mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 08:34 
Cytuj  
EVE Online: Tyrannis - 18.05.2010

Większość zainteresowanych już pewnie wie co nieco, na temat tego dodatku do EVE.
Przypomnę tylko, że Tyrannis pozwoli na zakładanie na planetach kolonii, na które będą się składać centra dowodzenia, stacje wydobywcze, fabryki czy magazyny do przechowywania wydobytych i przerobionych dóbr. EVE oferuje około 60 tys. światów, co daje graczom spore pole do popisu, przy czym każda planeta będzie w mniejszym lub większym stopniu wyjątkowa. Jest kilkanaście różnych modeli planet, wśród nich wulkaniczne, oceaniczne, a nawet gazowe giganty. Jednak nawet dwa światy z tej samej kategorii, będą różnić się pod względem surowców i wyglądu powierzchni.

Tyrannis przyniesie ze sobą jeszcze jedną, bardzo interesującą funkcję. Deweloper uruchomi EVE Gate - portal społecznościowy, który pozwoli na pełną interakcję z wieloma ważnymi aspektami gry za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

http://www.eveonline.com/tyrannis/default.asp

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 11:42 
Cytuj  
Ktos sie orientuje jak te planety beda wygladaly z praktycznego punktu widzenie. Sporo pytan jest a oficjalnych wyjasnien nie widzialem. Bardziej mi chodzi o odczucia graczy na testowych serwerach.

Jakie to beda materialy produkowane na planetach, jak wplynie to na ekonomie?
Jak bedzie wygladalo przejmowanie kontroli nad nia jesli bedzie kilku chetnych do zasiedlenia? W high secu kto pierwszy ten lepszy? Jakis standing bedzie wymagany jak z Posami?
Roznica w wydobywanych materialach miedzy high a null? Chronienie baz przed wrogami i piratami?
Jest jakis limit ile kto moze kontrolowac? Np skill X daje mozliwosc kontroli 1 +Xlvl centrow dowedzenia?
No i jak to bedzie z dochodowoscia i oplacalnoscia...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 12:16 
Cytuj  
Zawsze jak oglądam trailery do tej gry to mnie ciągnie by pograć znowu. Na szczęście moja racjonalna strona szybko aplikuje mi cios w twarz przypominając że grałem już 4 miesiące pod rząd i nic z tego nie wyszło.

Poczekam na dodatek który zrobi grę jeszcze bardziej casual :D

No ale jednak należy się CCP plusik za rozwijanie gry.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 12:24 
Cytuj  
Logujesz się, zmieniasz skila, wylogowyjesz. Już bardziej casual się nie da ;)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 13:40 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Logujesz się, zmieniasz skila, wylogowyjesz. Już bardziej casual się nie da ;)


pewnie są programy typu evemon z full api :D


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 13:54 
Cytuj  
ja od pół roku praktycznie tylko siedzę w capsie na stacji i skilluje go na ful wypas.

żeby wydokować jakoś nie mogę się zebrać ale za to se mogę popatrzeć na matarskiego capsa w doku :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 14:34 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
pewnie są programy typu evemon z full api :D

Nie ma (juz). Dozwolone sa tylko zewnetrzne programy do monitorowania. Zmiane skilli mozesz robic tylko z poziomu klienta gry (full api na to nie zezwala).
Oczywiscie sa jakies programy do zmiany skilli, ale wymagaja podania twojego loginu i hasla, a tego bym nie polecal ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 14:43 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Logujesz się, zmieniasz skila, wylogowyjesz. Już bardziej casual się nie da ;)

Ja tak gralem 2 miesiace kiedys. Ale mi sie znudzilo. :>


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 14:47 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja tak gralem 2 miesiace kiedys. Ale mi sie znudzilo. :>

A ja zaluje, ze sobie odpuscilem EVE na pare lat, zamiast takiego wlasnie "grania". Dzis bym mial ~80 mln sp ;)

Obrazek ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 15:29 
Cytuj  
ja czekam na czasy kiedy w mmo jak eve bedzie mozna grac na telefonach komorkowych :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 15:32 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ja czekam na czasy kiedy w mmo jak eve bedzie mozna grac na telefonach komorkowych :)

Przeciez jest mobilna Tibia ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 15:43 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ja od pół roku praktycznie tylko siedzę w capsie na stacji i skilluje go na ful wypas.

