mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 20:50 
Cytuj  
dobra ludki czy pojemność serwerów będzie zwiększana ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 21:02 
Cytuj  
Wogole e dalszych zonach jest bardzo malo ludzi (niespodzianaka!) i eventy w nich bardzo czest wchodza w ultimate failure state. I solo jest bardzo ciężko je z tego stanu wyprowadzić.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 21:10 
Cytuj  
Farin napisał(a):
dobra ludki czy pojemność serwerów będzie zwiększana ?



Zwiększyli w sobote rano, czy będą zwiększać ponownie nie wiadomo.


kelebglin napisał(a):
jestem za stary i zrzędzę


Jak my wszyscy tylko większość z nas nie chce się do tego przyznać.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 21:23 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Farin napisał(a):
dobra ludki czy pojemność serwerów będzie zwiększana ?



Zwiększyli w sobote rano, czy będą zwiększać ponownie nie wiadomo.

Cholera kupiłem dziś grę i nie mogę zakotwiczyć się na serwerze gdzie mam znajomych bo jest full...
Ja to mam szczęście :/


EDIT: Zapytam się jeszcze, skąd będzie można się dowiedzieć kiedy zwiększą limit serwerów ? Oczywiście jeśli to nastąpi.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 22:01 
Cytuj  
Farin napisał(a):
EDIT: Zapytam się jeszcze, skąd będzie można się dowiedzieć kiedy zwiększą limit serwerów ? Oczywiście jeśli to nastąpi.

Stąd:
http://wiki.guildwars2.com/wiki/Game_status_updates :)


Właśnie zwiedzałem Lion's Arch. Trafiłem do jaskini pewnego ducha-pirata. Dla takich smaczków warto grać. Bardzo fajnie przemyślany fragment. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 78
Dołączył(a): 3.07.2012
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 22:27 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Właśnie zwiedzałem Lion's Arch. Trafiłem do jaskini pewnego ducha-pirata. Dla takich smaczków warto grać. Bardzo fajnie przemyślany fragment. :D

Jeden z trzech (o ktorych wiem) Jumping Puzzli ulokowanych w Lions Arch (Weyandt's Revange), przy wyjsciu (nad wodospadem) powinien stac karma vendor z "pirackimi" skinami na bron (ostatnio jak sprawdzalem to jakies 9k karmy za sztuke).
Oprocz tego jest jeszcze Troll's End (na ktorego koncu oprocz standardowej skrzynki jest tez maly ogrodek z roslinkami do gatheringu - po becie przerobili tego puzzla i teraz nie polecam isc tam niczym wiekszym niz Asura, chyba ze sie chce skakac i biegac na czuja, bo kamera sie postara zeby nic nie bylo widac, ogolnie jeden z trudniejszych puzzli chyba ze wzgledu na ciasnote, slaba widocznosc, upierdliwe stalaktyty i waskie zdradliwe kladki z ktorych latwo spasc) oraz Urmaug's Secret (troche ciezko znalezc wlasciwa droge w gore, ale ogolnie nienajgorszy).

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 22:29 
Cytuj  
Straits Of Devastation jest dosyć ciezkie. Solować to tam chyba można co najwyżej Guardianem :lol: , wspolczuje kazdemu elemowi ktory tam dojdzie. Będzie sie zwijać jak szmata, jesli nie będzie w grupie.
Kitowanie czego kolwiek jest poza opcją, bo jedyne co to da to wpakownie sa na na inne moby szybki zgon :lol:
Evntów jest mnóstwo.
Zeby wogole pushować progress w zonie, potrzebne sa trzy grupy graczy, które będą popchać poszczególne części meta eventu do przodu. Oczywiscie samo przepchnięcie nic nie da. Trzeba jeszcze bronić tego co się zdobyło po drodze albo event się cofnie.

A to tylko przedsionek do Orr.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 22:50 
Cytuj  
no nie wiem - tam sa tylko eventy, bez serduszek, a do eventow ludzie sie zazwyczaj zbieraja, choc jeden event z oczyszczaniem z risenow jakiegos miasteczka zrobilem sam i to na mniejszym niz rekomendowanym levelu. nie widze tej trudnosci :<

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 23:18 
Cytuj  
Orr jako takie jest nudne atm. Dużo tam mobów, całkiem sporo eventów ale samemu cięzko coś zdziałać. W 2-3 osoby już fajnie ale... po co to robić? Lepsze itemy (tyle, że nie legendy) można wycrafcic (bądz podobne) do tych za karmę :) W praktyce trochę fail.
Gra ogólnie bardzo fajna ale mniej więcej od 65-70 lvlu widać, że nie była testowana wystarczająco.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 23:36 
Cytuj  
Logiczne bylo, ze bez jakiegos progresowalnego pve, czy pvp w obrebie serwera na dluzsza mete takie cos nie wypali. A wystarczylo by dodanie walk gildiowych na serwerach i juz by bylo po co farmic itemy itp.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 04:31 
Cytuj  
Makaburi napisał(a):
Oprocz tego jest jeszcze Troll's End (na ktorego koncu oprocz standardowej skrzynki jest tez maly ogrodek z roslinkami do gatheringu


