mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 11:47 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Szamotula napisał(a):
Blood alee kabraxis ladnie poprosil o zapoznanie sie z manifestem GW2'


Być może ale Kabraxisa to ja mam na ignorze.



Jestes naprawde zajebisty, Nie zapomij sobie zrobic daily achivmenta dzis - dostaniesz siwecaca monetke i za dwa miechy bedziesz juz mial ich duzo to sobie moze cos zrobisz w GW2. ;)

'idz byc fanbojem gdzie indziej'. Plz.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 11:52 
Cytuj  
To niech sie kurwa skupia na PvP, a nie cale 10 dni ich specjalnie wyszkolone malpy ogarnialy trading post - mega kurwa wazny feature dla PvP. Nie ma zadnego matchmakingu, wiec gra sie ze scrubami, dopiero od 2 dni dziala sprawnie PvP(przez sprawnie mam na mysli dzialanie w miare okej przez caly dzien z przerwami, bo ciagle sie zdarza ze serwery padaja co jakis czas), do dzis nie dzialaja rewardy za turnieje, nie ma 'paid tournamentow'(tych dla zorganizowanych grup), nie ma player hosted tournamentow, nie ma zadnego info na czym maja polegac miesieczne turnieje, wvwvw jest niegrywalne o ile ktos nie jest hardkorem i sprawia mu fun granie przy 15 fpsach.

To ma byc skuepienie sie na PvP?

PS. Dzis poszedl nowy game state update - We are still trying to resolve issues with chest rewards from PvP.
Kurwa gz.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 11:54 
Cytuj  
Tobie i tak się kompletnie NIC nie podoba w GW2 to już wszyscy wiemy.

Skoro tak prosto wg ciebie rozwiązać ten problem to może do nich napisz co maja zrobić bo najwyraźniej nie radzą sobie sami.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 12:00 
Cytuj  
Po pierwsze jeszcze jedna 'kurwa' i bede kasowal posty :)
ja rozumiem, ze was ponosi ale tobie szamotula gra sie nie podoba od tygodnia a codziennie potwarzasz w kolko to samo.
przeczytalismy, przyjelismy do wiadomosci, dziekujemy.

spvp dziala, tournaments dziala, wvw dziala. gram bo daje mi to fun i nie zwracam uwagi na nagrody (jak na razie).

craft/ekonomia sa zjebane w tej chwili - na ah oplaca sie sprzedawac to co sie wyfarmilo stojac w miejscu i walac te same moby w kolko godzinami.


co do 80 i 'nudzi mi sie' - blood ma racje. od poczatku bylo wiadomo, ze jak ktos nie ma nic innego do roboty, tylko gra 23/7 to zrobi 80 w pare dni i bedzie narzekal.
to samo bylo w rifcie i praktycznie kazdym innym mmo.
ja mam 55 level i pve robie 1-2 godzinki. a tak wvw, spvp i jest co robic.
jak ktos sie nastawial tylko na pve w gw2 to bedzie zawiedziony - ale serio to bylo wiadome przed premiera.

niestety jak zwykle musimy teraz czekac tygodniami az anet powoli fixnie wszystko tak, zeby mogli zajac sie dodawaniem contentu. ale na to, mysle, ze wszyscy byli przygotowani.
a jak komus sie wydawalo, ze bedzie inaczej to nie wiem w jakim swiecie zyje :)



a na koniec prosilbym o wyluzowanie i bez wyzwisk bo sa niepotrzebne w tej dyskusji - gdzie tak na dobra sprawe, kazdy ma troche racji :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 12:05 
Cytuj  
@Blood
Mam w dupie jakiego poziomu trudnosci jest ten problem - to od premiery gry nie dziala. Jak nie potrafia podstawowych rzeczy ogarnac w znosnym czasie to moze trzeba bylo premiere odlozyc.
I tak sie sklada, ze podoba mi sie WIEKSZOSC, tylko ta WIEKSZOSC jest tragicznie wykonana od strony technicznej i mam na to prawo narzekac, bo cholera nie mialem wgladu na to jak beda wygladaly eventy na lvlu 50+, a jedynie zapewniania ze bedzie lepiej i wiecej. Nie mialem tez wgladu na to, ze trzeba bedzie zapieprzac jak niewonik, zeby zakupic sobie gear na lvl 80ty. Nie napisali tez, ze gra bedzie z dupy chodzic w retailu i maja na to wyjebane. Nie bylo tez nigdzie info, ze gra moze miec premiere nie zawierajac kluczowych dla tego tytulu featuresow.

