mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 06:48 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Lolwut napisał(a):
pvp warte uwagi czy dalej areny z wowa > to ;> bo jakoś oglądając filmiki to widze tam taki pure chaos


Mimo wszystko areny z wowa chyba lepsze. W GW2 mozliwosci indywidualnego skilla sa duzo mniejsze(moim zdaniem kazda klasa powinna miec takie mozliwosci jakie ma teraz elementalista i bylo by spoko), a calosc rozchodzi sie o teamfighty i taktyke. Jesli mialbym porownywac z gatunkiem moba to dota=wow areny, a lol=gw2 areny.
Ogolnie wydaje mi sie, ze przy dobrych przeciwnikach podobnie jak w lolu wszystko bedzie sie rozchodzic o team comp i dobre callowanie targetow podczas clashy.....


i żaden [powstrzymam sie] nie mogł tak od razu odpowiedzieć tylko fanboy mode? dzisiaj sprawdze czy warto i napisze wrażenia :)


Posty: 26
Dołączył(a): 31.01.2012
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 11:04 
Cytuj  
Mimo, że w gw2 też nadal tylko zabija się jakieś potworki, bossy etc. To nareszice dzieje się to w otwartym świecie i nie grasz w singleplayer game do 80 lvla, bo nie masz questów dla siebie, tylko grupowe, bossy w otwartym świecie etc. Osobiście w wowa nie lubiłem grać, bo czułem się jakbym grał w singeplayer game - jak robiłem questy, a żeby z graczami pograć trzeba było dungeony klepać co sprowadzało się do stania w mieście i czekania, w gw2 nareszcie jest otwarty świat i granie z innymi, może nie współpraca na mniejszych lvlach, tylko zerg, ale przynajmniej jest otwarty świat, co stawia gw2 na o wiele lepszej pozycji niż instance-based mmo.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 11:09 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Ja się bawię świetnie, mam to czego oczekiwałem, pierwszy raz od bardzo dawna mogę sobie grać swoim tempem a nie "muszę" gnać do end game żeby w pełni korzystać z gry.

Crafting mimo że nie jest jakiś skomplikowany bardzo mi się podoba, sPvP, WvW, PvE , każdy aspekt mi odpowiada, w końcu mam grę gdzie nie muszę mieć wyciągniętych xx barów żeby pomieścić na nich wszystkie skille z czego 60% to i tak skille sytuacyjne.

Jak tylko naprawią kupowanie gemów w store to kupuję dodatkowe sloty na postaci :)


Nic dodać, nic ująć! Zgadzam się w 100%.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 11:13 
Cytuj  
venominus napisał(a):
Mimo, że w gw2 też nadal tylko zabija się jakieś potworki, bossy etc. To nareszice dzieje się to w otwartym świecie i nie grasz w singleplayer game do 80 lvla, bo nie masz questów dla siebie, tylko grupowe, bossy w otwartym świecie etc. Osobiście w wowa nie lubiłem grać, bo czułem się jakbym grał w singeplayer game - jak robiłem questy, a żeby z graczami pograć trzeba było dungeony klepać co sprowadzało się do stania w mieście i czekania, w gw2 nareszcie jest otwarty świat i granie z innymi, może nie współpraca na mniejszych lvlach, tylko zerg, ale przynajmniej jest otwarty świat, co stawia gw2 na o wiele lepszej pozycji niż instance-based mmo.

nie pamiętasz wowa z czasów kiedy trzeba było zapierdalać do aliantów żeby zrobić deadmines, po drodze spotykając "miejscowych" i po 4h ganiania z respa i gankowaniu/byciu gankowanym zapomniec po co sie tam przyszło

a dla mnie GW to mmo-wannabe które długo nie pożyje, chociaż i tak wygląda najlepiej z ostatnich produkcji


Posty: 26
Dołączył(a): 31.01.2012
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 11:32 
Cytuj  
Może kiedyś wow taki był, ale mówimy o czasie teraźniejszym, czyli o teraźniejszym wowie i teraźniejszym gw2 i to co powiedziałem, nawet gracze wowa potwierdzają, tylko nie traktują tego jako wadę. Dla mnie mmo musi mieć otwarty świat, bo inaczej nie różni się od np. lola, gdzie też się czeka na instanced grę na 40 minut, w wowie na 40 minutowy dung, to samo, a lol nie jest mmo i wow obecnie dla mnie tez nie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 11:40 
Cytuj  
venominus napisał(a):
Mimo, że w gw2 też nadal tylko zabija się jakieś potworki, bossy etc. To nareszice dzieje się to w otwartym świecie i nie grasz w singleplayer game do 80 lvla, bo nie masz questów dla siebie, tylko grupowe, bossy w otwartym świecie etc. Osobiście w wowa nie lubiłem grać, bo czułem się jakbym grał w singeplayer game - jak robiłem questy, a żeby z graczami pograć trzeba było dungeony klepać co sprowadzało się do stania w mieście i czekania, w gw2 nareszcie jest otwarty świat i granie z innymi, może nie współpraca na mniejszych lvlach, tylko zerg, ale przynajmniej jest otwarty świat, co stawia gw2 na o wiele lepszej pozycji niż instance-based mmo.


W każdym nowym mmo są tłumy na początku dlatego kiedyś pisałem, że jak już grać w jakiś tytuł to najlepiej od razu po premierze.


