mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481 ... 484  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2015, 18:24 
Cytuj  
I jeszcze:
- nowe legendary weapons
- questy na prekursory
:]

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2015, 18:25 
Cytuj  
https://heartofthorns.guildwars2.com/en

Mam nadzieję, że premiera w tym roku.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2015, 18:42 
Cytuj  
Ja właśnie korzystając z przeceny kupiłem GW2. Nie wiem po co, bo i tak pewnie nie znajdę czasu, by w to grać. NO ALE PRZECENA BYŁA!1

:<


No ale srsly - da się w to grać?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2015, 18:46 
Cytuj  
Da sie.
Moje narzekania możesz pominac, bo ja dalej chce wiekszej ilosci skili i powrotu mechaniki z GW1 0o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 24 sty 2015, 19:06 
Cytuj  
Chyba czas odkurzyć GW2 i założyć sobie nowego toona.
Gdzie teraz opłaca się grać? Przed Mega Serwerem był Blacktide, ale ponoć ludzie powynosili się z niego ze względu na niski poziom pvp.

Chyba zrobił im się niezły zator. Download instalatora 25 MB w 10 minut. N/C:D


Ostatnio edytowano 24 sty 2015, 19:12 przez Vences, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2015, 19:12 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Da sie.
Moje narzekania możesz pominac, bo ja dalej chce wiekszej ilosci skili i powrotu mechaniki z GW1 0o.


Co masz na myśli, mówiąc o mechanice z GW1?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2015, 19:19 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
iniside napisał(a):
Da sie.
Moje narzekania możesz pominac, bo ja dalej chce wiekszej ilosci skili i powrotu mechaniki z GW1 0o.


Co masz na myśli, mówiąc o mechanice z GW1?

Energia i krotkie cooldowny.

Action combat w GW2 jest, z zalem stwierdzam, mniej action niz GW1, kiedy w praktyce spamujesz 1, reszta skili na broni ma usredniajac 15s cooldownu (!!) (od 4s do 40s), a utili maja od 30 do 90s..

W GW1 tez byly czasami dlugie cooldowny ale w miedzy czasie miales swietna mechanike zarzadzania energia, ktora nie dawala ci czasu myslec o tym, ze musisz czekac na jakis jebany cooldown ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 sty 2015, 20:39 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Dodatek będzie za free ? :>

Nope.

Cytuj:
Q: Is the expansion “buy to play”?

A: Guild Wars 2: Heart of Thorns is a paid expansion to Guild Wars 2, but once you buy it, there are no subscription fees. This means that you can continue playing and access future updates for Guild Wars 2: Heart of Thorns with no subscription fee.


https://help.guildwars2.com/entries/105 ... -Questions

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2015, 01:32 
Cytuj  
Najlepsze jest to ze moj main Engi dostanie 2h hammera. I teraz legendarny pistolet bede musial zamienic na hammer. Dobrze ze mam polowe matsow


_________________
Turbot

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2015, 15:44 
Cytuj  
Czy ten system New Player Experience jest nadal w grze? Wywalili to czy zostało?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2015, 16:12 
Cytuj  
Instaluje. Ciekawe ile wytrzymam. Od premiery nie dociagnalem ani jednego toona do lvlcapa ...

T.


_________________
Templair_@PSN

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 sty 2015, 16:18 
Cytuj  
Ja dobilem 5x max lvl - ponad 600h played. :<

Tez na fali hype'u sciagnalem ale nic nie chce mi sie robic - mam co - nie mam nic ascended ani legendary, ale za duzo farmy :(
Mam nadzieje ze w tym roku wydadza dodatek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2015, 16:19 
Cytuj  
To ja na mojej jedynej postaci mam ponad 500. :D

Jak dodatek nie wyjdzie w tym roku to niech spierdalają na drzewo.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 sty 2015, 19:55 
Cytuj  
Też zacząłem już ściągać,ale przypomniałem sobie ,że nie ma tam nic do roboty i cancel dałem przy 50 %

Dodatek to najpóźniej wakacje/wrzesień imo ,co i tak jest chorym terminem od premiery classica.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2015, 21:36 
Cytuj  
Heh ja wróciłem po ponad dwóch latach (premiera była pod koniec sierpnia 2012) i nie sądziłem, że wbiłem tylko 23lvl, teraz jest jakiś boost eventowy + dali jakieś paczki z xp boosterami to chwile pograłem i już 32lvl. Ogólnie gra się fajnie, cała otoczka jest zajebista, ładna, stonowana grafika z przyjemnymi dla oka pejzażami, muzyczka też robi robotę jak to się mów, walka ok chociaż czegoś mi w niej brakuje, jakiegoś pierdolnięcia. W sumie mogę sobie popykać od czasu do czasu, nawet dla samego pyknięcia contentu.
Na minus to na pewno brak jako takich questów (ciekawszych, bo nie mówię o wow style przynieś dwa baranie jądra, osiem ogonów jaszczurki), co krainę robimy to samo czyi serduszka + poi +inne obiekty, które wypada zaliczyć do zdobycia skrzyni i farmimy lvl, żeby jakoś dalej pociągnąć główny wątek.
Reasumując jakościowo gra wypada bardzo dobrze tylko brakuje jej tego czegoś co by sprawiło, że by była zajebista a tak jest tylko albo aż dobra.


