mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2012, 09:56 
Cytuj  
Jak już wiadomo w połowie listopada pojawi się drugi po "Shadow of the Mad King" content patch.

Stronka:
https://www.guildwars2.com/en/the-game/ ... mber-2012/

Czego można się spodziewać:
- specjalne jednorazowe eventy, które zmienią oblicze Tyrii na zawsze
- nowa wyspa w świecie gry
- nowe nagrody
- nowa mapa sPVP do przetestowania
- nowy loch
- duże zmiany u rangera
- inne

Ważne daty:
- w piątek 16 listopada o 21:00 rozpocznie się w LA specjalny event, który da początek pojawieniu się innych eventów w świecie Tyrii
- w sobotę 17 listopada o 21:00 rozpocznie się kolejny jednorazowy event będący drugą fazą "The Lost Shores", również ten event da początek innym
- w niedzielę 18 listopada o 21:00 rozpocznie się wielki finał "The Lost Shores" składający się z łańcucha eventów, wydarzenie to będzie jednorazowe, każdy kto chce w nim uczestniczyć niech lepiej przygotuje sobie kilka godzin wolnego czasu

Wiki:
http://wiki.guildwars2.com/wiki/Lost_shores

Zwiastuny patcha:
http://dulfy.net/2012/11/02/gw2-the-los ... nd-teaser/


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2012, 07:55 
Cytuj  
https://forum-en.guildwars2.com/forum/i ... -is-Coming

Od 12 listopada każdy gracz, który założył swoje konto przed 9 dniem tego miesiąca będzie mógł zaprosić swoich 3 znajomych do darmowego przetestowania gry w dniach 15-18.

Akurat na "The Lost Shores". ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2012, 18:44 
Cytuj  
Lista poprawek dotyczących profesji jest długa na 5 stron. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2012, 22:34 
Cytuj  
Ale juz jest co zmieniaja w profesjach bo z checia bym poczytal ?


_________________
Turbot

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2012, 23:07 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Ale juz jest co zmieniaja w profesjach bo z checia bym poczytal ?

Z tego co wiadomo na chwilę obecną:
- mesmer przeszedł najmniejszą ilość zmian
- zmiana dotycząca umiejętności Portal
- będzie bardzo dużo poprawek dotyczących bugów w umiejętnościach i traitach
- poprawki dotyczące balansu
- zmiany dla rangera będą zawarte w 16 punktach
- zmiany dla engineera będą zawarte w 30 punktach


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 15:23 
Cytuj  
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... tml/page/1


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 16:52 
Cytuj  
- nowa mala mapka ktora skupi graczy z calego serwera (cos ale Sunweel Isle z WoW pewnie tylko bez fajnego PvP), w grze ktora miala sie skupiac na zyjacym, otwartym swiecie...
- nowy instancjonowany BG w grze ktora miala nie zamykac graczy w instancjach...
- nowy instacjonowany dungeon w grze ktora miala nie zamykac graczy w instancjach...

i nade wszystko:

- nowy tier itemow z lepszymi statami niz exotic w grze ktora miala nie miec horyzontalnego progressu statow i gear treadmillu na max lvlu...
- nowy item tier jest ofc dostepny tylko w jednym instancie w grre ktora miala nie zamykac graczy w instacjach i ktorej 'endgame reimagined' mial nie polegac na klepaniu przez 2 miechy jednego instantu...

:roll:

hahah.. niecierpliwie czekam na wypowiedz iniside jaki to ten patch nie jest zajebisty, jakto GW2 nie idzie sladami innych themeparkow, jakie to nie jest rewolucyjne i jak to sie ma do 'filozofii GW2 i AN'.

Nie moge przestac sie smiac po przeczytaniu tego preview'u.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 lis 2012, 17:16 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 17:13 
Cytuj  
Info z innej strony:
http://massively.joystiq.com/2012/11/12 ... nt-primer/ :)


Jak tak dalej pójdzie to przebiją Trion Worlds i ich content patche do "RIFT". :D

Tyle nowości. Będzie co robić. Na razie nie będę psioczył, bo w sumie nie wiadomo co to za nowe armory. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 17:29 
Cytuj  
Idea podwyższania statów w armorach mi sie nie podoba. Tzn. jesli to faktycznie będą podwyższone staty a nie np. rozbicie na 4, albo rebalanas na staty ekstremalne (ktore mialbyc w grze a których nie ma czyli +10 +10 +100 zamist +40 +30 +50).

O nowej mapie PvP to juz było wiadomo od bardzo dawna nie ma sie czym podniecać.
Edit:
A pozatym to:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Infusion


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 19:57 
Cytuj  
New Ascended Gear & Infusions
Introducing Ascended items, artifacts of great power that can be improved by a special new type of upgrade called Infusions, which can be found in dungeons. Look for more information about Ascended gear soon!
https://www.guildwars2.com/en/the-game/ ... mber-2012/

Tutaj nic i power gain nie pisze -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 20:12 
Cytuj  
No nie zdziwie sie jak przytloczeni negaywnym feedbackiem ktory atm rozlewa sie po necie zminia to i staty beda takie same jak exotic.

Mam tez nadzieje ze nowe rzeczy (armory i te upgrade'y) nie beda tylko nagroda za instance farm jak w WoW tylko mozna je bedzie tez craftowac. Jesli nie to i tak failzor nawet bez power gain.

Ale srly... ja nie wiem co kolesie z AN biora ale just rotfl... oprzec cala kampanie reklamowo-viralowa na ODMIENNOSCI od pozostalych themeparkow min przez brak gear treadmill i zamykania graczy w dungeonach i koniecznosci i ich farmu zeby zdobyc upgrade'y a tu wyglada na to ze pierwszy duzy patch bedzie dokladnie wlasnie tymi dwoma rzeczami.

