mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 08:10 
Cytuj  
Dlatego nie gram z randomami. ;>
eot


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 08:15 
Cytuj  
Kwestia gustu. Mi sie podoba. Każda gra w ktora nie moge grać sam meczy mnie. Taka która jest offline single player - nudzi mnie.

Męczą tez mnie gry których nie powinno sie wyłączyć 5 sekund po tym jak sie stwierdziło że jest fajny film.

Tak wiem... Jestem tu bo kiedyś bylem inny


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 08:29 
Cytuj  
Desh to ja nie chce być taki jak Ty:D, tzn boję się takiego momentu, że nie będe mógł sobie pograć 3-4h z chłopakami czy cuś.

Pewnie też mnie to czeka, nie wiem jak bardzo stary jesteś :D.

Ok, koniec offtopu. Czas dalej lvlować elementaliste na WvWvW :F.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 09:04 
Cytuj  
I jak wypada elementalista? Czytałem, że bardzo skomplikowany i trzeba nieźle kombinować by przeżyć. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 11:55 
Cytuj  
Ele jest bardzo hmm wszechstronny w sumie. Nie jest mega burster ale za to jego AoE na 3W jest niecenione + do dungów tak samo. Może się też zrobić na tanka, ma sporo utility skilli i ogólnie fajnie się nim gra. Do Explo dungów na pewno będzie to bardzo dobra klasa. Póki co ja swojego lvluje do 80 z tego względu, że Guardian na 3W ma hmm zastosowanie które mi nie do końca odpowiada. Zapewne na sPvP będę guardianem pykał ale jeśli chodzi o 3W i Orr to chyba póki co tylko ele.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 12:54 
Cytuj  
Bardzo dużo ludzi marudzi na elementalistę bo spodziewali się, że będą walić nie wiadomo jak mocno i grali tak jak ich do tego przyzwyczaiło ostatnie 50 gier MMO. Biorą full fire, staff w łapę i idą questować, myśląc, że jak rzucą dwa fireballe 1ką to mobek się przewróci w połowie drogi do nich. A tu zonk, płacz, trzeba się nauczyć grać i otworzyć umysł :P. Wziąć w łapę np. dagger, dać trochę w kamień etc.
Ele jest jedną z trudniejszych klas w grze. Nie jest topowym dpsem. Ma chyba najlepsze AoE w grze i jako jedna z trzech klas, opcję bycia supportem.

PS. Ale nie wykluczał bym opcji, że z elementalistami jest jednak coś nie tak. Mam dwóch kumpli, którzy rąbią w MMO od 8-10 lat i przez cały ten czas grają tylko i wyłącznie klasami pokroju mag/elementalista (nazwijmy to powołaniem :P). W GW2 jeden pierw marudził 2 tygodnie jaki to ele jest słaby a potem dropnął go na rzecz mesmera a drugi myśli czy nie przejść na warriora bo go męczy styl walki. Spodziewam się, że nastąpiło to co napisałem na początku ale w sumie nie wiem na 100%.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 14:32 
Cytuj  
No tak, bo niestety ele to nie jest burster właśnie jak np mag w wowie, gdzie cały czas go buffuja a inne klasy nerfia:P.

Ele ma robić aoe, może być dobrym supportem/healem. Wiadomo, że jest dość miętki bo to light armor caster i tutaj trudno mieć pretensje o to akurat. Ja myślę, że po prostu część osób nie ogarnia, że ele to master of elements właśnie. Wiadomo, najprościej rollnąć na warka albo thiefa:). Wszystko będzie balansowane z czasem i na pewno każdą klasą da się pograć.

Znam paru ele, co w Orr ze slabym sprzetem orają moby jak chcą (7-10 mobów) i nie mają też problemu na 3W. Spvp to inna sprawa, tutaj niestety ele ma ciężko przez np thiefów czy warków. Wszystko sie zmieni z czasem i nie ma co płakać. Mi się po prostu czary zajebiście podobają w tej grze;p.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 17:30 
Cytuj  
http://www.reddit.com/r/Guildwars2/comm ... l_is_fair/

huehue. Wkoncu ktoś z jajami.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 20:30 
Cytuj  
To po prostu skupi ludzi chcących pograć wvw na top serverach mających 24/7 oblozenie i xx godzinne kolejki.

Z serverow mających mniejsze oblozenie ludzie już uciekają i to niestety całymi gildiami.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 21:32 
Cytuj  
Bo imo, powinni juz dawno wprowadzić płatne transfery z dwu tygodniowym cd.
A transfery na low/med pop servery z full powinny być za darmo + jakiś bonus.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 22:08 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Bo imo, powinni już dawno wprowadzić płatne transfery z dwu tygodniowym cd.
A transfery na low/med pop servery z full powinny być za darmo + jakiś bonus.

Styknie wprowadzić opłatę za wszystko i już. Zapowiedziane 1800 kryształków i jakiś cd ochłodziło by wiele głów. Nie rozumiem czemu jeszcze to jest za free.

Btw. od długiego już czasu irytowało mnie to, że nie do końca rozumiem jak działają dokładnie sigile. Raz działały poprawnie, raz w ogóle.. Natrafiłem na coś takiego: http://www.reddit.com/r/Guildwars2/comments/10ilke/how_sigils_work. Ogólnie, syf. Mam nadzieję, że to ulegnie zmianie.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 22:11 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Bo imo, powinni juz dawno wprowadzić płatne transfery z dwu tygodniowym cd.
A transfery na low/med pop servery z full powinny być za darmo + jakiś bonus.


z tym sie akurat zgadzam, transfery na inne serwery high+ platne - transfery na low-med gdzie caly czas jest sie outmanned w wvw darmowe z +10% karma gain czy cos w tym stylu.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 22:17 
Cytuj  
Niech zmerdźują low-med serwery.








