mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2012, 23:25 
Cytuj  
wyluzujcie juz troche bo was ponosi.
ciebie tez tobi.

kazdy gra jak mu sie podoba i kazdy ma wlasne zdanie.
na szczescie gw2 to nie tylko pve, wiec kazdy zainteresowany znajdzie cos dla siebie.
poza tym pve to chyba nie tylko sam combat i moby.

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2012, 05:55 
Cytuj  
Śmiać mi się chce z Kabraxis narzekań na łatwość PvE, jak trafisz do trzech ostatnich zon tworzących Ruins of Orr to szybko zmienisz zdanie. Aktualnie jest tam bardzo mało graczy i cała ostania zona "Cursed Shore" jest totalnie opanowana przez inwazje i MEGA trudna. Moby są bardzo gęsto rozłożone i ekstremalnie upierdliwe. Do tego dodaj strzelające balisty, kwas, i bomby z powietrza.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2012, 06:27 
Cytuj  
Ja tam nie wiem komu jest łatwo, może faktycznie guardianowi bo ma dużą przeżywalność/def boony/heale, lub rangerem jak mi pet tankuje, ale innymi klasami mam duży problem w zonach powyżej lvl 15 już.

Widocznie jestem olbrzymim noobkiem ale dobrze mi z tym.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2012, 07:01 
Cytuj  
No jak cos robisz solo to jest mega trudno, bo moby spawnuja sie jak pojebane i tak na dobra sprawe to mozesz dodznac 2 spelle, a co potem? Albo przyjmujesz dmg na ryj, albo biegasz z mobami o ile sa melee w kolko. Imo to nie jest trudnosc, tylko pojebane skalowanie - solo sie meczysz, a z zergiem wbijasz i robisz serduszka w 30sekund i lvle leca jak szalone.


edit. No i gear to jednak postawa. Niby +1 powera itp, ale naprawde odkad zaczalem wkladac kamyki i przestalem biegac w gearze 5-10 lvli nizej to wszystko sie sklada az milo.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2012, 07:28 
Cytuj  
Gear mam zawsze uo to date.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2012, 07:32 
Cytuj  
Z ciekawosci, czym grasz?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2012, 08:06 
Cytuj  
Wszystkim.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2012, 08:24 
Cytuj  
Dla tych co długo czekają

Cytuj:
Our customer support team is prioritizing tickets from customers with hacked accounts or who are otherwise blocked from logging into the game. If your account was hacked, please follow these instructions for submitting a ticket, to make sure that your ticket is correctly prioritized and to make sure you're submitting all the information we need to restore your access.

For hacked accounts, expect a response within 72 hours. As of this writing we're working on tickets submitted August 30. If you submitted a hacked account ticket on August 29 or earlier, and haven't received a response yet, your ticket may not be correctly prioritized. In that case, please submit a new ticket using the above instructions, and in the title write, "Hacked Account - Ticket submitted August 2x - Ticket number xxxxxx-xxxxxx" (fill in the date and ticket number), and we will prioritize your existing (August 29 or earlier) ticket.


Update o WvW

Cytuj:
World v. World matches are now updating daily. We're running 24-hour matches to balance servers.



I o trading post

Cytuj:
We're periodically opening the Trading Post for testing. This morning it was open to all players for six hours. As of this writing, the Trading Post is offline so we can apply further bug fixes and performance improvements.

This morning during testing, some users purchased items and didn't immediately receive them, or sold items and didn't immediately receive the gold. We do have record of these transactions and are working on completing them. Check the "pick up" tab on your commerce panel to see if your transaction has completed.


oraz

Cytuj:
We increased the population limits on all worlds.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 78
Dołączył(a): 3.07.2012
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2012, 08:37 
Cytuj  
Dla mnie moby w GW2 sa przede wszystkim nierowne.

