mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 01:37 
Cytuj  
http://www.fileplanet.com/promotion/lotro-beta/

klucze do bety amerykanskiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 05:39 
Cytuj  
Directory Listing Denied
This Virtual Directory does not allow contents to be listed.

:[

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 12:19 
Cytuj  
http://www.fileplanet.com/promotions/lotro-beta/

!

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 27 lip 2010, 20:13 
Cytuj  
EQ2 idzie w F2P, chcą zagarnąć cześć graczy Turbine. Teraz pytanie kto będzie pierwszy Turbine z Lotro czy EQ2.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2010, 22:00 
Cytuj  
To juz tylko wow zostanie platny:)?
Nie da sie ukryc ze straszny fail
Takie slabizny ze niedlugo sami beda placic zeby w ich gry grac.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 lip 2010, 22:15 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
To juz tylko wow zostanie platny:)?
Nie da sie ukryc ze straszny fail
Takie slabizny ze niedlugo sami beda placic zeby w ich gry grac.


Jesli sie okazuje ze F2P jest bardziej zyskowny dla firmy niz P2P to dlaczego nie. WOW nie ma tu nic do rzeczy bo w zaden sposob nie da sie odniesc jego sytuacji do rezsty rynku.

Ps. tak tak wiem WoW roxx, reszta gier to fail ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2010, 00:19 
Cytuj  
No juz dobsze lotro jest spoko moze nawet sprobuje znowu zagrac.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 28 lip 2010, 00:27 
Cytuj  
W zasadzie czekalem na lotro ale biorac pod uwage pvp to chyba jednak eq2 przewazy.
EQ2 - mid august.
Lotro - september, z tego co zdolalem wyczytac.
Na rynku walka o przetrwanie a gracze sie ciesza. Ciekawe co pierwsze failnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2010, 01:42 
Cytuj  
Davich napisał(a):
Na rynku walka o przetrwanie a gracze sie ciesza. Ciekawe co pierwsze failnie.


Nic nie failnie. Pomijajac WoW'a, ktory rzeczywicie jest wyjatkiem i nie da sie porownywac jego sytuacji i przychodow do innych MMO to gry F2P z item Shopami juz od dawna generuja wieksze zyski niz gry platne z abonamentem. I oby tak dalej, bo mi sie juz placenie abonamentow za kazda gre znudzilo. :)

Ehhh jakby tak EVE zrobili F2P. :) Tobym nawet wyskilowal cos dalej niz BSy. :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2010, 07:55 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ehhh jakby tak EVE zrobili F2P.

Przeciez jest. No, moze nie do konca, ale ingame cash jest przeciez praktycznie free ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2010, 09:12 
Cytuj  
EQ odstrasza grafika (ktora nawet w czasach premiery wygladala kiepsko), LOTRO pod tym wzgledem prezentuje sie dobrze.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 lip 2010, 09:41 
Cytuj  
Na Lotro za same universum rzuca sie ogromne masy , z czego zapewne polowa zostanie w grze , ciezkie spektakulacje ...
Gram w Lotro od poczatku z przerwami i 70% ludzi ktorych poznalem w grze to Lotro bylo ich pierwszym mmo i kupili gre tylko ze wzgledu ze to Tolkien i Srodziemie ,moim zdaniem wow czy innych mmo plejerow Lotro odstrasza swoim combatem ,brakiem pvp , to gra w 80% dla fanow Tolkiena :wink:

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 28 lip 2010, 16:16 
Cytuj  
Ostatnio to się zmieniło wow ma prostackie instancje i rajdy za to Lotro ma pare pojebanych jeśli chodzi o poziom trudności.( iDlatego sporo kudzi zaczeło grać w lotro-hardcorowe gildie z wowa) Ale teraz jak zrobią f2p zeskalują i uproszą instancje/rajdy dla debili.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 28 lip 2010, 21:28 
Cytuj  
Saw666 napisał(a):
Na Lotro za same universum rzuca sie ogromne masy , z czego zapewne polowa zostanie w grze , ciezkie spektakulacje ...
Gram w Lotro od poczatku z przerwami i 70% ludzi ktorych poznalem w grze to Lotro bylo ich pierwszym mmo i kupili gre tylko ze wzgledu ze to Tolkien i Srodziemie ,moim zdaniem wow czy innych mmo plejerow Lotro odstrasza swoim combatem ,brakiem pvp , to gra w 80% dla fanow Tolkiena :wink:


Gdyby byla mozliwosc wybrania mrocznej strony od poczatku gry to mysle ze jakos specjalnie niezaklociloby to porzadku swiata a i pvp zrobiloby sie ciekawsze, bo elfy nie musialby zabijac elfow. Niby jest Monster Play ale jakos tego nie czuje. Pewnie tworcy gry obawiali sie, zeby przypadkiem orki nie biegaly po Shire ;)

