mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 42
Dołączył(a): 25.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 15:51 
Cytuj  
co jest takiego w sklepiku co daje "win" kabra ? To, że twoja postać będzie dopieszczona kolorystycznie czy może sloty w banku ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 15:58 
Cytuj  
ma ktos tak ze musi claego kleinta od poczatku sciagac? odpalilem dzuis cos sie updajtnelo i teraz od poczatku caly klient idzie.. ;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 16:05 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ma ktos tak ze musi claego kleinta od poczatku sciagac? odpalilem dzuis cos sie updajtnelo i teraz od poczatku caly klient idzie.. ;/


Też dziś update robiłem ale nie ściągalo mi całego.


Co do sklepiku to nie widzę tam nic na chwilę obecna co by czyniło z gry p2w, co do tego jak sklepik będzie za rok wyglądać to można pogadać za 6-8mies jak zobaczymy w która stronę będzie sie gra rozwijać, np w gw dużą popularnością cieszyły sie kostiumy, duzi ludzi lubi jednak ubierać swoją postać.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 16:15 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Przejrzalem dokladnie ten sklepik (wczesniej w sumie nie robilem tego bo mi sie nie chcialo) i musze powiedziec (feel free to flame) ze P2W w chuj to jest niestety, zwlaszcza jak na gre ktora i tak kosztuje 200 zlotych. Ceny np 30 slotow w banku tez mocno z dupy (7,5 Euro).

Do tego nie dosc ze boostery do expa sa (co na max lvlu przelicza sie na currency - skill pointy) to po analizie tego wychodzi mi ze i do zabawy mystic forge i do tranmutacji itemkow bedzie sklepik wymagany bo dostep do max tierowych transmutation stone i do tych skladnikow do forge bedzie w grze mocno ograniczony lub wrecz niemozliwy (jesli wierzyc wiki). Do tego boosty do wszytkiego za kaske o czym juz pisalem. ;/

Ofc jest jeszcze failik w postaci skrzynek + kluczyk za 1,5 euro i character based dyesow...

Pewnie ten post wywola rage u iniside'ow itp.. no ale panowie... wyglada to jak wyglada niestety. A wyglada jak w dowolnym koreanskim F2P MMO firmy krzak. :/

I bez odpowiedzi ze wiekszosc to tylko kosmetyka bo akurat boosty to nie jest kosmetyka no i akurat w tej grze gra sie dla kosmetyki. :)

Serio... chujowy jest ten sklepik na maxa.

Serio nie będe rejdzował tylko napisze pare punktów:
1. Od kiedy kupowanie kosmetycznych itemow jest P2W ? Zdajesz sobie sprawe, ze itemy na level 80, maja ten sam stat pool w odrębie rarity ?
2. Sloty na bank, na postaci etc. nawet nie komnetuje. Takie rzeczy sa oczywiste do sprzedawania.
3. Exp boost. LOL +50% do expa z MOBOW. Które daja 6-30expa za kila (zaleznie od levelu). GG P2W!.
4. Karma boost. Lol. Fakt, bedzie mial jakiś itemek pare godzin szybciej niż ktoś inny. I to różniący sie zaledwie wyglądem. DRAMA.

P2W to jest w tedy wkiedy sklepie sprzedaja itemy bez których nie da sie grać. A nic takiego tam nie ma. Wiec sorry, poprostu gadasz głupoty.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 16:33 
Cytuj  
Nie znacie się i tyle.
Przecież od wieków wiadomo, że jeżeli ma się więcej farbek, to się szybciej zabija w PvP. P2W, motherfucker!

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 16:54 
Cytuj  
Mam kilka pytan:
- Wiadomo cos moze o jakims trialu/demie Gw2?
- Czy wszystkie klasy w tej grze wymagaja iscie fps'owej wprawy w sterowaniu? (nie ukrywam, ze naparzanie w klawisze jak szalona to nie moj typ rozrywki)
- Jak z wydajnoscia, da rade w miare komfortowo pograc na laptopie?


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 16:56 
Cytuj  
1. Nie wiadomo.
2. Wszystkie.
3. Ciężko powiedzieć.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 17:03 
Cytuj  
Szaman napisał(a):
Nie znacie się i tyle.
Przecież od wieków wiadomo, że jeżeli ma się więcej farbek, to się szybciej zabija w PvP. P2W, motherfucker!


Dokladnie tak jest!
Chyba jednak nei zagram w ta gre, jestem obrazony na sklep!