Z jednej strony Shadow Behemot w Queensdale, ktory byl po prostu tak prosty, ze az piszczy i zszedl nie robiac mi krzywdy, z drugiej Fire Elemental w Metrica Province, ktorego fireballe po prostu mnie one-shotowaly (nawet w odleglosci 2 Asur of kulki...), a jego miniony maluja caly obszar w czerwone koleczka, ktore wala Knockdown i damage wystarczajacy, zeby ten jeden Knockdown wystarczyl do zabicia postaci.

Albo Spider Champion z minionami w Metrica Province, ktorego ubilismy w 2 z przypadkowo spotkanym kolesiem tylko po to, zeby 5 minut pozniej uwalil mnie 1 (tak, byl tylko jeden w zasiegu) Inquest Grenadier (nie wiem, dlaczego, ale nawalal jakies dziwne AoE jak z karabinu, po prostu biegajac i dodgujac widzialem, jak czerwone koleczka mnie gonia i dotrzymuja kroku, az mi sie w koncu wszystkie defensywne opcje skonczyly, i to AoE mnie wykonczylo, przydalby sie jakis cooldown na to).

Poza tym, to przypadkowe nagle zgony z cyklu "strzaly znikad", w jednej chwili mam full HP i walcze, w drugiej leze i dogorywam zastanawiajac sie, co sie stalo, zadnych telegrafow, czerwonych kolek ani lecacych w moja strone pociskow nie zarejestrowalem, a leze.

@Bloodleaf
Tez gram wszystkim, zajebiscie sie tak gra, mam 4 postacie na 15 i 4 na 20 ^^
Zadna tez nie wyszedlem jeszcze poza zony startowe (te 4 na 20 maja juz swoje zony startowe skompletowane na 100%, ladne nagrody za komplet sa, na tym levelu to 2 zieleniaki, 3 T-story i crafting matsy)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2012, 08:41 
Cytuj  
Też wszystko zwiedzam, kompletuję , crafcę, gram WvW na każdej postaci bo każda klasa jest tak fajna że nie mógł bym się tylko na jedną zdecydować.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2012, 10:17 
Cytuj  
Kurcze ale niektóre misje w niektórych storyline to czyste przegięcie jeżeli chodzi o trudność.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2012, 16:01 
Cytuj  
W Timberline Falls veteran mobki są teraz bardzo ciężkie do zabicia, przynajmniej dla mojego guardiana. Pająka ze skill point challange za cholerę solo nie potrafię rozwalić, chociaż raz było bardzo blisko.


_________________
steam: Deathel

*
Avatar użytkownika

Posty: 78
Dołączył(a): 3.07.2012
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2012, 23:10 
Cytuj  
Zaczynam powoli doceniac wysilek wlozony w nabicie 30 punktow Hall of Monuments w Guild Wars 1.

Sylvari Mesmer w pofarbowanej na bialo (mialem farta, biala farbka dropnela juz 3 dnia) Heritage Armor z dwoma Fiery Dragon Swordami wyglada nieziemsko, a jak do tego dorzuci sie jeszcze typowe dla Mesmera lsniace efekty i pare klonow, to widok na ekranie przypomina wybuch malej supernowej :P
Ludzie mnie co kawalek zaczepiaja i pytaja, jaki mam level i co to za gear, a jak im mowie, ze mam level dopiero 20, to mi wierzyc nie chca.

Pofarbowany na czerwono-pomaranczowo-zloto inzynier (tez Sylvari z czerwona skora i plomiennym podswietleniem) w Fire God's Vambraces i z miotaczem ognia w dloniach rowniez prezentuje sie okazale.

Niby tylko zwykle skiny, a tyle radochy daja.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2012, 23:42 
Cytuj  
A te skiny specjalnie tak oldschoolowo zrobione sa? Tzn z tego co widzialem to maja one mniej detali, ta takie jakby bardzije plaskie niz normalne armory.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 01:01 
Cytuj  
Makaburi napisał(a):
Zaczynam powoli doceniac wysilek wlozony w nabicie 30 punktow Hall of Monuments w Guild Wars 1.

