mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2012, 18:11 
Cytuj  
Gib.


_________________
[ i rooted crap here ]

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 19:31 
Cytuj  
Jak F2P bedzie w Vanguard wyglądało :

http://massively.joystiq.com/2012/07/03 ... -released/ <-- news

http://vgplayers.station.sony.com/image ... p_page.jpg <-- tabelka

http://vgplayers.station.sony.com/newsA ... nt&id=1423 <-- faq

Mniej więcej to samo co w EQ2, DCUO i innych grach SOE po migracji całej firmy na freemium.

Czyli ograniczone free konta, konta premium z subem oraz spory cash shop.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 22:23 
Cytuj  
Nie jest to mniej więcej to samo, ale o wiele gorzej. W tej tabelce nie ma w ogóle silver account, które jednak były w EQ1, EQ2 oraz DCUO i za niewielką opłatą albo jak się zakombinowało wręcz żadną dostawało się dużo dodatkowych ficzerów odblokowanych. SOE do tego niedawno wycofało się z Gold za Station Cash, co w poprzednich grach, przy łączeniu różnych ich promocji, było bardzo korzystne. Widać za korzystne, bo ludzie kupowali po 2 lata abonamentu w cenie 20$ za rok w tych grach.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 07:35 
Cytuj  
Slabo to wyglada. Liczylem na tego Vanguarda. Free konto nadaje sie tylko do tego aby "sprawdzic czy mi pojdzie" :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 07:56 
Cytuj  
Lol. Oni naprawde chcą w ten sposob na tej grze jeszcze zarobić ? ;s


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 09:33 
Cytuj  
Całkiem możliwe, że zmienią zdanie jeszcze. Tak było z tym testowym F2P w EQ2. Po pół roku skumali, że system jest zbyt restrykcyjny i trochę poluzowali, stworzyli przy okazji sporo luk dla exploitów i ludzie brali różne rzeczy za darmo. Poluzowanie raczej wiele im nie dało, bo wszędzie w sieci można było znaleźć już tylko tą pierwotną tabelkę. Jak ktoś z tego korzystał to tylko ludzie co i tak już grali. Mimo wszystko moim zdaniem warto śledzić czy nie zmienią zdania za pół roku.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 16:15 
Cytuj  
Do vangaurda chętnie bym wrócił (nawet mam jeszcze boxa z nie odpalanym keyem :P)

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 18:56 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
sciagaj, i tak bedziesz czytal co w temacie o gw2 bedziemy w weekend pisac :)

Wiem też co będziesz pisał miesiąc później ;)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 06:33 
Cytuj  
Podali datę wprowadzenia tego F2P? Nigdzie nie mogę znaleźć. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2012, 07:33 
Cytuj  
http://massively.joystiq.com/2012/08/03 ... gust-14th/ ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2012, 11:51 
Cytuj  
Hmm, w sumie nigdy w to nie grałem, warto spróbować?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2012, 12:51 
Cytuj  
Grałem w to w momencie premiery, to było świetne mmo, bardzo rozbudowane, z najbardziej wypasionym craftem na świecie. Liczba bugów była niestety porażająca i gra jakoś tak się stoczyła, niemniej jednak jest godna polecenia, do tej pory pewnie ją jakoś połatali ;).


_________________
Obrazek

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 sie 2012, 13:08 
Cytuj  
Połatali, ale ciągle bugi na bugu, beznadziejny silnik, animacje, modele i tekstury też nie zachwycają, chociaż niezłe widoczki się czasem trafiają, tyle że z daleka. Ale nie o to chodzi w tej grze i nie dlatego się w nią gra. To co dla mnie ją odróżnia od innych to radość eksploracji, mnóstwo smaczków, ukrytych miejsc, zagadek itp., inaczej mówiąc masa rzeczy niepodanych na tacy, jak to teraz jest w zwyczaju, co nakręca mnie do dalszej gry, mimo zgrzytania zębami na jej wykonanie techniczne.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2012, 13:16 
Cytuj  
Vanguard to po UO gra do ktorej czuje najwiekszy sentyment. Gralem na premierze i wracalem juz z kilkanascie razy. Godna polecenia, a niektore features sa praktycznie niespotykane w swiecie mmo. Duzo zalezy tez od tego w jaki sposob wprowadza sklepik ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2012, 13:22 
Cytuj  
Jakby Vanguardowi dali rozsadny dev team a nie 3 studentów na praktykach to pewnie by coś tego jeszcze urosło.

