mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 15:17 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Templair napisał(a):
Tak. Wlasnie na tym. Ktos gdzies pisal, ze sa problemy z tworzeniem postaci ze wzgledu na wysoka populacje ...

T.
ja stamtąd spierdzieliłem jak usłyszalem o kolejkach do wvw


Kolejki do WvWvW i tak będą wszędzie.
Arturnik napisał(a):
Na far shiverpeaks jest absolutna tragedia. Przenioslem sie na blacktide i tam jest np. do glownego battlegrounda kolejka, ale zawsze 1 z 3 pobocznych battlegroundow z orbami of power jest odblokowany i mozna pobawic sie w zergu.


Na Blacktide będzie miał inną tragedię...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 15:52 
Cytuj  
np teraz godz 17, wchodzę na poboczne WvW bez problemu, na główny ofc kolejka ( Far Shiverpeaks ) czyli nie jest źle, tyle że trzeba poczekać na inne parowanie serwerów bo teraz dominujemy.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 16:14 
Cytuj  
Underworld tak samo, wczoraj 3/4 mapy nasza, praktycznie zadnych wiekszych walk, biegalem bez sensu spotykajac 1-2 wrogow. Wole pobawic sie pve, przyjdzie jeszcze czas na wvwvw ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 16:18 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
np teraz godz 17, wchodzę na poboczne WvW bez problemu, na główny ofc kolejka ( Far Shiverpeaks ) czyli nie jest źle, tyle że trzeba poczekać na inne parowanie serwerów bo teraz dominujemy.


O 16.30 wbiłem na główny po 15 minutach czekania, więc bez tragedii. Inna kwestia, to taka, że miałem 7 fps w walce. Przy DE, gdzie czasem jest 2x więcej ludzi, bardziej bogate otoczenie (tutaj było "w polu") mam 20+. No nic, szkoda.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 16:25 
Cytuj  
Dokładnie bez tragedii, a pewnie i tak kolejki się troszkę zmniejszą za jakiś czas więc będzie akurat jak w końcu się serwery dobrze zbalansują.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 16:56 
Cytuj  
Z racji tego że jestem fanem PvE (PvP wogóle mnie nie pociąga) proszę o krótką reckę, spis tego co dla gracza jest zaoferowane w tym kierunku (raidy, dungeony, jakies kampanie czy cuś?)


Posty: 26
Dołączył(a): 31.01.2012
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 19:16 
Cytuj  
Kolejny gracz wow-a, jak chcesz dungeony, raidy to czemu nie grasz w rifta lub wowa? Co jest fajnego w zamkniętych instancjach, w gw2 nareszcie są eventy w otwartym świecie i grasz z innymi graczami, poza storyline nie ma misji dla solo playera.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 19:31 
Cytuj  
GW2 ma 9 dungeonów.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 19:34 
Cytuj  
Czy w grze jest tylko 1 minigierka? Patrzyłem do osiągnięć i jest tylko ta gra w przerzucanie beczek. Jakoś ta sprawa ucichła. Gierek miało być kilkanaście i chyba dupa z tego wyszła.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 19:37 
Cytuj  
venominus napisał(a):
Co jest fajnego w zamkniętych instancjach, w gw2 nareszcie są eventy w otwartym świecie i grasz z innymi graczami


Ile razy podczas Twojej przygody z GW2 nawiazales rozmowe z tymi innymi graczami, ktora nie ograniczala sie do 'res pls', czy 'thx'?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 19:43 
Cytuj  
Ciagle gadam na Map.

To ze ty chyba potrzebujesz konkretnej incektywy zeby zagadać do kogoś to chyba twoj problem a nie gry...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 19:45 
Cytuj  
@wodny:

Bedzie wiecej bo sa miejscowki w swiecie do minigierek. Kiedy? Niewiadomo.

Ogolnie teraz jak juz troche pogralem i wiem z czym sie GW2 je to z niecierpliwoscia czkam na jakis "State Of the Game" i zapowiedzi pierwszego patcha.



PS. Ludzie tacy jak venominus powinni miec bana na ten dzial bo beda tylko swoim idiotycznym fanbojstwem i wykrzywianiem rzeczywistosci (bo jego post to stek bzdur) syf robic.

PvE GW2 to polaczenie najlepszych rzeczy z WoW (jakosc Lore, przedstawienie swiata i fabuly tegoz, nacisk na szczegoly i smaczki, stuff dla geekow itd..) i RIFT (dynamika lokacji, rozbudowane eventy, itd...) polane Guild Warsowym (klimat jedynki) sosem i perfekcyjnym designem lokacji i swiata.
Wymieniajac kontent to masz dungeony w dwoch mode - (normal i powiedzmy heroic), 25 duuuuzzych zon, 6 duuuuzych miast, wpizdziec Lore itp stuffu, renown serca, ktore sa odpowiednikiem questow z innych MMO., eventy ktorych jest sporo i "dzieja sie same" jak w RIFT (sa duzo bardziej roznorodne tbh), zamiast raidow bedzie 'radiowanie' Orr (3 endgameowe zony). Do tego masz 5 razy personal story (po jednym na rase), kazde zupelnie inne - cos jak w SWTOR.
Ogolnie gra to straszny misz-masz tego co juz bylo polaczonego w megastrawna i zajebsta jakosciowo calosc. Cos jak WoW Vanilla w 2004. :)

