mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 14:14 
Cytuj  
ktos moze pomoc ? Gra ktos w bete juz albo gral? Zalozylem konto na battlenecie zrobilem taga i sciagnolem bete diablo3. Do tego momentu wszystko bylow w porzadku. Login battlenet account i tu nie moge wstawic@w imailu ktory jest loginem a haslo jak rozumiem to tag ktory zakladasz i mam login na szaro caly czas :wtf: Ktos moglby pomoc?

*

Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 14:16 
Cytuj  
jak probuje wstawic @ w swoim emailu loginie z battleneta to po wcisnieciu shift i znaku @ zeby wskoczylo odpalaja mi sie 2 okienka jakies ze screanshotami etc i nie wiem o co chodzi

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 14:18 
Cytuj  
Cytuj:
d2 mialo strasznie chujowa grafike anwet jak na 2k rok ale do teraz w nia graja


Wiesz co to jest klimat ?....
Ja do tej pory lubie pograć w baldursy albo icewind dale 2

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 14:18 
Cytuj  
Problem z cukierkowatością rozwiązuje trochę ten filtr "D3 Darker". Chociaż mi prawde mówiąc jakoś nie przeszkadza ta grafika.
A i co do wydajności to polecam zaktualizować sterowniki. Mi przed tym gra szarpała strasznie a mam w miarę nowego kompa.
Po aktualizacji śmiga aż miło.

Wkurza mnie tylko jedna rzecz. Czemu nie można przyporządkować normalnego ataku pod np LPM. Ja rozumiem że to niby nie jest potrzebne bo skille nabijają fury itd, ale jednak przy pierwszym włączeniu mnie to irytowało. Takie czepianie się mikro szczegółu :)
Lód ale masz wieśniackie poglądy na temat włosów. ;f

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 14:23 
Cytuj  
Mozesz przestawic sobie primary i secondary attack w ui. Musisz tylko odblokowac UI w opcjach gry. Nie pamietam jednak jak sie ta opcja dokladnie nazywa.

@update to chyba jest Elective Mode....


Ostatnio edytowano 21 kwi 2012, 14:29 przez Wedge, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 14:27 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Mozesz przestawic sobie primary i secondary attack w ui. Musisz tylko odblokowac UI w opcjach gry. Nie pamietam jednak jak sie ta opcja dokladnie nazywa.


Teraz nie sprawdzę bo nie mogę się zalogować : P

A i odnośnie tego najnowszego filmiku o Diablo 3 co jest wrzucony w newsach. Wydaje mi się że będzie sekretny krowi poziom. Po prostu...czuje to :lol: Krowi szkielet to jest to.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 14:55 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Wkurza mnie tylko jedna rzecz. Czemu nie można przyporządkować normalnego ataku pod np LPM.


Randomowe przyporządkowywanie skilla pod przyciski nazywa się w opcjach ELECTIVE MODE, tak jak napisał to Wedge. Musisz to po prostu wyłączyć.


Lolwut napisał(a):
btw te ukryte lokacje są jeszcze dostępne w grze?


Nie, zostały usunięte po 24h malutkim fixem. Jedyne co można zobaczyć to filmy na Youtube. Jeden z lepszych to ---> http://www.youtube.com/watch?v=J164hLWCufk&hd=1

Oprócz tego, jest jeszcze film z Dye Lady ---> http://www.youtube.com/watch?v=Pm95teCu9vA&hd=1


Ostatnio edytowano 21 kwi 2012, 15:02 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 15:00 
Cytuj  
roball napisał(a):
embe napisał(a):
roball napisał(a):
Open beta NIE JEST DLA GRACZY.

nie błaźnij się tempaku


Poki co to tytul blazna przypada tobie. Tępaku.

na miano tępaka to sobie trzeba zasłużyć zwłaszcza w dobie przeglądarek poprawiających błędy, ty jesteś "tempy chuj" i tyle


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 15:04 
Cytuj  
Embe NINJA EDIT był, dajcie sobie już spokój.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 15:15 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Jest już client retaila do ściągnięcia ??


Tak, podawany wiele razy.

http://diablo.incgamers.com/forums/show ... E-DOWNLOAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 15:21 
Cytuj  
Cóż, przeszedłem betę Demon Hunterem i postanowiłem napisać swoje odczucia.

Na plus muszę zaliczyć zdecydowanie płynność animacji, jej soczystość oraz przyjemność z walki zwłaszcza, kiedy dostaniemy już skile do crowd control + jakieś gap closery. Niektóre lokacje wyglądają na prawdę fajnie, niektóre mdło i nieciekawie, najlepsze są zdecydowanie podziemia. Tereny otwarte w tym pierwszym akcie są i na plus (cmentarz) i na minus (te takie co są od razu gdy się z Tristram wychodzi).