Cała nadzieje w EverQuest 3 (czy tam Next, czy jak oni to nazwą).
Ale na F2P warto chociaż pobiegać. Niemniej wydajność dalej jest tragiczna. Zeby moj sprzet sie na tym krztusił to jest kpina.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2012, 13:29 
Cytuj  
Nic z tego nie będzie. Na początku z nostalgii wrócą tłumy, SoE skosi trochę łatwej forsy i znów zacznie się wyludniać.

Żeby z tego coś było to by musiały potężne inwestycje w tą grę pójść ze strony Sony. Duży team, totalny updejt albo zmiana silnika, itd ładnych parę milionów inwestycji conajmniej + czasochłonność jako, że pewnie sporej części oryginalnych devsów by się nie dało ściągnąć.

Jako, że teraz graczy jest niezmiernie mało, (jak kiedyś sprawdzałem to wyglądało jakby na całym serwerze max ze 200-300 osób było naraz) to też % wzrost ilości graczy będzie olrzymi. Można się przygotować na newsy w stylu "ilość graczy wzrosła o 1000%", ale po 3 miesiącach 80% z tej liczby quitnie.

Za późno po prostu, a w dodatku zbyt dużo problemów silnikowo-wyglądowcych ma ta gra. + model freemium made by SoE to straszna kupa jest, a taka gra z tego powodu jeszcze bardziej cierpi niż jakiś standardowy WoW-like grindrek typu EQ2.

Moja szkalana kula pokazuje mi, że będzie podobnie jak z restartem freemium AoC.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 sie 2012, 13:37 
Cytuj  
Co do oryginalnych devsów...

http://massively.joystiq.com/2012/07/05 ... d-mcquaid/

i to właśnie dlatego już niektórzy wieszczą faila :lol:

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2012, 13:43 
Cytuj  
Czytałem i pamiętam. Jeden i to nawet lead designer jak McQuaid wiosny nie czyni. Mówię, SoE nie zainwestuje w Vanguarda żadnych poważnych pieniędzy, a bez tego nic z tego nie będzie oprócz początkowego 'małego szału', który się dość szybko skończy.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 10:09 
Cytuj  
Podobnie jak z EQ2, nie wiem po co oni to robią, bo ten pierwotny matrix teraz już wszędzie będzie błędnie postowany w sieci i reklamy im nie zrobi, ale...

Greetings Everyone!

As we continue to progress toward the Free-to-Play transition, we are considering making a few changes to our Free-to-Play matrix. Below are some of the ideas we are discussing internally. We'd love to add your feedback to the mix before we make any decisions! Please note that this thread will be heavily moderated to ensure useful, constructive feedback.

For COIN allowance, we bumped the coin limit from 1 plat to 3 plat for FREE players.
For ITEMS, we included "Uncommon and higher" for FREE players. Some items will still be limited but it will be on a case by case basis.
For In-game Mailing, we give FREE players full access, but at higher mailing rates.
For CHAT, we give FREE players full access.
For the BROKER system, we give FREE players full access, but at higher broker fees for placing items up for sale.


Message edited by Zatozia on 07/09/2012 18:28:32.

http://forums.station.sony.com/vg/posts ... c_id=57701

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 21:05 
Cytuj  
http://www.vanguardthegame.com/

Nowa strona i trochę wcześniejsza premiera F2P, można już ściągać i grac. (chyba, tak pisze zresztą)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.