mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 17:07 
Cytuj  
ale fun przez miesiac byl :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 17:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tzn., ze grasz tylko ty z dziesiatkow, ktore zaczynaly.

Jaki dziesiatkow. Na serverach nie widać zeby ludzi brakowalo ;o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 17:49 
Cytuj  
i jest tyle serwerow co bylo?
i ile osob z forum jeszcze gra? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 17:50 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
i jest tyle serwerow co bylo?
i ile osob z forum jeszcze gra? :)

To ile osob z tego forum gra naprawde nie jest zadnym wyznacznikiem jakosci.

Serverow jest tyle co bylo.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 17:51 
Cytuj  
jest i to dosc duzym.
ale jesli populacja jest taka jaka byla to naprawde dobrze.
beda mieli kase na kolejne mmo :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 17:54 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jest i to dosc duzym.
ale jesli populacja jest taka jaka byla to naprawde dobrze.
beda mieli kase na kolejne mmo :)

Znaczy, ludzie tkrzy marudza na kazde nowe mmo, i szukaja objawienia w postaci nowej ultimy + wypas pvp sa wyznacznikiem jakosci ?

Przykro mi to stwierdzic ale napewno nie na masowym rynku ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 17:57 
Cytuj  
mowie o osobach, ktore graly w rifta i z tego co pamietam to nikt nie szukal w rifcie ultimy czy wypas pvp.
czy musimy prowadzic kolejna dyskusje na temat, o ktorym nie masz zielonego pojecia tylko wymyslasz? daruj sobie.
w momencie premiery RC mial okolo 60 membersow.
teraz w grze moze pozostalo z 5 osob.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 18:13 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
mowie o osobach, ktore graly w rifta i z tego co pamietam to nikt nie szukal w rifcie ultimy czy wypas pvp.
czy musimy prowadzic kolejna dyskusje na temat, o ktorym nie masz zielonego pojecia tylko wymyslasz? daruj sobie.
w momencie premiery RC mial okolo 60 membersow.
teraz w grze moze pozostalo z 5 osob.

No. to swiadczy o tym, ze wam sie ten typ gry juz dawno znudzil. A nie o tym, ze gra jest nie taka jak ma byc./


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 18:26 
Cytuj  
Kabraxis pierdoli ci się w główce i nie potrafisz nic sensownego napisać poza obrażaniem innych, iniside przynajmniej ma jakieś rozeznanie mimo że też wciska wszędzie własne mądrości i neguje jakiekolwiek opinie nie zgodne z tym co on uważa.
Nie potraficie dyskutować, ktoś napisze o drobnych wadach gry to się obrażacie jak pizdy i odwracacie kota ogonem jak ostatnie cioty.

Mi cały czas chodzi że gra nie jest zła tylko wypada słabiutko w porównaniu do starych gier, kompy w porównaniu do tego co było 10 lat temu są kosmiczne i to żadne argument że gra powinna chodzić na słabym sprzęcie, nie jest powiedziane że musi grać każdy tylko niech się weźmie do roboty i zarobi na normalnego kompa.

Każdy ma prawo marudzić i wytykać błędy w grach zwłaszcza tych nowych, a jak ktoś ma klapki na oczach i łyka wszystko jak leci to jego sprawa.
Przeczytaj jeden i drugi dokładnie posty zanim będziecie na siłę wyciągać wnioski kto co pisze bo pierdolicie smuty jakbyście pierwszy raz grę mmo zobaczyli na oczy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 18:34 
Cytuj  
No wlasnie. Rzecz w tym, ze im wiecej ludzi będzie w stanie grać, tym wiecej się sprzeda tym więcej zarobią.

Ofc. byloby git gdyby gra wygladala jak BF3, ale jako nie widze komputera ktory by to pociagnął przy walce z Shatterem..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 19:45 
Cytuj  
a to kogos jeszcze jaraja jakies pve bossy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 19:56 
Cytuj  
Moze AoC czy Rift nie byly zbyt nowatorskie i nudzily sie szybko ale mialy fajne settingi. Nie jak ta kupa azjatycka.

Obrazek

A ogolnie kto gra w mmo troche dluzej niz wow dawno sie takimi popierdolkami jak GW2 znudzil pewnie. Wole juz kupic TOR na miesiac, chociaz mam fajne uniwersum i story.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 20:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a to kogos jeszcze jaraja jakies pve bossy?

