mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2014, 17:33 
Cytuj  
Z tym niestać to raczej nie. Poza faktem, ze ludzie sami odchodza z firmy, to nie slyszalmem o fali zwolnien z AN, a wrecz zatrudniaja nowych ludzi (teraz jest tam chyba okolo 300 ludzi), co jak na branze (nie tylko MMO, ale MMO w szczegolnosci), jest prawdziwym ewenementem.

I nie mowimy tu o ludziach zajmujacych sie serwerami, administracja etc.

Nawet jesli zalozyc ze tylko 150 osob jest aktywnie zaangazowanych w produkcje samej gry, i z tego jakie 50 pracuje nad LS, to ciekawi mnie co reszta tam robi....

Po drugie, kiedys dawno temu.. W czasach GW1 pracowało nad gra mniej osob (chyba okolo 70) i byli jakies 8-9 miesiecy w stanie wypuscic dodatek, ktory iloscia kontentu zjadał wiekszosc MMO jakie były w tedy obecne na rynku ;/, nie mowiac o tych popluczynach ktore dostajemy teraz w GW2.

Wyglada to na dream job. Przychodzisz do roboty, opieradalasz sie cały dzien i wychodzisz :D.

Osobiscie naprawde nie mam duzych wymagań. Nie dodadza DUUZOOO nowych skili i to mnie zadowoli.
Nie zrewiduja troche mechanike gry i im ciastko wysle. Moglbym nawet kuwa zaplacic za dodatek kolejne 200zl, jakby mi zmienili mechanike, bo to co jest teraz sie juz zdeka przejdalo i dzialalo by lepiej gdyby nie bylo target locka. Z combatem ktory jest jedna nogaw zeszlej generacji i jedna w kolejnej nie dziala to zbyt dobze.
Zwlaszcza jesli sprobowalo sie combatu w Landmarku.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2014, 18:11 
Cytuj  
No ja ostatnio loguję się tylko by zaklepać te nowe rozdziały LS. Gracze z tego co widziałem chwalą te ostatnie duże łatki, ale mimo wszystko przydałby się dodatek albo po prostu więcej miecha w patchach. Mają 300 ludzi a jakoś tego nie czuć.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 lis 2014, 12:03 
Cytuj  
Czy ja wiem czy te nowe latki sa fajne, to ze lepsze od poprzednich to na pewno, ale czy fajne...
- story jakos specjalnie mnie nie zainteresowalo,
- ten open content, nowa mapka i klepanie achievementow tez nigdy mnie w mmo nie podniecalo, moje wszystkie postacie, a mam 5 postaci na lvlu 80, maja map completion rzedu 10-15%, poza mainem ktory ma 50%.

generalnie sciagnalem, zrobilem LS, wszystkie pathy AC i CoF i odinstalowalem, z kolejnym patchem juz mi sie nie bedzie chcialo.

naiwnie liczylem ze po releasie w Chinach cos zapowiedza, cos sie bedzie dzialo, ale zobaczywszy trailer do nowego LS to mi sie odechcialo :)
fajna gra ogolnie, ale dodawany content - tragiczny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2014, 12:35 
Cytuj  
Bah. Wlasnie najlepsza czescia ostatniego patcha bylo story. A konkretnie duzo nawiazan do GW1 i potwierdzenie ze zwyczajne mordowanie kolejnych smokow moze sie zle skonczyc.

Nowa mapa jest lepsza niz wszystko co bylo do tej pory. Oczywiscie nie wiele to mowi, bo zrobic cos lepszego niz wszystkie poprzednie patche razem wziete, to nie bylo zbyt trudno...


Innymi slowy, czekam na pelnoprawny dodatek. Community sie domaga dodatku, wszyscy mowia ze LS to generalnie slaby pomysl ktory nie wiele daje ale AN idzie w zaparte. Ludzie sa gotowi zaplacic za dodatek, ale nie lepiej napierdalac darmowe patche. Nie ma to jak logika 0o.
Edit:
W miedzy czasie FF XIV:
http://www.gamespot.com/articles/final- ... 0-6423039/

Normalnie chce mi sie wyc. Probowalem grac w FF XIV ale combat jak dla mnie jest zbyt nieciekawy, zeby bym w stanie przy tym dluzej wysiedziec ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2014, 10:04 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Normalnie chce mi sie wyc. Probowalem grac w FF XIV ale combat jak dla mnie jest zbyt nieciekawy, zeby bym w stanie przy tym dluzej wysiedziec ;/


