mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 14:46 
 
nie sa, a dlaczego niby mialyby byc regionalizowane ? To nie jest pieprzony steam :)


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 149
Dołączył(a): 24.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 14:54 
 
wychodzi na to że są niestety
Cytuj:
keys are region based, and must be activated in the region they are purchased in. There are three regions. europe, other, and north america. so if you live in canada/mexico/USA and buy a european copy and try to register with its key, it wont work. same could be said if you do so with a key from austria or japan. once you have followed the predictable account creation system you will be allowed free reign on where u choose to connect to (be it europe or other or n. america) and for a while after launch can hop back and forth with impunity.

if a user attempts to register a foreign region key in their native country (or the other way around) an error will be generated and account creation will not continue.

so this is sort of like a region lock but the lock only applies to key registration not gameplay.


zresztą czytałem komentarze klientów jednego ze sklepów z kluczami że ich klucze weryfikowano jako NA i nie mogli ich przypisac czy jakś tak...

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 14:56 
 
Jest sprawdzane przy pierwszej rejestracji.

http://massively.joystiq.com/2012/08/16 ... rs-and-re/

Cytuj:
To begin with, there are three main regions recognized by the game: North America, Europe, and Other. Digital versions of the game are automatically entered into the correct region based on the purchaser's location, while physical retailers give out a serial code to register in account creation. Players must register a code that matches their location (a customer in Europe has to register a European code), but after that one-time check, they can access the game from anywhere in the world.



Nie wiem może da się jakoś 'zachachmącić' proxy czy VPN-em i potem może nie będą sprawdzać / banować po rejestracji, ale ja osobiście bym nie ryzykował.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 15:00 
 
raggnarok napisał(a):
Kupowal ktos tutaj: http://allegro.pl/guild-wars-2-ii-pre-p ... 85171.html i moze potwiedzic, ze faktycznie to jest 3 dniowy headstart?


Myślę ze w tym przypadku trzeba by pytać support arenanet czy klucze us działają w eu, pytanie tylko czy support tam działa czy olewka ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 15:15 
 
embe napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Kupowal ktos tutaj: http://allegro.pl/guild-wars-2-ii-pre-p ... 85171.html i moze potwiedzic, ze faktycznie to jest 3 dniowy headstart?


Myślę ze w tym przypadku trzeba by pytać support arenanet czy klucze us działają w eu, pytanie tylko czy support tam działa czy olewka ?

Jeśli chodzi o blokadę regionalną, o której była mowa wcześniej, to według zaktualizowanego FAQ sprowadzać się ma to do jednorazowego sprawdzenia czy region, z którego się łączymy zgadza się z regionem klucza. Potem hulaj dusza, można jeździć po świecie i grać na tej samej wersji.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 15:41 
 
Hm, to chyba wezme na wstrzymanie i poczekam z kupnem normalnie do premiery jak ceny pospadaja. Nigdy wiecej nie dam za gre na PC wiecej niz 150zl :)


Posty: 26
Dołączył(a): 31.01.2012
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 11:30 
 
Co do moonqq: http://moonqq.pl/guild-wars-2-eu-digita ... ition.html
To na allegro mają te kilkanaście tysięcy pozytywnych komentarzy etc. Tylko martwi mnie ten fragment:
Uwaga! Kody nie ulegają zwrotowi (jeszcze wczoraj to było, dzisiaj to usunęli i zmniejszyli cenę o złotówkę).
Jest to pewne źródło? Chyba jednak tam kupię, bo mnóstwo ludzi tam już kupiło, więc jakby oszukali to byłby większy przekręt.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 11:39 
 
venominus napisał(a):
Co do moonqq: http://moonqq.pl/guild-wars-2-eu-digita ... ition.html
To na allegro mają te kilkanaście tysięcy pozytywnych komentarzy etc. Tylko martwi mnie ten fragment:
Uwaga! Kody nie ulegają zwrotowi (jeszcze wczoraj to było, dzisiaj to usunęli i zmniejszyli cenę o złotówkę).
Jest to pewne źródło? Chyba jednak tam kupię, bo mnóstwo ludzi tam już kupiło, więc jakby oszukali to byłby większy przekręt.


Cena zależy od kursu dolara / euro. Ja generalnie mam zaufanie do moonqq, ale ostatnio kupowałem jakiś klucz i płaciłem kartą. Okazało się, że transakcja była wykonana w EURO (wtf?) i chyba nie muszę napisać, że cena różniła się o ok. 9 zł od ceny podanej na ich stronie (wiadomo ceny EURO i DOLARA zależą też od banku). Co do zwrotów kodu - dla mnie to logiczne, bo co, Iksiński kupi, założy konto, aktywuje grę a potem będzie udawał, że kod nie działa, zażąda zwrotu kasy. I co dalej?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Posty: 26
Dołączył(a): 31.01.2012
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 11:51 
 
Tylko problem jest wtedy kiedy kod naprawdę nie działa i co wtedy? Zwrotu też nie będzie?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 11:52 
 
venominus napisał(a):
Tylko problem jest wtedy kiedy kod naprawdę nie działa i co wtedy? Zwrotu też nie będzie?


A czemu miałby nie działać? Oni mają klucze z legalnych źródeł.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 149
Dołączył(a): 24.08.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 12:41 
 
venominus napisał(a):
Tylko martwi mnie ten fragment:
Uwaga! Kody nie ulegają zwrotowi (jeszcze wczoraj to było, dzisiaj to usunęli i zmniejszyli cenę o złotówkę).

usuneli zapis bo wczoraj im to merytorycznie wytknąłem w rozmowie, no i może mieli wiecej takich komentarzy...


Posty: 26
Dołączył(a): 31.01.2012
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 12:55 
 
Z drugiej strony to jest ryzykowanie dla dwóch dni, a od oficjalnego sprzedawcy (gram.pl) można kupić preorder w podobnej cenie i wtedy jeszcze pudełko dostajesz, więc jak coś to jest pewne, więc chyba nie będę dla dwóch dni headstartu ryzykował 200 zł.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 13:05 
 
ceny spadają http://allegro.pl/guild-wars-2-pre-purc ... 08548.html
sprzedawca z polski ale pewnie kluczyki też z delaware


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 13:12 
 
Spytalem na GG czy klucze z EU, zobaczymy. Cena fajna, true, ale poczekam chyba tez do normalnego startu :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 149
Dołączył(a): 24.08.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 22:59 
 
zarejestrowałem prepurchase z sukcesem, można teraz jakoś sobie podejrzeć na koncie długośc headstartu /w ogóle jego obecność?

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 06:39 
 
TobiAlex napisał(a):
A czemu miałby nie działać? Oni mają klucze z legalnych źródeł.

Bo na przyklad cos im sie popierdoli w systemie i sprzedadza ten sam klucz 2 razy? Tak mialem kiedys w keye.pl.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 07:19 
 
paveup napisał(a):
zarejestrowałem prepurchase z sukcesem, można teraz jakoś sobie podejrzeć na koncie długośc headstartu /w ogóle jego obecność?


Nie.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2012, 15:23 
 
No właśnie jak z tymi kluczami od resellera, ktoś się dowiedział czy to eu i czy będzie się dało bez problemu u nas grać ?


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2012, 15:55 
 
Zapytalem ich w poniedzialek kolo 14 o te klucze i zero odpowiedzi do dzisiaj, dla mnie to od razu dyskwalifikuje firme. Poza tym sa caly czas niedostepni na GG.

Gdzies jeszcze mozna kupic pre-purchase za mniej niz te 199?

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2012, 16:51 
 
Ja na Keye.pl mam GW2 podstawową za 167.90 PLN.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.