w każdym z nich w becie mi wystarczyło aż nadto, żeby się przekonać, że nie dziękuje. Podobnie te wszystkie padła co na freemium przeszły w ciągu ostatniego roku, zazwyczaj wylatywały z dysku po paru godzinach no max paru dniach.


Jedyne co mnie martwi, to to, że żadna klasa do mnie nie przemawia i ten combat system też tak sobie. Tzn. fajne jest to, że content jest troszeczkę trudniejszy niż w innych mmorpg i da się zginąć - wobec czego trzeba uważać.
Jednak np. warrior mimo, że fajnie mi się grało to mi szybko zbrzydł combat. Bo znalazłem fajny build (dwuręczniak + strzelba i odpowiednio punkty władowane), ale te 10 skilli strasznie szybko mnie zaczeło nudzić -.- i nie będę raczej Warkiem już grał bo mnie to nudziło.

Sam nie wiem, ma ten system walki zajebiście dobre strony, ale też jakoś mi tak się szybko nudzi jak w zasadzie klepie te parę skilli w kółko bez żadnego urozmaicenia. Nawet tak głupiego jak jakieś prawie, że pointless skille z dłuższym cooldownem jak w innych mmo.

Ele ma z kolei sporo skilli, ale mnie to przełączanie odstrasza. Hmm może jak myszkę jakąś z większą ilośćią przycisków kupie i przyporządkuje attunementy do przycisków na myszce? Się zobaczy...

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 14:09 
Cytuj  
Też nie wiem kim grać. Chyba zrobię jakieś losowanie czy coś w tym stylu. :)

Ja liczę na content patche. Nie w ogromnej ilości. Na wsparcie takie jak w "RIFT" nie ma pewnie co liczyć. Chociaż zawsze można być pozytywnie zaskoczonym. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 14:12 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Ja myślę, że będzie podobnie jak w GW, gdzie content PvE będzie "do przejścia" i endgame będzie opierać się głównie od PvP w różnorakiej postaci.



Jeżeli tak to jak w jedynce spedze w niej długie miesiące, tym bardziej że mam nadzieje że w nadchodzących dodatkach też będą dodawać nowe skille/klasy.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 14:25 
Cytuj  
Gra mmo na pare tygodni to juz jak na dzisiaj dobry wynik

obecnie nie ma gier na miesiace czy lata,po prostu jest ich za duzo i za szybko wychodza nowe


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 14:36 
Cytuj  
Nie tyle za szybko co brakuje w nich czegoś co potrafi utrzymać ludzi w nich na dłużej.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 14:48 
Cytuj  
Blizz się chyba mocno boi:)
Aż taki zabieg to LOL trochę z ich strony. Pewnie trzęsą portkami po prostu.

http://www.cdaction.pl/news-28306/world ... zdego.html


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 14:53 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Gra mmo na pare tygodni to juz jak na dzisiaj dobry wynik

obecnie nie ma gier na miesiace czy lata,po prostu jest ich za duzo i za szybko wychodza nowe


Path of Exile. To bedzie gra na conajmniej dlugie miesiace.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 14:58 
Cytuj  
Ale poe to nie mmo.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 78
Dołączył(a): 3.07.2012
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 15:02 
Cytuj  
Kilka wypowiedzi z 4chan (:P) od anonimowego (oczywiscie) podobno testera na temat tego mitycznego brakujacego end-game:

Cytuj:
Leakbro here, having constantly given out updates I can say that it is nowhere near the disaster level of Diablo 3. There is plenty to do and already end-game valid areas. It is about 80-90% done. So they can't say it's perfect, but it isn't like it doesn't exist.

https://boards.4chan.org/vg/res/12162961#p12167206

Cytuj:
From the pace I've seen of the current updates being dished out on dungeons, and that isn't even the full staff concentrating on it, yes. I'm optimistic after being in the alpha, more-so than when I was in just the beta. That's why I started leaking in the first place.

https://boards.4chan.org/vg/res/12162961#p12167309

Cytuj:
These days they had all-calls all day and night addressing critical issues (dungeons, currency exchange, PvP tournaments, WvW). The changes from build to build were major, and they moved from one build to the other in a matter of hours. Many bugs were fixed, others were created, but they are going in the right direction.

Most of the dungeons are complete, don't know where this bullshit is coming from. The only dungeons that are still in need of polish are the endgame ones, and right now they're working on them. We've had Arah all-calls every day for the past three days and I heard that right now Zhaitan works fine and can be killed.

https://boards.4chan.org/vg/res/12162961#p12167403

Linki znalezione w topicu na reddit:
http://www.reddit.com/r/Guildwars2/comm ... ready_yet/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 15:15 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Ale poe to nie mmo.


Wydaje mi sie, ze Alda mowil tu akurat ogolnie o grach :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 15:22 
Cytuj  
Może :P ale sie zgodzę że poe jest super, sam czekam.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.