mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 14:39 
Cytuj  
We’ve got some big news we wanted to share with you right away.

Beginning Q1 2011, Champions Online will offer a free-to-play gameplay option. Everyone can download, play and enjoy Champions Online at absolutely no cost!

All you’ll need to do is download the game and begin playing. It will be a great opportunity to head back to the Champions universe to see what’s changed, spend time with your friends and enjoy a top-tier MMO without spending a dime.


http://forums.champions-online.com/show ... a&t=117892

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 16:04 
Cytuj  
Mozna by rzec wkoncu. Abomanemt + item shop to juz naprawde bylo przegiecie. Szczególnie, że gra nie jest wybitina a tylko do pogrania.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 23:02 
Cytuj  
Sign up do bety F2P ktora zaczyna sie 9 Listopada

http://www.champions-online.com/f2p

FAQ

http://www.champions-online.com/f2p_faq

Pozostaje miec nadzieje ze F2P content nie bedzie za bardzo ograniczony, poniewaz od prawie roku Champions Online oferuje unlimited demo.

http://www.champions-online.com/f2p_matrix

Chcialbym wiedziec co to sa te Gold archetypes i gold travel powers.


Posty: 11
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 lis 2010, 18:51 
Cytuj  
Obrazek
A więc stało się Champions Online przechodzi w tryb F2P czyli nie będziemy musieli płacić miesięcznego abonamentu aby grać. Stanie się to w pierwszym kwartale 2011 roku. Najczęstsze pytania dotyczące Champions Online f2p:

P: Co to znaczy Free-To-Play(f2p)?
O: Każdy kto będzie chciał zagrać w Champions Online będzie mógł to zrobić bez jakichkolwiek opłat. W modelu F2p gracze będą mieli możliwość zakupu dodatkowych usług, itemów i dodatkowych możliwości poprzez skorzystanie z C-Store czyli Iteam Shopu. Jednak korzystanie z C-Store nie jest wymagane aby móc grać.
P: Czy będę potrzebował karty kredytowej do gry??
O: Nie. Gra jest zupełnie darmowa. Jeżeli jednak chciał byś skorzystać z C-Store wymagana jest karta kredytowaoraz konto PayPal.
P: Co to jest C-Store?
O: C-Store jest to sklep internetowy w którym możemy kupić dodatkowe itemy, udogodniena do gry Champions Online np. żetony Retcon czy nowy kostium. Link do C-store : http://www.champions-online.com/store. Aby uzyskać dostęp do C-Store w grze, po prostu kliknij na duże "C" w prawym górnym rogu strony interfejsu. Następnie wybierz opcję "C-Store", aby rozpocząć przeglądanie.
P: Do czego służą Ctryptic Points?
O: Cryptic Points jest to waluta za którą możemy kupywać rzeczy w C-Store.
P: Nadal chce grać na comiesięcznym abonamencie, czy mogę ?
O: Tak. Gracze którzy wybiorą taką forme gry, będą mieli dostęp do dodatkowych kostiumów, uprawnień... które mogą nie być dostępne dla normalnych graczy nie opłacających abonamentu.
P: Jakie będą różnice pomiędzy graczami płacącymi abonament a tymi którzy grają za darmo?
O: Szczegółowe informacje możecie znaleść w tym temacie: Klik
P: Mam zamiar grać bez ponoszenia żadnych kosztów. Jak długo będe mógł grać?
O: Ile tylko chcesz. Cała zawartość gry jst do twojej dyspozycji oprócz Adventure Pack.
P: Grałem w Champions Online gdy trzeba było płacić normalny abonament ale po jakimś czasie przestałem. Chciał bym wrócić i grać na koncie bez opłat. Jakie będę miał możliwości?
O: Stworzona przez Ciebie postać nadal będzie dostępna. Bedziesz miał dostęp do gry taki jak gracze nie płacący abonamentu.
P: Jeżeli zdecyduje się na przejście z systemu abonamentu na darmowy, co sie stanie z moimi rzeczami?
O: Jeżeli zdecydujesz się na zmiane systemu gry , twoja postać nie zostanie usunięta, lecz nie będziesz mógł na niej grać do czasu gdy zmienisz system na abonament lub zmienisz postać na tryb bez opłat.
P: Jakie ograniczenia dotyczące czatu, systemu aukcji i maili ma gracz f2p?
O: Gracze f2p będą mieli ograniczone te funkcje ale tylko do odpowiedniego lvl, czasu gry.
P: Co to są archetypy?
O: Archetypy to nic innego jak classy postaci w grach mmo. Opis postrzególnych archetypów w dziale Archetypy. Gracze płacący abonament nie będą musieli trzymać się określonych archetypów.

