mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 15:58 
 
Kabraxis napisał(a):
Jebnij ze sie w glowe zabolku i przestan prowokowac do flame bo znowu to jest jedyne co robisz na forum. Ban cie nic nie nauczyl? To ci zalatwimy drugi. Chcesz sobie takie posty pisac to sobie pisz we flames i stamtad nie wylaz.



No ja prowokuje? To wy rozpisujecie swoje mądrości w każdym topiku, w każdym do cholery. Jakby jeszcze ktoś was chciał czytać. Już w D3 Kabra ludzie mieli Cię dość, bo się mądrowałeś i rozpierdalałeś każdy topic, to samo chcesz zroobić tutaj?
Pisz do AN a nie tutaj, tutaj mamy Cię w dupie bo każdy ma swoją opinię. Tylko nie każdy robi tak jak ty, że się z nią wpierdziela wszędzie.

Nie wiem czy ty myślisz, że twoje pierdzielnie o performance coś zmieni, szczególnie że sporej części ludzi z forum gra chodzi dobrze.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 16:09 
 
Sorry zabolku ale ja o GW2 pisze od czasu pierwszej zapowiedzi. W ciagu 4ech eventow przegralem sporo ponad 50h w GW2. Gre mailem kupiona juz wtedy jak y sie uczyles jak odpalic bota w D3.
Tak wiec - w przeciwienstwie do ciebie wiem co mowie i co pisze. W dodatku znam sie na MMO i grach bardzije niz odpalenie bota po czym chwalenie sie jakim to nie jestem zajebistym graczem.
To ty sobie kupiles gre i zaczales sie wpierdalac ze swoimi madrosciami i podejsciem "mi chodzi to jest wszytko OK".

Co wiecej, uwazam GW2 za gre przewspaniala jesli chodzi o PvE, tylko ze zjebanym silnikiem i spapranym performance. A w/w dwie rzeczy to sa fakty do sprawdzenia min na officialnym forum czy wszedzie gdzie MNOSTWO LUDZI narzeka na performance, calkowita losowosc dzialania gry i chujowe korzystanie z zasobow komputera.

Tak wiec... zamknij ryja i wracaj botowac plz bo znowu na sile probujesz byc fajny i chyba probujesz odzyskac reputacje po failu D3. Niestety musze cie zmartwic - juz na zawsze zostaniesz cziterem i synonimem faila dla community tego forum. I powinienes sie juz nauczyc ze klotnie ze mna nie sa dla ciebie najlepsza droga do bycia fajnym bo za kazdym razem tak latwo udowadniam jak glupi jestes ze zaczyna to przestawac byc zabawne.

A no i.... Wg mnie to ciebie ludzie maja dosc i twoje zdanie "mamy" w dupie. Takie masz zajebiscie merytoryczne posty.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 16:16 
 
Kabra nie istnieje coś takie jak rozmowa merotoryczna z tobą. Ty albo jesteś na zajebiście na tak albo zajebiście na nie. Masz swoje argumenty a zdanie innych masz głęboko w dupie - taka jest rozmowa z Tobą. Gadaj sobie co chcesz, ale znowu zaczynasz coś Ci nie pasi i teraz bedzie znowu wielkim hejterem jak to masz w swojej naturze.

Lepsze bootowanie niż pierdolenie głupot w twoim stylu. Może, kiedy ty zobaczysz jakim idiotą jesteś :roll: .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 16:20 
 
Cytuj:
Co wiecej, uwazam GW2 za gre przewspaniala jesli chodzi o PvE, tylko ze zjebanym silnikiem i spapranym performance.


Idz sobie juz. Tak jestem hejterem.... gry, ktora mi sie zajebiscie podoba czego nie raz dawalem wyraz w tym watku. :roll: :roll: :roll:
Kurwa za samo naduzywanie tego slowa i slowa 'troll' powinni cie juz dawno zbanowac na stale.

Akurat jesli chodzi o GW2 to w tej chwili jestem mocno rozdarty miedzy zajebistoscia gry a chujowoscia jej wykonania technicznego. Czytaj kurwa co sie do ciebie pisze, bo atm to tak jak pisze, lazisz po forum i prowokujesz.

A jak lepsze botowanie to wracaj do botowania.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 16:28 
 
Kabraxis napisał(a):
Cytuj:
Co wiecej, uwazam GW2 za gre przewspaniala jesli chodzi o PvE, tylko ze zjebanym silnikiem i spapranym performance.


