mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 13
Dołączył(a): 22.10.2012
Offline
PostNapisane: 29 paź 2012, 11:19 
Cytuj  
Obrazek


Najnowsze informacje! prosto z tajnej bazy BackTide PL project!!!

Cytuj:

* * *

Radością i lekkim przerażeniem donosimy, że nasz nieokiełznany entuzjazm i wola przygód sprawiły nam niespodziankę i pozwoliły rozpocząć działalność znacznie wcześniej niż planowaliśmy!!!

BlackTide PL Project oraz gildia Ramoth
Pragnie zaprosić całą polską społeczność rodzimego serwera do uczestnictwa w pierwszej, lecz na pewno nie ostatniej, edycji:


BTPL – Jumping Race!!!


3 listopada o godzinie 19 wybierzcie się z nami w najpiękniejsze zakątki Caledon Forest i weźcie udział w wyścigu o fantastyczne nagrody!!!


Miejsce startu: Okolice Spiral Waypoint, Caledon Forest

Trasa biegu: Dwa Jumping Puzzle : Morgan’s leap oraz Dark Reviere


* * *





Zasady gry:

• Bieg rozpoczyna się o godzinie 19 czasu polskiego ze wspólnego startu, na sygnał Sędziego Początkowego (Axis Moonlight)

• Podczas wyścigu wykorzystywać można wszelkie skille, ułatwienia, oraz znane sobie skróty.

• Celem jest pokonanie tras OBU Jumping Puzzle i dobiegnięcie do skrzynki na końcu Dark Reviere w jak najkrótszym czasie.

• W czasie trwania biegu prosimy stosować się do poleceń sędziów. (pełna lista nicków zostanie podana w późniejszym terminie).

• Prosimy o rozsądne zachowanie na mecie, tak by nie utrudniać pracy sędziom końcowym.


Nagrody
Pierwsze 3 osoby na mecie mogą liczyć na fantastyczne nagrody:

• Zwycięzca, aby zawsze skakało mu się tak dobrze jak teraz otrzyma duży kosz specjalnie importowanych gumijagód!
Obrazek
oraz zestaw specjalnie skomponowanych rzadkich barwników
Obrazek

• Za drugie miejsce przewidzieliśmy worek marchewki by motywacja na przyszłość była jeszcze większa!
Obrazek
oraz małą kolorową niespodziankę!
Obrazek

• Zdobywca trzeciego miejsca może liczyć na osłodę swej porażki (przecież tak niewiele brakowało!) dzięki najsłodszej czekoladzie w Tyrii!
Obrazek

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się o godzinie 20:30

(dokładna lokacja ogłoszona zostanie w najbliższych dniach)

Będziemy bardzo wdzięczni za nadsyłanie screenów oraz nagrań z przebiegu, zostaną wykorzystane w planowanym materiale filmowym.

Pytania można słać na adres [email protected]


Posty: 13
Dołączył(a): 22.10.2012
Offline
PostNapisane: 7 lis 2012, 22:55 
Cytuj  
Proszę trolle moje ukochane, oto nowa porcja żarcia ;)

*RELACJA FILMOWA :)*

Cytuj:
3... 2... 1... Iiiiiiiii POSZLI!!! Start pierwszego BTPL - Jumping Race za nami! Pierwsze osoby już dopadły spiralnych schodów, pierwsze skoki... ojej to musiało zaboleć, ale trudno uniknąć upadków przy takim tłumie... widzę, że niektórzy pokonują wysepki w tempie, którego nie powstydziły by się przestraszone kozice... Co?! Szanowni Państwo to niesamowite! Pierwszy zawodnik już dotarł do pierwszego punktu kontrolnego! To Wykminiacz, czyżbyśmy mieli faworyta? Zaraz, zaraz... Banzaii siedzi mu na ogonie... czeka nas naprawdę ciekawy pojedynek!


I tak to właśnie wyglądało BlackTide PL project inicjatywa polskich graczy serwera, ruszył właśnie z kopyta. Pierwszy event „BTPL - Jumping Race”, organizowany przy ogromnym wsparciu Ramoth [RM], odbył się 3 listopada w sercu Caledon Forest. Mimo iż bieg był czysto rekreacyjny i nie obiecywał bajecznych nagród, zgromadził aż 58 zawodników z kilkunastu polskich gildii!

Obrazek

-Sami jesteśmy bardzo zaskoczeni popularnością pomysłu! (mówi Axis Moonlight, liderka BTPL i jednocześnie sędzia główny wyścigu) Spodziewaliśmy się może 10-20 uczestników! Tak duża liczba graczy do prawdziwe wyzwanie organizacyjne i jednocześnie doskonały test dla naszego systemu sędziowania.

Bieg odbył się po trasie dwóch Jumping Puzzle: po rozgrzanych w słońcu latających skałach Morgan’s Leap oraz w mrocznych czeluściach bazy Koszmaru w Dark Reviere po śliskich od wilgoci kapeluszach gigagrzybów. Uczestnicy stanowili bardzo zróżnicowana grupę, od intensywnie trenujących przez ostatnie kilka dni po osoby, które obie skakanki zobaczyły po raz pierwszy... Najszybszy okazał się Wykminiacz z gildii The Crimson Legionnaires [TCL]:

Trenowałem dosyć długi okres czasu ten Jumping Puzzle. Szukałem skrótów które pomogły mi zwyciężyć. Pomógł mi trochę mój guild master Aaron Thorquist za co bardzo mu dziękuję.
Gdy skakałem myślałem aby nigdzie nie spaść na dół, najgorzej było przy "super" grzybie przy końcu Dark Reviere.


Obrazek

Oficjanle wyniki wyścigu znaleźć można tutaj a oto pierwsza dziesiątka :

1. Wykminiacz [TCL]
2. Banzaii [FG]
3. Argea [FG]

4. Ron Wrath [XT]
5. Exteena [Lma]
6. Pasiasty
7. Piaskowy Gaara [NFHM]
8. Astiq [Lma]
9. Dialen [ARIA]
10. Raborh [ZMA]

Nie mniej ciekawe od samego wyścigu było oczekiwanie na wyniki, uczestnicy zorganizowali sobie małą fetę, były fajerwerki i (nie)pieczone prosię!

Obrazek

Emocje jeszcze nie opadły a ekipa BTPL już zapowiada kolejne atrakcje:

Na pewno nie spoczniemy na laurach, kolejne wydarzenia są już w fazie końcowego planowania. Najbliższe wystartuje jeszcze w tym miesiącu. Wstępne plany mówiły o 17 listopada choć możliwe zdecydujemy się przesunąć zabawę na późniejszy termin, w związku z niepokojącymi wieściami znad Sea of Sorrows.

Axis, nie chciała zdradzić nam szczegółów ale zapowiedziała, że kolejny event będzie miał zupełnie odmienny charakter niż pierwsza edycja.

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.