Ja wiem, ze ty swietnie sie bawisz lvlujac 493.8 postaci jednoczescnie, bedac wszystkimi na etapie wyjscia z pierwszej zony. Ba, ja tez sie wyjebanie bawilem biegajac pierwszego dnia z ludzmi i robiac duzo fajnych rzeczy,ale for sake tylko dlatego, ze TY jestes w trakcie najlepiej prezentujacego sie etapu gry, nie oznacza ze inni tez beda sie na sile spowalniac, tylko po to aby opoznic reality check.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.


Ostatnio edytowano 7 wrz 2012, 12:08 przez Szamotula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 12:09 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Szamotula napisał(a):
Blood alee kabraxis ladnie poprosil o zapoznanie sie z manifestem GW2'


Być może ale Kabraxisa to ja mam na ignorze.

Było mówione nie raz i nie dwa że będą sie skupiac głównie na PvP jak w jedynce ktokolwiek coś tam wyczytał albo sobie wyobrażał to jego sprawa, JA sie bawie nadal świetnie.

I było pier.. razy mówione też że jak ktos się nastawia na PvE w GW2 to się zawiedzie na lvl 80tym, przejrzyj sobie posty jeszcze sprzed premiery.

Ja też.
1. Nigdy nie wykonywałem w MMO żadnych dodatkowych czynności. Nigdy. Fishingi, cooking etc. Dla mnie moga nie istnieć.
Jak wam sie nie podba walka to macie:
1a. Exploracje (nie wierze ze macie 100% map complete)
1b. Jumping puzzle.
1c. Hidden Dungeons. (nie wierze ze znaleźliscie wszystkie do tej pory, chyba ze ofc jedzie na guidach i regularnie przeczesujcie info gdzie one są).
Ok. To nie sa aktywności których oczekiwaliscie. Nie ma sprawy. Ale mówienie ze poza grindem nie ma nic innego do roboty to jest poprostu zwykłe kłamstwo.
2. W MMO zawsze liczył sie dla mnie combat. Jak był fajnie zrealizowany, to moge rżnać do upadłego. W GW2 ten element jest świetny i dlatego gra mi sie nie znudziła. I prędko nie znudzi. Nawet jak będe miał bić ciągle te same moby przez kolejne 500h robiac alty i grindujac fajnie wygladajace itemy, przerywając na PvP.
Abstrahujac od GW2. W TERE też moglbym grać, tylko ze wzgledu na combat. Ale gra jest chwilowo w stanie agonalnym i pewnie niedlugo przejdzie na F2P, więc szkoda za nią płacić.
Tak samo gram w Planetside 2. Jakby ta gra nie była shooteram i chocby była zajebista pod kazdym innym względem to bym ją olał..

Na marginesie w mojej starej gildi z RIFTa wszystkim sie GW2 podoba dużo bardziej i jak narazie nikt nie ma zamiaru wracać ani do TSW, ani RIFTa, SWTORa ani innych mmo ;>


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 12:24 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
@Blood
Mam w dupie jakiego poziomu trudnosci jest ten problem - to od premiery gry nie dziala. Jak nie potrafia podstawowych rzeczy ogarnac w znosnym czasie to moze trzeba bylo premiere odlozyc.
I tak sie sklada, ze podoba mi sie WIEKSZOSC, tylko ta WIEKSZOSC jest tragicznie wykonana od strony technicznej i mam na to prawo narzekac, bo cholera nie mialem wgladu na to jak beda wygladaly eventy na lvlu 50+, a jedynie zapewniania ze bedzie lepiej i wiecej. Nie mialem tez wgladu na to, ze trzeba bedzie zapieprzac jak niewonik, zeby zakupic sobie gear na lvl 80ty. Nie napisali tez, ze gra bedzie z dupy chodzic w retailu i maja na to wyjebane. Nie bylo tez nigdzie info, ze gra moze miec premiere nie zawierajac kluczowych dla tego tytulu featuresow..



