mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2013, 23:51 
Cytuj  
Stream związany z nową mapą WvW:
http://www.twitch.tv/guildwars2/b/477872047


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 16:55 
Cytuj  
Do wygrania 5 tysięcy kopii gry:
http://migration.guildwars2.com/en/ :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 14:13 
Cytuj  
Spoko te dwa nowe bossy są:

- dodali dwa world bossy, jeden z nich prostszy do zrobienia, organizacja na serwerach jest całkiem niezła więc wystarczy poczytać i da się ubić; drugiego trzy głowego wurma to jak dotąd 3 razy zrobiono - 2x Desolation i 1x Blackgate

We wtorek dodają nową mapkę WvW w zamyśle jako miejsce do czekania w kolejkach, ale jak wyjdzie to wszyscy beda na niej siedziec, calkiem fajnie wyglada:

http://www.youtube.com/watch?v=OvqlLeifQ1s

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 16:26 
Cytuj  
No tych dwoje bossów bardzo w dechę. Przydałoby się by przerobili pozostałych World Bossów na podobną modłę. Fajne są takie starcia, w których bezmózgi zerg po prostu nic nie da.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 09:31 
Cytuj  
Hmm pytanie - czy coś się zmieniło jeśli chodzi o lvling i farmę? Powoli zastanawiam czy sobie nie zagrać znowu jakby TESO nie wypaliło bo grało się całkiem fajnie ale do pewnego momentu...

Czy nadal jest tak, że trzeba farmić eventy bo same serduszka to za mało. Pamiętam, że bywało tak iż nawet po premierze było za mało ludzi aby odpalać eventy w niektórych zonach a bicie mobów jak wiadomo nie dawało zbyt wiele. Lvling na WWW jak dla mnie odpada - wole lvlować PvE. Ewentualnie byl wylevelował przez craft w pewnym momencie ale chyba nie mam tyle kasy na koncie żeby dobić do 80 a wolałbym nie kupować golda.

Co tak naprawdę zmieniło się z dungami? Wiem, że dodali jakieś nowe ficzery ale nie mogę tego znaleźć zebranego w jednym miejscu.

Jak farma? Nadal jest zalew botów czy jednak można spokojnie farmić cursed shore albo dodali jakieś nowe eventy z których można coś kasy wychaczyć na farbki etc?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 09:44 
Cytuj  
Akurat powiem Ci ze mozesz robic po samch serduszkach ale sa najczezsciej po 3 krainy z tym samym poziomem.

Najlepiej zrobić 3 lokacje początkowe i odkryć wszystkie miasta i ma się okolo 25 levelu (i to jest najnudniejsza czesc ale najszybciej się ją robi) a pozniej mozna idac juz jedna lokacja i od czasu do czasu teleporowac sie na world bossy. Do 60 a pozniej 2 craftami, cooking kiedys wymaksowanie kosztowalo mniej niz 3 golda a z toturialem co robic robi sie te 10 leveli w 1h). Co do botów to widzialem tylko w 2 pierwszych miesiacach, teraz te co kopią skalki, drzewa to teleportują sie z noda do noda ale tez ich nie widzialem juz dawno.


_________________
Turbot

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 13:32 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Hmm pytanie - czy coś się zmieniło jeśli chodzi o lvling i farmę? Powoli zastanawiam czy sobie nie zagrać znowu jakby TESO nie wypaliło bo grało się całkiem fajnie ale do pewnego momentu...

Czy nadal jest tak, że trzeba farmić eventy bo same serduszka to za mało. Pamiętam, że bywało tak iż nawet po premierze było za mało ludzi aby odpalać eventy w niektórych zonach a bicie mobów jak wiadomo nie dawało zbyt wiele. Lvling na WWW jak dla mnie odpada - wole lvlować PvE. Ewentualnie byl wylevelował przez craft w pewnym momencie ale chyba nie mam tyle kasy na koncie żeby dobić do 80 a wolałbym nie kupować golda.

Co tak naprawdę zmieniło się z dungami? Wiem, że dodali jakieś nowe ficzery ale nie mogę tego znaleźć zebranego w jednym miejscu.

Jak farma? Nadal jest zalew botów czy jednak można spokojnie farmić cursed shore albo dodali jakieś nowe eventy z których można coś kasy wychaczyć na farbki etc?