Minusami dla mnie sa: zerowy challenge i zerowy poziom trudnosci (jak narazie) oraz bardzo slaby social (nie istnieje wlasciwie). To o socialu dopisalem po ujrzeniu postow szamotuly i iniside. Niestety racje ma ten pierwszy - inni gracze w GW2 to nameless przebiegajace obok piksele ktore generuja laga i spadek fpsow i niestety niewiele wiecej. POd tym wzgldem jest o wiele gorzej niz w RIFT z jego dynamic/public party systemem bo tam przynajmiej wlaziles do party i cii sie imie postaci wyswietlalo z ktora "grasz" (mogles zapamietac, podziekowac kiedys, spotkac pozniej, itd..) - w GW2 nawet do party nie tzreba wchodzic.
GW2 to NIE JEST gra dla ludzi ceniacych social w MMO. Jak zreszta zadna od czasow baaaardzo dawnych. Z tym ze tutaj jego brak jest jeszcze wiekszy niz w dungeon finder clickerach ala WoW/RIFT.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 sie 2012, 19:50 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 19:50 
Cytuj  
Jakby sie uprzec to personal story masz jeszcze wiecej opcji bo roznia sie dosc mocno w zaleznosci od poczatkowych wyborow (przynajmniej te dostepne w becie tak mialy, nie wiem jak pozniej)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 19:50 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ciagle gadam na Map.

To ze ty chyba potrzebujesz konkretnej incektywy zeby zagadać do kogoś to chyba twoj problem a nie gry...


A ja ciagle gadam na czacie w lobby doty2. To juz mozna nazwac rewolucja i wspanialym socialem?
Skoro tak was podnieca to, ze kolo was biega 50 osob to ja sie pytam w jaka interakcje z nimi wchodzicie? I nie, napierdalanie tego samego celu sie nie liczy.
Bo jesli pomiedzy wami nie ma zadnej to moglo by ich poprostu nie byc, albo mogli by zostac zastapieni botami.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 19:55 
Cytuj  
jak robić pvp, co jest za te tournamenty? wbiliśmy tam dziś ale nas sfarmili do zera, mesmer 1vs3 np np, gramy pierwszy dzień więc bieda :D
farmić te ranki glory czy co ? aha i wie ktoś może na jakiej zasadzie ten forge działa? dostaje jakieś crapy nie dla siebie z tych skrzynek za rank up i nie ma co z tym zrobić

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 20:09 
Cytuj  
Ogladaliscie filmy Dontaina które wrzucyiłem na temat Orr ? Nie ? To obejrzyjcie.

Cytuj:
A ja ciagle gadam na czacie w lobby doty2. To juz mozna nazwac rewolucja i wspanialym socialem?
Skoro tak was podnieca to, ze kolo was biega 50 osob to ja sie pytam w jaka interakcje z nimi wchodzicie? I nie, napierdalanie tego samego celu sie nie liczy.
Bo jesli pomiedzy wami nie ma zadnej to moglo by ich poprostu nie byc, albo mogli by zostac zastapieni botami.

A jaką interakcje z graczami masz w innych theme parkach?.
GW2 jest bardziej social friendly. Bo przynajmniej nie traktuje graczy którzy są dookoła mniej jako potencjalnych przeszkadzaczy tylko ich obecnosc zawsze jest pomocna. Dla mnie to jest deal breaking w GW2.

Aha. Mialem wiecej na ten temat nie gadać. Wiec nie gadam więcej.
Ostania gra z interkacja która pamiętam to EVE.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 20:20 
Cytuj  
iniside napisał(a):
A jaką interakcje z graczami masz w innych theme parkach?.


No ja juz bardziej preferuje interakcje z 24 graczami robiac instancje niz jej brak w open worldzie robiac dynamiczne eventy. Swoja droga te eventy sa, az zbyt dynamiczne - ostatnio craftujac w wiosce w ciagu 15min 4 razy koles wyruszal na ta sama eskapade i wymagal eskorty :D


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 20:52 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
No ja juz bardziej preferuje interakcje z 24 graczami robiac instancje niz jej brak w open worldzie robiac dynamiczne eventy.



szamotula napisał(a):
I nie, napierdalanie tego samego celu sie nie liczy.


A możesz mi powiedzieć co robisz w tej instancji z 24 graczami jak nie napierdalasz ten sam cel?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 20:58 
Cytuj  
Lolwut napisał(a):
farmić te ranki glory czy co ? aha i wie ktoś może na jakiej zasadzie ten forge działa? dostaje jakieś crapy nie dla siebie z tych skrzynek za rank up i nie ma co z tym zrobić

Za glory kup pvp salvage kit i rozbijaj gear ktory ci wypadnie ze skrzynek nie dla ciebie. Z matsow ktore dropia + tokenow zaleznych od rangi + tokenow na konkretna czesc gearu ktore mozesz kupic za glory w Magic Forge tworzysz pvp sety. Wszystko ofc jest z gory ustalone, nie dostajesz random itemku. Na becie jakis gosc pobawil sie troche i zrobil dokument w wordzie z wynikami jakie mu wyszly, plik wrzucilem na swoj google drive i mozesz obczaic go tutaj: https://docs.google.com/document/d/1S1D ... ku9gw/edit


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 21:43 
Cytuj  
@Kabraxis - dzięki za rzeczowe wytłumaczenie o co chodzi. Muszę przyznać że nie interesowałem się tytułami mmo z ostatnich ~4 lat więc nie wiem jakie nowe rozwiązania są wykorzystywane.
@Venominus - z wowem mam tyle wspólnego co bieganie po Kalimdorze na sunwellu (prv serwer) a połowa ludzi w tym temacie powie ci że wypełzłem z FFXI, także poległeś.

Anyway tytuł coraz bardziej mi się podoba.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.