mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 cze 2003, 14:31 
Cytuj  
Ja się dopisałem, że oczywiście powstaną sam już stawiam server

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2003, 15:24 
Cytuj  
Cytuj:
2003-06-18 14:23, Asmax napisał:
"qliman (zobacz WWW) - środa, 18 czerwca 2003, 12:00
Mam nadzieje ze powstana jakies niezalezne servery tak jak w ULTIMIE ze bedzie mozna grac za free bo tak to ja dziekuje."

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmax dnia 2003-06-18 14:26 ]</font>

Idiota
EOT
btw. jak on ladnie to nazwal "niezalezne servery" zamiast np. free shit

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2003, 00:14 
Cytuj  
HEHE, na gry.wp.pl zmienili tresc. Teraz z newsa dowiemy sie, ze:
Firmy LucasArts i Sony Online Entertainment ogłosiły dziś, iż gra Star Wars Galaxies: An Empire Divided, która jest pierwszą częścią z serii online`owych gier Star Wars, pojawi się w sklepach 26 czerwca tego roku.

Pierwsza czesc z serii online'owych gier Star Wars. A kiedy druga? lmfao :(

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-06-19 01:18 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2003, 05:16 
Cytuj  
ciekwe czy mastahy z gry wp nas czytaja czy tylko ktos im poslal maila ;]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2003, 08:58 
Cytuj  
poslal

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2003, 12:54 
Cytuj  
Niestety maila od autora tego newsa odbija : Takie maja mailboxy fajowe.

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2003, 09:15 
Cytuj  
Mark: co mi sie w grze podoba:

To nie jest tak, ze gra mi sie podoba dla jenej konkretnej rzeczy. Jest sposo elementow, ktore sie ladnie komponuja i dlatego mi sie podoba.

Do szczegolow: przytocze moj post dla mojej gildii - sorki ze po angielsku, ale nie chce mi sie tlumaczyc:

My personal opinion about the game:
In 1-100 scale, I would rate SWG at about 75. I still feel it would be better for the game to have some more testing - but it seems they want to do the final fixing and balancing on live servers.

Pros:
- very nice graphics (even at 40% details as I play)
- very good crafting system (waaay better than DAOC)
- nice skill system, the ability to be more than 1 class
- death is not very often, most times you only get incapacitated
- most choices beside race may be changed during the game. You can change your stats, class, even avatar during the game.
- game economics is designed so ppl are dependand of each other, not only in combat, but also in normal city living

Cons:
- still many bugs, and I feel not all of them will be fixed before release. If you dont want to get upset, wait about 1 month after release and then buy the game.
- lack of combat tactics, repetable combat. Combat is everyone shoots at the mob. There are no roles like in DAoC where you have puller, main tank, CC, healers, PB etc. Devs claim the roles will be learned by players when the enemies will become more challenging
- lack of balancing - still a lot of balancing needs to be done. So far, all melee classes (exept TKA) are inferior to marksman classes
- lack of high level content - I havent been to most difficult planets, but ppl on bet boards say so
- lack of very high level content - there are no such places you need to make 50+ ppl raid. This hovewer might be changed as content will be added

Muminus

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.