mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Post counter:
Wyłączyć. 55%  55%  [ 104 ]
Pozostawić. 32%  32%  [ 60 ]
Wasewa. 13%  13%  [ 25 ]
Liczba głosów : 189
Autor Wiadomość
****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 21:19 
Cytuj  
proponuje wprowadzic random post countera powyzej 9k postow ( o hai Mendol) .

Delikwent po dodaniu postu ma szanse na dodanie do swojego licznika postow liczbe z zakresu <-100,1>.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 21:45 
Cytuj  
heheheeh fun fun fun. troche wyjebane mam na to :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 08:12 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Gwiazdki też można ukryć jak post count. :o


Jestem za.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 08:14 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Gwiazdki też można ukryć jak post count. :o


Jestem za.

To ze nie masz złotej gwiazdki nie znaczy, ze nie mozesz miec -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 09:15 
Cytuj  
iniside napisał(a):
To ze nie masz złotej gwiazdki nie znaczy, ze nie mozesz miec -;-.


Mogę ale nie mam parcia na e-peena.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 22:52 
Cytuj  
wyłączyć ]:]


_________________
oumn da lololegend

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 23:47 
Cytuj  
ja rozumiem że 10k (gold) mendol dostał jako wiosenny bonus, ale z serduszkami to już fatality ...


btw. dlaczego cicho o tym ? nie potknąłem się nawet o małe zająknięcie na ten temat :/


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 23:58 
Cytuj  
joshe napisał(a):
btw. dlaczego cicho o tym ? nie potknąłem się nawet o małe zająknięcie na ten temat :/


Jak to cicho. Sprawdź dział Flames -> temat "10 000". Było nawet odliczanie ^^

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 00:13 
Cytuj  
Robo napisał(a):
Jak to cicho. Sprawdź dział Flames -> temat "10 000". Było nawet odliczanie ^^


damn, za rzadko zaglądam do flames :\


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 20:36 
Cytuj  
Ja wzorem co niektórych zachodnich serwisów mmorpg uzależniłbym rangę od wieku konta na forum a nie od ilosci postów. To zakonczyłoby spamowanie. Podobne zasady sa tez stosowane na forach oficjalnych licznych gier sieciowych.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 21:22 
Cytuj  
IcE napisał(a):
Ja wzorem co niektórych zachodnich serwisów mmorpg uzależniłbym rangę od wieku konta na forum a nie od ilosci postów.

Bzdura. Co z tego, ze ktos zalozyl konto 10 lat temu, jesli sie nie udziela i nic w forum nie wnosi? To z jakiej okazji mialby miec jakakolwiek range?

Forum zyje dyskusjami. Forum bez dyskusji to forum martwe. A dyskusje to posty. Posty, to najbardziej aktywni userzy. Dlaczego wiec ci userzy za aktywnosc, czyli za rozwoj i utrzymanie forum, nie mieliby miec choc tej malej nagrody w formie rangi?

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 22:11 
Cytuj  
Xanth masz trochę racji, ale forum jest jednak "nieco nietypowe" ;).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 22:39 
Cytuj  
"troche nietypowe" mlehehehe
To chyba jedyne miejsce gdzie te same nicki przesladuja inne nicki za te same dramy od 5 lat. Ale przyznac musze ze mimo ze nie pisze za czesto ubaw czasem mam po pachy.


_________________
Sathorn#2230

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 00:32 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Bzdura. Co z tego, ze ktos zalozyl konto 10 lat temu, jesli sie nie udziela i nic w forum nie wnosi? To z jakiej okazji mialby miec jakakolwiek range?

Forum zyje dyskusjami. Forum bez dyskusji to forum martwe. A dyskusje to posty. Posty, to najbardziej aktywni userzy. Dlaczego wiec ci userzy za aktywnosc, czyli za rozwoj i utrzymanie forum, nie mieliby miec choc tej malej nagrody w formie rangi?

X.


