mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 06:39 
Cytuj  
@Szamotula

A jak wytlumaczysz fakt ze gildie w WoWie te wszystkie first kille to robia bez tych addonow informujacych w ktorym momencie trzeba cos zrobic?Da sie tak grac tylko gdyby tych DBMow i inncyh gowien nie wymyslali to 80% WoWkidsow juz dawno by przestala grac bo nie byli by w stanie ubic pierwszego bosa na HC 5 man :O

Ja akurat do dmg meterow nie mam nic i zawsze fajnie wiedziec przynajmniej w wiekszej grupie co kto robi , a nie ciagnac za soba osoby ktore przysypiaja na klawiaturze.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*

Posty: 157
Dołączył(a): 2.09.2011
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 08:59 
Cytuj  
Widzę, że prawdziwą radość sprawia napoerdalanie w klawisze i oglądanie co się stanie na ekranie, nieważne co klikne bo i tak to nie ma znaczenia bo jest zerg i co robi jednostka to nie ma wpływu - jest jedna szara masa noskillow - ale fun

*

Posty: 157
Dołączył(a): 2.09.2011
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 09:01 
Cytuj  
Ją lubie czuć że to co robię ma wpływ i znaczenie

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 09:21 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):

Ja akurat do dmg meterow nie mam nic i zawsze fajnie wiedziec przynajmniej w wiekszej grupie co kto robi , a nie ciagnac za soba osoby ktore przysypiaja na klawiaturze.

Niby tak, ale z doświadczenia jako main tank i nawet przez jakiś czas raid leader np. w takim Lotro byłem w stanie i to tankując i kierując jednocześnie - wychwycić kto, "robił na odczepnego", a DPS metera nie było tam (nie wiem jak teraz).

Naprawdę nie jest to jakaś wielka filozofia - po prostu jak się ogarnia i jest się ogranym to widać.

Tym bardziej, że w dzisiejszych grach rajdy to 10-12 osób a nie 40. (wtedy zresztą może być 2-3 raid leaderów albo jeden + ze 2-3 secondary "wodzów", którzy ogarniają).

*

Posty: 157
Dołączył(a): 2.09.2011
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 09:32 
Cytuj  
To ma sens jak rad leader jest potrzebny,tutaj jest jedną szara masa,nieważne kto co zrobi bo nie ma to na nic wpływu

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 10:43 
Cytuj  
Ten zerg to występuje raczej na początkowy terenach. Potem już jest dużo trudniej i nie ma tak, że wciskamy byle co i dajemy radę.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 2.09.2011
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 11:54 
Cytuj  
Oby tak było,inaczej nie ma sensu staranie się itp

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 12:17 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Ja akurat do dmg meterow nie mam nic i zawsze fajnie wiedziec przynajmniej w wiekszej grupie co kto robi , a nie ciagnac za soba osoby ktore przysypiaja na klawiaturze.



Ja już wolałem ciągać za sobą te osoby, nie zapomnę ile razy było overaggro bo ktoś tam spadł za nisko w dps i "musiał" nadganiać, ile razy healer na first place miał kupę overheal no ale za to był na pierwszym miejscu.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 12:45 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
@Szamotula

A jak wytlumaczysz fakt ze gildie w WoWie te wszystkie first kille to robia bez tych addonow informujacych w ktorym momencie trzeba cos zrobic?Da sie tak grac tylko gdyby tych DBMow i inncyh gowien nie wymyslali to 80% WoWkidsow juz dawno by przestala grac bo nie byli by w stanie ubic pierwszego bosa na HC 5 man :O


Nie wytlumacze bo tak nie jest. Addony typu DBM wyciagaja dane z logow i juz praktycznie na PTR sa sprawne wersje.

@up

I znowu takie plytkie patrzenie, ze recount to tylko healing done i dps meter. Nie o to chodzi. Jesli healer robi w 90% overheal i w trakcie walki wypruwa sie z many, badz rajd wipe'uje to jest to tez wina tego healera. Jesli dps overaggruje, podczas gdy reszta nie ma z tym problemu to jest to jego wina.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 13:00 
Cytuj  
Nie to po prostu moje spostrzeżenia z WoWa i jego community a w WoTLK grałem dłużej niż ty, często i gęsto do rajdu brało się ludzi tylko dlatego że byli w top dmg/heal nikt nie patrzył czy mają mózg czy nie, czy potrafią zapanować nad aggro czy nie, najważniejsze było żeby byli w topie a przynajmniej na Stormreaver czy jak mu tam było jak opuszczałem WoWa, no i ofc nie zapominajmy o gear score/gear check które każdy musiał mieć jak najwyższe żeby dostać się do jakiegokolwiek rajdu/gildii przy czym dla większości ludzi wysokie gear score = wysoki skill co niestety w 80% lub więcej przypadków było totalną nieprawdą.

Po za tym ja nadal pamiętam Vanilla WoW gdzie jakoś gildie potrafiły rajdować bez meterów, DBMów itd a wyzwania wcale nie były łatwiejsze niż w chwili obecnej i bardzo się cieszę że nie będzie tego tupu g...n w GW2.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.