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 lip 2010, 23:00 
Cytuj  
Ja jako Fan Tolkiena (jeszcze przed calym LOTRO) wiem taka rzecz ze Turbine ma podpisana umowe z Tolkien Enterprice , ktora kontroluje kazdy expasion itd. , oni mowia na ile moga sobie pozwolic , jezeli bylaby mozliwa gra po 2 stronach jak np. w WoWie .. Byloby ciezko bo np. orkowie musieliby startowac w naprawde tylko kilku miejscach srodziemia , przyczym kto wie Orkowie w ME sa tak glupie ze nie potrafiliby zrobic "qesta" ... Takie Universum , takie ograniczenia...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2010, 23:31 
Cytuj  
Saw666 napisał(a):
Ja jako Fan Tolkiena (jeszcze przed calym LOTRO) wiem taka rzecz ze Turbine ma podpisana umowe z Tolkien Enterprice , ktora kontroluje kazdy expasion itd. , oni mowia na ile moga sobie pozwolic , jezeli bylaby mozliwa gra po 2 stronach jak np. w WoWie .. Byloby ciezko bo np. orkowie musieliby startowac w naprawde tylko kilku miejscach srodziemia , przyczym kto wie Orkowie w ME sa tak glupie ze nie potrafiliby zrobic "qesta" ... Takie Universum , takie ograniczenia...

Nie przesadzaj. Naprawde głupie orki sa tylko w Warhammer. W reszcie universow maja IQ > 60 < 80.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2010, 23:34 
Cytuj  
Exacly. Wszytko w tej grze jest scisle kontrolowane przez Tolkien Ent. i tbh na jakiekolwiek extrawagancje nie ma co liczyc.

Z tego co czytalem gdzies (choc to rumor w sumie) to negocjacje aby im pozwolili wprowadzic kozy z Mines Of Moria (zeby troche urozmaicic mounty) trwaly kilka miesiecy i ledwo przeszlo.

Do myslenie jesli o to chodzi daje tez odpowiedz jakiegos deva bodajze na E3, ktory zapytany ogolnie o dodatek Rohan i system mountow w LOTRO w przyszlosci powiedzal ofc ze beda go rozwijac ale zarazem: "No Eagle mount - never" :) czy cos w tym stylu.

Tak gra, taki swiat - trza to przyjac na klate i pomagac sprzatac Srodziemie z plugastwa. Mi sie tam podoba, nie w kazdej grze musi byc PvP - zwlaszcza wsadzane na sile. Wystarczy mi dobre PvE a w tym LOTRO wlasciwie nie ma sobie rownych (nawet WOW siedzi i kwiczy, zwlaszcza jesli chodzi o solo content).

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 00:04 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Tak gra, taki swiat - trza to przyjac na klate i pomagac sprzatac Srodziemie z plugastwa. Mi sie tam podoba, nie w kazdej grze musi byc PvP - zwlaszcza wsadzane na sile. Wystarczy mi dobre PvE a w tym LOTRO wlasciwie nie ma sobie rownych (nawet WOW siedzi i kwiczy, zwlaszcza jesli chodzi o solo content).


Co kto lubi. Mnie osobiscie w grze tylko pvp trzyma i uwazam ze mmo bez owej opcji jest niesamowicie nudne. Rownie dobrze moglbym singla odpalic. Nie mam nic do lotro bo pve gra sie naprawde przyjemnie, ale przechodzenie wszystkich map w pojedynke mija sie z powolaniem. Podobno dopiero przy 50 levelu zaczyna sie robic jakies ciekawsze instancje, nie kazdy jednak jest na tyle wytrwaly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 06:00 
Cytuj  
Co kto lubi :)

Mnie osobiscie PvP w MMO wkurza. Juz wole FPS z ich dynamiczna i skillowa walka. Grajac np w FE na Bloodsportsach ma sie porownanie jak slabo wypada walka nawet w grze silacej sie na dynamiczna w porownaniu do takiego CODa, Quake Live czy nawet Halo. Do tego dochodza dziesiatki przyciskow ze skillami (po co??) i farmienie gearu aby miec przewage nad przeciwnikiem. IMO rozmywa to co w PvP jest najwazniejsze - walka z zywym przeciwnikiem :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 11:42 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Exacly. Wszytko w tej grze jest scisle kontrolowane przez Tolkien Ent. i tbh na jakiekolwiek extrawagancje nie ma co liczyc.

Z tego co czytalem gdzies (choc to rumor w sumie) to negocjacje aby im pozwolili wprowadzic kozy z Mines Of Moria (zeby troche urozmaicic mounty) trwaly kilka miesiecy i ledwo przeszlo.

Do myslenie jesli o to chodzi daje tez odpowiedz jakiegos deva bodajze na E3, ktory zapytany ogolnie o dodatek Rohan i system mountow w LOTRO w przyszlosci powiedzal ofc ze beda go rozwijac ale zarazem: "No Eagle mount - never" :) czy cos w tym stylu.

Tak gra, taki swiat - trza to przyjac na klate i pomagac sprzatac Srodziemie z plugastwa. Mi sie tam podoba, nie w kazdej grze musi byc PvP - zwlaszcza wsadzane na sile. Wystarczy mi dobre PvE a w tym LOTRO wlasciwie nie ma sobie rownych (nawet WOW siedzi i kwiczy, zwlaszcza jesli chodzi o solo content).


No ale przeciez bylo latanie na orzelkach w lotro:)
Moze to chodzi o chujowy silnik bardziej.
Nie wiem jak solo content ale walki z bossami ktore widzialem sa zalosnie nudne w porownaniu z wow. Powiedzialbym ze to walsnie wowo nie ma sobie w tym elemencie rownych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.