No kurwa...


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 22:41 
Cytuj  
Niedługo pojawi się artykuł na temat tych nowych itemów. ;)

Będą w tym content patchu nowe surowce i schematy. ;)

Ja pierdykam. Jaram się tym wszystkim jak nie wiem. Fajnie, że tak dużo dodają. To całe Halloween było wywalone w kosmos i naprawdę pozytywnie je wspominam. Oby jakość kolejnych łatek trzymała podobny lub wyższy poziom, a będzie naprawdę dobrze. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2012, 09:20 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Ja pierdykam. Jaram się tym wszystkim jak nie wiem.


Ja to samo a nawet całości tego contentu co jest jeszcze nie zaliczyłem.

OT https://www.guildwars2.com/en/news/lins ... nded-gear/


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2012, 09:29 
Cytuj  
https://www.guildwars2.com/en/news/lins ... nded-gear/

Power Creep jest niewielki (bo nie wiecej niż 1%), ale za to Infusion sam w sobie jest smiechu warty.
W GW1 mialo to sens bo mozna sobie infusowac dowolne itemy. I w sumie poza Prophecies AFAIR nie mialo to zadnego znaczenia. Zreszta raz nawet przeszedłem bez infusion ;p.

To co w tym pomysle jest glupie, chujowe i wogole FAIL, to ze jest to sztuczne gateowanie contentu. PRzez sztuczny nic nie wnoszacy stat.
Dokładni taki sam jak:
1. Resitance w WoW Vanilla.
2. Hit w WoW pozniej (i potem w innych grach).
3. W WAR było podobne rozwiazanie, tylko jeszcze durniejsze.

Staty o 1% niech sobie podwyzszaja. Chuj z tym, zwlaszcza ze do nowych itemow nie mozna gemow wsadzac. Ale Infusion musi odejsc!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2012, 10:35 
Cytuj  
Nie wiem co o tym myśleć. Moje myśli raczej biegną w negatywną stronę. Jak przeczytałem ten artykuł to ani trochę nie rozwiał on moich wątpliwości. Mam wrażenie, że ten cały system to po prostu zmuszanie gracza do posiadania określonego rodzaju gearu. Na chwilę obecną wszystko ogranicza się do tego nowego lochu. Ciekawe co będzie dalej. ;)

Edit: Chociaż z tego co tam można wyczytać to przedmioty legendarne również będą mogły posiadać ten slot Infusion w przyszłości. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 78
Dołączył(a): 3.07.2012
Offline
PostNapisane: 13 lis 2012, 10:46 
Cytuj  
Osobiście czuję się oszukany, ta zmiana to zaprzeczenie tego, co mówili wcześniej (ich manifest).
W końcu gra bez gear progresu (którego po prostu nie cierpię) która miała mi zapewnić rozrywkę na lata, niecałe 3 miesiące po premierze devsi łamią swoją podstawową zasadę i wprowadzają do gry gear progress...
Poważnie zastanawiam się nad rozdaniem całego sprzetu, skasowaniem postaci i poproszenie o refund.
A tak mi się dobrze w WvW ostatnio grało...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2012, 13:34 
Cytuj  
o kurwa... toz to mechanika Radiance i Dread wyjeta ze starego LOTRO, przerobiona pod GW2 plus nowy tier itemkow do tego.

hahah....

ArenaNet co ty cpiesz?

hahah....


Jeszcze zamiast wyjebac najchujowsza mechanike ingame czyli Magic Find to ci jebli 10% na ringu zeby kazdy go chcial zrobic takze do biegania po swiecie (bo bez tego to drop jest na poziomie Diablo 3 podzielonego przez 4).

Masakra.

Quo Vadis GW2? chcialoby sie rzec. Bo napewno nie do miejsca opisywanego w manifesto (ktore zreszta jest jednym wielkim klamstwem).

hahahah...

No i BTW: Ja tam nie widze skoku o 1% tylko raczej o 5% i wieciej na stacie. W przypadku mf nawet o ~40% (z 7% na 10%).

Wyliczenie na podstawie ringa o ile zwieksza sie dany stat:

Cytuj:
First, it is a difference of 5, not 3.
Power 68 vs 63 = 7.94% increase in Power
Precision 68 vs 63 = 7.94% increase in Precision
Magic Find 10 vs 7 = 42.86% increase in Magic Find
So lets say a person get all pieces, that’s a nearly 8% increase in combat stats and a nearly 43% increase in magic find.
Not so little when you use percentages.


Wiecie co bedzie next? Dungeon Finder i "LFM1M Fractals - ppl with no achi and only exotic dont even whisp!" ;)
Szkoda troche...


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 lis 2012, 14:57 
Cytuj  
Martwi mnie brak/mało zmian dla samego PvP, spectatora dalej nie ma?
Jedna mapka to delikatnie mówiąc średnio, zwłaszcza że z tego co widzę beta więc będzie kilka razy zmieniana, GvG zapowiedziane ale nigdzie nie widzę konkretów.
No i jak tam WvW, zergfest mnie nudził, ale z tego co pamiętam to mapy były limitowane do 100v100v100, a nie jak zapowiedzieli 300 czy 500 osob na strone (nie pamietam :<) no ale jeśli w czymś się mylę to przepraszam, dawno nie grałem i jakoś nie chce mi się wracać bo widzę, że PvE szlifują no i nie w sposób jaki by mnie interesował :<

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2012, 20:27 
Cytuj  
Więcej o nowym lochu:
https://www.guildwars2.com/en/news/leah ... t-dungeon/ :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2012, 21:45 
Cytuj  
PvP jest na poziomie tak niskim że sporo osób wraca do GW1. Nawet ligę chcą robić. http://teamquitter.com/viewtopic.php?f=7&t=31207.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.