Mnie i pewnie z kilkanascie milionow ludzi -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 20:19 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Mendol napisał(a):
a to kogos jeszcze jaraja jakies pve bossy?

Mnie i pewnie z kilkanascie milionow ludzi -;-.

Tu się zgodzę, sam jeszcze też mam ochotę w PvE się pobawić czasami, ale to w jaki sposób jest to ostatnio serwowane czyli: tierowane systemy, pierdyliony barter systemów i LFG cross serwer toolsy + auto teleportacja do instancji zamieniające grę w zasadzie w lobby na max. levelu - już mnie nudzi w c**j.

Mniej instancji, więcej akcji i zajęć w open world, player-economy i ogólnie więcej opcji w rozgrywce, a nie tylko robienie daily questów / stanie w mieście i czekanie aż queue się zapełni :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 20:36 
Cytuj  
sula napisał(a):
iniside napisał(a):
Mendol napisał(a):
a to kogos jeszcze jaraja jakies pve bossy?

Mnie i pewnie z kilkanascie milionow ludzi -;-.

Tu się zgodzę, sam jeszcze też mam ochotę w PvE się pobawić czasami, ale to w jaki sposób jest to ostatnio serwowane czyli: tierowane systemy, pierdyliony barter systemów i LFG cross serwer toolsy + auto teleportacja do instancji zamieniające grę w zasadzie w lobby na max. levelu - już mnie nudzi w c**j.

Mniej instancji, więcej akcji i zajęć w open world, player-economy i ogólnie więcej opcji w rozgrywce, a nie tylko robienie daily questów / stanie w mieście i czekanie aż queue się zapełni :/


No w RIFT na Ember Isle nie ma z tym problemu. Dzisiaj pugowalem raid rift, (10-man) w 20 osob i wiepowalismy na nim calkiem ostro, do tego sa czeste inwazje, duzo fajniejsze niz te pre-Ember Isle.
Ogólnie nowa zona wyszła Trionowi zajebiscie a w kolejnym patchu pewnie dojdzie instancjowany Raid..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 11:47 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Moze AoC czy Rift nie byly zbyt nowatorskie i nudzily sie szybko ale mialy fajne settingi. Nie jak ta kupa azjatycka.


A ogolnie kto gra w mmo troche dluzej niz wow dawno sie takimi popierdolkami jak GW2 znudzil pewnie. Wole juz kupic TOR na miesiac, chociaz mam fajne uniwersum i story.


Arena Net jest azjatyckie? Patrzcie państwo... codziennie czegoś nowego się dowiaduję.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 13:36 
Cytuj  
iniside napisał(a):
sula napisał(a):
iniside napisał(a):
Mendol napisał(a):
a to kogos jeszcze jaraja jakies pve bossy?

Mnie i pewnie z kilkanascie milionow ludzi -;-.

Tu się zgodzę, sam jeszcze też mam ochotę w PvE się pobawić czasami, ale to w jaki sposób jest to ostatnio serwowane czyli: tierowane systemy, pierdyliony barter systemów i LFG cross serwer toolsy + auto teleportacja do instancji zamieniające grę w zasadzie w lobby na max. levelu - już mnie nudzi w c**j.

Mniej instancji, więcej akcji i zajęć w open world, player-economy i ogólnie więcej opcji w rozgrywce, a nie tylko robienie daily questów / stanie w mieście i czekanie aż queue się zapełni :/


No w RIFT na Ember Isle nie ma z tym problemu. Dzisiaj pugowalem raid rift, (10-man) w 20 osob i wiepowalismy na nim calkiem ostro, do tego sa czeste inwazje, duzo fajniejsze niz te pre-Ember Isle.
Ogólnie nowa zona wyszła Trionowi zajebiscie a w kolejnym patchu pewnie dojdzie instancjowany Raid..

Wiesz Rift-y są ogólnie spoko pomysłem, choć nie "urywają dupy" tak jak się to wydawało, że być może będzie gdy były one zapowiadane. Tak czy inaczej pomysł ok, ALE mi chodzi o to, że ja bym sobie pograł w jakiegoś mmorpg, który nie jest nastawiony tylko i wyłącznie na combat, a cała reszta w nim to dodatek.
Pograł bym sobie w jakiegoś mmorpg-a, który ma spokojniejszy 'pace' i nastawia się na tworzenie tzw. "iluzji świata" z ekonomią, craftem który coś znaczy, może z jakimś teritorial contol w pvp no i fajnym PvE (choć o to w miarę najłatwiej).
Bo mmorpg-i, w których chodzi tylko o napierdalanie dungeonów i zbieranie gearu z tychże dungeonów - już mi się znudziły. To nie powiem było fajne przez parę lat tym bardziej, że sam ten design eliminował pewne minusy "starszych" mmorpg-ów , ale mi się przejadło.

