mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 22:21 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):

Francuskojezyczni z kanady grają też na serverach w usa tak samo jak Aussie, japończycy, koreanczycy , europejczycy itd ja nie widzę kompletnie żadnej różnicy czy gram na serverze w usa czy eu w gw2 i nie tylko ja.

Skoro nie ma różnicy to niech będzie w EU.

Nie ma zalewu gildii z UK ownujących WvWvW w USA w dziwnych godzinach.
To, że ludzie z różnych krajów grają na różnych serwerach to jasne, ale nie o tym była mowa przecież także nie wiem o co ci z tym chodziło.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2012, 06:04 
Cytuj  
sula napisał(a):
Nie ma zalewu gildii z UK ownujących WvWvW w USA w dziwnych godzinach.
To, że ludzie z różnych krajów grają na różnych serwerach to jasne, ale nie o tym była mowa przecież także nie wiem o co ci z tym chodziło.


A jest "zalew" gildii z innych krajów grajacych w 'dziwnych" godzinach na serverach w Eu?

Chodziło mi o to że każdy ma wolny wybór gdzie chce grać i nie widzę powodu dla którego Anet miało by to "ukrócić".


Zresztą widziałem posty serverów amerykańskich rekrutujących ludzi z innych stref czasowych na tzw nocną zmianę, za to nie widziałem ani jednego servera europejskiego który by robił to samo, rozwiązanie zawsze można znaleźć.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2012, 08:47 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ehh czemu nie można stworzyć stareo wyglądającego Humana :/...

W Windows 8 jest metro to w GW2 też musi być. Norna sobie zrób. :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2012, 10:32 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
A jest "zalew" gildii z innych krajów grajacych w 'dziwnych" godzinach na serverach w Eu?

Ta - na żabojadowych serwerach chyba grają Kanadyjczycy, bo zamiast jak na FR przystało rzucać broń i uciekać to ownują nocami w WvWvW (aktywują się po północy).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2012, 10:55 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ta - na żabojadowych serwerach chyba grają Kanadyjczycy, bo zamiast jak na FR przystało rzucać broń i uciekać to ownują nocami w WvWvW (aktywują się po północy).



Właśnie gram na serverze którzy gra przeciwko [FR] i u nas francuzi aktywują się około 6-7 rano, jak widać problem nie dotyczy wszystkich serverów [FR]


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2012, 11:06 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):

A jest "zalew" gildii z innych krajów grajacych w 'dziwnych" godzinach na serverach w Eu?

Chodziło mi o to że każdy ma wolny wybór gdzie chce grać i nie widzę powodu dla którego Anet miało by to "ukrócić".


Zresztą widziałem posty serverów amerykańskich rekrutujących ludzi z innych stref czasowych na tzw nocną zmianę, za to nie widziałem ani jednego servera europejskiego który by robił to samo, rozwiązanie zawsze można znaleźć.

Jakie ukrócić? Przecież nic takiego nie pisałem 0_o

Jest płacz bo są zorganiozwane kanadyjskie gildie na francuskich serwerach w WvWvW tak? Jednocześnie nie ma na taką skalę przypadków na innych serwerach?
Mówię, tylko, że to pokazuje, że widocznie jest zapotrzebowanie na francuskojęzyczny serwer czy dwa w NA dla Quebecu, a jeszcze nie widziałem żeby jakakolwiek gra miała FR serwery w NA.
No chyba, że chcesz założyć, że Francuskojęzyczni Kanadyjczycy to są po prostu skur*** chcące innym psuć zabawę na masową skalę, a inne grupy jezykowe / narodowe są 'lepsze' i dlatego nie ma np. zalewu amerykańskich gildii WvWvW grających na EU serwerach o tych samych godzinach.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2012, 11:33 
Cytuj  
Pocieszny napisał(a):
imo powinni postawic jakas blokade regionalna


Fakt Sula to nie ty :)

Po pierwsze na serverach EU wyraźnie brakuje organizacji widać to i w grze i na forach, po drugie zawsze łatwiej będzie się dogadać ludziom operującym jednym wspólnym językiem vide FR niż takim którzy ojczyste języki mają inne a używają eng w grze i to nie koniecznie przez 100% czasu.

Nie żebym ubóstwiał amerykanów ale:

Są posty z serverów US rekrutujące ludzi z innych stref czasowych właśnie po to żeby zapełnić gap na night shift.
Servery US przynajmniej te 4-5 topowych ma komunikację TS/vent/mumble dla WvW.
Na US powstają sojusze na zasadzie każdy ma swoją main gildię ale robimy drugą stricte WvW i pomagamy ludziom chcącym grać WvW u nas w godzinach innych niż prime.

A w EU jak na razie jest tylko whine, whine , whine bo przecież nie ma rozwiązania problemu.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2012, 12:06 
Cytuj  
Są też chyba serwery w EU mające dobrą organizacje i gildie / sojusze stricte na WvWvW.
Pamiętam, że jeszcze przed release taki Far Shiverpeak miało własną stronę i fora głównie nastawione na WvWvW właśnie i sojusze tam robione.

Co do języków - tak jasne, że łatwiej, ale dalej nie zmienia to faktu, że nie było by tak dużego problemu z FR Kanadyjskimi gildiami gdyby mieli FR serwery w NA.
Zresztą podobnie jest chyba na Baruch Bay hiszpańskim serwerze w EU. Też są chyba gildie hiszpańsko języczne z USA i krajów hiszpańsko języcznych w ameryce.
Nawet atm wygrywają w WvWvW a mają FR serwer też. Choć walka jest wyrównana i 3 serwer (eng) też bardzo nie odstaje.