Botów nie widziałem nigdy, najszybszym sposobem na wylevelowanie postaci jest crafting. Po ostatnim nerfie na exp z crafta, za wymaksowanie jednej dyscypliny wchodzi 7 levelów. Najlepiej moim zdaniem odłożyć to na ostatnie kilkanaście poziomów.

Co do najlepszego levelowania bez żadnego wkładu golda to atm. najszybszy sposób to WvW, jednakże jedynie w rozdaniu w którym uprawia się tzw. PvDoor czyli samo bieganie w zergu i przejmowanie objectivów, jest to możliwe raczej jedynie kiedy jedna strona wyraźnie dominuje i przejmuje mapę. Szybko wchodzi też karma no i robi się też world rank tym.

Drugie w kolei to z tego co się dowiadywałem to farma championów. Na moim serwerze (jak i na wielu innych amerykańskich serwerach) w Queensdale (1-17 lvl) i Frostgorge Sound (70-80 lvl) i kilku innych miejscach, ale ja znam tylko te dwie miejscowki, zbiera się zerg, który lata sobie po 5 (w przypadku Frostgorge 6 chyba ze cos sie zmienilo) championach - generalnie zbierają się przy jednym championie, czekają aż się zrespawnuje i lęcą do następnych (te najczęściej są już gotowe do respawnu). Kazdy z tych champów (poza jednym w queensdale) jest przypisany do eventu, więc po zabiciu champoina, lootem i boxem w którym jest masterwork albo i wyżej wchodzi exp za wykonanie eventa, karma i trochę silvera, po czym robi się WP do następnego miejsca z championem. Mnie osobiście w dłuższym rozrachunku to nudzi, farmienie boxów nie podnieca mnie, do levelowania jest ok.

Trzeci w miare szybki sposób to coś co ja najczęściej praktykuję jak robię alta. Dungeony po zrobieniu dają w przybliżeniu 1 cały level (trochę mniej, ale niewiele mniej). Ten sposób działa najlepiej jak masz już postać na 80 poziomie, bo niskolevelowcowi ciężko będzie znaleźć grupę, nawet jak masz level 35 (rekomendowane od Ascalonian Catacombs Explorable Mode) to i tak mało kto będzie chciał być z tobą w grupie bo masz słaby sprzęt + jest spora szansa że nie ogarniasz, choć to najłatwiej poznać po achievement points. Dlatego jeśli masz jakąś 80-tkę to wbijasz do dungeona i kiedy ostatni boss ma te 30% hp, to przelogowujesz się na swojego alta - ale upewnij sie że go nie otwierasz, jeśli otworzysz dungeon i się przelogujesz to całe party wywali - wchodzisz do dungeona (jeśli jesteś w zonie gdzie jest wejście do dungeona to automatycznie dostaniesz invite, bez względu na level) i jak party zabije bossa to dostaniesz expa. Generalnie tak zrobilem swojego guardiana od lvl 4 do 40, cały czas biegałem Citadel of Flame Path 1 i zmieniałem na końcu postać.


No ale to kombinowanie jest, mnie się już nie chce levelować nowych postaci "normalnie" - mam 4 postacie na 80, inżynier na 25 mi został, więc jak mi się chcę to sie bawię w dungeony - dobry sposób na kasę, dropy i tokeny.

co do populacji to też na US jest bardzo nieźle, nie ma serwera poniżej Very High, jeden full najczęściej.

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 13:52 
Cytuj  
Czyli pewnie pozostanie normalny lvling, liczę że coś w zonach się zmieniło i w samych klasach bo grałem w sumie tylko 3 miechy po premierze. W ogóle zapowiadają jakieś duże zmiany na które warto czekać(poza nową mapą na WWW)?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 14:05 
Cytuj  
nowa mapa juz weszla.
nie sledze za bardzo tego wszystkiego, od ponad roku arenanet daje co 2 tygodnie patche i tzw living story w ktorym generalnie ciagna jakas fabule w miedzy czasie dorzucajac czasem jakis revamp dungeona, nowe fractale, nowi world bossowie, albo cos do wvw tak by chociazby w czesci dla kazdego cos bylo. Jedynie sPvP lezy odlogiem.
Samej fabuly nie sledze choc za 2 (albo 4) tygodnie ma byc jakis atak na Lion's Arch.