Sylvari Mesmer w pofarbowanej na bialo (mialem farta, biala farbka dropnela juz 3 dnia) Heritage Armor z dwoma Fiery Dragon Swordami wyglada nieziemsko, a jak do tego dorzuci sie jeszcze typowe dla Mesmera lsniace efekty i pare klonow, to widok na ekranie przypomina wybuch malej supernowej :P
Ludzie mnie co kawalek zaczepiaja i pytaja, jaki mam level i co to za gear, a jak im mowie, ze mam level dopiero 20, to mi wierzyc nie chca.

Pofarbowany na czerwono-pomaranczowo-zloto inzynier (tez Sylvari z czerwona skora i plomiennym podswietleniem) w Fire God's Vambraces i z miotaczem ognia w dloniach rowniez prezentuje sie okazale.

Niby tylko zwykle skiny, a tyle radochy daja.


Ja to chyba zacznę grać w GW1 :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 02:57 
Cytuj  
Imo 99% tego co jest w hom jest zaj.... Myślałem że coś na odopierdziel zrobią, fajne jest też to że np jak zalozysz diety dragon sword to podpalasz przeciwnika, skin od icebreakera daje chill itd.


Cytuj:
Yesterday, three malicious users each changed the account names of their own Guild Wars 2 accounts thousands of times, scanning through lists of email addresses stolen from other games and web sites, presumably to determine which email addresses were available (not already used for a Guild Wars 2 account) and which were taken. It obviously shouldn't be possible to change your own account name so frequently. We temporarily disabled account name changes and have now restored but limited them to prevent this.

To the thousands of people who received emails stating, "the email address for your Guild Wars account has been changed," and are not even our customers, we sincerely apologize for the spam. Please be aware that your email address is on a list of account credentials that hackers have apparently stolen from other games and web sites and are systematically scanning.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 03:37 
Cytuj  
Troche mi nie pasuje AH do konwencji gw2. Nie powiem fajnie bylo sie wymieniac z ludzmi, czy cos tam z nimi handlowac. Klimacik sie tworzyl.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 07:33 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Kurcze ale niektóre misje w niektórych storyline to czyste przegięcie jeżeli chodzi o trudność.

PRzegiecie to będzie jak dojdziesz do 60+. Tam to walki z 6-8 mobami naraz to norma. A kazdy jest duzo bardziej twardy i bije duzo mocniej niż na wcześniejjszych levelach.

Im dalej w las, tym twoja postać bardziej miękka sie robi ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 07:43 
Cytuj  
Ja nawet jak na 20stym robiłem storyline na 8smy level i dostałem 2 fale po 8 mobów na raz to padłem chyba z 10 razy :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 08:05 
Cytuj  
Wy chyba sobie specjalnie jakos challenge podwyzszacie majac z dupy build i staty w kazdym po trochu ;|. Jedyne story na ktorym padlem to jedno u sylvari gdzie sie walczylo praktycznie w wodzie i nie bylo miejsca do biegania, a ZAWSZE robie story na 2-4 lvle wyzej odemnie bo wlasnie one zdaja sie byc najlatwiejsze i daja mase expa.

Swoja droga teraz bylem zrobic questa co by odblokowac vendora z matsami - mam mesmera lvl 26, bylem w zonie dla lvla 15tego i po 6-8 mobkow jednym skillem rozwalalem(mesmerowy Blurred Frenzy ze sworda) i ogarnalem dlaczego tak jest - o ile staty jak power sie zmniejszaja to crit dmg i critical chance zostaje(ja mam powyzej 50% to naprawde czuc roznice) + hp tez jest dziwnie wysokie. Teraz mam 1700 na 26lvlu, a bedac downscaled do 13tego mialem powyzej 1k.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.