mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Jaką profesją (klasą) bedziesz grał ?
Mesmer 9%  9%  [ 15 ]
Engineer 10%  10%  [ 17 ]
Thief 12%  12%  [ 19 ]
Guardian 7%  7%  [ 12 ]
Necromancer 11%  11%  [ 18 ]
Ranger 12%  12%  [ 19 ]
Warrior 11%  11%  [ 18 ]
Elementalist 9%  9%  [ 14 ]
Jeszcze nie wiem 19%  19%  [ 30 ]
Liczba głosów : 162
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 sie 2012, 17:40 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Hm...nie wiem.Ja tego nie odczulem jakos.Raczej by mi sie to rzucilo w oczy.Moze to dotyczy jakis konkretnych petow a nie wszystkich?Ja gralem z Moa i wszystko jak dla mnie bylo ok.


Wszystkie pety tak maja. Wez jutro sobie wejdz do Heart of the Mists na minute i pusc peta na Golema testowego (Mobile Golem) co tam biega. Ja swego czasu nagralem jak to wyglada z latajacymi petami:

http://www.youtube.com/watch?v=Qk5DiFJAtWQ

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 11:21 
Cytuj  
Wybrałem jednak mesmera. Mam bardzo dobre wspomnienia związane z tą profesją. Jest trudna w obsłudze, ale lepiej skoczyć na głęboką wodę i nauczyć się pływać niż wybrać łatwiejsze rozwiązanie, które potem okaże się nudne na dłuższą metę. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 12:06 
Cytuj  
Niestety mesm z gw2 to jest inny mesm niż ten z gw1.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 18:05 
Cytuj  
rolłęm Norna Inżyniera. Samicę, bo ładnie wygląda w tym secie przykładowym.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 21:23 
Cytuj  
Ja pierdziele ile jest opcji z tymi broniami rasami. Nie jestem w stanie się zdecydować jaka profesja, jaka broń i jaka rasa :P

Warrior, Engi albo Elementalist chyba. Kusi mnie ranged u inżyniera fajnie to wyglada.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 21:28 
Cytuj  
Broni to sie uzywa w zaleznosci od sytacji. Jak ktoś ciągle biega z jedną, to robi to źle.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 10:19 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Ja pierdziele ile jest opcji z tymi broniami rasami. Nie jestem w stanie się zdecydować jaka profesja, jaka broń i jaka rasa :P

Warrior, Engi albo Elementalist chyba. Kusi mnie ranged u inżyniera fajnie to wyglada.


ja pogralem wariorem, ma mozliwosci i jebniecie ale to jednak nie to. rangerem mi sie teraz gra zajebiscie, i jebac gs szyje tylko z luku i bufuje sie hornem naprawde maaasa frajdy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 10:24 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Ja pierdziele ile jest opcji z tymi broniami rasami. Nie jestem w stanie się zdecydować jaka profesja, jaka broń i jaka rasa :P

Warrior, Engi albo Elementalist chyba. Kusi mnie ranged u inżyniera fajnie to wyglada.


ja pogralem wariorem, ma mozliwosci i jebniecie ale to jednak nie to. rangerem mi sie teraz gra zajebiscie, i jebac gs szyje tylko z luku i bufuje sie hornem naprawde maaasa frajdy.

Ja zagram inzynierem.
Rozumiem ze warrior to melee a engi to ranged
Juz sam nie wiem czy profesja specjalizuje sie pod jedna mimo ze walczy wszystkimi broniami.

Zakladam tak bo patrze co mam w lapie na lvl 1
Generalnie mega noob ze mnie.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 12:46 
Cytuj  
Warrior ma bardzo dobry łuk/rifle więc spokojnie w ranged też pograsz.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 13:45 
Cytuj  
Nie grałem w żadnym beta evencie, GW2 na oczy jeszcze nie widziałem, nie mam pojęcia o klasach, ale wybieram najprawdopodobniej mesmera, bo dobrze mi się kojarzy i brzmi jakby trzeba było pokombinować trochę ;p


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 13:51 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Warrior ma bardzo dobry łuk/rifle więc spokojnie w ranged też pograsz.

Jak kupie se luk na 1 lvlu wariora to zmienia mi sie skille czy cos?
Nie gralem w bete i w gw1


_________________
psn

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 13:53 
Cytuj  
Jakie masz skille zależy od tego jaką masz aktualnie w łapie broń.

Weźmiesz łuk do ręki masz skille do łuku, sekundę później weźmiesz miecz to masz skille z miecza, etc

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 13:59 
Cytuj  
Aktywnych do dyspozycji na dany moment masz 10 skilli.

Pierwszych pięć zależy do tego jaką/jakie bronie masz w rękach. 1h broń zajmuje pierwsze 3 skille, offhand zajmuje kolejne dwa. W przypadku 2h broni zajmuje ona 5 pierwszych skilli. Odblokowuje się je przy biciu i zabijaniu mobków/ludzi.

