mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 23:23 
Cytuj  
czy wy naprawde kazdy temat musicie rozwalac?

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 01:12 
Cytuj  
Doszedłem do takiego momentu, że main story i niezrobione serduszka są dla mnie za trudne...w jaki sposób, gdzieś się wrócić żeby dobić z 1-2 lvle? Te wcześniejsze serduszka (wszystkie na mój lvl i below) mam zrobione. Grinduje się moby czy trzeba biegać i szukać tych random eventów?

Generalnie jaram się, bo przypomina to wszystko początki Rifta, które bardzo dobrze wspominam. Tylko ilość skilli dla danej broni ograniczająca się do 5 sztuk ?! Bida jak chuj, bo przy każdej broni są z 1-2 skille, które śmiało można byłoby czymś zastąpić, tak np. grając 2h gunem skill nr. 5 jest tak chujowy, że użyłem go może z 2 razy :|. Ponadto niemożliwość zmienienia ich kolejności (chyba, że się da, a Ja o czymś nie wiem) ssie również niesamowicie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 01:40 
Cytuj  
Idz porobic serduszka do innej zony. Ja grajac nornem robilem tez questy u charrow.

Co do ilosci skilli bylo juz walkowane. Osobiscie uwazam, ze po co Ci wiecej? Opanuj zmienianie broni w czasie walki i efektywne comba, zmienisz moze zdanie ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 02:00 
Cytuj  
Poprostu jakas polowa skilli jest viable tylko do PvP wiec liczba faktycznych skilli mocno sie ogranicza. Co do weapon swapa w pve tez nie ma co sie oklamywac - jest jeden set superior, a ten drugi to taki typowo dodatkowy/sytuacyjny z buffami/defami/aoe itp. Zreszta to samo jest w PvP. A dlaczego? A bo cooldown na weapon swap nie umozliwia efektywnego swapowania, bo przy kazdym slapie trzeba brac pod uwage to, ze nastepne 8-10s bedziemy skazani na dany weapon.
Osobiscie bardzo sie dziwie dlaczego AN nie zrobili jakis wariacji skilli tylko na Pve/Wvw typu statystyki na armorze, ktore dodaja cos ekstra do skilli, badz nawet unikatowe bronie, ktore maja swoj wlasny skill set.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 02:52 
Cytuj  
up - no a kazdy samochod jest do dupy bo nie jest jednosladowcem..... no i wogole gra jest kiepska bo nie mozna driftowac... to nie jest wow2 wiec skoncz narzekac, iz mechanika jest inna. Jedyne co wg mnie tej grze mozna zarzucic teraz to ze jest za malo podobna do jedynki (i ze mesmer nie jest taki jak w jedynce :)).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 03:06 
Cytuj  
lucky napisał(a):
Doszedłem do takiego momentu, że main story i niezrobione serduszka są dla mnie za trudne...w jaki sposób, gdzieś się wrócić żeby dobić z 1-2 lvle? Te wcześniejsze serduszka (wszystkie na mój lvl i below) mam zrobione. Grinduje się moby czy trzeba biegać i szukać tych random eventów?.


Serduszka w innych zonach startowych, odkrywanie PoI/Vista/WP w miastach itd.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 04:38 
Cytuj  
Albo możesz chodzić od eventu do eventu w danej zonie(najlepiej od ostatniej, którą skończyłeś/aś). Za skończone eventy(złoty medal) wpada dużo expa. Eventów jest sporo w dalszych zonach i można na nich po prostu farmić expa(są powtarzalne - wydaje mi się, że przerwa pomiędzy eventem to kilka minut do kilkudziesięciu, zależy jaki).

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 07:24 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
up - no a kazdy samochod jest do dupy bo nie jest jednosladowcem..... no i wogole gra jest kiepska bo nie mozna driftowac... to nie jest wow2 wiec skoncz narzekac, iz mechanika jest inna. Jedyne co wg mnie tej grze mozna zarzucic teraz to ze jest za malo podobna do jedynki (i ze mesmer nie jest taki jak w jedynce :)).