Dlaczego zatem bazować tylko na 1 zmiennej, miast wyliczać rangę biorąc pod uwagę co najmniej 2 współczynniki ? :wink:


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 12:02 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
IcE napisał(a):
Ja wzorem co niektórych zachodnich serwisów mmorpg uzależniłbym rangę od wieku konta na forum a nie od ilosci postów.

Bzdura. Co z tego, ze ktos zalozyl konto 10 lat temu, jesli sie nie udziela i nic w forum nie wnosi? To z jakiej okazji mialby miec jakakolwiek range?

Forum zyje dyskusjami. Forum bez dyskusji to forum martwe. A dyskusje to posty. Posty, to najbardziej aktywni userzy. Dlaczego wiec ci userzy za aktywnosc, czyli za rozwoj i utrzymanie forum, nie mieliby miec choc tej malej nagrody w formie rangi?

X.


Moja propozycja wnosi tyle ze mielibysmy tu odniesienie to tego, że dana osoba zyje siecówkami dziesiec lat a nie pół roku i nie nabiła rangi postami w stylu 1st, 2nd, lol, stfu tudziez upem , farmazonami, ofertami WTS WOW gold itp jak ma to czesto miejsce.
Sądze ze - w celu rozwiaznia watpliwości - do mojej propozycji wystarczyłoby dodac odniesienie do aktywnosci ale merytorycznej np:
- ostatnie logowanie [ jezeli starsze niz 6 miesiecy title zmienia się na "forumowicz"] , po ponownym zalogowaniu ranga jest ponownie ujawniana
- symboliczna ilosc postów nie mniejsza niz X dla utrzymania rangi - np 50 na rok (ilosc wskazująca ze dany user bierze z przyjemnoscią udział w zyciu forum ale nie musi dla utzrymania rangi tworzyc postów z przymusu lub na pokaz [aby rangę nabic])
- gdyby dla kogoś i te dwa w/w współczynniki nie było miarodajne można i na upartego dodac obowiązek utrzymania bieżacej aktywności poprzez autorstwo X postów (np połowy z 50) w przeciagu ostatnich 365 dni.
Z całym szacunkiem do poglądów Xantha, którego doświadczenie w mmo szanuję, i którego wiedza nie powinna podlegać dyskusji nie uwazam by sam post count był najlepszym wyznacznikiem dla rangi w forach mmo. Nie sądze również by adminom zalezało na postach byle jakiej tresci, byle były. To czyni z forum smietnik a nie miejsce rzeczowej dyskusji. Wystarczy zresztą spojrzec na wypowiedzi niektórych forumowiczów, którzy nie moga sie pochwalić 3k+ postami ale mają ich po 300-400 postów za 5-8 lat swojej bytnosci na forum i sa to posty które naprawde wiele wnosza do aktualnych dyskusji.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.


Ostatnio edytowano 7 cze 2010, 12:06 przez Fenris, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 12:06 
Cytuj  
IcE, masz za duży banner w podpisie =d


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 15:13 
Cytuj  
Posty, rangi, gwiazdki tudzież inne "enlarge your penis pills" to tylko nic nie wnoszący i nic nie dający dodatek. Jeśli ktokolwiek się tym kieruje to już jego problem.

Jedyna rzecz nad którą się zastanawiam to jeśli posts >= np. 25-50-100 to może tworzyć topic, poll lub postować w danych działach jak np. Flames.

Ofc na dobrą sprawę nie ma takich zabezpieczeń czy usprawnień których napalony furiant by nie złamał / obszedł i nadal wklejał crap ale to już inna bajka.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 16:29 
Cytuj  
@roball, większego cytatu się nie dało?

@Oyciec, ograniczenie możliwości zakładania topików od "iluśtam" postów byłoby ok.

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 16:02 
Cytuj  
w demokratycznych wyborach 'wylaczyc' wygrało.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 16:41 
Cytuj  
lookazz napisał(a):
w demokratycznych wyborach 'wylaczyc' wygrało.

Naszczedzie demokratyczna decyzje podejmie wyłącznie jedna osoba. tak jak być powinno.
Dotychczasowe doświadczenia pokazuja ze demokracja w rękach motłochu to pewna droga to zagłady.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.