mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2014, 14:15 
Cytuj  
W zasadzie nie jest źle. Gier dużo, czekać nie trzeba, coś tam nawet wrzucili w ostatnim patchu, Nawet jakieś drobne za gry wpadają. Reasumując próbują podnieść leżącego - zobaczymy jak będzie dalej ze spełnianiem obietnic :wink: Czytałem troche o PU buildach, aczkolwiek sam jeszcze nie próbowałem. WvWvW niestety nie działa tak jak bym sobie tego życzył na moim sprzęcie więc póki co omijam - a szkoda :har: Tymczasem kończę zbierać golda na Bolt'a więc PvP robię jako odskocznie :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 sty 2014, 14:25 
Cytuj  
No ja sam wrocilem do GW2 jakies 2 tyg temu i tez mam na celu jakiegos legendary zrobic wreszcie, dlugi czas sie nie moglem zdecydowac miedzy ascended a legendary, ale jakos wole legendary jakiegos zrobic - bifrosta mam na celu, ale w sumie jakbym dostal z dropow jakiegos exotica precedessora to podejrzewam zmienie koncepcje

*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2014, 14:42 
Cytuj  
Po Twilight'cie miałem właśnie robić Bifrost'a ale po przeczytaniu na reddicie o nowych skórkach zdecydowałem się na Bolt'a. O ile prawdą jest to co pisali i zamieszczone screeny to zaczekam na to cudo http://imgur.com/a/kA5bU#O6ROVC1 :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 sty 2014, 15:13 
Cytuj  
oo gratki, no mnie ogolnie staff interesuje z greatswordami juz wszyscy lataja wiec nie chce :<

hehe jak masz jakies tipy jak zbierac golda to chetnie poczytam, jak gram to staram sie zrobic codziennie dungeony AC 1-3 i CoF 1-3 oraz world bossy

*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2014, 08:00 
Cytuj  
Czymś tam mogę się podzielić ;] Jednym z takich stałych sposobów na dopływ $ będzie zbieranie orichalcum + ancient wood. Wchodzisz sobie tutaj - orrmaps.com, wybierasz swój server (bądź inny który ma aktualną mapę) i zbierasz. Po drodze zahacz o 3 blooming passiflora (te akurat są przypisane do konta - czyli 3 na dzień) czy jak to się tam zwało. Oczywiście cały dochód uzależniony jest od ilości postaci i aktualnej ceny za matsy. Swego czasu można było wyciągnąć 70 - 80 golda dniówki przy 10 altach. Kolejnym sposobem jak masz trochę altów jest zbieranie tego - http://wiki.guildwars2.com/wiki/Snow_Truffle. Przy 10 altach wygląda to tak, iż wybierasz sobie dodatkowe 2 servery i jak masz farta to do zbierania dostajesz 8 pokrywających się spawnów grzyba na postać (obecna cena to około 3,5 - 4 srebra za sztukę). Najzabawniejsze jest to, iż jak kończę zbieranie 10 altem + rozegram sobie jeden randomowy mecz spvp to mogę zaczynać zbieranie od nowa jako że jest już po respawnie grzyba :D (ewentualnie można to połączyć razem ze zbieraniem passiflory zwykłej i po przejściu ostatnim altem bez żadnego czekania można ponownie zacząć zbieranie).
Aby zarabiać na powyższym przykładzie trzeba najpierw trochę zainwestować w alty - kiedyś było to prostsze i tańsze bo 80 można było wklepać w 4 godziny na samym crafcie (polecam to - http://www.gw2crafts.net/), a za 400 danego craftu dostawałeś 10 lv. Teraz trochę się pozmieniało, ale dalej jest możliwe wbicie 80 w jeden dzień ;] Kolejną sprawą o której trza pamiętać jest to, iż są klasy bardziej "mobilne" niż pozostałe więc czas zbierania mocno się skraca - dla przykładu moja typowa żniwiarka na 80 - http://gw2skills.net/editor/?fIAQNBMhF6 ... OpHohNpB-e w puste miejsce eq powstawiaj sobie randomowe zielone graty za drobne z marketu. Skile + broń + klasa to nie przypadek :D. Zakładając, iż ktoś nie ma nic lepszego do roboty bądź chce sobie wykoksić legendary weapons w dość krótkim czasie to jeszcze do niedawna robiąc taki run codziennie zabrało by to około 1,5 miesiąca na jedną broń ;D
Dużo możliwości daje również słynny market oraz magiczna spłuczka, ale tutaj już się nie będę rozpisywał bo nie potrzebuje konkurencji w tej dziedzinie, a w chwili obecnej właśnie z tego źródła się utrzymuję ;]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 sty 2014, 08:36 
Cytuj  
Heh a myślałem, że moje ~10 golda dziennie to całkiem niezły wynik, widać jak mało wiem hehe dzięki popatrzę sobie choć orrmaps mi nie działa coś :(
ta magiczna spłuczka to mystic forge tak? :< rozumiem masz jakiegoś pewniaka?


btw. co do altów to dobiłem tylko Guardianem i Warriorem 80-tkę ale mówimy tu o ok. miesiąc na postać przy lataniu WvW jak było dobre rozdanie, albo switchowanie na końcu dungeona (crafting zostawiałem na ostatnie kilkanaście poziomów), masz coś lepszego na myśli? chętnie bym dociągnął swojego elementalistę i engineera do 80 (41 i 21 lvl)

