mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 21:10 
Cytuj  
Cytuj:
Tak to jest jak się ma toster zamiast komputera.


Skoro coś działało a teraz działa chujowo to nie wina sprzętu a gry.

Ciekaw jestem ile ludzi by przestało grać jakby abonament był :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 07:29 
Cytuj  
Nie wiem ile osob by przestalo grac jakby byl abonament ale wiem ile osob przestalo grac. Wchodze ostatnio (w weekend) u znajomego na konto (swoje, zeby nie bylo bo GW2 nie sprzedalem - to zeby jakis zjeb sie nie przyczepil ze hejtuje a gram u znajomych pokatnie - mam GW2 i chuj :)) obadac te zmiany w achivementach (ktore sa identyczne jak byly tylko dodali nastepne tokeny do GRINDOWANIA - revamp jak chuj! Taki WoW style :)) i tak... Divinity Reach = 3 osoby przed bankiem, LA = 5 osob na placu z kuznia i drugie 5 w AH, Orr = zero ludzi, doslownie ZERO w ciegu 10 minut biegania po CS/ML. Na ta wyspe nowa nawet nie szlismy bo jest tak zalosna (WCIAZ - tak napierdalja te dodatki!) ... :/
Gra az tetni zyciem. :) Zreszta doskonale odzwierciedlaja to ceny na AH ktore sa tak ze 2 razy wyzsze nic te ktore zapamietalem a przelcznik gemy=gold jest juz tak zalosnie niski ze jesli dalej ktos wierzy w to ze jest regulowany mechanizmem rynkowym a nie odgornie prze AN (zeby stymulowac kupowania gemow za real cash) to podziwiam naiwnosc.

Albo nikt juz nie gra albo siedza w miescie pod fraktalami i jebie je w kolko dla tokenow i 'ascended ringa' co wychodzi na to samo i jakbym mial to robic to wolalbym to robic w WoW/RIFT gdzie jest to zrobione 15 razy lepiej.
Nie ma sensu tego ruszac do platnego oddatku, ktory moze cos zmieni. Moze.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 23:16 
Cytuj  
Nie ma to jak serwowanie swojej gównoprawdy po raz setny.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 07:17 
Cytuj  
No oczywiscie ty grasz w inna gre niz reszta swiata, nikt z gry nie odszedl a gracza pchaja sie drzwiami i oknami do gry gdzie jedynym contentem PvE dodanym w pol roku jest jedna instancja - fenomen kurwa wszechczasow. :roll: :roll:
To sa moje doswiadczenia z zalogowania sie i mozesz mi gowniarzu skoczyc i obtoczyc jak to mowia bo dokladnie tak to wyglada. Nic co napisalem nie jest zmyslone a ty dzieciaczku jestes juz zalosny ze swoim slepym uwielbieniem dla tej gry wiec wroc napierdalac 'dzienne osiagniecia' lol i przestan komentowac moje posty jak nie masz nic do powiedzenia - bo w przypadku GW2 niemasz nic oprocz zaprzeczania oczywistej prawdzie i cytowaniu AN ze 'juz za miesiac bedzie content napewno' (ROTFL).

Swiat gry jest martwy a ludzie (o ile wogole sa) napierdalaja jeden instant w kolko co jest pieknym failem bo w tym tak pogardzanym i wyszydzanem przez AN i community GW2 WoW/RIFT sa przewaznie AZ dwa/trzy.
Koniec. Kropka. Server Blacktide EU jakby co.
I spierdalaj.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 07:38 
Cytuj  
http://www.xfire.com/games/gw2

5 miejsce w rankingu Xfire. Statystyka nie kłamie.

Ja rozumiem, że można jakiejś gry nie znosić, ale jak ktoś nakaszle jakieś pierdoły w swoich chorych zwidach rzucają raczej niekorzystne światło na postać owe pierdoły piszącego.
No chyba, że to taki rodzaj fetyszyzmu, wychodzić na durnia w oczach innych...


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 07:47 
Cytuj  
No a PoE jest 9te a tydzien temu bylo 6te (czyli pozycja za GW2) z 50k ludzi online. Przypominam ze PODOBNO GW2 kupilo 3 miliony ludzi. Wychodzi ze 6te mniejsce na Xfire to ok.1,5% playerbase ktore kupilo GW2 - no rzeczywiscie ZEROWY odplyw graczy pokazuje Xfire ROTFL - wrecz jak pisze pchaja sie drzwiami i oknami!
Ogolnie to brawo - jebnij mi jezcze jaka statystyka z programu ktorego i tak uzywa pewnie 1% graczy i gdzie twoj 'argument' moge obrocic w nicosc w 30 sekund.

Piata gra na Xfire... je pierdole. Co mnei to obchodzi ktora jest gra na xfire jak wchodze i ingame ludzi nie ma (ewentualnie siedza w miescie i jebia fraktale co jest PRZECIWIENSTWEM tego czym ta gra miala byc).
Identyczne bzdury jak 'ale blizzard mowi za ma 10 milionow subskrypcji', tylko ze pomija ze 8baniek jest w Azji gdzie gra jest wlasciwie F2P i nikt zadnej subskrypcji nie placi. Zreszta ide o zaklad ze 90% tego xfireowego 5tego miejsca jest w US i mnie to osobiscie malo interesuje.

DURNIU, fetyszysto, popierdolu, chory debilu ze zwidami i co tam jeszcze sobei wymyslisz probojac mnie obrazic w mierny sposob.