To ja NADAL czekam na to MMO które na starcie ma :

- Wszystko kompletnie co obiecali devsi
- Wszystko jest bug free
- Wszystko wszystkim działa przepieknie
- Jest taka ilośc contentu że po zrobieniu max levelu w 2 dni nadal masz grania na conajmniej 2 lata

Itd, itp

Ja i nie tylko ja nie widzę żeby ci sie w GW2 cokolwiek podobało jak na razie nie napisałeś nic kompletnie o tym co ci sie podoba i nie przesadzaj z tym że mają wyjebane bo sam doskonale wiesz że nad tym pracują i nie, nie licz że w ciągy najbliższych tygodni ba miesięcy wszystko naprawią, no chyba że to twoje pierwsze MMO i nadal żyjesz złudzeniami.

U mnie EOT bo nic nie wynika z tej "dyskusji"


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 12:48 
Cytuj  
iniside napisał(a):
2. W MMO zawsze liczył sie dla mnie combat.

Ciekawe. Jeden z najsłabszych elementów mmorpg-ów, wynikających z dużej mierze z cech mmorpg-a właśnie.
Większość innych typów gier ma znacznie lepszy combat. Większość lobby multiplayerów (FPS-y, Dota i klony, rts-y, inne niż doty rodzje MOBA, itd) a nawet część co-op-ów i część single playerów.
Na przykład AI mobów w open world w mmorpg-ach jest mega głupie, bo są techniczno-finansowe powody i to się jeszcze dłuuugo nie zmieni.

Oczywiście nie znaczy, to, że nie można mieć funu z mmorpg z combatu, nawet PvE. Jasne, że można.
Tylko, że jakbym grał wyłącznie albo prawie wyłącznie dla combatu to inne typy gier mają po prostu lepszy combat.

No jeszcze takie WvWvW jest trochę wyjątkiem, bo afaik nie ma takiego trybu gry z widokiem trzeciej osoby w innych typach gier.
Tylko, że jakby poszli tropem Mount & Blade tylko z 3 osoby, albo nawet Planetside 2 robiąc grę w której tylko jest pvp i walka o umocnienia / bazy / zamki to by było to lepsze znacznie. Jakby dorzucić spore PvE i arenki do P2 to też, żeby to miało ręce i nogi i było w miarę równorzędnym trybem gry - to by musiałybyć zmieny w grze i jej mechanice, które by się odbiły na obecnym trybie P2.

Zakładając, że chodzi ci o mmorpg-i, bo innych mmo to do tej pory było śmieszne ilości. Teraz się to zmienia dopiero.

==========================================

Mam pytanie: jak dobiję do 80 i mi się PvE znudzi i chciałbym siedzieć tylko w WvWvW to mogę - czy też trzeba 'dogrindowywać np. golda albo sprzęt PvE style?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 13:01 
Cytuj  
Sula sprzet sie psuje na PvP, wiec kasa ci jest potrzebna.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 14:01 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja na leatherworking wydalem juz ze 2g zeby dociagnac do 200.
bo inaczej sie nie da - nawet z discovery.
i nie, nikt nie probuje robic itemow tylko kazdy wpadl na ten sam pomysl co ty.

To my chyba gramy w dwie różne gry bo ja przy dobiciu 80 lv miałem obie profesje na 380-390 :). Nie wydałem na to nawet 1 coppera i nie grindowałem dłużej niż 1 godzinę (na te krwie, pazury i inne syfy - raz musiałem bo mi zabrakło). Zbierania skałek nie liczę bo podczas tej czynności zrobiłem więcej random evenetów niż gdy normalnie questowałem :P. No chyba, że robisz nowe profesje na mainie (trzecią, czwartą etc) to może. Ale to prościej chyba zrobić sobie alta, przyjemnie pograć poznając nowe tereny/story i pozbierać matsy przy okazji.
Craftingi trzeba też dobrze do siebie dobrać. Ja miałem Leatherworking i Jewelcrafting, które w ogóle sobie nie przeszkadzają. Kumpel wziął Armosmith i Weaponsmith to mu starcza materiałów tylko na jedną bo obie zjadają to samo. Na alcie wezmę pewnie Huntsmana i Cooking etc.