*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2014, 09:43 
Cytuj  
Póki co orrmaps leży - jak długo zanim wstanie nie mam pojęcia. A mając 3 x 80 to zbieraj rude/drewno jak wstanie mapa - przebiegnięcie całości 3 postaciami zajmie Ci coś około 40 - 50 minut na początku. A dalej zbieraj grzyby + zwykłą passiflore + dungi. Pozostałe 2 postacie dolewelujesz na krafcie za golda który uzbierasz powyższym sposobem. Od 76 lv możesz już biec altami w stronę Orr - pozostałe 4 lv dobijesz na odkrywaniu mapy.
Co do spłuczki (mam na myśli mystic forge), to nie polecam zabawy poniżej 100 golda bo przeważnie kończy się to utratą zainwestowanych funduszy, a pewniaka nigdy nie ma - raz Cię random kocha innym razem nie ;] Ewentualnie zbieraj marki za dungi i wymieniaj na najtańsze żółte elementy pancerza po czym przetapiaj na ecto lub kupuj któreś z exo broni i po 4 wrzucaj do spłuczki, a może akurat wypadnie precursor. Swoją drogą jak np. kończysz cof p1 warem to odczekaj jakieś 5 minut przeloguj się na guardiana i zrób nim cof p1 - dostaniesz kolejne 60 marków i tak samo z pozostałymi dungami (nie wiem jak to się ma do switchowania - nie sprawdzałem).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 11:51 
Cytuj  
Ile trza farmić na taki legendarny przedmiot? 3 miechy? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 17:28 
Cytuj  
Opierając się na swoich obecnych zarobkach z AH to około 1 - 1,5 miesiąca ;] Wszystko zależy od aktualnych cen na produkty i czasu poświęconego na "farmę" ;]

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 20:03 
Cytuj  
No ja mam tylko jedną postać na 80tym poziomie i więcej nie mam zamiaru robić. Może za jakiś dłuższy czas.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2014, 22:10 
Cytuj  
Nie korzystam z pozostałych 11 postaci. Póki co gram tylko mesmerem a cały gold zbieram z zabawy na AH. Z samego kopania nie wyciągnę teraz nawet połowy tego co sciskam z kupna/sprzedaży ewentualnie zabawy ze spłuczką. Polecam przyjrzeć się temu co tam się dzieje. Oczywiście czym więcej się inwestuje tym więcej się zbiera :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 sty 2014, 09:18 
Cytuj  
Ja ilekroć zbiorę z jakieś 300 golda to zawsze sobie zmieniam sprzęt, dodaje sloty w banku, maxuje alty przez crafting itp. Fakt faktem kończą mi się już rzeczy do wykupienia i zrobienia przeszkadzające w zbieraniu na legendary, więc może w końcu uda mi się zebrać na budowę. Został mi jeszcze inżynier, no i myślałem, żeby może nie przetransferować się na inny serwer ale to na razie odwlekam :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 12:36 
Cytuj  
Kolejny update dla grających spvp mesmerami:

http://gw2skills.net/editor/?fhAQNAraWl ... gHPAAAHoAA

Powodzenia :]

*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 08:28 
Cytuj  
Kolejny build pod SPVP ...

http://gw2skills.net/editor/?fhAQNAsaRn ... AoaZAAPAAA

Regen jak u warka lub dwa phantasmy ID lub IB "od ręki". Walkę zaczynamy od zestawu sword + pistol a po wypluciu wszystkich skilli i braku dalszej możliwości dodgowania u przeciwnika zmieniamy na 2h sword i puszczamy na niego 2 x IB.

*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2015, 15:15 
Cytuj  
Nowy build:

http://gw2skills.net/editor/?fhAQRAra8c ... AoaZAAHBAA

Ewentualnie można jeszcze wymienić Compounding Celerity na Mender's Purity + Signet of Ether na Ether Feast co by doty usuwać.

Endżoj ! :]

*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 cze 2015, 23:15 
Cytuj  
Nowy updejt z nowymi drzewkami - a w związku z tym nowy build czyli klony + interruption dmg !!!!

http://pokazywarka.pl/nicktr/

Testowałem póki co na 10 arenach i jest wypaśnie. Zastanawiam się jeszcze nad zmianą pistoletu na miecz - prędkość ataku iduelist'a jest jakoś podejrzanie zawrotna :]

A korzystając z okazji - wczoraj dokończyłem składanie :]

http://pokazywarka.pl/yk7g3f/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2015, 13:20 
Cytuj  
To już nie da się np w staniej pozycji wybrać traitsów tierów niżej ?


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2015, 13:34 
Cytuj  
co ja przeczytałem?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2015, 14:24 
Cytuj  
no nie wiem, no nie wiem. Wydawało mi się ze napisalem cos po Polsku. A teraz widzę że nie.

Chodziło mi o to czy w traitsach wyższego tieru nie da się wybrać jak wcześniej tych z niższego ?


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 24 cze 2015, 14:50 
Cytuj  
Nie da się. Wybierasz z każdego, kolejnego "słupka" po jednym.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.