mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2012, 22:41 
Cytuj  
Akurat sytuacja na serverach moze w 2 godziny odwrocic sie o 180 stopni.

Jak w dzien wbijasz sie na amerykanski server to wtedy graja hardcorowcy a w tym czasie u nas na WvWvW lata wiekszosc casuali na 5, 10 levelu chcacych pobiegac i pozabijac w zergu to to dla nich jedyny sposob na zabicie kogos.

dopiero o kolo 24 na serverach zaczyna robic sie ciekawie a tak o 2 w nocy jak nie gra za duzo osob ale graja osoby ogarniete poziom zaczyna byc wysoki


_________________
Turbot

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2012, 00:18 
Cytuj  
@Arturnik

przesadzasz koleżko, tak wygląda DOMINACJA jednego serwera przez 3/4 (ba, nawet więcej) czasu:

Obrazek



To nasz aktualny matchup z serwerem na który poprzechodziły "dobre" gildie (chcę widzieć z kim będą mieli następny matchup i czy będą walczyć czy znowu zrobią wielkie przenosiny żeby nie było za ciężko) żeby pomęczyć serwery z niską populacją.
I żeby nie było - na Ruins of Surmia (tam gram) o dziwo jest dobra organizacja (mamy paru commanderow co jak są to wszystkim dowodzą a ludzie z chęcią ich słuchają, trebusze/katapulty wiecznie porozstawiane po całej mapie i prowadzace skoordynowany ostrzal itd.), mamy niezłych ludzi (w porównaniu zarówno do tych z Dzagonur i Fissur of Woe) z tym że po prostu jest nas mało...Owszem między 20-24 dochodzimy nawet do tych 180 punktów prowadząc nierówną walkę (często z dwoma serwerami, bo FoW jedyne co może ugrać to atak w plecy na nas właśnie xD), ale potem szybko zaczynamy wszystko tracić, obrona ostatniego keepa czasem się do 2 przeciągnie i po ptokach, następne 20h tkwimy między 0-30 - dopiero wieczorem znowu zaczynamy odzyskiwać to co nasze.

Tak czy siak śmieję się z problemów wielkich serwerów, że nierówno a różnice raptem rzędu parunastu/parudziesięciu tysięcy punktów.



Osobiście GW2 oceniam jako grę przeciętną (kolejne sztampowe MMO z DENNYM levelowaniem, ale na szczęście stosunkowo szybkim) aczkolwiek lepszą od większości ostatnich "wielkich" MMO. Abstrahując od słabego PvE, które na każdej płaszczyźnie ustępuje mojemu ulubionemu AoC to mamy bardzo fajnie wykonany tryb PvP. Mimo tego że nie gram na "topowym" serwerze, w dużej zorganizowanej gildii itd. to WvWvW uważam za świetną zabawę (gdyby tylko w AoC było takie mass PvP <3), a sPvP też może być, bo mimo wszystko w PvP balans to podstawa i tryb w którym wszyscy są równi (o sprzęcie mowa rzecz jasna) to balsam na moją duszę xD Fajna, casualowa zabawa - przypomina mi właśnie jak było z AoC na początku (biegasz w byle czym, nie trzeba spędzać setek godzin żeby się dobrze bawić, nie ma parcia na jakieś farmienie, nie ma potrzeby żeby się gdziekolwiek spieszyć itd.)


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2012, 00:35 
Cytuj  
bandytaz napisał(a):
@Arturnik

przesadzasz koleżko, tak wygląda DOMINACJA jednego serwera przez 3/4 (ba, nawet więcej) czasu:


chyba oczywiste ze chodzilo mi bardziej o outposty posiadane, nie o punkciki, ktore sa calkiem niezle (z tego co czytalem weekendowa zdobycz). ilekroc probowalem tam latac to caly czas byla walka na spawnie, raz udalo nam sie zdobyc mendon, ale nie na dlugo. Jako ze us primetime za bardzo mi nie odpowiada, to nie widze miejsca dla siebie na US serwerach. Co do RoS, to serwer odkad pamietam zawsze byl w plecy przez po prostu niska populacje, organizacja jako taka byla nawet niezla (forum zalozone jeszcze przed headstartem, nawet jakies screeniki z taktykami do wvw widzialem gdzies), ale i tak biega sie z buffikiem outmanned i ciezko cos ugrac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2012, 06:58 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
chyba oczywiste ze chodzilo mi bardziej o outposty posiadane, nie o punkciki


Outposty/wieże itd = punkciki, więc jedno z drugim jest powiązane, Sm daje tylko 35 punktów w chwili obecnej.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.