mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 10:59 
Cytuj  
mam wyjebane w pve jak w każdej grze, ale o pvp moge co nieco napisać :
nuda przede wszystkim, o ile w WoWie dalo sie grać solo to tutaj nie ma opcji. Retardy w tournamencie za bardzo bolą. Jak wygląda każdy dzień w pvp ? farma glory na skrzynki, salvage - craft lepiej wygladajacego itemu. WvW powiecie , ale to przeciez tylko bezmyslny zerg jak wintergrasp. Potencjał esportowy? doubt that
support arena netu ma gdzieś zajmowanie sie czymś takim jak brak nagród z pvp, przecież to nic takiego że nie przychodzą :-? gra wychodzi bez dueli, pokazywania członków party na mapie, nastawiona na pvp oferuje tylko 5v5 ?

za to wygląda fajnie, moze kiedys po wielu wielu zmianach bedzie dalo sie przyjemnie pograc bo combat nie byl najgorszy

edit : chcialoby sie wrócic do wowa ale juz go nie naprawią - patrz film gdzie holy paladin gra areny rysując w miedzyczasie w paincie, nie mam linka niestety

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 11:09 
Cytuj  
Lolwut napisał(a):
support arena netu ma gdzieś zajmowanie sie czymś takim jak brak nagród z pvp, przecież to nic takiego że nie przychodzą :-?



Ta.

Cytuj:
PvP Tournament rewards
We're still working on the issue with missing PvP tournament rewards.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 11:13 
Cytuj  
czyli to ze napisza ze o tym wiedza a one nie przychodza od tygodnia to jest powód do zadowolenia ?:D
no nic, zobaczymy jak długo to pożyje

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 11:15 
Cytuj  
Hehehehehehehe WoW jako wyznacznik pvp hehehehehehehe.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 11:16 
Cytuj  
ok, co mialo lepsze pvp ? lajnydż? zerg =/= pvp
czy szanowni życiowcy potrafią zrozumieć że moje wrażenia to nie wasze i nie musicie ich komentować?
pozbylem sie tego trashu po tygodniu


Ostatnio edytowano 6 wrz 2012, 11:21 przez Lolwut, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 11:18 
Cytuj  
ultima
swg
dfo


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 11:21 
Cytuj  
Lolwut napisał(a):
czyli to ze napisza ze o tym wiedza a one nie przychodza od tygodnia to jest powód do zadowolenia ?:D



Napisałeś że mają to w dupie dlatego ci to wkleiłem, co z tym zrobisz nie moja sprawa.


BTW Anet daje codziennie a czasem nawet 2x dziennie status update, wklejałem linka już parę razy.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 11:23 
Cytuj  
oczywiśćie że mają no k**** przecież 2 dni nie dalo sie zapisać na żadną gre, a od premiery nie ma nagród :D chcesz udowodnić że zdawanie sobie przez nich sprawy z problemu jest cacy? brawo
jak dla mnie koniec w temacie, miala byc rewolucja jest sredniak, f2play ratuje wszystko - inaczej to kolejny SW


Ostatnio edytowano 6 wrz 2012, 11:25 przez Lolwut, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 11:23 
Cytuj  
gw2 ma dobre wvw, ktore podobnie jak daoc, dfo wymaga ogrania przez ludzi.
poza tym zdarza sie coraz wiecej sensownych akcji.
jeszcze troche, ludzie sie ogarna i bedzie git.
zerg zawsze bedzie - ale to tym lepiej, bo ulatwia to mniejszym zorganizowanym gildiom robienie sensownego wvw/pvp.

Lolwut przestan wszedzie wstawiac 'przecinki'.
Nie podoba ci sie gra, sprzedales, skrytykowales - ok.
Chcesz dalej prowadzic dyskusje - rob to na poziomie.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 11:35 
Cytuj  
nie od dziś wiadomo było, ze GW2 idzie na kooperację na dużą skalę, skąd to rozczarowanie?

to samo było z masowym płaczem w kwestii spier.. pvp w SWToR... chociaż devsi przekonywali, że interesuje ich głównie pve i onanizm mówionymi dialogami :)


_________________
Suffer not the witch to live!!!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 11:44 
Cytuj  
sivar napisał(a):
nie od dziś wiadomo było, ze GW2 idzie na kooperację na dużą skalę, skąd to rozczarowanie?



