mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 19:32 
Cytuj  
No to wprowadzmy limit grania jak w chinach!

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 19:34 
Cytuj  
Korea też chyba wprowadziła. (tyle, że mniej restrykcyjny niż w Chinach bodajże)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 19:35 
Cytuj  
Robo napisał(a):
Today at 6:13PM GMT+1 Surfeuze from War Legend French guild EU server Vizuna Square reached the 80th level.

http://www.warlegend.net/wp-content/upl ... rfeuze.jpg
,
Super, myślałem że jednak 48h to będzie minimum, a tu proszę, francuziki pokazali że można.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 19:52 
Cytuj  
Jak na chwilę obecną wygląda stabilność serwerów i gry samej jako takiej (bugi, lagi, inne problemy techniczne)? Opłaca się startować od 28 sierpnia czy też lepiej dać developerom jeszcze trochę czasu na połatanie dziur i ogarnięcie całości? Pytam między innymi ze względu na to, że czytam dużo opinii o wysokich wymaganiach lub słabej optymalizacji - a jest to dla mnie ważne bo jeśli miałabym grać to na standardowym laptopie (wygodny do pracy i pisania ale w grach go jeszcze nie testowałam).


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 19:58 
Cytuj  
Jeśli chodzi o optymalizację, to nie ma co pisać, bo każdemu działa inaczej. Trzeba sprawdzić samemu. Mają cały czas ją poprawiać, ale wiadomo jak jest, może być jeszcze gorzej w pewnym momencie, jak zaczną się bawić. Co do stabilności, to w sumie tylko wczoraj przez ~3h problemy były. Dzisiaj pograłem z 2-3h i większych problemów nie było, poza małym lagiem na starcie. Bugów na pewno trochę jest, dzisiaj ktoś pisał na gchacie o jakichś.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 20:00 
Cytuj  
kaikitka napisał(a):
Jak na chwilę obecną wygląda stabilność serwerów i gry samej jako takiej (bugi, lagi, inne problemy techniczne)? Opłaca się startować od 28 sierpnia czy też lepiej dać developerom jeszcze trochę czasu na połatanie dziur i ogarnięcie całości? Pytam między innymi ze względu na to, że czytam dużo opinii o wysokich wymaganiach lub słabej optymalizacji - a jest to dla mnie ważne bo jeśli miałabym grać to na standardowym laptopie (wygodny do pracy i pisania ale w grach go jeszcze nie testowałam).

Podaj dokładną specyfikację tego laptopa (procesor, grafika, ilość pamięci, itd) - bo "standardowy laptop" to niestety jest bardzo nieprecyzyjne stwierdzenie i nikt ci nie potwierdzi ani nie zaprzeczy czy da się na nim pograć przy choćby minimum relatywnego komfortu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 20:07 
Cytuj  
sula napisał(a):
Podaj dokładną specyfikację tego laptopa (procesor, grafika, ilość pamięci, itd) - bo "standardowy laptop" to niestety jest bardzo nieprecyzyjne stwierdzenie i nikt ci nie potwierdzi ani nie zaprzeczy czy da się na nim pograć przy choćby minimum relatywnego komfortu.


Sorki, nie jestem zbyt biegła w temacie sprzętu komputerowego - stąd to uproszczenie. Wspomniany laptop ma już swoje lata, to Packard Bell LJ65 z procesorem Dual Core T6600, 8GB pamięci, kartą graficzną GT240M i 17" wyświetlaczem. Przez pewien czas używałam nowego laptopa MSI ale hałas dobywający się z jego chłodzenia doprowadzał mnie do szału - pracuję o różnych porach dnia i nocy i muszę mieć do tego ciszę więc w efekcie laptop MSI - mimo, że nowszy - poszedł w odstawkę (jego klawiatura była również do bani).


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...


Posty: 26
Dołączył(a): 31.01.2012
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 20:28 
Cytuj  
Wiecie dokładnie o której preordery mogą zacząć grać?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 20:30 
Cytuj  
venominus napisał(a):
Wiecie dokładnie o której preordery mogą zacząć grać?


Pewnie o 9:00


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 21:16 
Cytuj  
kaikitka napisał(a):
sula napisał(a):
Podaj dokładną specyfikację tego laptopa (procesor, grafika, ilość pamięci, itd) - bo "standardowy laptop" to niestety jest bardzo nieprecyzyjne stwierdzenie i nikt ci nie potwierdzi ani nie zaprzeczy czy da się na nim pograć przy choćby minimum relatywnego komfortu.


Sorki, nie jestem zbyt biegła w temacie sprzętu komputerowego - stąd to uproszczenie. Wspomniany laptop ma już swoje lata, to Packard Bell LJ65 z procesorem Dual Core T6600, 8GB pamięci, kartą graficzną GT240M i 17" wyświetlaczem. Przez pewien czas używałam nowego laptopa MSI ale hałas dobywający się z jego chłodzenia doprowadzał mnie do szału - pracuję o różnych porach dnia i nocy i muszę mieć do tego ciszę więc w efekcie laptop MSI - mimo, że nowszy - poszedł w odstawkę (jego klawiatura była również do bani).

Spoko.

Szczerze to ciężko powiedzieć. Trochę użyłem googla i widziałem posty mówiące, że na lapkach podobnych do twojego niekórym chodzi w miarę ok i to na średnich ustatwieniach, a też i takie, że się grac nie da.

Tej karty graficznej zupełnie nie znam. Procesor masz dość już słaby a GW2 obciąża mocno procka jednak jak pisałem niby widziałem posty mówiące o tym, że chodzi ok.