Szósty skill to skill do leczenia, każda klasa ma kilka takich skillów, ale jeden jest aktywny. Pierwszy masz odblokowany już od pierwszego poziomu, inne możesz odblokować za pomocą skill pointów.

Kolejne 3 skille są to utility skille dla danej klasy - możesz je przejrzeć i założyć klikając H -> Skills -> Slot Skills. Odblokowuję się je za pomocą skill pointów - zdobywa się 1 skill point za level up, oraz jest też kilka skill pointów na mapie do zgarnięcia (trzeba wykonać jakieś zadanie, poskakać trochę, albo zabić coś). Na 5 levelu odblokuje ci sie pierwszy utility slot, na 10 levelu drugi, na 20 levelu trzeci.

Ostatni skill zbindowany pod 0 to elitarny skill, najczęściej najbardziej mieszający w walce. Odblokowuje się go za pomocą skill pointów, no i trzeba mieć 30 level żeby slot sie odblokował.


Po wbiciu 7 poziomu, można w trakcie walki zamieniać set broni po naciśnięciu `. czyli możesz mieć w ręce np. łuk i po rzuceniu skilli swapnąć na miecz i tarcze i będziesz miał skille odpowiednie do miecza i tarczy..


to chyba wszystko co powinieneś wiedzieć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 15:22 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Aktywnych do dyspozycji na dany moment masz 10 skilli.

Pierwszych pięć zależy do tego jaką/jakie bronie masz w rękach. 1h broń zajmuje pierwsze 3 skille, offhand zajmuje kolejne dwa. W przypadku 2h broni zajmuje ona 5 pierwszych skilli. Odblokowuje się je przy biciu i zabijaniu mobków/ludzi.

Szósty skill to skill do leczenia, każda klasa ma kilka takich skillów, ale jeden jest aktywny. Pierwszy masz odblokowany już od pierwszego poziomu, inne możesz odblokować za pomocą skill pointów.

Kolejne 3 skille są to utility skille dla danej klasy - możesz je przejrzeć i założyć klikając H -> Skills -> Slot Skills. Odblokowuję się je za pomocą skill pointów - zdobywa się 1 skill point za level up, oraz jest też kilka skill pointów na mapie do zgarnięcia (trzeba wykonać jakieś zadanie, poskakać trochę, albo zabić coś). Na 5 levelu odblokuje ci sie pierwszy utility slot, na 10 levelu drugi, na 20 levelu trzeci.

Ostatni skill zbindowany pod 0 to elitarny skill, najczęściej najbardziej mieszający w walce. Odblokowuje się go za pomocą skill pointów, no i trzeba mieć 30 level żeby slot sie odblokował.


Po wbiciu 7 poziomu, można w trakcie walki zamieniać set broni po naciśnięciu `. czyli możesz mieć w ręce np. łuk i po rzuceniu skilli swapnąć na miecz i tarcze i będziesz miał skille odpowiednie do miecza i tarczy..


to chyba wszystko co powinieneś wiedzieć.

Bardzo ci dziekuje. To praktycznie dokladnie takie info jakiego potrzebowalem.
W sumie niezly system.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 16:07 
Cytuj  
Ja nie mam lagow. Gram na drugim najbardziej zaldunionym serverze w EU.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 379
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 21:53 
Cytuj  
Będę grał mezmerem...

W ogóle to chyba to jest pierwsza gra w której na ankiecie ludzie wybrali wszystkie klasy prawie po równo. Praktycznie zawsze jest tak, że jakaś klasa jest bardziej popularna wśród graczy niż wszystkie inne. Niesamowite.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 04:35 
Cytuj  
Ddiabelekk napisał(a):
W ogóle to chyba to jest pierwsza gra w której na ankiecie ludzie wybrali wszystkie klasy prawie po równo. Praktycznie zawsze jest tak, że jakaś klasa jest bardziej popularna wśród graczy niż wszystkie inne. Niesamowite.



Dokładnie, wszystkiego dużo biega.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 09:05 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Warrior ma bardzo dobry łuk/rifle więc spokojnie w ranged też pograsz.


warrior ma za wolne skille zeby pograc efektywnie ranged imho, za duzo tu jest biegania chowania sie za drzewami murkami itd. i skill idzie w pustke.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 17:28 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
Warrior ma bardzo dobry łuk/rifle więc spokojnie w ranged też pograsz.


warrior ma za wolne skille zeby pograc efektywnie ranged imho, za duzo tu jest biegania chowania sie za drzewami murkami itd. i skill idzie w pustke.


Nie jest źle, ja gram głównie rifle. Pamiętaj, że to działa w obie strony.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 18:03 
Cytuj  
Longbow na warriorze jest zajebisty pod condi builda - masakryczny ma dmg z palenia aoe.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.