Ok odłóźcie widły i pochodnie - źarcik :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2012, 06:15 
Cytuj  
Free transfery powinny być wyłączone zanim włączyli 1 tygodniowe walki, w chwili obecnej wiele niżej klasyfikowanych serverów straciło gildie które zmęczone tym że przejmują w dzień a tracą w nocy poprzenosiło się na top/us servery, w tej chwili doszło nawet do tego że na serverach z first 10 w prime time nie ma tylu ludzi żeby zapełnić chociażby ebg co się kończy zazwyczaj jednym zergem vs 2-4 zergi przeciwnika, do tego dochodzi nie wiem jak to nazwać, głupota ludzka gdzie słabsze servery zamiast atakować silniejszego przeciwnika atakują wciąż siebie nawzajem.

Zresztą czego się spodziewać jak wchodząc na WvW 95% ludzi to ludzie bez gildii, tak to wygląda w tej chwili na serverach niżej w tabeli.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2012, 09:13 
Cytuj  
czyli czekamy, ja miałem kilka dni więcej pracy, więc obadam co się dzieje w weekend


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 08:03 
Cytuj  
elementalista obok guardiana to najmocniejsza klasa w WvW. Warbandy mogłby się składać z praktycznie samych elementalistów i guardianów no i 1-2 mesmerów dla portala i retaliation... i taka grupa zamiatałaby okolicę... zresztą zamiata :)
nie jest to samograj i 1-button spammer jak to zazwyczaj w innych mmo bywało, więc jest sporo marudzących kompletnie nieprzyzwyczajonych do kombinowania :)

co do serwer transferów - to normalne, że ludzie lubią jak wszystko przychodzi im łatwo, więc uciekają na serwery, które "wymiatają", no i każdy chce liznąć trochę bycia pr0 ("no gram na WiejskaHole gościu! Top1 przez ostatnich 5 tygodni!!").
gram na Piken Square. Liczby mamy tutaj małe dość, w rankingu dośc nisko :P ale za to mamy prężny kilkugildiowy alliance, starych hardkorowych gildii, które zęby zjadły na różnych masowych pvp w mmo, więc jak nastaje pora wieczorowa - zaczyna się oranie wszystkiego z góry na dół (oczywiście w miarę możliwości - w 5-6 małych gildii nie da się zaorać wszystkiego i wszędzie i tego utrzymać). Oczywiście potem przez kolejnych 20 godzin przeciwnicy odbijają wszystko z nawiązką, więc punktowo wyglądamy tak sobie :D ale kto by się tym przejmował?
Generalnie jestem zadowolony - lubię grać gdy to przeciwnik ma dużą przewagę i trzeba się wysilić i pogłówkować niż iść na łatwiznę i płynąc sobie z zergiem oglądając film przy okazji.. dlatego wybraliśmy taki serwer a nie inny :)


_________________
Suffer not the witch to live!!!

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 20:14 
Cytuj  
Nowy temat o GW2 natchnał mnie aby przejrzeć inne forum o mmo. Natknąłęm się na to:
http://www.youtube.com/watch?v=9T9Iz_aTFsQ

Najlepiej widać ok 1:40 chyba.

I drugi chyba dokładniej pokazujący
http://www.youtube.com/watch?v=daRVTItc ... =endscreen

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 08:20 
Cytuj  
http://www.reddit.com/r/Guildwars2/comm ... vari_zone/

Oczywiscie w grze nie ma co robić.

A tutaj Jon Peters odpowiada na pytania:
http://imgur.com/a/Dkw4i#6

Jak komus sie niechce czytac obrazkow niech czeka na transcript na reddicie ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 09:00 
Cytuj  
https://forum-en.guildwars2.com/forum/i ... r-1st-2012

Nowy patch. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 09:32 
Cytuj  
Zrobiłem Guardiana na 80 i trochę boli mnie, że obecnie ciężko bardzo farmi się w CS. Jak eventy się nie bugują (wczoraj w CS na moim servie było zbugowanych aż 5 eventów...) to bez party praktycznie nic się nie da zlotować bo nie zdążysz dmg zadać w ogóle... A jako party jest w miarę spoko. Tylko trzeba mieć party...

Jak zacząłem robi ele alta to wKessex Hills zaczęło być ciężko z lvlem. Eventy się żadko odpalały a za serduszka jest bardzo mało lvlu niestety. Powtarzanie w kółko tego samego eventy też jest raczej słabe jeśli chodzi o lvling. W celach zarobkowych jeszcze jest ok bo farma była jest i będzie jeśli chodzi o kasę. Natomiast w PvE powinni coś zmienić.

Obecnie 1-30 to jest koszmar. Idzie wtedy za wolno jak dla mnie, ma się mało skilli w sumie do tego 30 lvl i eventy są mało ciekawe. Ogólnie 1-60 idzie baaardzo wolno w porównaniu do 60-80. Od 60 zaczynają się już fajne eventy, fajne lokacje i jakoś gra się o wiele przyjemniej. Lvlowanie 1-60 na 3W to słabo wypada niestety.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.