mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 13
Dołączył(a): 22.10.2012
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 10:54 
Cytuj  
Witam,

Jestem graczem jednego z nieoficjalnych polskich serwerów, a konkretnie Blacktide. Przeglądając fora i blogi o tematyce GW2 natknęłam sie na wiele głosów mówiących, że gra poprzez brak rywalizacji i większych rajdów oraz automatyczne łączenie drużyn podczas Dynamicznych Wydarzeń nie promuje w sposób wystarczający formowania się społeczności serwerów. Pojawił się w mojej głowie pomysł na rozruszanie polskiej społeczności serwera na którym gram, poprzez zorganizowanie nieoficjalnych eventów/konkursów. W tym celu chcę powołać do działania twór o roboczej nazwie „BlackTide PL project” (w skrócie BTPL).

Oto konkrety:*

Pierwsza edycja wstępnie planowana jest na sobotę 17 listopada 2012 (myślę, że to realny termin, a społeczność zdąży ochłonąć po dyniowym szaleństwie).

Zabawa polegać będzie na odnalezieniu kilku, specjalnie wyznakowanych, punktów w jednym z większych miast Tyrii i (na podstawie zdobytych tam informacji) odgadnięcie hasła. Dla pierwszych 3 uczestników, którzy hasło odgadną czekać będą symboliczne nagrody w grze. Pełne wyniki i sprawozdanie z przebiegu wydarzenia zostaną opublikowane (mam nadzieję, że w kilku miejscach zajmujących się tematyka gry), ku wiecznej chwale zwycięzców ;) oraz zaprezentowane w grze w formie małego spotkania RolePlaying.

*Podane informacje są nieoficjalne i mogą ulec zmianom. Pełny opis wydarzenia w raz z regulaminem zaprezentowany zostanie w terminie do 7 dni przed jego startem.

Od razu odpowiadam na pytanie: czemu tylko polska społeczność?
A no dlatego, że mój angielski nie jest na wystarczająco wysokim poziomie by zorganizować takie wydarzenie w formacie międzynarodowym. Jeśli znajdą się osoby chętne do współpracy z odpowiednimi kwalifikacjami językowymi, nie widzę problemu by w przyszłości rozszerzyć „grupę docelową” o inne narodowości.

Jeśli pierwsza edycja wypali kolejne dwa pomysły czekają w kolejce (wymagają dopracowania, ale ogólny zarys już jest). A z pewnością w trakcie pracy pojawią się kolejne :D

Masz pytania? chcesz pomóc? proszę o kontakt na PW lub przez e-mail :)

Pozdrawiam,
Easnadht

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 12:44 
Cytuj  
To chyba fora kolego pomyliles jak Ty pomocy w czyms szukasz :O


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 13:58 
Cytuj  
Chyba koleżanko ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 14:06 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Chyba koleżanko ;)

A ładna, młoda, wolna? ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 13
Dołączył(a): 22.10.2012
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 14:55 
Cytuj  
Śliczna jak poranek, słodka jak miód i wolna jak wiatr w polu :o

Nie bardzo rozumiem czemu pomyliłam? Patrzę i nie widzę nigdzie "jak szukasz pomocy, to nie tu" :roll:

Forum jak Byk o MMO, dział o GW2 a ja z inicjatywą odnośnie tejże... fakt, że dość wybiórczą bo tylko jeden serwer, ale zawsze ;)

Post zamieszczony bardziej jako informacja, że coś takiego rusza :) Chcę dotrzeć do maksymalnie wielu polskich graczy serwera (info znalazło się w kilku zakamarkach internetu poświęconych GW2).

Informacja:
Cytuj:
Masz pytania? chcesz pomóc? proszę o kontakt na PW lub przez e-mail

Jest elementem dodatkowym, bo a nóż się ktoś znajdzie co miałby ochotę się z nami w organizacje eventów pobawić.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 16:02 
Cytuj  
Easnadht

Posty: 2
Dołączył(a): 22.10.2012


Właśnie dlatego jeszcze tego nie rozumiesz ;)
Pobędziesz tutaj trochę, to się przekonasz, że tutaj same gbury i chamy, a co!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 06:24 
Cytuj  
Dokladnie.

