mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 20:23 
Cytuj  
z tego co słyszałem na tsie to pety są strasznie opóźnione jeśli chodzi o używanie skilli.

tak, performance poprawili i to bardzo.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 14:09 
Cytuj  
U mnie jesli chodzi o FPS to bylo bez zmian niestety. Jesli chodzi o performance serwerow to znacznie lepiej.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 18:22 
Cytuj  
U mnie było zdecydowanie lepiej jeżeli chodzi o wydajność. Chociaż po teleporcie do miastach lub do poszczególnych części miasta gra na chwilę stawała. No i w miastach FPSów miałem mniej niż przedtem. Także z jednej strony lepiej, z drugiej gorzej. Dziwne. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2012, 09:00 
Cytuj  
grał ktos na ostatnich betach rangerem?- jak teraz sprawują się pety ?

grałem rangerem jakos na początkowych betach, wtedy to była tragedia, niby mieli poprawić - więc mnie ciekawi czy jest sens grania rangerem , czy jednak zostać z wariorem ze strzelbą

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2012, 14:29 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
grał ktos na ostatnich betach rangerem?- jak teraz sprawują się pety ?


Grałem ale w przedostatnim, pety troszkę wolniej ginęły ( w PvE ) ale AI nadal było zjebane, to bolączka wielu gier niestety.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 4 sie 2012, 11:12 
Cytuj  
może niektóre tylko są zbugowane? bo mój Lynx działał poprawnie.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2012, 12:27 
Cytuj  
Pety ewidentnie reaguja blyskawicznie na komendy... Problem taki ze maja dosc kiepski pathing + musza sie zatrzymywac przy kazdym autoataku + maja dlugi czas aktywacji skillow specjalnych. W praktyce jak cel sie rusza to zwierzak autoatakiem trafi moze raz na 6-12 sekund o specjalach to juz lepiej nie mowic. Jak do tego twoj wrog nie jest idiota i korzysta troche z terenu zeby uniknac peta to kicha totalna wychodzi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2012, 19:08 
Cytuj  
Ale nawet bez peta Ranger jest bardzo mocny, jak ma dobry build pod crita to kazdy jego strzal z longbowa to jakies 2-3 k.

Ostanio pare razy trafialem na takiego na sPvP i jak zawsze trzymam sie inzynierem daleko kitujac to na tego jeszcze nie wymyslilem taktyki. Jego dmg przy moich condition damage jest nieporównywalnie wiekszy. Mimo boosta inzyniera (gdzie teraz za sPvP wykrecam 250-350 ptk za walkę) jedynie Ranger i Warrior sa dla mnie sporym problemem.


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 4 sie 2012, 20:01 
Cytuj  
ostatnio na kilku grach spotkalem combo ranger biegal ze spirtyrami i do tego necro z petami. Biegali razem z takim zwierzyncem do tego jeszcze jakis inzynier i masakrycznie szybko czyscili punkty...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2012, 06:16 
Cytuj  
Jest mocny bez peta, i jest mocny nie tylko zrobiony na ranged.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2012, 08:36 
Cytuj  
czyli teraz potrafi walnąć kryty większe od wariora?
w początkowych betach grałem właśnie rangerem, potem przerzuciłem się na wariora ze strzelbą i różnica w dmg była jednak spora a i przeżywalność dużo większa
trochę boostnęli tego rangera?

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 sie 2012, 19:35 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Ale nawet bez peta Ranger jest bardzo mocny, jak ma dobry build pod crita to kazdy jego strzal z longbowa to jakies 2-3 k.

Ostanio pare razy trafialem na takiego na sPvP i jak zawsze trzymam sie inzynierem daleko kitujac to na tego jeszcze nie wymyslilem taktyki. Jego dmg przy moich condition damage jest nieporównywalnie wiekszy. Mimo boosta inzyniera (gdzie teraz za sPvP wykrecam 250-350 ptk za walkę) jedynie Ranger i Warrior sa dla mnie sporym problemem.


2-3k kazdy strzal? Trzeba grac _kompletna_ szmata zeby takie crity lapac - light armor bez toughness... Na inzynierze to chyba sobie troche fantazjujesz. Ale jesli nie to oczywiste ze z warriorami masz problem - 1 eviscerate i zostajesz z 30% hp. Troche defensywy do builda trzeba. Poza tym widze pewien problem z twoja strategia - trzymasz sie od rangera z LB na max zasiegu? To jak na warriora z GS isc z taktyka 'im blizej tym lepiej'. Popatrz na opis skilla nr 1 na LB. Do tego dodam ze w BWE3 LB na max zasiegu trafial do celu moze raz na 3 ataki. Czesciowo z powodu buga a czesciowo z powodu niskiej predkosci strzal.

lordyp napisał(a):
czyli teraz potrafi walnąć kryty większe od wariora?
w początkowych betach grałem właśnie rangerem, potem przerzuciłem się na wariora ze strzelbą i różnica w dmg była jednak spora a i przeżywalność dużo większa
trochę boostnęli tego rangera?


Nie boostneli, znerfili. Koledze sie cos zwiduje...

Najmocniejsze buildy rangera na spvp obecnie to siekierka i conditions (wersja ze spirits wydaje sie wrecz OP... dopoki sie nie rzuci w nie 1 atakiem AOE :P ). Damage bezposredni rangera jest dosc mizerny w porownaniu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2012, 20:09 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
pieniek82 napisał(a):
Ale nawet bez peta Ranger jest bardzo mocny, jak ma dobry build pod crita to kazdy jego strzal z longbowa to jakies 2-3 k.