Sorry, że nie mogłem być bardziej pomocny.

Może tu ma ktoś laptopa z podobną kartą grafi i prockiem? Niech się wypowie.

Możesz też spróbować zapytać na innych forach GW2 polskich albo zagranicznych.

Aha - jeszcze pytanie jaką masz rozdzielczość ekranu? Im wyższa tym słabiej będzie chodzić.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 21:23 
Cytuj  
kolejki na wvw sa fatalne. wszedłem kolo 17 do kolejki, pobiegalem chwile pve, poszedlem afk nie wylaczajac gry i chwile temu jeszcze bylem w kolejce... :(

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 21:50 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
kolejki na wvw sa fatalne. wszedłem kolo 17 do kolejki, pobiegalem chwile pve, poszedlem afk nie wylaczajac gry i chwile temu jeszcze bylem w kolejce... :(


To akurat prawda, grajac wczoraj i dzis +/- praktycznie caly dzien na WvW bylem w sumie 3 razy - wlasnie ze
wzgledu na czas oczekiwania.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 22:01 
Cytuj  
Jak gracie na Far Shiverpeaks to z tego pisało na forum tego serwera to tam sporo gildii poszło po to aby na WvWvW walczyć i nawet jakieś sojusze gildii w tym celu są robione, także to raczej może być jeden z serwerów gdzie o dostęp do WvWvW może być najgorszy.

Także zły wybór jeżeli chcecie dużo WvWvW grać.

Oczywiście inna sprawa, że takie rzeczy świeżo po relase zawsze są.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 22:56 
Cytuj  
sula napisał(a):
Jak gracie na Far Shiverpeaks to z tego pisało na forum tego serwera to tam sporo gildii poszło po to aby na WvWvW walczyć i nawet jakieś sojusze gildii w tym celu są robione, także to raczej może być jeden z serwerów gdzie o dostęp do WvWvW może być najgorszy.

Także zły wybór jeżeli chcecie dużo WvWvW grać.

Oczywiście inna sprawa, że takie rzeczy świeżo po relase zawsze są.


Jak ktoś mi powiedział - na WvWvW wchodzi się rano i siedzi cały dzień :lol: Tak, na FS są dobre polskie gildie i jest stworzony z tych gildii sojusz także dobry wybór jak ktoś chce dobrze się bawić bez puga :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 23:36 
Cytuj  
No ja przenioslem sie na inny serwer i faktycznie bez problemu wchodze.
Jak ktos nie ma parcia na jakies pro alliance, a chce pobiegac ze znajomymi po wvw to polecam mu sie przeniesc, bo kolejki sa chore.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 00:29 
Cytuj  
kaikitka napisał(a):
sula napisał(a):
Podaj dokładną specyfikację tego laptopa (procesor, grafika, ilość pamięci, itd) - bo "standardowy laptop" to niestety jest bardzo nieprecyzyjne stwierdzenie i nikt ci nie potwierdzi ani nie zaprzeczy czy da się na nim pograć przy choćby minimum relatywnego komfortu.


Sorki, nie jestem zbyt biegła w temacie sprzętu komputerowego - stąd to uproszczenie. Wspomniany laptop ma już swoje lata, to Packard Bell LJ65 z procesorem Dual Core T6600, 8GB pamięci, kartą graficzną GT240M i 17" wyświetlaczem. Przez pewien czas używałam nowego laptopa MSI ale hałas dobywający się z jego chłodzenia doprowadzał mnie do szału - pracuję o różnych porach dnia i nocy i muszę mieć do tego ciszę więc w efekcie laptop MSI - mimo, że nowszy - poszedł w odstawkę (jego klawiatura była również do bani).


Trzymaj sie z daleka od GW2 z takim komputerem. Samotnie moze i pograsz, ale w momencie kazdej troche wiekszej zawieruchy na ekranie bedziesz przeklinac pod nosem nieudolnosc programistow z ArenyNet :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 04:59 
Cytuj  
Ja jezeli chodzi o performance to powiem tak.

Jak biegam samemu na srednich detalach tylko textury na high to gra sie kapitalnie.Gra poprostu urzeka.Strasznie przypomina mi DRagonBalla z PS3 :)

Natomiast jak juz sie zrobi z 10-20 a nie daj boze 50 osob na ekranie to jest strasznie chujowo.

Pogram jeszcze ten tydzien bo nie musze jezdzic do firmy i zobacze.Jak gra mnie wciagnie to w przyszly poniedzialek jade zmienic sprzet a jak nie (i pewnie raczej tak bedzie bo nie jestem jakos zachwycony) to oleje.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 08:00 
Cytuj  
Mi na moim i5 i radku 5850 na WvWvW jak było jakieś 60 osób (może więcej?) to miałem 40 fps. Mam wszystko na Maxa.

Kaczy jak można GW 2 porównywać do DB :E??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 08:20 
Cytuj  
sula napisał(a):
Aha - jeszcze pytanie jaką masz rozdzielczość ekranu? Im wyższa tym słabiej będzie chodzić.


Ekran ustawiony jest na 1600x900. W takiej rozdzielczości grałam m.in. w Diablo 3 i było całkiem ok, bez żadnych zacięć.

Ps. Dziękuję za informacje ;)


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

*
Avatar użytkownika

Posty: 78
Dołączył(a): 3.07.2012
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 14:24 
Cytuj  
http://www.geforce.com/whats-new/articl ... -released/
Nowe sterowniki BETA o ktorych byla mowa wczesniej, podobno maja cos poprawic w sprawie Guild Wars 2

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.