Papatrz na daty dolaczenia i ilosc postow , to jest miara ktora ocenia sie tutaj forumowicza :D

Napisz za jakies 5-8 lat i jak bedziesz miala z 2-10k postow to moze ktos sie tym zainteresuje :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 07:05 
Cytuj  
Pomysl fajny i zycze powodzenia :)


a wy chlopcy, zamiast smecic byscie pomogli kolezance :)


Posty: 13
Dołączył(a): 22.10.2012
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 08:54 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Napisz za jakies 5-8 lat i jak bedziesz miala z 2-10k postow to moze ktos sie tym zainteresuje :D


Na szczęście to nie na forum ma być zainteresowanie :) Bo raczej nie zamierzam się udzielać tu szczególnie aktywnie :P a za 8 lat to trochę za późno jak dla mnie ;)

Mendol napisał(a):
Pomysl fajny i zycze powodzenia :)

a wy chlopcy, zamiast smecic byscie pomogli kolezance


Za życzenia dziękuję serdecznie ;) A "chłopcy" muszą na czymś te 1kk postów nabić, nie bądź taki pozwól im :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 14:10 
Cytuj  
Popatrz lepiej na tego kolege co wyzej napisal ile on ma postow :D

Podsumowywujac -> temat do zamkniecia, wez no mendol sie przydaj do czegos :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 14:19 
Cytuj  
ciebie zaraz zamkne kaczy.
nie chcesz/nie potrafisz pomoc ok.
ale poza toba sa tutaj inne osoby, ktore graja i moze im akurat ten pomysl sie spodobal.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 14:36 
Cytuj  
Dziwne że jeszcze nie pojawiły się nieprzystojne komentarze dotyczace wiarygodności i ewentualnej formy zapłaty.
Pomysł fajny w każdym razie, powodzenia.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 15:06 
Cytuj  
@Easnadht: masz ładne cycuszki z miseczką C lub większą? ;) :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 18:03 
Cytuj  
Pomysł bardziej godny pochwały niż kolejnego flame.
W każdym razie powodzenia.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 10:18 
Cytuj  
Mmorpg.pl delivers...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2012, 11:40 
Cytuj  
Patrzac na nagrody to moznaby przypuszczac ze event jest organizowany przy wspolpracy z AN a nawet pod ich patronatem.

Kurwa.. jak juz chcecie cos takiego organizowac to wezcie se wykosztujcie (choc przypuszczam ze gracie w ta gre nonstop wiec koszt 'po kieszeni' bedzie zaden) i kupcie w tym IS jako nagrode BL Salvage Kita czy paczke Minis'ow albo jakis fajny skin czy cos. Wyjdzie pare golda a przynajmniej zwyciezcy dostana cos fajnego i cos co ZAPAMIETAJA (minisy) i UZYJA (BLSK).

Choc tak jak mowie moze zalozenie designera tego eventu bylo utrzymac chujowosc nagrod 'w duchu gry'. Jesli tak to sorry.

Ogolbnie pomysl fajny i ja go popieram ale motywacja do uczestnictwa zadna.. dokladnie jak w wiekszosci rzeczy w GW2.


_________________
Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 2.09.2011
Offline
PostNapisane: 29 paź 2012, 12:28 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Patrzac na nagrody to moznaby przypuszczac ze event jest organizowany przy wspolpracy z AN a nawet pod ich patronatem.

Kurwa.. jak juz chcecie cos takiego organizowac to wezcie se wykosztujcie (choc przypuszczam ze gracie w ta gre nonstop wiec koszt 'po kieszeni' bedzie zaden) i kupcie w tym IS jako nagrode BL Salvage Kita czy paczke Minis'ow albo jakis fajny skin czy cos. Wyjdzie pare golda a przynajmniej zwyciezcy dostana cos fajnego i cos co ZAPAMIETAJA (minisy) i UZYJA (BLSK).

Choc tak jak mowie moze zalozenie designera tego eventu bylo utrzymac chujowosc nagrod 'w duchu gry'. Jesli tak to sorry.

Ogolbnie pomysl fajny i ja go popieram ale motywacja do uczestnictwa zadna.. dokladnie jak w wiekszosci rzeczy w GW2.

Żondzisz;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2012, 12:34 
Cytuj  
Mendol nie przesadzasz z ta moderacja? Po chuj podwieszasz temat (i to randomowi z paroma postami ale whatever) jak go nawet skomentowac nie wolno?

ffs...

Nie chcesz komentarzy (czy tam autor/ka nie chce) to zamknijcie sobie temat i juz.

Moja dobra rada.. chcecie wiecej ludzi i popularnosci? Dajcie normalne nagrody i pokazcie ze jestescie w stanie ten 'projekt' zainwestowac wiecej niz marny banner zrobiony w paincie, spam na forach i wyjebanie zalegajacego matsa z banku wartego pare silver (to samo paczka dye).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2012, 12:47 
Cytuj  
nie przesadzam.
komentujcie sobie tutaj do woli.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2012, 12:56 
Cytuj  
Kabra,

Baner zrobiony w paincie i proba zrobienia czegos dla ludzi > Twoje ciagle marudzenie ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.