_________________
@polygamia


Posty: 26
Dołączył(a): 31.01.2012
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 11:47 
Cytuj  
Tylko co z tego, że w wowie są tłumy, jak nic z innymi graczami nie robisz oprócz rozmawiania? bolączką wowa są questy ala singleplayer game, bez eventów etc. Właśnie dzięki temu mam nadzieję, że gw2 zrobi rewolucję, może nie w mmo, ale w themeparkach, może nareszcie questy z zabij solo 10 dzików zamienią się w odbijcie razem wioskę, żeby było poczucie, że gra się w mmo, w wowie jeśli expisz do 80 tylko questując to grasz praktycznie w singleplayer game z chatem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 11:50 
Cytuj  
pytanie po jakim czasie NEW EVENT nie zacznie cie wku....;> bo ile razy można tą wioske odbijać, nie da sie zrobić w tym temacie rewolucji, zawsze będzie powtarzalność, czy to w questach czy eventach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 11:55 
Cytuj  
@venominus

W rift na początku było to samo, masa ludzi biegała i zamykała rifty, walczyła z inwazjami, chodziła na wspólne pvp, jakiś czas temu dali free weekend, zalogowałem się i są pustki, dodali LFG itp.
Gw2 dopiero miało premierę wiadomo, że dużo ludzi zaczyna, biegasz z nimi, ale powiedzmy za rok już nie będzie takiej frekwencji, także jak ktoś chce biegać razem z innymi i podlewać usychające krzaczki w zamian za serduszka to teraz jest najlepsza pora. :)
I rewolucji tutaj nie ma, bo wspólne zabijanie i zbieranie było już w innych grach. Co do wowa to w mopie maja podobno dodać coś na wzór public questów o ile mnie pamięć nie myli.

Na szczęście gw2 nie ma abo i nie będzie dylematu, czy obadać za 2 miesiące na zasadzie co się zmieniło.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 11:58 
Cytuj  
Akurat ludzi w GW2 zawsze będzie więcej. Poprostu nikt nie zrezygnuje po darmowym miesiącu ;p.
Bo takowego nie ma.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 12:02 
Cytuj  
Ja odkładam na półkę GW2 na około 2 tygodnie.
Dopóki nie złoże nowego PC.

Jednak zbyt mnie wkurwia i zbyt zabija fun granie na moim slabym starym lapku. Jakikolwiek event choćby z 10 + graczami to slideshow się robi.

Nie mówiąc, że na najniższych detalach (jedynie nie zjeżdzałem do subsamplingu bo wtedy gra gorzej niż WoW w 2004r wygląda ;p) gra wygląda po prostu słabo, szczególnie jak się porówna z wyższymi ustawieniami.


Ostatnio edytowano 26 sie 2012, 12:07 przez sula, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 12:03 
Cytuj  
sula napisał(a):
Ja odkładam na półkę GW2 na około 2 tygodnie.
Dopóki nie złoże nowego PC.

Jednak zbyt mnie wkurwia i zbyt zabija fun granie na moim slabym starym lapku. Jakikolwiek event choćby z 10 + graczami to slideshow się robi.
dużo nie potrzeba na xps z gt555m chodzi elegancko na high bez cieni


_________________
psn

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 12:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
sula napisał(a):
Ja odkładam na półkę GW2 na około 2 tygodnie.
Dopóki nie złoże nowego PC.

Jednak zbyt mnie wkurwia i zbyt zabija fun granie na moim slabym starym lapku. Jakikolwiek event choćby z 10 + graczami to slideshow się robi.
dużo nie potrzeba na xps z gt555m chodzi elegancko na high bez cieni

Mój lap będzie miał 4 lata niedługo. Jest praktycznie kalką minimal requirements z oficjalnej strony GW2.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 12:22 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
sula napisał(a):
Ja odkładam na półkę GW2 na około 2 tygodnie.
Dopóki nie złoże nowego PC.

Jednak zbyt mnie wkurwia i zbyt zabija fun granie na moim slabym starym lapku. Jakikolwiek event choćby z 10 + graczami to slideshow się robi.
dużo nie potrzeba na xps z gt555m chodzi elegancko na high bez cieni


Problem w tym Deshroom, że na tę grę nie ma jakieś "dobrej konfiguracji" - jednemu chodzi zajebiście na i5, innemu źle, jednemu chodzi zajebiście na Core 2 Duo, innemu nie. Dla przykładu u mnie praktycznie żadna zmiana opcji nie wypływa na wydajność (no, może różnica 1fps).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 12:39 
Cytuj  
Stoimi ze znajomym w miescie nornow w tym samym miejscu, ale sie nie widzimy. Jego ikonka w party jest czarna. Co mozna zrobic?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 12:57 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=plCpEbV158k

OMG WTF WANT OAMSODAIW)(@*#(!#@#H

Legendary Weapons.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 13:04 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Stoimi ze znajomym w miescie nornow w tym samym miejscu, ale sie nie widzimy. Jego ikonka w party jest czarna. Co mozna zrobic?

Może jeden z Was jest na overflow serwerze? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 68
Dołączył(a): 6.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 13:14 
Cytuj  
No i znowu Login nie działa, masakra.


_________________
IN THE GRIM DARKNESS OF THE FAR FUTURE THERE IS ONLY WAR.


Posty: 17
Dołączył(a): 22.02.2011
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 13:17 
Cytuj  
Dziala. Byl patch jakis maly. Byc moze nastapilo patch-on-the-fly po stronie klient i serwer jednoczesnie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 68
Dołączył(a): 6.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 13:19 
Cytuj  
No właśnie zassałem ten patch i się zalogować nie mogę :roll:

Dobra w końcu poszło.


_________________
IN THE GRIM DARKNESS OF THE FAR FUTURE THERE IS ONLY WAR.


Ostatnio edytowano 26 sie 2012, 13:24 przez Ene, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.