Filmik na Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=6G5bn4iXH2A


Strona główna gry: http://www.champions-online.com/
Polska strona fanowska: http://championsonline.worldmmo.pl/portal.php


Posty: 17
Dołączył(a): 28.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 13:07 
Cytuj  
uczestniczę w becie i chyba najlepsza gra w jaka gralem

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 23:14 
Cytuj  
A jaka jest roznica miedziy Champions Online a City of Heroes
To ze pierwsza bedzie Free-To-Play to wiem a cos wiecej?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 gru 2010, 00:06 
Cytuj  
To są dwa oddzielne produkty.
Champions Online jest nowsze, ma bardziej komiksową grafikę, nie można grać złoczyńcami, tylko bohaterami, ma duzo mniej contentu, posiada super customizacje.

Co do CoH to na pewno jest to gra bardziej dopracowana. Customizacja tez jest niezla, ale chyba nie stoi na tym samym poziomie

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2010, 00:10 
Cytuj  
free to play a niedlugo zamkna serwery (no bo przeciez nie jest to juz produkt, ktory bedzie intensywnie rozwijany) - szkoda imho czasu na robienie charka :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2010, 12:31 
Cytuj  
kapra L napisał(a):
A jaka jest roznica miedziy Champions Online a City of Heroes
To ze pierwsza bedzie Free-To-Play to wiem a cos wiecej?


Ano roznica jest taka, ze CO ma lepsza grafike, zdecydowanie. Lepsza kustomizacje postaci. No i przede wszystkim jest bardziej dynamiczny.

Mam CO i CoH, szczerze mowiac CO rozklada CoH na lopatki. Z tym, ze i tu i tam jest mooooocny grind :) Ale czasem przeciez trzeba sklepac tylki tym zlym prawda? :D

@Rufen
Wydaje mi sie, ze nie zamkna. Gierka jest na tyle zajebista, ze przyciagnie duuuuuzo graczy, tych mlodszych w szczegolnosci :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2010, 12:55 
Cytuj  
Najlepiej mają ci co wykupili lifetime sub na początku :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2010, 13:54 
Cytuj  
Sweng! Tomu! Kici kici sukinsyny!
Gramy? :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 01:06 
Cytuj  
Od wczoraj gra jest F2P.
Serwery pozapychane i ciezko sciagnac.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 10:37 
Cytuj  
Zapchane serwery i ściąganie to pikuś.
Po zrobieniu postaci nie da się zalogować. Gra twierdzi, że nie udało się stworzyć bohatera.
Coś mogę robić źle ?

edit : nvm. Jakąś przerwę mają.


_________________
Obrazek

*

Posty: 115
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 19:55 
Cytuj  
Ma ktoś w planach zagrać w tą grę? Bo samemu grać, to mi się nie uśmiecha.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 00:02 
Cytuj  
Ja sobie gram w przerwach.
Spoko gierka, szkoda tylko ze dali ustawione archetypy, nie mozna ustalac sobie swoich skilli, chyba ze zaplacimy :<
Ludzi gra dużo, chaty połączyli tak, że grając w Champions Online i siedząc na kanale Polska, mogę rozmawiać z ludźmi grającymi w Star Treka...
No i dodali low lvl content - gierka super jak na takie lekkie f2p mmo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 21:56 
Cytuj  
Super. Ale lagi to ja mam kosmiczne wrecz. Teleportujaca sie postac, to tylko szczyt.. -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.