przecież napisał

Cytuj:
w WoWie dalo sie grać solo to tutaj nie ma opcji



@Lolwut ja nic na siłę nie próbuję udowadniać po prostu sprostowałem to co napisałeś a ty zareagowałeś rage, ale cóż to twoja sprawa, z mojej strony tez EOT.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 15:56 
Cytuj  
Mnie to troche osobiscie zastanawia, ze prosty feature jak nagrody na wygrany turniej dzialal idealnie w kazdym BWE, dziala idealnie pierwszego dnia, a potem od tego czasu totalnie sie spierdolil i zaraz mina 2 tygodnie jak to nie dziala.
Anet nie wspomnial tez ani slowa o paid tournamentach(plotki byly, ze niby tydzine po premierze mieli je odpalic, potem zaczeto gadac ze 2 tygodnie) oraz o prywatnych serwerach do hostowania wlasnych gier.
Atm jakiekolwiek powazne sPvP lezy i kwiczy - na free turniejach graja pugi(wkoncu to dla nich jest ta opcja wiec nie ma co sie dziwic) oraz prosty, ktore z braku alternatywy tam sie bawia. Konczy sie to tym, ze poki teamy zorganizowane nie trafia na siebie to osiagniecie 100% win rate'a jest pikusiem przez co ni jak jako team nie jestes w stanie stwierdzic jaki poziom reprezentujecie i ewentualnie co usprawnic.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 16:28 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
o prywatnych serwerach do hostowania wlasnych gier.

Któryś raz o tym wspominasz, a nie jestem w temacie.
Mógłbyś na szybko, ale od podstaw wytłumaczyć 'o so chozi?'

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 16:54 
Cytuj  
sula napisał(a):
Szamotula napisał(a):
o prywatnych serwerach do hostowania wlasnych gier.

Któryś raz o tym wspominasz, a nie jestem w temacie.
Mógłbyś na szybko, ale od podstaw wytłumaczyć 'o so chozi?'

AN powiedzialo, ze kiedyś udostępnią możliwość zakładania własnych serverow do gier spvp. Nie sprecyzowali kiedy. Powiedzieli tylko ze mają to w planach. Tak samo jak Observer mode. Żadnych terminów nie było podanych.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 17:04 
Cytuj  
Nie powiedzialo, a w ich wiki istnieje taka notka:

Cytuj:
Tournaments are the more organized side of structured PvP. Talk to the tournament master to join. Tournament play is always 5v5 and matches take place on the same maps that are used for hot join play. Tournaments run with varying frequency, and different reward levels allow some players to get their feet wet in the smaller tournaments while more-organized teams battle it out in the larger tournaments.

Each tournament pits eight teams of five players against each other. Teams that excel during the three-round, single-elimination tournament are rewarded with tournament chests full of valuable loot.

Tournaments come in the following flavors:
Pickup: single-elimination tournaments wait for 8 teams to join before starting. This tournament has 3 rounds of eliminations, with winners receiving qualifier points.
Monthly: Require an amount of qualifier points from the pickup tournaments to join.
Yearly: These grand tournaments feature the winners from the monthly tournaments slugging it out for the right to call themselves the best PvP players of the year.
Player-Run: customized by players, these tournaments allow for great flexibility and unique bragging rights.


Ja to rozumiem jako info opisujace featursy gry, a nie cos nad czym planuja, badz kiedys dodadza.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 17:13 
Cytuj  
Ja tam nic o wlasnych serverach nic widze.

Edit.
Ty naprawde powinienś przestać grać i wrócić np. za rok. Bo jak narazie wiecej czasu spedzasz na narzekaniu niż na graniu :o


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 6 wrz 2012, 17:14 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 17:14 
Cytuj  
Player-Run: customized by players, these tournaments allow for great flexibility and unique bragging rights.

O to chodzi. Przez serwer mam na mysli zahostowana wlasna gre.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 17:37 
Cytuj  
Co niektorzy niestety nie rozumieja pewnej prostej rzeczy - pierdolenie o tym, jak wam sie gra nie podoba, jak bardzo jest zjebana, ile to feature nie dziala etc i jaka to jest slaba i nudna nie sprawi, ze nagle ktos przestanie grac albo wam przytaknie i zbuduje wam oltarzyk za oswiecenie. To jest wasz punkt widzenia a nie reszty grajacych. Nawet jak wiemy o tych wadach, to nie przeszkadza nam dobrze sie bawic. Nie macie co innego robic??

Od premiery po prostu ludzie probuja sie dobrze bawic a wy wpierdalacie sie w kazdy topic i placzenie. Kabra i Szamotula tak samo jak w D3 a posty lowluta tez sie wszedzie pojawiaja powoli.

Ja to nie moge sie doczekac az wroce z urlopu i bede gral dzien i noc. Dopiro 25 lvl!


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 18:23 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ja to nie moge sie doczekac az wroce z urlopu i bede gral dzien i noc. Dopiro 25 lvl!

Ale już są przecież jakieś tam skrypty do autoita


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 20:45 
Cytuj  
Walka z Claw Of Jormag. Najbardziej epickie przezycie z bosem. Serio. I nie chodzi tu o poziom trudnosci tylko to jak epicko ta walka wygląda ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.