A ten gdzie jest? Bo pozostałe sam znalazłem :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 78
Dołączył(a): 3.07.2012
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 07:12 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Makaburi napisał(a):
Oprocz tego jest jeszcze Troll's End (na ktorego koncu oprocz standardowej skrzynki jest tez maly ogrodek z roslinkami do gatheringu


A ten gdzie jest? Bo pozostałe sam znalazłem :)

Kojarzysz ta Viste w LA mniej wiecej bezposrednio nad Mystic Forge?
To zaraz pod nia jest taka rura, musisz wskoczyc do srodka tej rury (na dole - w rurze - jest woda, wiec nie ma obaw, ze sie zle spadnie - chyba, ze sie do rury nie trafi), a pozniej jest troche zamieszane, bo trzeba isc najpierw wzdluz kladek, zeby znalezc miejsce, gdzie sie wchodzi wyzej, przejsc kawalek, spasc nizej (uwaga, bo latwo nie trafic), i potem po tych samych kladkach, co sie najpierw wzdluz nich szlo.
Troche upierdliwego skakania i wyjatkowo nieprzyjaznej pracy kamery, jak minie sie juz kladki, to dalej jest w miare prosto, wychodzi sie na wzniesienie z martwym trollem, gdzie mozna zebrac pare roslin (takich jak szpinak o ile dobrze pamietam), i kawalek dalej jest pare kolumn po ktorych trzeba przeskoczyc do skrzynki i Jumping Puzzle zaliczony.

EDIT:
Jak ktos sie nie boi spoilerow, to tu interaktywna mapa Tyrii z zaznaczonymi wszelkimi punktami (Waypoints, Points of Interest, Vistas, Skill Challenges, Jumping Puzzles i Dungeony).
Po kliknieciu na ikonke danego punktu mozna przeczytac bardziej dokladny opis (jak jest, bo czesto nie ma).
http://gw2cartographers.com/


Ostatnio edytowano 4 wrz 2012, 07:19 przez Makaburi, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 07:13 
Cytuj  
Jak jest nieprzyjazna praca kamery to Asurą pójdę :p dzieki teraz znajdę :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 07:28 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
Orr jako takie jest nudne atm. Dużo tam mobów, całkiem sporo eventów ale samemu cięzko coś zdziałać. W 2-3 osoby już fajnie ale... po co to robić? Lepsze itemy (tyle, że nie legendy) można wycrafcic (bądz podobne) do tych za karmę :) W praktyce trochę fail.
Gra ogólnie bardzo fajna ale mniej więcej od 65-70 lvlu widać, że nie była testowana wystarczająco.

Serio nie wiem czego sie spodziewales skoro od samego poczatku bylo wiadomo ze progres pve w GW2 bedzie polegal na szukaniu skinow a nie na coraz lepszych statach. I btw. Legendary maja tylko legendary wyglad. Staty maja takie same jak exotic.

Po co robić. Bo jest fajne ? Ehh. Wy ciagle potrzbujecie marechki na kiju... A było wiadome od samego poczatku zw GW2 nie bedzie żadnej marchewki...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 08:17 
Cytuj  
Jak potrzebujesz skinów to sobie wrzuć po prostu zmodyfikowane tekstury z jakimiś wyczesanym gearem i właśnie przeszedłeś grę. Ale tu chyba nie chodzi do końca o skiny tylko o pvp, także pomyliłeś gry, bo w mmo grasz jak w singla. ;>


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 08:30 
Cytuj  
O skiny też chodzi i nie podmiana nic nie da bo tylko ty będziesz je widział :) A jak wiadomo każdy lubi poszpanować swoim toonem, a po xxxx MMO ludzie się przyzwyczaili że upgrade postaci można robić tylko na jeden "właściwy" sposób czyli grindować gear z coraz to lepszymi statami.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 08:35 
Cytuj  
Ja akurat nie zwracam w ogóle uwagi na charki ubrane jak kolorowe pajace, ale każdy ma tak swoją definicję end-game. ;>


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 08:37 
Cytuj  
Przez te jumping puzzle idzie kurwicy dostać :evil: Mało mychy wczoraj nie rozwaliłam, który matoł odpowiada za tą porąbana pracę kamery?! Grrr..

Ps. Te skrzynki z puzzli to można codziennie lootować? Wczoraj zajrzałam do jednego zaliczonego już puzzle'a i skrzynka była dostępna - ba, złotego dublona mi rzuciła :D


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 08:41 
Cytuj  
Daj sobie zooma prawie na max i będzie lepiej. ;>


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 08:41 
Cytuj  
przechodzę koło 2 npc i jeden do drugiego:

"What guild is that?"

i odpowiedź

"Travelling Lesbians"


:wtf:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.