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2015, 22:05 
Cytuj  
Ale dopracowanie świata, lokacje i grafikę to od premiery żadna gra jej nie pokonała. Można levelować np tylko na WvW. Do tego radze porobić wszystkie 50+ jumping puzzli, niektóre to nie lada wyzwanie (sam się swietnie bawiłęm je robiąc)


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2015, 22:23 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Heh ja wróciłem po ponad dwóch latach (premiera była pod koniec sierpnia 2012) i nie sądziłem, że wbiłem tylko 23lvl, teraz jest jakiś boost eventowy + dali jakieś paczki z xp boosterami to chwile pograłem i już 32lvl. Ogólnie gra się fajnie, cała otoczka jest zajebista, ładna, stonowana grafika z przyjemnymi dla oka pejzażami, muzyczka też robi robotę jak to się mów, walka ok chociaż czegoś mi w niej brakuje, jakiegoś pierdolnięcia. W sumie mogę sobie popykać od czasu do czasu, nawet dla samego pyknięcia contentu.
Na minus to na pewno brak jako takich questów (ciekawszych, bo nie mówię o wow style przynieś dwa baranie jądra, osiem ogonów jaszczurki), co krainę robimy to samo czyi serduszka + poi +inne obiekty, które wypada zaliczyć do zdobycia skrzyni i farmimy lvl, żeby jakoś dalej pociągnąć główny wątek.
Reasumując jakościowo gra wypada bardzo dobrze tylko brakuje jej tego czegoś co by sprawiło, że by była zajebista a tak jest tylko albo aż dobra.


Sa eventy jeszcze, problem w tym, ze 90% zon swieci takimi pustkami, ze trafic na jakiś ciekawszy event a potem go jeszcze wysolowac to cud ;/.

Cytuj:
Do tego radze porobić wszystkie 50+ jumping puzzli, niektóre to nie lada wyzwanie (sam się swietnie bawiłęm je robiąc)

Ja to swietnie gre wylaczalem na Southsun jp. Po 30 probach, mialem taka kurwe, ze po prostu nie dalem rady juz wiecej na to patrzec :D.

wodny napisał(a):
To ja na mojej jedynej postaci mam ponad 500. :D

Jak dodatek nie wyjdzie w tym roku to niech spierdalają na drzewo.


Jak nie wyjdzie do wakacji to niech spierdalaja.
Nie dosc ze contentu do tej pory nowego bylo malo, to jeszcze jak przez kolejne 6 -12 miesiecy nic nie bedzie, to populacja gry spadnie do zera :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2015, 22:42 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ja to swietnie gre wylaczalem na Southsun jp. Po 30 probach, mialem taka kurwe, ze po prostu nie dalem rady juz wiecej na to patrzec :D.

Piszesz o tej skakance z kamieniami unoszącymi się na strumieniach pary? Jedna z moich ulubionych. Ilu ludziom moja Lucy pomogła ją pokonać dzięki Portalowi. :D

Kurde, masz rację. Przecież ostatni epizod drugiego sezonu Living Story jest wstępem do dodatku. Także przez X miechów będą serwować graczom tylko eventy świąteczne? Trochę słabo jak tak będzie.

Za 10 euro żal nie wziąć. Gra jest palce lizać. Contentu jest od groma i naprawdę rzadko można się nudzić.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 26 sty 2015, 01:05 
Cytuj  
W sumie najlepsze jest to, ze kilkoma fixami mogli by ta gre totalnie naprawic i zrobic hit:
a) dungeony i dungeon finder i tak jest, mimo ze to mialo byc super open world, inne niz wszystkie itp itp, wiec niech walna porzadny content PvE dla grup 5 i moze 8-10 osobowych, ktory bedzie trudny i nagradzal skinami. Kto gral w wildstara ten widzial jakie fajne PvE mozna zrobic z pseudo action combatem.
b) wprowadzic cos tak innowacyjnego jak normalne aggro - holy trinity nie mialo byc, a i tak sa tanki i semi healerzy(w takim PvP) - przynajmniej to znormalizuje punkt a)
c) brak holy trinity to zakamuflowany mit w gw2, wiec wprowadzic normalne klasy - dd, tank i healer(wystarczy dodac mechanike threata na PvE dla klas typu guardian i dodac nowe/zmienic cyferki na healach dla klas ktore i tak w sPvP leczyly w jakims tam stopniu).

Dlaczego tak? GW2 jest przepiekne, ma zajebiste klasy, zajebiste animacje, O.K performance, O.K tryb sPvP, wiec te zmiany co wyzej by ta gre poprostu postawilo na nogi.
Dzieki temu mozna by wyjebac glupie tryby z capturem w sPvP i dodac to co bylo w gw1 - czyli normalne areny gdzie celem jest zabicie przeciwnika. Zarowno gw1 jak i WoW pokazalo, ze to jest to czego oczekuja ludzie od instancjonowanego, small scaled PvP.
PvE by tez nie wygladalo jak uposledzone, gdzie moby biegaja po calym party i kazdy tylko nakurwia fikolki(przynajmniej jak ja gralem zaraz po premierze to tak to wygladalo).

Ja osobiscie mialem tak duzy hype na GW2, ze wzgledu na sPvP, ze glowa mala. To byla gra, ktora mogla pociagnac dziedzictwo aren z WoWa, ktore niestety padly z tak prostego powodu - w wowie nie bylo odzielonego PvE od PvP(kto siedzial w temacie ten wie - po 20k osob ogladajacych wowowe areny na MLG, czy IEM za czasow wotlka kiedy streaming nie byl tak popularny i odbywal sie na jakis xfire czy justin.tv).


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 sty 2015, 08:25 
Cytuj  
Nie oczekiwalbym po dodatku jakiegos trudnego contentu.
GW2 jest jednak gra bardziej pod casual gracza anizeli do jakiegos pve pasjonata.
Fakt faktem latwo zginac i trzeba duzo sie ruszac, ale to nic zbyt trudnego nigdy.


Ciekaw jestem czy beda cos zmieniac w SPvP na GvG, ale tez nie wydaje mi sie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481 ... 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.