mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 13
Dołączył(a): 22.10.2012
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 10:53 
Cytuj  
Obrazek

BTPL - Bieg Mikołaja!

Gwiazdka co raz bliżej, jak co roku Święty Mikołaj zajęty jest coraz bardziej otwieraniem listów, elfy w fabrykach prezentów uwijają się jak w ukropie. Czas też na wyszukanie pomocników którzy w tę magiczna noc pomogą mu rozwieźć prezenty po całym świecie, a jest to nie lada wyzwanie! Koszmar każdego logistyka! Do ekipy BlackTide PL Project dotarł ostatnio taki oto list:

Cytuj:
Kochane dzieci,

Dziękuję za wasze listy, moje elfy już pracują nad prezentami!

Pisze do was gdyż mam pewien problem, dostałem tyle listów, że nie mam na nic czasu! A muszę jeszcze wybrać sobie tegorocznych pomocników, bez nich nie zdążę rozwieść wszystkich prezentów, nie było by dobrze gdyby jakieś grzeczne dziecko czekało tylko dlatego, że nie mam dość osób do pomocy! Do mojej kryjówki dotarły wieści o wyczynach na BTPL - Jumping race. Ba! Dotarł do mnie nawet list z prośbą czy nie mógłbym pomóc w wygraniu kolejnej edycji, oczywiście musiałem odmówić, gdyż było by to niesprawiedliwe...

Pomyślałem Sobie ostatnio, że taki wyścig to jest właśnie to, czego mi trzeba. Rozwożenie prezentów to ciężka praca, wymaga nieco siły, ale przede wszystkim precyzji (cóż to by było za nieszczęście gdybym pomylił prezenty!) i szybkości (noc krótka, a prezentów dużo). Czy mogli byście zorganizować dla mnie taką zabawę i wyłonić najszybszych i najzwinniejszych graczy w Tyrii, którzy pomogliby mi w rozwożeniu prezentów?

Podpisano:
Św. Mikołaj.


Jakże moglibyśmy odmówić takiej prośbie?

6 grudnia 2012 BlackTide PL Project zaprasza wszystkich na trzecią edycję BTPL - Bieg Mikołaja.

Ścigać się będziemy po Shattered Ice Ruins ukrytym w mroźnym Frostgorge Sound. ponieważ bieg ma na celu wyłonienie pomocników dla Mikołaja wymagany jest odpowiedni strój roboczy (czerwone ubranko w białymi wstawkami)!

Zasady gry:

Bieg rozpoczyna się o godzinie 20 czasu polskiego od zbiórki przy Slough of Despond Waypoint. Następnie czeka nas wycieczka na miejsce startu, którą poprowadzi sędzia główny wyścigu.

Aby zmniejszyć ilość osób niezbędnych do organizacji biegu tym razem wymagać będziemy rejestracji uczestników na starcie biegu! W tym celu wszyscy chcący brać udział zostaną poproszeni o pokonanie krótkiego tunelu prowadzącego na JP pojedynczo (gęsiego) tak by czekający tam sędzia startowy miał możliwość zanotowania imion wszystkich uczestników.

Sędzia główny wyznaczy linię startu i kiedy rejestracja uczestników się zakończy ogłosi początek wyścigu.

Podczas wyścigu wykorzystywać można wszelkie skille, ułatwienia, oraz znane sobie skróty

Celem jest dobiegnięcie do skrzynki na końcu Jumping Puzzle w jak najkrótszym czasie

W czasie trwania biegu prosimy stosować się do poleceń sędziów.

Czas biegu będzie ograniczony do 30 min od startu, po tym czasie sędzia końcowy zakończy zapisywanie graczy którzy ukończyli bieg.
Prosimy o rozsądne zachowanie na mecie, tak by nie utrudniać pracy sędziom końcowym

Na pierwszych 10 osób na mecie czekają Niespodzianki!!!

UWAGA! Po ukończeniu biegu nie opuszczamy tarasu na linii mety, gdyż Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi właśnie tam (liczymy na obecnych na biegu mesmerów iż pomogą tym którzy nie zmieścili się w limicie czasu :)

Wydarzenie zakończymy wspólnym skokiem w lodowate wody Grimstone Mol, prosimy więc zaopatrzyć się w termosy z jakimś rozgrzewającym napojem :wink:

Informacja dla graczy o niskim lvl: Ponieważ trasa biegu znajduje się na wysoko levelowej mapie, ekipa BTPL w ciągu najbliższych dni organizować będzie eskorty na miejsce startu. tak abyście mogli zaznaczyć tamtejszy WP i bez przeszkód dostać się na linię startu w dniu biegu. Przeciwnicy na trasie biegu mają 72 lvl, postaramy się część z nich usunąć z drogi ale z większością będziecie musieli poradzić sobie sami (nikt nie mówił, że będzie łatwo, rozwożenie prezentów to trudna i niebezpieczna praca).

Eskorty dla graczy na niskich lvl odbywać będą się codziennie o 19:30 spod Asuriańskiej bramy w Hoelbrak. w Okolicach tej godziny szukajcie tam osób z tagiem gildii Blacktide PL Project [BTPL] lub Ramoth [RM] i poproście o przygarniecie do party. Prosimy o punktualne przybycie, na spóźnialskich nie czeka się.

Wyjątkiem jest czwartek 6 grudnia kiedy ze względów organizacyjnych eskorta rusza o 19:00.

Zasady:

Biegniemy w zwartej grupie jak najszybciej
Omijamy większość przeciwników i eventów, oprócz tych których zabicie jest niezbędne.
W razie śmierci nie wracamy do WP, czekamy aż ktoś z grupy nas wskrzesi.
Nie zbieramy po drodze surowców. To nie wycieczka krajoznawcza :roll:
Jeśli chcecie uniknąć uszkodzenia zbroi proponujemy zmienić ekwipunek na zapasowy.


Dodatkowe Atrakcje:

Jumping Puzzle nie są twoją mocną stroną? Twoje skoki są zawsze zbyt długie lub za krótkie? Nie martw się! I tak możesz wygrać upominek! Oprócz nagród dla kolejnych uczestników na mecie przewidujemy nagrody specjalne! w kategoriach:

Najlepsze przebranie (kto znajdzie najlepszy sposób na wykorzystanie czerwonego i białego barwnika? i uzyska najbardziej Mikołajowy efekt?)

Najciekawszy screen z biegu (uchwyciłeś kolegę w locie? A może radosny taniec zwycięzców na mecie?)

Wszyscy uczestnicy biorą udział w biegu na własną odpowiedzialność, BTPL nie ponosi winny za ewentualne uszkodzenia zbroi podczas wyścigu :D

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.