A co do reszty bzdur w tym temacie to tak jak Blood napisał. Ja też nie widziałem jeszcze na oczy MMO, które prosto po premierze spełnia w 100% wszystkie oczekiwania, nie ma żadnych bugów, lagów i ma contentu na najbliższe 5 lat rąbania. To trzeba mieć siano w głowie by spodziewać się od gry, która ma niecałe dwa tygodnie tego samego co od gier, które istnieją już parę lat. Druga grupa ludzi, którzy się SPODZIEWALI różnych rzeczy jest jeszcze bardziej zabawna. W grze jest w sumie to, co zapowiadano. Nie wiem czego niektórzy się SPODZIEWALI, rewolucji, ewolucji, złotego dziecka świata mmo, cudu nad Wisłą czy gruszek na wierzbie. Ja dostałem dokładnie to co, mówili twórcy, że dostanę. To, że niektórzy nie dostali tego co MYŚLELI, że dostaną to inna bajka. GW2 w bardzo dużym stopniu jest dokładnie tym czym był zapowiadany, ze będzie.

A problemów z kasą nie ma. Jeden event na 80 lv, daje ok 3 srebra. Robisz parę eventów i masz problem z głowy. Jedna naprawa porządnie popsutego sprzętu kosztuje ok 4s. Ale fakt, sprzęt w PvP nie powinien się psuć i mam nadzieje, że to poprawią. Zaś zielony sprzęt na 80lv bardzo łatwo zrobić lub kupić (i to nie sprzet z łapanki tylko konkretnie dobrany statami gear - np. zestaw Knighta - Power/Prec/Toughness). Żołty gear jest może o jakieś 5-10% mocniejszy więc nie robi wielkiej różnicy. Pomarańczowy exotic jeśli chodzi o armor jest tez niewiele lepszy, bronie zaś już są sporo mocniejsze. Przykład: Zielony, staty 52/52/73, pomarańczowy 64/64/90. Broń zaś, dmg 830 vs 980. Inna sprawa, że jeśli ma się normalnie poukładane w głowie to nie powinno to kogoś przesadnie obejść. Jeśli zaś ktoś ma narąbane w tym łbie i chce wszystko co najlepsze "już, JUŻ, JUSZSZ!11" to niech lepiej idzie do lekarza a nie gra w gry :P.

PS. Co do craftu jeszcze, ważny jest bardzo salvage. Bez tego ani rusz.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 14:18 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Sula sprzet sie psuje na PvP, wiec kasa ci jest potrzebna.

No tyle to wiem, tylko czy przez WvWvW moge ją sobie zapewnić (póki co komp nie wyrabia tam także tam nie gram) czy trzeba iść gridzić PvE?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 14:35 
Cytuj  
sula napisał(a):
No tyle to wiem, tylko czy przez WvWvW moge ją sobie zapewnić (póki co komp nie wyrabia tam także tam nie gram) czy trzeba iść gridzić PvE?


Mi na WvW leci więcej kasy niż na PvE.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 14:39 
Cytuj  
No to fajnie, bo jeszcze mi się może zmieni, ale na dłuższą metę, to ma szansę być tym co mnie przyciągnie do GW2 na dłużej.

Bo te cechy mmorpg-a na których mi zależy albo nie ma albo są za słabo zrobione.
Jak nie będzie dla mnie fajny mmorpg, to może będzie fajna gierka w przejmowanie keepów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 18:33 
Cytuj  
Bierzgal: ja mam 55 i dobicie do 200 leatherworkera nie bylo mozliwe - nie korzystalem z guide'ow.
wlasnie tych wszystkich fangow, claws, sacow ciagle brakuje - mimo, ze 3 krainy zrobilem na 100%
moze to kwestia szczescia ale takie jest moje doswiadczenie z craftu.
niestety leci za duzo expa za craft, zeby go olac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 19:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Bierzgal: ja mam 55 i dobicie do 200 leatherworkera nie bylo mozliwe - nie korzystalem z guide'ow.
wlasnie tych wszystkich fangow, claws, sacow ciagle brakuje - mimo, ze 3 krainy zrobilem na 100%
moze to kwestia szczescia ale takie jest moje doswiadczenie z craftu.
niestety leci za duzo expa za craft, zeby go olac.