GW2 zamierzam spróbować, bo chcę się przekonać na własnej skórze do tych dynamicznych eventów czy to rzeczywiście będzie jakiś przełom czy tylko nie koniecznie, no i pewnie będę tą grę traktował w stylu takiej "gry na podorędziu" którą odpalę jak nie będę miał weny na granie w mojego głównego mmorpg-a (o ile takiego będę miał).

Rift - ja wiem inside, że dla ciebie to bardzo dobra, gra, ale ja nawet mając klienta + 30 dni za darmo (z tej strony w UK) - pograłem kilka dni i nie miałem ochoty grać dalej tak samo jak przy pierwszym moim spotkaniu z Rift krótko po premierze.
Rift po prostu jest taką bardzo "wygodną" grą jak chcesz szybko wbić max level (bo wszędzie blisko i questy cię po sznureczku prowadzą, zressztą mobów wszędzie zatrzęsienie, a questy rzut beretem od NPC, ogólnie wszystko nastawione na szybkie i 'przyjemne' wbicie max level-u jak ktoś chce to i w kilka dni bo jest parę "sposobów" na mega szybkie xp) i robić dungeony, rifty i rajdy jak w WoW. Już abstrachując, że zupełnie mnie tam Lore ani historia nie wciągneła, a grafika mimo, że bardzo ładna to jakaś taka nie zapadająca w pamięć i 'bez charakteru' imho, no ale to już wiadomo osobiste preferencje.

Także spoko, że Rift ci się podoba tym bardziej, że Trion widać dba o klienta, ale dla mnie to powtórka z rozrywki, którą już przerabiałem kilka razy i starczy.


Dobra koniec off-top-a.

---------------


Btw. wiadomo, czy będzie jakaś open beta albo gdzieś jakieś losowanie do "pseudo-closed bety" do GW2 ?

Jakieś najmniejsze hinty kiedy ma GW2 w dużym przybliżeniu wyjść?
Coś tam słyszałem, że obstawiają połowę 2012, tylko czy to jest wróżenie z dupy czy jakieś przesłanki są wobec tego?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 13:49 
Cytuj  
Closed beta w tym roku

Czyli pewni 31 grudnia.

Open Beta kiedy będą zadowolni z Closed.

Premiera gry w tedy kiedy będą zadowolni z powyższych.
Ja stawiam na ostatni kwartał 2012..

Ogólnie to wróżnie z dupy. Nikt nigdy z AN nie powiedział kiedy wydadzą gre. Tylko " Kiedy będzie gotowa".


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 13:54 
Cytuj  
Czyli pogralbys w Star Wars Galaxies, sula? ;)

Co do bety, etc., to ma byc open beta przed startem samej gry. A daty premiery nikt nie zna, chociaz polowa 2012 jest bardzo realistycznym terminem. Czyli open wystartuje gdzies pod koniec kwietnia najwczesniej. Tal czy siak, jeszcze kupa czasu do momentu az w GW2 zagramy :)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 14:13 
Cytuj  
@inside

Ok dzięki. No przynajmniej wiem, że nie było jakiejś bardziej konkretnego choćby "hintu" od Arena.net niż "kiedy będzie gotowe".

@raggnarok

Nie miałem przyjemności grania w SWG, ale z tego co czytałem o niej (a szczególnie o wersji przed NGE) to tak z miłą chęcią. Z tym, że jestem mniej wybredny niż kiedyś - to może być pełen sandbox, ale nie musi - jakiś sandbox light, czy jakaś hybryda z themeparkiem też może być. W każdym razie jestem w stanie iść na daleko idące kompromisy, już nie szukam drugiego UO, a rzeczy typu full loot mam głęboko i nawet wolę, żeby nie było. (choć np. Item decay byłby spoko). Gra nie musi być idealna może mieć niedociągnięcia, mogą być tam rozwiązania które mi się nie podobają, tylko, żeby to nie było jakaś niedorobiona indie gra, która w czasie premiery bardziej alphe przypomina niż gotowy produkt, albo jest jakimś gankfestem (vide DFO).

Dobra już kończę mendolić bo bo ani czas ani miejsce :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.