Cytuj:
Statystyka nie kłamie.


Duzo jeszcze chlebka musisz zjesc misiu. Duuuuzzoo.

Gra jest failem jako cokolwiek innego niz casual popierdolka na tydzien (dalej nie ma sensownego PVP dalej nie ma zadnych wyzwan dla zorganizowanych grup i gildii, itd..) i wielkimi krokami zmierza do bycia kolejnym martwym MMO bo raczej sie nie zanosi na zadne wieksze zmiany az do platnego dodatku - taka prawda.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 lut 2013, 08:02 przez Kabraxis, łącznie edytowano 3 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 07:50 
Cytuj  
Psy szczekają, karawana jedzie dalej... *)

* - arabska mądrość ludowa.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 07:53 
Cytuj  
No zebys ty byl taki madry jak ci arabowie to moze bysmy moze nawet pogadali. Xfire juz byl - jeszcze jakies argumenty masz?

Swoja droga karawana to za duze slowo, powiedzialbym raczej ze woz drabiniasty z trzema kolami no ale whatever.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 09:59 
Cytuj  
Zreszta zeby daleko nie szukac cytat z dzisiaj z GOLa (gdzie byla jedna z wiekszych PL gildii w GW1 i zostala ona odtworzona na premiere GW2):

Cytuj:
maciejkami [ gry online level: 36 - PTAKE! ]

Przenieśliście się do jakieś innej gildii? Bo po kilku miesiącach przerwy włączyłem grę i jestem jedynym online w gildii.


i odpowiedz:

Cytuj:
Vaerin [ gry online level: 68 - Dziki stopień ]

maciejakami -> efekt tego, że ludzie masowo pouciekali z gry.


Wyglada to dokladnie tak samo jak w innych MMO z tym ze tutaj nawet abonamentu od ktorego by trzeba bylo uciekac nie ma wiec GG AN lol. Zajebiscie bo glupie hamburgery jebia na zmiane z Call Of Duty i gra jest 5ta na xfire i wodny ma jaks inna wersje ktora mu tworzy magicznie ludzi w pustych jak portfel polskiego emeryta zonach.

Cytuj:
W listopadzie i grudniu kiedy sie jeszcze logowalem chyba ani razu nie widzialem, zeby swiatynia Grentha była kontrolowana przez graczy...


I jeszcze cytacik na oslode... no jak ma byc kontrolowana jak graczy albo nie ma albo siedza w miescie bo nic inengo sie nie oplaca robic? LOL

Wiecie.. napiszcie gdzie kupiliscie te lepsza wersje gry k? Bo ja bym sobie nawet pogral jakby byli ludzie. :) Moze to dlatego ze ja mam zwykla edycje a te lepsze to deluxe za 300 pln? ta?


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 11:34 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Psy szczekają, karawana jedzie dalej... *)

* - arabska mądrość ludowa.

No tylko przydałoby się w końcu uśpić tego psa.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 12:09 
Cytuj  
Nie stac cie bo uspienie psa kosztuje a jako bezrobotny pryszczaty dzieciak nie moglbys sobie na to pozwolic wiec deal with it ze jestem totalnie poza twoim zasiegiem. Napisalbym dosadniej ale nie jestem takim plebem ja ty.

No ale moze jakies argumenty jak to GW2 tetni zyciem? He? Jak zaczynasz to skoncz dzieciaczku-biedaczku. :)

hihihihi.... biedny wodny totalnie zownowany i musi sie bronic przydupasami i jednolinijkowcami - az mi troche cie jest zal. :) Nie martw sie napewno za niedlugo An jebnie jakis wywiad dla swoich pieskow to bedziesz mial co wkleic.
Moze nawet cie zatrudnia skoro w PL niet cie nei che.. kto wie? %4 podobno za posta... przyszlosc przed toba. Moze nawet cie bedzie stac wydac 30PLN na abo innego MMO aby porownac.

Spoiler:


_________________
Obrazek

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 12:40 
Cytuj  
Jedna gra i tyle emocji :p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 13:21 
Cytuj  
wyluzujcie troche.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 14:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
wyluzujcie troche.

Powinno być - wyluzuj.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 14:46 
Cytuj  
gdybys zignorowal kabre, byloby 'wyluzuj'.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 14:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
gdybys zignorowal kabre, byloby 'wyluzuj'.



+1, wrzuć go jak ja na ignora i po sprawie, od dawna mam spokój.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 14:52 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Mendol napisał(a):
gdybys zignorowal kabre, byloby 'wyluzuj'.



+1, wrzuć go jak ja na ignora i po sprawie, od dawna mam spokój.

No chyba trzeba tak zrobić. :)

Ja zostałem jednak na Gandarze i na ilość ludzi nie narzekam. Ostatnio postanowiłem zrobić wszystkie lochy w trybie Story i znalezienie grupy to kwestia minut. Dla chcącego nic trudnego. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 15:22 
Cytuj  
dostal bana btw dlatego sie nie wypowiada teraz

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 16:05 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Ja zostałem jednak na Gandarze i na ilość ludzi nie narzekam. Ostatnio postanowiłem zrobić wszystkie lochy w trybie Story i znalezienie grupy to kwestia minut. Dla chcącego nic trudnego. :)


Luzik na JQ przed końcem free transferu tyle ludzi przeszło że kolejki na wvw 24/7 prawie mamy i non stop overflow w LA ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 08:14 
Cytuj  
:lol:

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 500 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.