mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 28 lip 2010, 18:09 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze LOTRO musi odniesc ciut wiekszy sukces niz DDO w F2P. W koncu DDO grozil cancel przed przejsciem na F2P, a LOTRO ma sie calkiem niezle w P2P.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 13:58 
Cytuj  
Pograłem chwilę w wersję alfa F2P EQ2 dostępną dla mających opłacone konto w EQ2. Moje wrażenia są takie, że Extended został specjalnie wykastrowany graficznie na potrzeby tego projektu, przez co gra działa płynnie, ale też wygląda gorzej niż w dniu premiery w 2004 i graficznie dużo bliżej jej właśnie do darmowych produkcji. Może tym razem chociaż nie zniechęcą ludzi do gry przycinającym silnikiem. Grafikę oczywiście można sobie podbić do tradycyjnej przycinki, ale nie jest to już defaultowe ustawienie, co się chwali. Klient Extended ma też nowe GUI, imo tragiczne i co gorsza nie wygląda, żeby był kompatybilny z popularnymi modami GUI jak ProfitUI, no ale to się może zmieni. Generalnie ciekawa oferta dla casuali, którzy nie mogą przeboleć, że płacą za miesiąc, a grają 10 godzin, a do poważnej gry się nie nadaje, bo za endgame płacić trzeba tak samo jak na Live, a trafia się na serwer, gdzie istnieje możliwość zakupu potionków samowskrzeszających, leczących do 100% HP, czy nawet jednostrzałujących moby.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:14 
Cytuj  
Loleo. czyli pewnie jednak bedzie failik. :)
Sony potrafi spierdolic kazdy, nawet swietny pomysl i kazda, nawet swietna gre.

Powinni sobie dac taki slogan kolo logo - "Potrafiny spierdolic wszytko co wydaje ci sie byc fajne". :)

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 15:05 
Cytuj  
Planetside, Star Wars Galaxies, Vanguard, EQ2... Co jeszcze zjebali?
Kurwa, kazda normalna firma 3x by juz zbankrutowala i caly zarzad wisial na linie z miliardowymi dlugami. Ale dzieki SONY w nazwie moga robic nas i siebie w chuja;]


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 15:20 
Cytuj  
"Oczywiście niektórzy gracze testują F2P w tej chwili no i rozbrajają mnie opowieści o 1 lvl postaci, która idzie do Kylong Plains (zona 68-72) i jednym strzałem ubija tam moby za pomoca jakiejś różdżki ze sklepiku Marketplace-Extended..."

hehe.... przeklejone z dzialu EQ bo nie kazdy tam zaglada.

kkthxbye.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 13:21 
Cytuj  
To nie koniec popisów SOE. Nawet na normalne P2P serwery SOE szykuje update, który uwaga, uwaga, doda itemy z item shopu do wszystkich NPC, którzy coś sprzedają w grze. A chujowe GUI z Extended, które posiada wielki nieusuwalny button prowadzący do sklepiku zostanie również zaimplementowane do klienta P2P.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 15:40 
Cytuj  
to chyba ich wieloletni klienci się cieszą ?:D

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 16:32 
Cytuj  
SoE z zasady swoich klientow ma w dupie.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 20 sie 2010, 08:50 
Cytuj  
Open beta ruszyła, nie wygląda to tak źle jeśli chodzi o sklepik jednak. Itemik do instant zabijania mobów jest do dupy, bo ma 5 min recastu i tylko 5 ładunków, co więcej można nim zabić tylko mobki questowe na dobra sprawę a nie te z lootem. Raczej nie widzę dla nich zastosowania, bo postać na niskim levelu nie dostanie od npca wysokolevelowych questów. Oczywiście ktoś na pewno znajdzie jakiegoś exploita prędzej czy później ale nie jest źle. To jest beta, więc dopiero testują zainteresowanie ich mało atrakcyjnym pomysłem na F2P. Może jeszcze gracze sprowadzą ich na ziemię spamując opcją feedbacku, co widzę, że teraz właśnie się dzieje na serwerze, i darmowym graczom pozwolą normalnie pograć tak jak Turbine.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.