Wexie mu nie odpisujcie już, bo . Bo jemu sie nie podoba 98% gry w która gra i wylewa gorzkie żale a mimo to gra dalej. Mi jakby sie tak gra nie podobała to już dawno bym ją wyjebał w cholere.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 08:23 
Cytuj  
Dla mnie ogólnie najfajniejszym elementem mmo jest leveling, zwiedzanie itp. także jednak skusiłem się na gw2, idealna gra do pracy, bo nikt mnie od tyłu nie zajdzie - brak world pvp. ;>

/carebear

:D

A wieczorkiem ewentualnie jakies WvW. ;>


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 08:45 
Cytuj  
Skąd brać klucze do znajdowanych skrzynek? (Black Lion cośtam..)

Czy oprócz skrzynek przy jump-puzzlach są jeszcze jakieś inne do znalezienia? (w sensie - czy jest sens włazić gdzie nie prosili i wściubiać nos w każdy krzak i pod każdy kamień :P)


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 09:01 
Cytuj  
Z itemshopu :)
Albo liczyć na loota.


_________________
@polygamia

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 09:06 
Cytuj  
Random drop chyba z czegokolwiek. Albo cash shop.
Oczywiście, zawsze będzie więcej skrzynek dropiło niż kluczy, żeby ludzie kupowali kluczyki.
Ja osobiście będę wyrzucal skrzynki jak nie będę miał kluczyków z dropów, na pewno nie będę płacił real kasy, żeby się bawić w ruletkę z system wziętym z koreańskich f2p. Choć obecnie zachdnie robią podobnie. Devsi / wydawcy STO powiedzieli chyba nawet, że prędzej by z opcjonalnych subskrypcji zrezygnowali niż z płatnych kluczyków i 'ruletki' skrzynkowej.
Co pokazuje ilu jest durniów zostawiających pewnie ciężką kasę na kluczyki, żeby wylosować 'uber rzadki przedmiot'.


Ostatnio edytowano 30 sie 2012, 09:09 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 09:07 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Z itemshopu :)
Albo liczyć na loota.


Heh, a jest na co liczyć? Szanse większe od wygranej 6tki w totka? Bo jak te klucze do skrzynek tylko do kupienia za gotówkę to byłoby trochę kiepsko.. :har:


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 09:09 
Cytuj  
Kumpel dostal jeden za odkrycie 100% miasta i otworzyl 6 skrzynek. A jak? Mial farta i w kazdej nowej znajdowal nowy klucz. Ile % ma sie na taka mozliwosc nie wiem, ale napewno szansa istnieje ;).


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 09:17 
Cytuj  
A zawartość skrzynki jest chociaż dopasowana do poziomu gracza w chwili otwierania? Bo jak mam dopier za 10 poziomów znaleźć klucz do skrzynki z zony startowej i znaleźć w niej low-level badziewie to serdecznie taki interes chromolę.. :]


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 09:18 
Cytuj  
Mozna kupic gemy za gold. Wczoraj za 1 silver dostalem 2 diamenty. Jak myslicie czy taki przelicznik mocno sie potem zmieni?

Ktos z wysokim levelem niech sie pochwali ile ma golda.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 09:18 
Cytuj  
W skrzynce sa bajerki zawsze - boosty, przemieniacze, crafting matsy itp(przynajmniej ja to zawsze dostawalem).


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 10:01 
Cytuj  
Madas napisał(a):
Mozna kupic gemy za gold. Wczoraj za 1 silver dostalem 2 diamenty. Jak myslicie czy taki przelicznik mocno sie potem zmieni?

Ktos z wysokim levelem niech sie pochwali ile ma golda.


Cena bedzie taka jaka ustala gold sellerzy, wiec napewno teraz mozna wiecej diamentow nalapac za mniej, poki na rynku jest malo golda.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 10:21 
Cytuj  
Keg Brawl - kurde fajny wstęp do pvp już z godzinę siedzę i się kopiemy. ;D


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 16:11 
Cytuj  
Na mapie znalazłam informację, że dla Sylvari najbliższym miastem jest The Groove ale.. jak się tam dostać z Caledor Forest? Chciałabym się w końcu nauczyć jakiegoś crafta (mam 8 poziom), a ciągle krążę po strefie startowej i nie widzę drogi jak się stąd wydostać..


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.