Nie mówię, żę to by rozwiązało całkowicie problem, ale na pewno by złagodziło.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2012, 12:14 
Cytuj  
Poczytaj o kanadyjczykach w US też na nich narzekają jak widać u nich też graja w godzinach nocnych ;)

Ja już pisałem jakie było by najprostsze rozwiązanie czyli postawienie od day 1 serverów tylko international.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2012, 12:20 
Cytuj  
Jak już mówiłem dla mnie international spoko, ale w EU albo przynajmniej cześć z nich :P

Ja mam latency ponad 3x lepsze do EU niż do US i nie chcę się tego pozbywać :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2012, 12:25 
Cytuj  
Serwery do afryki i każdy będzie mieć równie ciulowo :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2012, 13:16 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Serwery do afryki i każdy będzie mieć równie ciulowo :P



Oni tam ciągną interneta palmowodami kokosowymi


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2012, 13:24 
Cytuj  
sula napisał(a):
Ja mam latency ponad 3x lepsze do EU niż do US i nie chcę się tego pozbywać :)


A widzisz różnicę w samej grze, nie patrząc na latency?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2012, 13:28 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
sula napisał(a):
Ja mam latency ponad 3x lepsze do EU niż do US i nie chcę się tego pozbywać :)


A widzisz różnicę w samej grze, nie patrząc na latency?

Tak. Nie jakąś olbrzymią, ale widzę.

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2012, 12:39 
Cytuj  
Krótkie pytanko początkującego.. jak zarobić , bo mam prawie 60 lvl a moja kasa oscyluje w granicach 1 golda...
mam na pewno dość dużo w różnego rodzaju materiałów z salvage i zbieractwa, ale tego na razie nie chce ruszać

Co robić aby zarobić z golda czy dwa (wymagania nie sa jakieś wielkie :) ), zabijać coś masowo? co? gdzieś się wybrać? gdzie?

z góry dziękuje


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2012, 12:56 
Cytuj  
Platinus => Zrób z 2 lokacje na 100%. W nagrodę dostaniesz coś ok 40 srebra, 2 przedmioty i 40 materiałów na level lokacji (za każdą), które można sprzedać na AH. Ew. nakop i natnij materiałów. 60 lv to chyba platyna i złoto. Zwłaszcza to drugie, bardzo wysoko chodzi (tylko pamiętaj by przetopić, 1 bar jest droższy niż 2 ore). Kopiąc, rób po drodze eventy jakie się natrafią i voila. Ew. idź na WvW. Ostatnio grając 2h zarobiłem 70 srebra :P. Tyle, że skąpiłem na sprzęt oblężniczy itp.

PS. A gdzie kopać? Najwięcej skałek jest w morzu, na mapach z dużą ilością wody (np. tereny pod Lion's Arch).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2012, 13:14 
Cytuj  
wbij 80lvl , zrob sobie AOE build , wpakuj troche w magic find ,idz do orr albo innej 70-80lvl lokacji na pierdzielaj masowo eventy , tnij wszystko i zbieraj tylko rare(zolte) itemy ,rozwalaj je i sprzedawaj matsy z tego :P dobry szmal ;] ale znowu nie jest to jakis mega szybki patent na zarobek , ta gra to loteria ...


_________________
www.methodwow.com

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2012, 13:55 
Cytuj  
No niestety muszą to jakoś poprawić, bo obecnie nie mając dobrego AoE to czasami naprawdę ciężko zbierać dropy z mobów w Orr :/.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2012, 14:11 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
No niestety muszą to jakoś poprawić, bo obecnie nie mając dobrego AoE to czasami naprawdę ciężko zbierać dropy z mobów w Orr :/.

Możliwe, że poprawią, ale poprzez usunięcie możliwości takiej farmy w nieskończoność. Jak za 2 czy 3 razem ludziom przestanie cokolwiek dropić to pójdą sobie dalej, a wtedy ten co przyszedł po raz pierwszy będzie miał normalne szanse zrobić taki event.
Jak kopię sobie skałki to czasem mijam tę bandę pajaców czekających na event z pająkami :P. Ciężko mi sobie wyobrazić większe marnowanie czasu niż rąbanie tego w nieskończoność (czy w ogóle czekanie na to). To wolę sobie obskoczyć 2 ostatnie mapy i pokopać/pociąć i robić eventy przy okazji. Jeden pełny taki run = 1-2 gold (zależy czy chce się też zbierać słabsze, tier 5 materiały). Tyle, że złodziejem robi się taki run dosyć szybko bo można zrzucać aggro wchodząc w stealth.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD


Ostatnio edytowano 26 wrz 2012, 14:18 przez Bierzgal, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2012, 14:18 
Cytuj  
no niestety na dzien dzisiejszy ciezko znalesc jakis w 100% dzialajacy patent na jebanie masy golda ... tym bardziej ze gra to loteria , niby mozna probowac w mysticu polowac na exotica i sprzedac go za te 50-70g. z drugiej strony moze w ogole nie procnac i tracimy wtedy kilka golda :X

ciekawi mnie jaki patent na zarabianie maja ryzowi chlopcy ;P


_________________
www.methodwow.com

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.