mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 11:12 
Cytuj  
NCsoft zabiera się powoli za druga część gry. W tej chwili została zarejestrowana marka.

Chociaż to raczej pieśń przyszłości. Na dzień dzisiejszy trzeba raczej czekać na City of Heores: Going Rogue.

Dodatek (do pierwszej części gry), wprowadza możliwość zmiany strony konfliktu. Pozwalając znudzonym szlachetnym bohaterom wkroczyć na ścieżkę występku, a nawróconym złoczyńcom szukać odkupienia w obronie słabszych.
Cała istota rozszerzenia nie polega jednak na szybkim przeskoczeniu z jednej strony na drugą. Tu liczy się sam powolny proces ukazujący metamorfozę naszego herosa, który sam w sobie zapowiada się po prostu interesująco. Proces oczywiście, nie heros.
Oprócz wymienionej głównej atrakcji, rozszerzenie wprowadzi również nowe zestawy mocy dla bohaterów, miedzy innymi znajdzie się zestaw pozwalający używać dwóch pistoletów jednocześnie (dostępny od jakiegoś czasu dla osób, które już zamówiły dodatek), czy moce pozwalające przywoływać demony. Oprócz tego zapowiedziano również zestaw Kinetic Melee, pozwalający na prowadzenie bardzo widowiskowej walki wręcz z odrobinę większego dystansu niż bezpośredni. Poszerzony zostanie również zbiór mocy związanych z elektrycznością zwiększając kontrolę nad przeciwnikiem podczas walki.


Ostatnio edytowano 8 kwi 2010, 20:39 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 12:40 
Cytuj  
I do wprowadzenia tego wszystkiego potrzebna jest druga część ?
Żałosny scam :/


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 12:46 
Cytuj  
joshe napisał(a):
I do wprowadzenia tego wszystkiego potrzebna jest druga część ?
Żałosny scam :/


Nie...
To wszystko jeszcze w ramach pierwszej czesci.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 14:18 
Cytuj  
Dobra, mea culpa, ominąłem zdanko czy dwa.
Zmyliła mnie kompletnie nazwa tematu, bo piszesz praktycznie tylko o dodatku.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 20:30 
Cytuj  
joshe napisał(a):
Dobra, mea culpa, ominąłem zdanko czy dwa.
Zmyliła mnie kompletnie nazwa tematu, bo piszesz praktycznie tylko o dodatku.

prawda prawda
bo i o samej "dwójce" nic nie wiadomo ponadto o czym wspomniałem

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2011, 20:24 
Cytuj  
Nie ma sensu zakładać nowego tematu, zwłaszcza jako newsa, ale w tym momencie NCSoft stara się połączyć serwery EU i US, tak, że nie będzie teraz podziału na wersje US i EU, tylko jedna globalna wersja, ale bez mergu serwerów (jeszcze) czyli jak europejczycy po zalogowaniu widzieli 4 europejskie, teraz bedziemy mogli grac na wszystkich 15-stu.
Dobra wiadomość, bo populacja na serwerach europejskich jest.. słaba (tylko Union jeszcze jako tako się trzyma), a na US jest całkiem ładna populacja.

Miejmy nadzieję, że po powstaniu tego global server access, w przypadku wyludnionych serwerów (francuski, niemiecki, kilka z US) - nastąpi jakiś merge.

Swoją drogą gierkę polecam pod względem pve, bo jest inna, no i po tych 7 latach dopracowana. Konto można założyć za 30 zł, a dodatek going rogue za ~60 zł.
Ja swój kluczyk kupiłem z:
link

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 maja 2011, 16:32 
Cytuj  
Wybaczcie za double post, ale:
Wszystko się udało, serwery działają i o dziwo bez kupowania dodatku mam dostęp do going rogue.
Nigdzie nie mogę znaleźć żadnego newsa na ten temat, czy to jakiś prezent, czy może trial.. no ale płakać nie zamierzam :<

Edit: to tylko trial jednak.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.