żeby wydokować jakoś nie mogę się zebrać ale za to se mogę popatrzeć na matarskiego capsa w doku :wink:


I bawi cię to :S ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 16:22 
Cytuj  
Dana napisał(a):
I bawi cię to :S ?

Tu nie ma co bawic. Z EVE jest tak, ze jesli teraz nie grasz, ale chcesz wrocic do gry w przyszlosci, to powinienes, a wrecz musisz utrzymywac konto i przelaczac skille postaci. Jesli tego nie bedziesz robil, to po powrocie do gry bedziesz sobie w brode plul, ze tyle sp straciles. Ja tak wlasnie stracilem pare lat skillowania, czyli paredziesiat grubych milionow sp ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2010, 16:40 
Cytuj  
nie ty jeden :)
ale niestety przestalem sie juz ludzic, ze kiedys wyjdzie mmo, ktore mnie zainteresuje na dluzej niz miesiac (pomijajac dfo).

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 08:12 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Dana napisał(a):
I bawi cię to :S ?

Tu nie ma co bawic. Z EVE jest tak, ze jesli teraz nie grasz, ale chcesz wrocic do gry w przyszlosci, to powinienes, a wrecz musisz utrzymywac konto i przelaczac skille postaci. Jesli tego nie bedziesz robil, to po powrocie do gry bedziesz sobie w brode plul, ze tyle sp straciles. Ja tak wlasnie stracilem pare lat skillowania, czyli paredziesiat grubych milionow sp ;)

X.


ale policz kasę jaka zaoszczędziłeś
ja jakoś na dłuższą metę nie mogę się zdecydować żeby płacić regularny abonament, żeby raz na miesiąc przełączyć skill
od czasu do czasu odpalę konto, polatam chwile i to wszystko
15 euro za 2-3 godziny zabawy miesięcznie? dzięki
chociaż gra jest w sumie git... sam nie wiem...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 08:13 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie ty jeden :)
ale niestety przestalem sie juz ludzic, ze kiedys wyjdzie mmo, ktore mnie zainteresuje na dluzej niz miesiac (pomijajac dfo).


w mmo nie chodzi o grę, tylko o ludzi
WoWa pykam od ponad 5 lat, nie dlatego ze gra jest cały czas świeża (:D) ale ze względu na ekipę

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2010, 08:20 
Cytuj  
no nie do konca z tego co zauwazylem. ekipe tez mielismy naprawde fajna.
super bawilismy sie w ddo, byl fun w lotro, war'ze.
ale niestety poza ekipa, z ktora mozesz sobie pogadac przy piwie albo na gg, gra musi cos oferowac. inaczej to sorry, ale marnowanie czasu w grze, po to zeby sobie pogadac z ludzmi, to troche fail jak dla mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 12:55 
Cytuj  
Ja tam gram w EVE...
Znaczy "gram", od jakichś 2 lat może loguję się tylko żeby zmienić skille i raz na miesiąc z godzinę, żeby pozarabiać na GTC.
Ma to swoje plusy, poza utrzymywaniem konta, w ciągu 2 lat nie tracenia shipów, a tylko opłacania gtc, stan konta wzrósł do ponad miliarda :P
Także nie granie w eve i koksowanie chara jest już dawno pasywne... tak to można grać, czekam na jakiś kolejny powód żeby wrócić do eve na poważnie.
jak nie teraz, to za rok... :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 13:04 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
ale policz kasę jaka zaoszczędziłeś

No jaka? Od miesiecy oplacam konta iskami, ktore zarabiam, gdy nudze sie w biurze. Widzisz, sek w tym, ze w EVE mozna grac za "darmo"...

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2010, 15:51 
Cytuj  
Ja tak samo; ] Jeszcze teraz to cale AAA i koledzy Provi przejeli i sie smutno zrobilo : p


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.