mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 13:04 
Cytuj  
No wlasnie nie wiem czy sie przenosi a boje sie cos zjebac bo troche kasy w to poszlo (taki gb lvl 1 (50 slotow) to lacznie 2500 influence... zrobienie tego solo to nie jest tak hop-siup. Lekka reka 5 golda) :/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 13:26 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ja olalem craft calkowicie bo jest:

- prawie calkowicie nieprzydatny
- zarabianie na nim to chyba jakies SF choc pewnie zaraz przyleci iniside i nam opisze jak to nie zarabia ciezkich goldow na sprzedawaniu swoich armorow... ofc tylko wtedy jak nie pisze meili o skeletal meszach. ;)
- kazda postac/account jest samowystarczalna wiec ogolnie design calego systemu jest zjebany... kolejna rzecz ktora pokazuje ze social i ineterakcja miedzy graczami sa w GW2 sa zerowe
- poprostu nudny (wlasciwie tylko gear - brak 'fun/fluff stuffu', mountow, noncombat rzeczy, etc...) - do tego jak widziales jeden tier to widziales kazdy bo dochodza tylko tierowe upgrade'y i nic nowego (to powiadam po przejrzeniu recept na guildhead).

Ogolnie kolejny element, ktorego nei da sie okreslic inaczej jak bieda... zabawne jest ze dopiero nastawione w 100% na combat i jebanie mobow do zarzygania GW2 uswiadomilo mi jak inne themeparki (LOTRO, WOW i RIFT - bo te uwazam za jakosciowo dobre) sa de facto rozbudowane. ;) BO w GW2 wszytko co nie jest zwiazane bezposrednio z combatem jest biedne w porownaniu z innymi MMO na rynku.

Polecam sprzedawac instantowo WSZYTKO co wam leci do craftu (rude/drzewa/niebieskie/itd..) Ja jestem ze tak powiem juz bogaty dzieki temu (swoja prywatna gildia z guild bankiem dzieki influence za golda (atm guild bank sie robi), trzy sloty w banku dodatkowe kupione i dwa na postaci za gemy.. ofc nie wydalem ani grosza real money i nie mam najmniejszego zamiaru wydawac wogole.)
A mam 45 lvl czy cos kolo tego.

Wole grać niż prowadzic z tobą bezcelowe i bezsensowne dyskusje \o/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 15:20 
Cytuj  
Nie napiszesz nam o tym jak craft jest super rewolucyjny (jak i cala gra) i jak wogole Gw2 jest prosocial mmo (kolejna rewolucja) i wogole? A na deser o skeletal meszach i super enginie GW2? Szkoda.

Kabraxis is dissapointed.

:lol:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 15:22 
Cytuj  
zara jednemu i drugiemu szczele klapsa w dupe.
serio, macie ze 2 tematy gdzie sie mozecie klocic do woli odnosnie gw2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 15:46 
Cytuj  
Co lepiej wychodzi kasowo, opychać całe itemki do vendora czy dopiero po rozbiciu ? Bo również olewam craft, może sobie Q-king strzelę, żeby podgonić level.


_________________
@polygamia

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 15:48 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Co lepiej wychodzi kasowo, opychać całe itemki do vendora czy dopiero po rozbiciu ? Bo również olewam craft, może sobie Q-king strzelę, żeby podgonić level.


No to pewnie zależy od przedmioty i czym rozbijesz, bo dla przykładu jeżeli item u vendora kosztuje 50c a Ty go rozbijając otrzymasz 1 coper ore, no to od razu widać, co się lepiej opłaca.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 16:04 
Cytuj  
Ale muszę jeszcze zainwestować w rozdrabniarkę. ;>


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 16:09 
Cytuj  
Cooking teraz chyba najdrozszy bedzie ze wszystkich profek.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 18:38 
Cytuj  
Dobra chwilowo nie gram wiec coś wam poradze bo widze ze wyjątkowo nie zaradni jestescie.

Jak chcecie mieć szybko i bez problemu najlepszy gear w grze (Exotic) to:
1. W gildi ustalecie trzech crafterow (albo jednego), Dla light, medium i heavy armor.
2. Feedujcie ich matsami.
3. Armory i bronie nie sa BoP.
4. Jedynym czynnikiem ograniczajacym sa materiały które wypadają w Orr i Orb Of Ecotoplasm. Ale. Nie potrzeba ich dużo.
5. Profit.

I gra stanie sie łątwiejsza, i mniej grindować trzeba i bardziej socjlana...
No bo przecież wszystko trzeba robić samemu...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 18:55 
Cytuj  
na set potrzeba 30 Glob of Ectoplasm. jeden kosztuje koło 20s. powodzenia.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 19:09 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
na set potrzeba 30 Glob of Ectoplasm. jeden kosztuje koło 20s. powodzenia.

Na set. Czyli w sumie mało. A kiedy go już masz to nie musisz szukać innych itemow bo nic lepszego nie ma.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 19:10 
Cytuj  
E no bez jaj, ze to jakis majatek. Ja dzis zrobilem porzadki i posprzedawalem wszystkie fangi, bloody itp i mi wpadlo kilkanascie golda. Jeden rare mats po 1-2silvera chodzi.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 17.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2012, 23:38 
Cytuj  
Zarobiłem 20g w dwa dni farmując trolle i sprzedając wszystkie maty jak leci oraz salvagując yellows na globy. Full lvl 80 exotic set (crafted) to jakies 40-50 g. Gearing up w tej grze jest banalny (i to dla postaci 100% solo jak ja, jak ktoś jest w guildi i ma znajomych crafterów to ma jeszcze łatwiej) , crafting przydatny jedynie do lvlingu postaci (pre nerf cooking) oraz robienia kasy (którą i tak się łatwo robi). Szkoda że pve endgame w tej grze praktycznie nie istnieje , wvwvw to tragedia (lagi, ability delay, gówniane fps i oczywiście zergi) , spvp to nic specjalnego i bez rewardu. Osobiście nie wróżę tej grze długowieczności, podobnie jak Kripp nie widzę siebie grającego w GW2 za 2-3 miesiące. Szkoda ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 14:39 
Cytuj  
No jak ktos napierdala w gre 23h/dobe to zadna gra nie jest dobra :\...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 80
Dołączył(a): 6.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2012, 03:58 
Cytuj  
W wowa można było napierdzielac godzinami aż do znudzenia a potem i tak się wracało...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2012, 05:48 
Cytuj  
Timoty napisał(a):
W wowa można było napierdzielac godzinami aż do znudzenia a potem i tak się wracało...


To ze ty tak miales to nie znaczy, ze kazdy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2012, 06:12 
Cytuj  
Timoty napisał(a):
W wowa trzeba było napierdzielac godzinami aż do znudzenia a potem i tak się wracało po więcej pixeli...


Fixed for ya.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.