mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 15:08 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
ubeck napisał(a):
Prawda jest taka, ze nic nie jest wieczne - nawet WoW;)


Engine WoWa jest wydajny i to najwazniejsze, dynamika walk jest najlepsza z wszystkich gier mmo i do tej pory zadna gra nie dorownala dynamice combatu WoWa.


so much true. no moze troche przesadziles z wydajnoscia bo daje rade ale super nie jest(mi w sumie na 3 letnim gracie chodzi na 75fps - wystarczy przesunac kilka suwakow, ktore doslownie nie zmieniaja nic), a niestety z combatem to w same sedno trafiles - w zadnym innym mmo w ktorym gralem nie spotkalem sie z takim combatem, gdzie bez problemowo postac przechodzi z castowania do biegu w sposob plynny.
chyba tylko widzac gameplay gw2 moge powiedziec, ze tam postaci podczas walki poruszaja sie jak nalezy i przejscia tez sa dobre.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 17:15 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Ludzie nadal graja w Diablo 1 czy w Warcrafta, mimo, ze to gry juz bardzo wiekowe. Zgadnij dlaczego :)

Ludzie pisza nadal demka i gry na atari 65xe. Ostatnio mieli nawet jakies copy party. Takze takie przyklady o niczym nie swiadcza.
Huragan napisał(a):
Blizzard zawsze bardziej stawial na grywalnosc niz na wodotryski enginu.

Tu sie w 100% zgadzam. I uwazam to za jak najbardziej sluszne podejscie.
Huragan napisał(a):
Engine WoWa jest wydajny i to najwazniejsze, dynamika walk jest najlepsza z wszystkich gier mmo i do tej pory zadna gra nie dorownala dynamice combatu WoWa.

Engine wowa nie jest wydajny. Nie moze taki byc, bo byl pisany na karty poprzednich generacji. Krotko mowiac nie potrafi w pelni wykorzystac mocy drzemiacej w obecnym sprzecie, co zreszta widac. Do tego grafika jaka generuje, jest po prostu slaba.
Do dynamiki walki akurat nic nie mam. Gorzej z jej mechanika, ktora juz mi (a wiem, ze nie tylko mi) sie przejadla. Ogolnie powiedzialbym, ze to, ze Wow nadal kroluje swiadczy raczej o tym jak slaba ma konkurencje, a nie jaka to zajebista gra. Bo zajebista to byla kiedys. Teraz jest przestarza. Dopracowana, ale przestarzala.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 19:19 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
Ogolnie powiedzialbym, ze to, ze Wow nadal kroluje swiadczy raczej o tym jak slaba ma konkurencje, a nie jaka to zajebista gra. Bo zajebista to byla kiedys. Teraz jest przestarza. Dopracowana, ale przestarzala.


Tu sie zgodze z toba. Konkurencja popelnia straszne bledy i dlatego WoW nadal kroluje. Tez chcialbym wreszcie zobaczyc gre, ktora da mi tyle emocji, dramy, humoru i funu co dal kiedys WoW, ale niestety nie zapowiada sie na taka gre.


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 19:25 
Cytuj  
Wszyscy byli trochę młodsi jak grali w WoW, a w takiej perspektywie wszystko było lepsze.
Ja bym chciał wreszcie grę w klimatach steampunka. Może być z elfami, orkami byleby wreszcie coś choć trochę nowego.
Tak przy okazji, to w Rift wprowadzono 2 ciekawe - z punktu widzenia metagamingu - rzeczy. Przy każdym achivemencie gra robi screena i wysyła go na tweetera, oraz można z poziomu gry kręcić filmiki i wysyłać je na youtube. Chwalenie się swoim epeenem jeszcze nigdy nie było tak proste.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 20:28 
Cytuj  
Takie rzeczy to mial chocby Football Manager :]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 20:30 
Cytuj  
Nie ma to nic wspólnego z metagamingiem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 21:34 
Cytuj  
Fakt, meta nie jest najlepszym określeniem. Ale przesyłanie w czasie rzeczywistym tweetów i yt jest nowością i nieco zaciera granice między grą a realem. Nie zdziwię się jak dodadzą jeszcze integrację z fejsbukiem, a ekoledzy będą klikać "lubię to!" jak ubijesz Greenscale'a. Moim zdaniem jest to faktycznie nowość w MMO, takiej automatyzacji i integracji z realnym światem do tej pory nie było.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 21:54 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Moim zdaniem jest to faktycznie nowość w MMO, takiej automatyzacji i integracji z realnym światem do tej pory nie było.


Facebook realnym swiatem ? :) Ja tam traktuje facebooka jak gre mmo.


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 1 maja 2011, 17:14 
Cytuj  
Conana kupiło 700k ludzi, a ile gra teraz ;-) Warhammera prawie 1kk...

To nic nie znaczy pytanie jak długo utrzymają te gry poziom subskrypcji i entuzjazm.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.