Jak robilem dungeon z tydzien temu to cos kolesie o expansion w kwietniu mowili ale nigdy oficjalnie o tym nie slyszalem, jak skoncza living story w przyszlym miesiacu to sie zobaczy co chca zrobic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 14:11 
Cytuj  
Generalnie to do sPvP maja wejsc nowe rewardy w za jakis miesiac albo dwa. I ma zostac ono polaczne z reszta gry. Tzn. skinow z PvP bedzie mozna uzywac w PvE i na odwrót.

Ciezko to nazwac jakims wielkim rozszerzaniem sPvP, ale cos tam kombinuja.
Pozatym ciagle sa organizowane jakies turnieje sPvP, mozna w nich wygrac gemy do sklepu, sa z nich streamy, ba sa nawet streamy z komenatrzem jednego z community managerow (;, na tych wiekszych turnieach.

O expansionie nie było nigdy zadnego info, ale przypuszczam, ze AN sie ugnie i wypusci exp packa, bo Living Story, był, jest i bedzie niewypałem, co było dobitnie widać kiedy zapytali sie o zdanie na ten temat. Niemniej trzeba wzisc pod uwage ze nad LS pracuje moze z 20% zatrudnionych w AN, wiec zasoby jakie sa na to przeznaczone to absolutne minimum, a watpie zeby pozostale 250 osob siedzialo tam i dostawalo kase za nic (;.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 14:51 
Cytuj  
Mnie niestety fabułą tutaj w ogóle nie porwała i chyba nie znam nikogo to by uwielbiał robić te wszystkie misje - dla mnie były chujowe po prostu.

BTW która klasa ma teraz najszybszy lvling w sensie w miarę szybko przechodzi przez zony?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 18:02 
Cytuj  
Jakies nowe skille mają wejść czy zostawiają tak jak jest od ile ? półtora roku ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 18:27 
Cytuj  
Jak walczylem kiedys na turnieju z made in meta to na twichu ze 200 osob ogladalo


_________________
Turbot

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 18:46 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Jakies nowe skille mają wejść czy zostawiają tak jak jest od ile ? półtora roku ?


weszly jakies heale, chyba dwa.

obawiam sie ze bedzie bez zmian, choc po tym living story zobaczymy co powiedza, moze jednak bedzie jakis expansion, kto wie.
generalnie spvp jest definitywnie najgorzej rozszerzane, od premiery mowia o spectator mode ktorego jeszcze nie ma, prawde mowiac to ja nawet nie wiem co oni tam dali nowego poza naprawieniem nie dzialajacych turniejow i dodaniem mapy jednej? (nie jestem pewien czy na stale), jedna byla swiateczna ale tylko na chwile.
aha jedyne co faktycznie wyczytalem to jak ma sie legendarke na pve/wvw to dopiero bedzie mozna z nich korzystac na spvp po jakims fixie.

Edit: zabol
Najlepsza klasa do pve przez cała grę to warrior. Zadaje chory dmg, którego moj mesmer, guardian, elementalista razem wzięci nie sa w stanie pobić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 19:27 
Cytuj  
Spectator mode juz jest.
Sa custom areny.
Dodali chyba 3 albo 4 nowe mapy.
Usuwaja glory, jako walute za ktora sie kupuje skiny. Teraz skiny w PvP bedzie sie kupowac za golda.
Jak reward za granie sPvP jest kasa. Nie za wiele, ale jest.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 19:34 
Cytuj  
Spectator mode jest od czerwca, custom areny tez


_________________
Turbot

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 04:27 
Cytuj  
a to zwracam honor !

http://www.youtube.com/watch?v=iLiAe2qAkbg&

fajna ta mapa nowa, trzeba poczekac az pve ludki z niej zejda (achievement mozna na niej zdobyc) i mozna fajnie pobiegac. liczylem na pvp na troszke mniejsza skale ale daje rade mimo wszystko

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 10:07 
Cytuj  
Wyciekło zakończenie Living Story. Nie mogłem się powstrzymać i mniej więcej wiem co się stanie. Będzie się działo w kolejnym Living Story tylko jakoś nie widzę by te łatki co dwa tygodnie dały radę przy takim rozwoju wydarzeń.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 10:17 
Cytuj  
gdzie to znalazles?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 12:13 
Cytuj  
Napisz ten przeciek poczytałbym ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.