Idz sobie juz. Tak jestem hejterem.... gry, ktora mi sie zajebiscie podoba czego nie raz dawalem wyraz w tym watku. :roll: :roll: :roll:
Kurwa za samo naduzywanie tego slowa i slowa 'troll' powinni cie juz dawno zbanowac na stale.

A jak lepsze botowanie to wracaj do botowania.



Tak jestes, bo teraz zaczynasz pisac o failu z enginem, ze maja w dupie performance, ze mają u Ciebie minusa ze ja pierdole, ze zamiatają problem pod dywan. Haters gona hate i tyle Kabra.

Ban dla Ciebie też by się przydał, ilość hejtu spadła by do zera praktycznie i może reszta by się wyprostowała.

Tak w ogóle, jeśli gra Ci się zajebiście podoba to pierdolenie w stylu
Cytuj:
No to kk thx bye... /lol jesli w teh grze problemy z performance sa odsobnionymi przypadkami. /facepalm
i
Cytuj:
to byla firma godna zaufania to za Cash Shop rodem z koreanskiego F2P i technikalia na poziomie gry indie maja u mnie minusa jak stad do katowic
o czym swiadczy? Rage 5-latka? Masz cały czas tego typu wstawki jak na jakims forum o Kubusiu i innych smakowych napojach. Odpuść sobie przedstawianie innym swoich racji i bedzie spokój.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 16:30 
 
Kurwa serio zycze ci zeby cie Asmax dopadl.

To co wyquote'owales swiadczy dokaldnie o tym o czym pisze.. ze gra chodzi chujowo i CS jest inny niz byl zapowiadany na poczatku i ze wzgledu na to moje zaufanie co do An podupadlo i jestem rozdarty jesli chodzi o decyzje czy grac po premierze czy nie.
No jesli dlatego jestem hejterem to jestem i spierdalaj juz. Przyznalem ci racje, mozesz juz skonczyc zakosny cziterku.

Zreszta po co ja ci sie tluamacze, przeciez ty i tak nie rozumiesz co sie do ciebie pisze.
Srsly mysle ze przedstawilem moje zdanie wystarczajaco jasno abys przyjal je do wiadomosci i przelknal butthurt jakim sa dla ciebie moje posty.
Ewentualnie wyzal sie doktorowi huraganowi na kozetce jak juz raz to zrobiles, ze znowu kabra smie hejtowac gierke i pewnie znowu (o zgrozo!) ma racje a ty pierdolisz glupoty. Moze wtedy znowu bedziesz mogl spac spokojnie. :)

A tymczasem nara ide sobie pograc w TSW i nie omieszkam jebnac potem hejta w odpowiednim dziale wiec zepnij poslady i sie przygotuj.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 lip 2012, 16:37 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 16:33 
 
Obaj wypierdalajcie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 19:46 
 
zaboleq napisał(a):
Czyli możemy odinstalować GW 2 z dysków, skoro Kabra, Razoth i Atherius twierdzą, że GW 2 bedzie takim mega failem, że ja pierdole - bo engine, bo fps za mało etc. Kij, że dużo ludzi widziało poprawę z każdym BWE ale co tam. Dzięki chlopaki, bez was gralibyśmy w same crapy :roll:


Spierdalaj, jak nie masz nic do powiedzenia w danym temacie.

Wypraszam sobie wkładanie mi w usta zdań, których nie wypowiedziałem. Jak się zabierasz za komentowanie moich wypowiedzi, to cytuj łaskawie, bo wyszedłeś tylko na idiotę sugerując, że wróżę faila grze, która mi się w becie bardzo mocno podobała. O czym niejednokrotnie pisałem. Mimo najgorszego performance jeżeli chodzi o gry na przestrzeni kilku lat, ciągle chciało mi się w nią grać i chce nadal. Bo wyczuwam dziesiątki jak nie setki godzin zajebistego i co ważne - zróżnicowanego - funu.

A problem z performance jest powszechnie znany i nie ma co tego ukrywać. Jeżeli nie zostanie to naprawione, to arena.net będzie w czarnej dupie.

Post reportnięty, nie będę tolerował urojeń trolla pod moim adresem.

Weź się ogarnij człowieku, bo jedyne co robisz na tym forum to śmiecisz tanimi prowokacjami, które nikomu nie są na nic potrzebne.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 20:01 
 
Event sie skonczyl, czekamy na premiere.
Temat zamykam, moze troche ochloniecie.
Zaboleq: proponuje zebys sie zastanawial nad tym co piszesz bo niepotrzebnie prowokujesz agresywne wypowiedzi, nawet u osob, ktore z reguly potrafia zachowac sie w kulturalny sposob.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.