_________________
BF3: hungrymumin

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 17:04 
Cytuj  
Ad.3 Zależy jakim laptopie. Laptop laptopowi bardzo nierówny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 17:15 
Cytuj  
kaikitka napisał(a):
Mam kilka pytan:


- Wiadomo cos moze o jakims trialu/demie Gw2?

Póki co nie, ale może dogadaj się z kimś z forum niech Ci udostępni albo na nadchodzący stress-test albo na chwilę po premierze.

- Czy wszystkie klasy w tej grze wymagaja iscie fps'owej wprawy w sterowaniu? (nie ukrywam, ze naparzanie w klawisze jak szalona to nie moj typ rozrywki)

Ale to bardziej tyczy się pvp o ile Cię to interesuje. Grając w pve, jakieś eventy z innymi graczami nawet nie używałem uników itp. , rangerem to już w ogóle statycznie o ile się jakiś boss nie przemieszcza itp.

- Jak z wydajnoscia, da rade w miare komfortowo pograc na laptopie?[/quote]

Wiadomo, że gra lubi dużo mhz na procku, desktopy można jeszcze wykręcić ale z lapsami różnie bywa - temperatura. Gw2 chyba nie wykorzystuje 4 rdzeni także wystarczy jakiś szybki 2-rdzeniowiec z turbo boostem tak do >3ghz i mid k. graficzna i powinno jako tako chodzić.
Ale ogólnie wydajność to jedna, wielka niewiadoma, najlepiej przetestować na danej konfiguracji.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 20:11 
Cytuj  
o calkiem ladnie teraz dziala w zonie startowej.
zalogowalem sie na chwile i widac poprawe.
co prawda wyskoczyl mi jakis komunikat o weryfikacje adresu email, kliknalem send i dupa, nic nie doszlo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 20:19 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
o calkiem ladnie teraz dziala w zonie startowej.
zalogowalem sie na chwile i widac poprawe.
co prawda wyskoczyl mi jakis komunikat o weryfikacje adresu email, kliknalem send i dupa, nic nie doszlo.

Mi też. Nie przejmuj sie.

No poprawili troche. Teraz w zergu mam nie 10 a juz 25fps!. Oczywiscie chuja dalej jest, bo moje GPU sie nudzi dalej ;/.
No ale w tym tępie to za jakieś 2-3 miesiące naprawią całkowicie ;o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 20:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
o calkiem ladnie teraz dziala w zonie startowej.
zalogowalem sie na chwile i widac poprawe.
co prawda wyskoczyl mi jakis komunikat o weryfikacje adresu email, kliknalem send i dupa, nic nie doszlo.


Cóż, u mnie w drugą stronę, od czasu ostatniego strees testu :evil:

PS.
Nie żebym się czepiał, ale od pierwszego beta weekendu ciekawiło mi, co Arena zamierza zrobić z ekranem rozmów pomiędzy NPC. Chodzi mi o to tło z napisem "Work in progress" (czy coś takiego). No i wymyślili... usunęli po prostu napis :o :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 20:48 
Cytuj  
całe 3 fps różnicy 8)

http://i.imgur.com/MPcvp.jpg

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 20:54 
Cytuj  
Mozna dansowac!


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 21:03 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
o calkiem ladnie teraz dziala w zonie startowej.
zalogowalem sie na chwile i widac poprawe.
co prawda wyskoczyl mi jakis komunikat o weryfikacje adresu email, kliknalem send i dupa, nic nie doszlo.



Mi przyszedł natychmiast po wcisnieciu send i zweryfikowalem, co prawda nie mogę użyć tego co chciałem bo pisze że już jest używany, LOL.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 21:04 
Cytuj  
jak mi przyszedl to service is unavailable :)
a teraz timeout.
ehh mam nadzieje, ze w sobote zadziala.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 21:10 
Cytuj  
GW 2 po prostu nie jest jeszcze gotowe na release. No chyba, że mają jakiś super-ultra release build, który znacząco różni się od tego (mhm). Jak na razie, to nie robi mi różnicy, czy gram na ultra low/ultra high (no ok - 5 fps), czy na 1366x768, czy 1920x1080 (żadnej różnicy). Dalej mam po 20 fps. Jutro walę formata, czyszczę wszystko wewnątrz, bo zakurzone na pewno w piździec. W sobotę się okaże, czy cokolwiek dało.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 21:13 
Cytuj  
da sie juz w kliencie sprawdzic fpsy?
czy tylko jakis fraps pozostal? albo moze cos innego?

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 21:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
da sie juz w kliencie sprawdzic fpsy?
czy tylko jakis fraps pozostal? albo moze cos innego?

W okienku opcji na dole po prawej. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.