mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 103
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 18:24 
Cytuj  
Gram od kilku dni, ta gra jest kolejnym mmo jakich wiele na rynku. Questy niczym sie nie różnią od tych z WOW, Rifta czy innych produktów. Nazwa jest tylko inna, tu to są eventy:) Crafting i zbieractwo to samo. Wielki plus dla mnie to PVP, przypomina mi się Warhammer online, tylko nie jest tak zbugowane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 18:25 
Cytuj  
Po prostu grze brakuje charakteru i tyle. Jest poprawna, jak dla kogoś to wystarczy to może pograć w kolejne mmo, ja to podobnie odczułem.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 18:51 
Cytuj  
Ja myślałem, że będziecie piać z zachwytu, a tu średnio. Chyba każda poprzednia gra miała więcej zachwytów niż Gw2. Starość. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 18:55 
Cytuj  
Dobrze, że dali tyle pograć przed premierą, żeby zweryfikować swoje oczekiwania.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 18:56 
Cytuj  
Ja nie mam czasu na pisanie tylko gram :P


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 19:04 
Cytuj  
Ty jesteś fanboi i będziesz grał mimo wszystko. ;>


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 19:08 
Cytuj  
Ja mam wrazenie mocno mieszane... z jednej strony dla osoby lubiacej themeparki i nastawienie na Lore/swiat/itd... to PvE jest berdzo fajne (narazie przynajmniej) no i bosko zdesignowana Tyria, ktora az chce sie zwiedzac (jesli masz odpowiednie nastawienie i luisz takie rzeczy). Z drugiej strony reszta gry jest mocno srednia niestety i juz teraz widze ze niektore "rewolucyjne" rozwiazania sie niestety nie sprawdza (material na dlugi ost wiec nie bede tu rozwijal) plus koszmarne, koszmarne do kwadratu technikalia (pod tym wzgledem jest gorzej niz nawet SWTOR).

Do tego jako fan jedynki caly czas mam wrazenie ze jakby nie zmieniali na sile i nie wymyslali kola na nowo tylko zrobili lepsza i wieksza jedynke to by bylo lepiej (podobnie jak w przypadku np D3 czy Fallout 3 - cos w tym stylu uczucie).

Ale takie ambiwalentne odczucia mialem juz w 2-3 becie jak poczatkowy szal opadl.
Gra dopogrania ale zadna rewolucja/pogromca WoW/ czy nowa jakosc w MMO to nie bedzie.
Chociaz mam nadzieje ze gra starczy mi do Open Bety PoE i premiery Storm Legionu. Oby.

Napewno ze wzgledu na genialny swiat i exploracje pogram co namniej dwie postacie do max lvlu (zeby zobaczyc calosc zon) i poczekam jak beda rozwijac gre (czy bedzie nastawienie na sklepik, ktory juz teraz nie jest za fajny i tani).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 19:19 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Ty jesteś fanboi i będziesz grał mimo wszystko. ;>

Jakby mi sie gra nie podobała to bym przestał grać ;>
Ale trafia idealnie w moje gusta, żal mi tylko, że trzeba jakoś czas podzielić pomiędzy PS2 i GW2 ;e


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 21:24 
Cytuj  
http://www.tentonhammer.com/features/op ... ild-wars-2 ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 21:32 
Cytuj  
Gra jest fajna, ładnie wykonana, poza problemami z performance przy duuużej ilości osób na WvW byłoby jeszcze lepiej, ale czegoś mi strasznie brakuje w tej grze i nie wiem do końca czego. Może to że gra jest mam wrażenie bez celu.

- Personal story jest meh, jakoś poza chorą ilością expa kompletnie mnie fabuła nie porwała,
- eventy/influence serduszka też są męczące po pewnym czasie, ale ładny gold leci i exp, zarówno jak i karma
- spvp dopiero się przymierzam, ale to zupełnie inny tryb
- wvw jest jakie jest, niski fps w zergu i latanie, i przejmowanie punktów, poza zergiem nie ma co biegać, a samo przejmowanie się w końcu kiedyś nudzi

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 21:49 
Cytuj  
Pisałem chyba rok temu, że GW2 nie będzie miało mocnego PvE, bo ANET ma taką a nie inną wizje, to że dodali persistent world nic tu nie zmienia. Najmocniejszą stroną pierwszego GW było oczywiscie GvG, a teraz się okazuje, że najlepsze elementy, które czynily GW wyjątkowym, zostały wyjebane i generalnie mamy średnie PvE i średnie PvP.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 23:25 
Cytuj  
czyli co, kolejny fail roku po Diablo 3? :wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2012, 23:27 
Cytuj  
Ja tam nie wiem. Ludzią w grze sie podoba.

No na dzisiaj chyba starczy grania ;s.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2012, 03:28 
Cytuj  
Nie wiem czy fail, jak na razie na global chacie widzę same pozytywne wypowiedzi, być może nie chcę widzieć tych negatywnych :)

Imo będzie jak z gw1, gra będzie miała swój ośmielę się stwierdzić nawet większy playerbase niż gw1 ale ewidentnie nie jest to gra dla każdego, ja już pisałem że się totalnie zakochałem w grze a zrobiłem może z 2% z tego co chciałem, więc może nie zwracajcie uwagi na moje opinie bo fanboy ze mnie wyłazi :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2012, 06:38 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
czyli co, kolejny fail roku po Diablo 3? :wink:


Tyle ze nawet w diablo3 ludziom tak szybko sie nie znudzilo.
400 stron fapowania i co ? wystarczyl 1 dzien grania.
Normalnie super.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2012, 06:43 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
sorry, że nie byłem zhajpowany i nie śledziłem każdej nowinki :/

to co robisz w topiku pod tytułem "Pierwsze wrażenia"? pochwal się kolego i napisz, z czego te pierwsze wrażenia :lol:


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2012, 06:56 
Cytuj  
druzil napisał(a):

Tyle ze nawet w diablo3 ludziom tak szybko sie nie znudzilo.
400 stron fapowania i co ? wystarczyl 1 dzien grania.
Normalnie super.


Mowisz w imieniu jakiego community?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2012, 07:35 
Cytuj  
Tu sporo do poczytania.
http://www.mmo-champion.com/threads/118 ... ONS-INSIDE

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2012, 07:40 
Cytuj  
To akurat było do przewidzenia, ludzie spodziewali się WoWa 2.0 i zupełnie czegoś innego, także tego że kolejna gra "zorganizuje" im czas i powie co mają ze sobą zrobić.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2012, 07:50 
Cytuj  
No niestety część ludzi do tępaki, i jak gra nie prowadzi totalnie za rączkę, to już nie wiedzą co i jak. Na przykład:

Grupka kolesi na 10 lvl próbuje robić event na lvl 14. Oczywiście dostają w dupę, ale jak się ich pytam, to część eventów omineli i po prostu grindowali moby w sporej części... No nic dziwnego, że ludzie szukają wowa 2.0

IMO ci, którzy tak płaczą to dziadki, którym gra się nudzi po 2 tygodniach grania. Póki co, to widzę kupę ludzi robiącą eventy a gra w sumie dopiero dzisiaj ma premierę....
Samego płaczu nie rozumiem w ogóle. Ja chcę wbić szybko 30 lvl ale nie mogę, bo tutaj są puzzle, tutaj szukam skałek do minningu, tu jakiś event a człowiek jeszcze by chciał czas na craft znaleźć i PvP.

BTW - da się jakoś ping w samej grze zobaczyć, albo jakość połączenia?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.