Ostanio pare razy trafialem na takiego na sPvP i jak zawsze trzymam sie inzynierem daleko kitujac to na tego jeszcze nie wymyslilem taktyki. Jego dmg przy moich condition damage jest nieporównywalnie wiekszy. Mimo boosta inzyniera (gdzie teraz za sPvP wykrecam 250-350 ptk za walkę) jedynie Ranger i Warrior sa dla mnie sporym problemem.


2-3k kazdy strzal? Trzeba grac _kompletna_ szmata zeby takie crity lapac - light armor bez toughness... Na inzynierze to chyba sobie troche fantazjujesz. Ale jesli nie to oczywiste ze z warriorami masz problem - 1 eviscerate i zostajesz z 30% hp. Troche defensywy do builda trzeba. Poza tym widze pewien problem z twoja strategia - trzymasz sie od rangera z LB na max zasiegu? To jak na warriora z GS isc z taktyka 'im blizej tym lepiej'. Popatrz na opis skilla nr 1 na LB. Do tego dodam ze w BWE3 LB na max zasiegu trafial do celu moze raz na 3 ataki. Czesciowo z powodu buga a czesciowo z powodu niskiej predkosci strzal.

lordyp napisał(a):
czyli teraz potrafi walnąć kryty większe od wariora?
w początkowych betach grałem właśnie rangerem, potem przerzuciłem się na wariora ze strzelbą i różnica w dmg była jednak spora a i przeżywalność dużo większa
trochę boostnęli tego rangera?


Nie boostneli, znerfili. Koledze sie cos zwiduje...

Najmocniejsze buildy rangera na spvp obecnie to siekierka i conditions (wersja ze spirits wydaje sie wrecz OP... dopoki sie nie rzuci w nie 1 atakiem AOE :P ). Damage bezposredni rangera jest dosc mizerny w porownaniu.


Doskonale znam opis skili rangera i od razu napisalem ze trzymalem go na maks dystansie, ale to jest tak ze nie moglem oddalic sie od punktu bo bylo jeszcze kilku graczy i by go przejeli.

Gralem przez wszystkie BWE i wszystkie stress testy i jak na poczatku ignorowalem tych rangerow bo byli dla mnie znikomym zagrozeniem to teraz ich boostneli.

A że placzesz pewnie bo nie potrafisz grac ta klasą. Jak wyjdzie gra dopracujesz sobie build i moze tez bedziesz wali kryty 2k+


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 sie 2012, 20:54 
Cytuj  
Tlumacz sobie jak chcesz ale piszesz bzdury. DPS LB ani zwiazane z nim traity nie zostaly zbuffowane w bwe2 i 3. Jedyna zmiana zwiazana z LB w BWE3 to pojawienie sie buga ktory sprawial ze znaczna czesc atakow szla w powietrze albo konczyla sie komunikatem 'obstructed'. Generalnie nic wlasciwie nie zostalo w samym rangerze zbuffowane w kolejnych betach (dopiero w ostatnim stress tescie byl merge paru traitow ale jakis masywnych zyskow w damage to nie dalo). Przeciwnie, pojawilo sie kilka nerfow.

I zdecyduj sie - kazdy strzal to 2-3k czy kryty po 2k+? Bo to roznica jest. Dostales kryta za 3k? Gosciu mial 100% crit chance? Szczerze watpie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2012, 21:32 
Cytuj  
Prawie kazdy jego strzal byl krytem.

Np Warka da sie zrobic na 115% na kryta


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 5 sie 2012, 22:26 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
I zdecyduj sie - kazdy strzal to 2-3k czy kryty po 2k+? Bo to roznica jest. Dostales kryta za 3k? Gosciu mial 100% crit chance? Szczerze watpie.


na ostatnim beta tescie wszedlem ranagerem na pvp ze standardowym buildem, nic nie zmieniajac i bez problemu robilem damage w granicach 3k z LB

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 sie 2012, 23:51 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Prawie kazdy jego strzal byl krytem.

Np Warka da sie zrobic na 115% na kryta


Fajnie by bylo tak na rangerze moc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 07:14 
Cytuj  
Ranger ma przewage zasiegu. A Warek na crit buildzie schodzi jak szmata w ognisku.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 07:37 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ranger ma przewage zasiegu. A Warek na crit buildzie schodzi jak szmata w ognisku.


Uznam to za przewage jesli LB na max odleglosci nie bedzie pudlowal co 2 strzal a na minimalnym nie bedzie robil 1/3 obrazen podstawowym atakiem. Ranger tez jest mieciutki jak wsadzi wszystko w crit/direct damage tylko bedzie mial jakies 3k hp mniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 07:57 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
iniside napisał(a):
Ranger ma przewage zasiegu. A Warek na crit buildzie schodzi jak szmata w ognisku.


Uznam to za przewage jesli LB na max odleglosci nie bedzie pudlowal co 2 strzal a na minimalnym nie bedzie robil 1/3 obrazen podstawowym atakiem. Ranger tez jest mieciutki jak wsadzi wszystko w crit/direct damage tylko bedzie mial jakies 3k hp mniej.

L2Kite ?
In before.
L2MakeBuildForMap.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.