A próbowałeś każdą klasą? Ja mam podobnie - combat w FF IXV nie był dla mnie porywający. Do tego przykładam wagę, jakiej broni używam - uwielbiam miecze (dual wield, ostatecznie two handy) :P ale tu miecza używa tylko tank (paladyn) i to w połączeniu z tarczą (ble :P, co też mi nie pasi (wolę DPS). Jest axe, które też mi średnio leży, ale to też tank :/ Z dps'ów musiałem przeboleć lancera (nie cierpię takiej broni!), ale ogólnie nie jest źle. Teraz doszed rogue i też dobrze, nawet bardzo :D Spróbuj pograć każdą klasą a nóż widelec :P Tym bardziej, że jest dostępny 7 dniowy (czy 14 dniowy, nie pamiętam teraz), trial. Jeżeli chodzi o rozwój gry, to jest bezkonkurencyjna :) Zresztą wystarczy przeczytać każdy patch notes.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2014, 10:07 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
iniside napisał(a):
Normalnie chce mi sie wyc. Probowalem grac w FF XIV ale combat jak dla mnie jest zbyt nieciekawy, zeby bym w stanie przy tym dluzej wysiedziec ;/


A próbowałeś każdą klasą? Ja mam podobnie - combat w FF IXV nie był dla mnie porywający. Do tego przykładam wagę do tego, jakiej broni używać - uwielbiam miecze :P ale tu miecza używa tylko tank (paladyn), co też mi nie pasi (wolę DPS). Jest axe, które też mi średnio leży, ale to też tank :/ Z dps'ów musiałem przeboleć się lancerem (nie cierpię takiej broni!), ogólnie nie jest źle. Teraz doszed rogue i też jest fajnie. Spróbuj pograć każdą klasą a nóż widelec :P Tym bardziej, że jest dostępny 7 dniowy (czy 14 dniowy, nie pamiętam teraz), trial.

Probowalem tylko magami. W RPG zawsze gram magiem, i jak magiem sie gra do dupy, to zwyczajnie nie gram :D.



Tak czy inaczej:

Cytuj:
From conference call: " The game is now two years old. And therefore in the not too far future we do think that we will have an opportunity to show our plans about expansion packs for this game" They prepare us for something. At least they use a new phrase on this topic.


Jest nadzieja! Ale jak mi dadza expansiona mniejszego niz w GW1, to im bombe wysle.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 lis 2014, 12:36 
Cytuj  
Nie no combat FFXIV w przyrównaniu do GW2 jest tragiczny, tu akurat iniside'a całkowicie rozumiem - pamiętam jak robiąc dungi przysypiałem spamując tą samą rotację, często na drugim monitorze oglądając sobie jakiś serial.

ale fakt faktem content patche mają pierwszorzędne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lis 2014, 13:05 
Cytuj  
Gdyby nie combat w FF to pewnie nadal bym w to sporadycznie grał :(
Niestety jak widzę jak oni się spuszczają nad coilami bo dzisiaj zrobili jakiś tam coil150 robiąc rotację tego samego przez 4 godziny a nie 2 to bleh.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 lis 2014, 22:18 
Cytuj  
Rotacja na milionowym coilu to jest nic, wez fappuj bo rybke zlapales:D


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2015, 20:26 
Cytuj  
"Today through Sunday we’re giving away different free items in the BLTC each day, so check every day! ~RB2 #GW2"

Dzisiaj za darmo black lion chest key i bank access express.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2015, 23:33 
Cytuj  
Ponoć w tym roku dodatek.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2015, 20:13 
Cytuj  
http://www.reddit.com/r/Guildwars2/comm ... ld_wars_2/

Dodatek. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2015, 21:51 
Cytuj  
wodny napisał(a):
http://www.reddit.com/r/Guildwars2/comments/2s9jp8/ncsoft_registers_trademarks_for_guild_wars_2/

Dodatek. :)

Jak zobacze go u siebie zainstalowanego, to dopiero uwierze.
Tak wiem bardzo pozytywnie jestem nastawiony lol :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 13:51 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=5yUExT2SSA0

moze dodatek:(

jak dodadza cos wiecej niz kontynuacje LS - kontynent/klasy/bronie to kupuje w ciemno inaczej niech sie pocaluja :<

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 19:56 
Cytuj  
Przeszedł ktoś wszystkie epizody drugiego sezonu? Warto? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 23:20 
Cytuj  
Warto. Tzn. jeslibym za nie placic to bym nie placil ;p. Az tak bardzo nie warto 0o. Lepiej sobie woodenpotates obejrzec na youtubie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 15:39 
Cytuj  
http://www.tentonhammer.com/news/guild- ... st-slashed

Cytuj:
ArenaNet have also slashed the price of Guild Wars 2 to as little as $9.99 for the standard edition. $9.99 for Guild Wars 2.


podejrzewam ze powiedza tam wiecej cos o dodatku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 18:21 
Cytuj  
Ta dowiemy sie ze dodatek bedzie wypuszczany przez pol roku raz na dwa tygodnie, doda jedna nowa zone, i zero nowych skilli//traitow lol.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 22:11 
Cytuj  
W sobotę zapowiedź dodatku. Kupuję na pewno mimo tego, że w "Guild Wars 2" nie grałem już sporo czasu. :)


W ten weekend przecena 75%:
https://www.guildwars2.com/en/news/this ... p-for-all/


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 23:03 
Cytuj  
Ale to już pewne że to dodatek? A nie nowe super-hiper living story


_________________
Turbot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.