No ja bez żadnych guideów etc. Po prostu leciało. Może to kwestia levelowania na terenach charrów albo coś w tym guście. Masa tam Flame Legionu. To humanoidzi, a ci rzucają masę tych worków w których w 90% przypadków jest 1 taki itemek do craftu. Ew. po prostu fart.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 08:59 
Cytuj  
nie wiem jak inne crafty ( poza cookingiem oczywiście), ale mam armorsmith cos koło 200 i też kasa idzie tylko na dodatki od vendora do produkcji- jakiś tam coal , żeby zrobić steel itp i to wystarczyło
samo discovery jest bajecznie proste- robi sie insygnie a potem po kolei dodaje do czesci poszczególnych armorów ( buty, rękawice itp) i lvl lecą jak szalone

niestety żeby tak było trzeba mieć szczęście , żeby dropiły itemki Fine z mobków- jak się ma ich dużo to lvlowanie craftu jest bajecznie proste i tanie- no własnie tylko i aż drop Fine matsów + zwykłych matsów :) + salvacja- wczoraj właśnie dobiłem 500 salvacji :)

ja zawsze biegam z jedzieniem na +22-28 MF i prawie z kazdego mobka cos takiego wylatuje

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 12:14 
Cytuj  
Tyle ze tych blue itemkow to naprawde nie wiem jak moze komus starczyc nawet przy mega wolnym lvlowaniu, dobilem 52 lvl i zrobilem na 100% kazda zone w ktorej do tej pory lvlowalem. Kilkakrotnie probujac nadgonic craft musialem wracac sie do ktorejs z stref i farmic kilka-kilkanascie blood'ow/fangow/itp. bo bez nich nie zrobie insygnie -> nie zrobie kolejnego discovery.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 12:38 
Cytuj  
Niezle teraz znerfili maxowanie cookingu ;<.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 12:51 
Cytuj  
Ja olalem craft calkowicie bo jest:

- prawie calkowicie nieprzydatny
- zarabianie na nim to chyba jakies SF choc pewnie zaraz przyleci iniside i nam opisze jak to nie zarabia ciezkich goldow na sprzedawaniu swoich armorow... ofc tylko wtedy jak nie pisze meili o skeletal meszach. ;)
- kazda postac/account jest samowystarczalna wiec ogolnie design calego systemu jest zjebany... kolejna rzecz ktora pokazuje ze social i ineterakcja miedzy graczami sa w GW2 sa zerowe
- poprostu nudny (wlasciwie tylko gear - brak 'fun/fluff stuffu', mountow, noncombat rzeczy, etc...) - do tego jak widziales jeden tier to widziales kazdy bo dochodza tylko tierowe upgrade'y i nic nowego (to powiadam po przejrzeniu recept na guildhead).

Ogolnie kolejny element, ktorego nei da sie okreslic inaczej jak bieda... zabawne jest ze dopiero nastawione w 100% na combat i jebanie mobow do zarzygania GW2 uswiadomilo mi jak inne themeparki (LOTRO, WOW i RIFT - bo te uwazam za jakosciowo dobre) sa de facto rozbudowane. ;) BO w GW2 wszytko co nie jest zwiazane bezposrednio z combatem jest biedne w porownaniu z innymi MMO na rynku.

Polecam sprzedawac instantowo WSZYTKO co wam leci do craftu (rude/drzewa/niebieskie/itd..) Ja jestem ze tak powiem juz bogaty dzieki temu (swoja prywatna gildia z guild bankiem dzieki influence za golda (atm guild bank sie robi), trzy sloty w banku dodatkowe kupione i dwa na postaci za gemy.. ofc nie wydalem ani grosza real money i nie mam najmniejszego zamiaru wydawac wogole.)
A mam 45 lvl czy cos kolo tego.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 wrz 2012, 13:05 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 12:56 
Cytuj  
przeniosłeś się? gildia się przenosi razem z tobą?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.