mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 08:15 
Cytuj  
Cytuj:
NC Soft West has announced that Lineage II will adopt a hybrid revenue model. While few details are known, the Lineage II team said that the new hybrid system will "feature an order of magnitude greater than those of a conventional subscription model, and creates a new way to play."

NC Soft has also partnered with Innova to bring the Lineage II Free to Play service to the EU and Russia.

More details are to be released at a later date.


http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... oming.html

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 09:10 
Cytuj  
z checia bym odswiezyl wspomnienia i zpekowal kogos:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 10:26 
Cytuj  
no ale RU już jest od dłuższego czasu F2P? I chyba radzi sobie dużo lepiej od NA/EU :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 21:11 
Cytuj  
Cytuj:
NCSoft has announced that Lineage II: Goddess of Destruction Truly Free will officially launch on November 30th. Goddess of Destruction is the game's largest content addition ever and will ring in the era of the F2P experience for L2 players.



...a dla EU

http://www.lineage2.eu/

Daty dla EU nie ma podanej.

Cytuj:
Lineage 2 will launch in Europe with the largest-ever content update called «Goddess of Destruction». Dedicated servers will be provided, with the game being localized in several stages and supported in the following language formats: English, German, French, Polish and Turkish.


Cytuj:
Another exciting feature is the addition of the new security system «Frost». Frost’s primary functions include tracking player characters and the ability to distinguish those controlled by bots, as well providing a range of anti-cheat tools. This in-house security system is part of Innova’s pledge to create a fair playing field for all gamers, and to provide the best Lineage 2 experience possible.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 00:03 
Cytuj  
Piaskowy napisał(a):
Cytuj:
NCSoft has announced that Lineage II: Goddess of Destruction Truly Free will officially launch on November 30th. Goddess of Destruction is the game's largest content addition ever and will ring in the era of the F2P experience for L2 players.



...a dla EU

http://www.lineage2.eu/

Daty dla EU nie ma podanej.

Cytuj:
Lineage 2 will launch in Europe with the largest-ever content update called «Goddess of Destruction». Dedicated servers will be provided, with the game being localized in several stages and supported in the following language formats: English, German, French, Polish and Turkish.


Cytuj:
Another exciting feature is the addition of the new security system «Frost». Frost’s primary functions include tracking player characters and the ability to distinguish those controlled by bots, as well providing a range of anti-cheat tools. This in-house security system is part of Innova’s pledge to create a fair playing field for all gamers, and to provide the best Lineage 2 experience possible.


ncsoft także posiada serwer z EU czasem gry.


_________________
Bishop - Teon

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 11:12 
Cytuj  
Tak ale wraz ze startem f&p, lokalizacja serwera EU będzie przeniesiona do US. W jednym z wywiadów NCsoft napisał, że nie będzie możliwości przeniesienie kont / postaci z NCsoft US / EU do systemu "Innova".

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 11:41 
Cytuj  
Abstrachując od samego L2 f2p (swoją drogą ciekawe skoro jest tyle prywatynych serwów i to niektóre bez item shopów), to przeniesienie serwerów do US, mimo, że nie będzie to pierwsza firma to robiąca.

Turbine zrobiło podobnie z Lotro, to ja unikam jak ognia grania na US serwerach.

Lotro jest niby w Bostonie czyli blisko, ale i tak wyczuwalnie gorszy komformt gry (mimo, że ja do US mam zazwyczaj dobre pingi ,a łącze z US potrafi z max prędkością ciągnąć) - w przypadkach gry jakieś większe PvP czy rajd to latency rośnie wtedy czasem dramatycznie no i packet lossy się pojawiają. Także dziękuje postoje.

Może komuś to nie przeszkadza, ale ja już się przyzwyczaiłem do pewnego komfortu grania.

Nie mówię, że się nie da grać na serwerach w US, bo grałem w mmo tam i da się, tylko, już mi się zdażyło przenieść w danej grze z EU serwerów (~35-45 ms latency i 0% pl) na US (120-140 ms i 0,5-5% pl średnio ,a w przypadku "większych akcji" to potrafi 2-3 krotnie rosnąć gdy jak serw blisko w EU to jest duuuużo lepiej) już się raczej nie przeniose.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 11:48 
Cytuj  
Ja już nie mówię o samym przeniesieni serwera do US, bo to faktycznie nie stanowi problemu. Bardziej o lepszym i skutecznym systemie antybotowym etc jaki wdrożyła Innova w Rosji, taki sam jaki otrzymają gracze w EU. Moim zdaniem warto jest zacząć od nowa na EU i cieszyć się grą...każdy, no może większość graczy MMO, grała w L2 i co by nie mówić gra ma swoją "miodność".


"Launch date for euro 11/30/2011 "

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 12:27 
Cytuj  
Nice. Dobre wspomnienia mam z L2. Akurat na nostalgia trip przed SW:TOR ;P ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 12:51 
Cytuj  
Piaskowy napisał(a):


"Launch date for euro 11/30/2011 "


Gdzies info?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 13:00 
Cytuj  
@up

Lineage2.ru -> forum

*

Posty: 96
Dołączył(a): 7.09.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 17:00 
Cytuj  
Info jest na oficjalnym forum na lineage2.com na oficjalnym profilu fb itd ;)


http://truly-free.lineage2.com/

BTW. Nie bedzie PTS'a ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 17:52 
Cytuj  
https://eu.4game.com/lineage2/install/

Zaczęło się, a nawet newsa nie było ech...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 17:57 
Cytuj  
Czemu do cholery w tym L2 nie mozna sterowac postacia za pomoca WSADA ???? Mam klikac myszka wszedzie gdzie ide ?? WTF ?


_________________



**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 18:18 
Cytuj  
Tak było zawsze w L2.

Zresztą imo nie ma sensu w to grać. Będzie szło szybko w kierunku p2w.

Poza tym, to robienie kasy na schyłkowej grze.

Rewitalizacja dopóki gra jeszcze jakoś wygląda -> pożyje z rok może ,a potem pójdzie na 'life support' z jakimiś małymi updejtami i p2w sklepikiem.


Każdy robi to co lubi, ale mi by szkoda było czasu :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 18:38 
Cytuj  
E tam. Jest za darmo to mozna sobie pograć godzinke, jak nie ma w co grać.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 18:46 
Cytuj  
No nie wiem, ja jak miałem 'fazę' na obczajanie tych wszystkich f2p gier na reanimacji to się kończyło na tym, że dłużej je ściągałem,instalowałem i tworzyłem konto niż potem grałem.

Przez godzinę to można questa zrobić i parę mobów zabić oczywiście facerollując bo teraz mmorpg w otwartym świecie mają zerowy poziom trudności zazwyczaj. Nuda.

No, ale wiadomo - ja to nie wszyscy i inni może do tego inaczej podchodzą.

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 20:46 
Cytuj  
gram lacznie moze 7h mam 57 lvl i to prawie na samych questach, to jest inne l2 niz bylo kiedys. Jest to moim zdaniem najlepsza gra na zabicie czasu dopoki inne produkty nie wyjda. Polecam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 22:34 
Cytuj  
nie ma sterowania WSAD wiec nie da sie w tej grze nic robic.. nie polecam, najgorsze mmo swiata


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 01:25 
Cytuj  
Huragan zaczynał od wowa. ;>


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.