Co mi się nie podoba to po pierwsze wydajność (ale to beta - wybaczam). Po drugie - jakość grafiki poza animacjami ogólnie. Nie rozumiem czemu Blizzard mając takich utalentowanych grafików, którzy rysują takie zajebiste tekstury nie wykorzysta tego do maksimum i nie da większej ilości poligonów, tylko wszystko wrzuca w kanciaste jak chuj modele. Po trzecie - efekciarski, "podbity" dźwięk tylko po to, by sztucznie wywołać efekt pierdolnięcia i mocy. Tak jak tu już wcześniej wspomniano - zwykły cios toporem, strzał z łuku czy uderzenie z pięści to prawie jak strzał z działa. Na pierwszy rzut... ucha człowiek sobie myśli - łał, jest moc! Ale po jakimś czasie wkurwia to niemiłosiernie i po godzinie miałem za sobą 3 rundki do menu, żeby to ściszyć.

Voiceover - postać sterowana przez gracza nie napierdala już takich sucharów jak w Diablo 2 (serio, jak grałem nekromantą to po każdym tekście umierałem trochę w środku) za to ten nasz najemnik którego ratujemy w katedrze wali takim betonem, że ma się ochotę mu wyjebać. Ja w ramach zemsty zabrałem mu broń i musiał walić z piąchy. Pedał.

Itemizacja nudniejsza na początku niż w Diablo 2 no ale nie wiadomo jak będzie dalej.

W sumie nie pomyliłem się co do Diablo 3 oceniając grę "w ciemno" i podtrzymuję swoją ocenę czyli w gorszych momentach 7 a w lepszych 8 na 10 punktów. Fajna gierka do popykania 1-2 godziny dziennie i przejścia 3 poziomów trudności (inferno mnie średnio interesuje chyba, że na prawdę będzie oferowało realne wyzwanie, a nie tylko sztucznie podbite HP i DMG mobków + ich większa liczebność) przynajmniej jedną postacią.

Co do kupna to nie jestem ani na tak, ani na nie, zobaczę jaki będę miał nastrój bliżej dnia premiery. W sumie podoba mi się takie casualowe podejście, bo nie chcę tracić więcej czasu na granie niż ta jedna czy dwie godzinki dziennie. Więcej nie da rady, bo monotonia atakuje srogo. W Diablo 2 było lepiej pod tym względem.

Wszystkie swoje odczucia opieram na grze w singlu, nie wiem jak w coopie ale na pewno jest lepiej.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 15:24 
Cytuj  
Fajnie napisane, nawet Ci w 100% jestem w stanie przyznać rację i zgadzam się z każdym słowem. A teraz idź do WD topixa i napisz mi odpowiedź :-).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 15:33 
Cytuj  
Napiszę ci tutaj w sumie - ogólnie rzecz biorąc chyba wolę female z wyjątkiem barbarzyńcy, gdzie po prostu male wygląda zajebiście (oprócz super wojownika lol) i kto by tam chciał grać babochłopem.

W przypadku demon huntera i wizarda female jest bardziej lore friendly i widać, że te klasy są bardziej żeńskie a ich męskie odpowiedniki dodane (nie że na siłę, tylko po prostu dodane). Wizard jest raczej nudny na poczatku ale demon hunter to zdecydowanie płeć żeńska.

W przypadku monka, no tutaj na równi dla mnie jest, gdyby male był trochę młodszy coś ala Lee Sin z LoL'a to byłaby inna gadka, a tak - fifty fifty, chociaż wybieram fem.

A Witch Doctor jeszcze nie wiem tak na prawdę, ciężko mi się zdecydować.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 15:35 
Cytuj  
Panowie jak zidentyfikowac rare ? oblecialem chyba wszyskich npc i nie znalazlem takiej mozliwosci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 15:37 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Panowie jak zidentyfikowac rare ? oblecialem chyba wszyskich npc i nie znalazlem takiej mozliwosci.


Prawy przycisk myszki :) niestety ale w ten sposób to uprościli. Z jednej strony dobrze, z drugiej kiepsko bo znowu uproszczenie. Aczkolwiek patrząc na to, że więcej miejsca w bagach będzie to jest to lepsza zmiana. A i tak musisz czekać z tym PPM więc na to samo wychodzi.

Ta zmiana została wprowadzona bodajże w największym patchu, którego jak Bashiok zapowiedział zrobiło zdeczka nerwowo razem z przesunięciem premiery.

@Razoth
No ja zdecydowałem, 100% WD, żadnego DH nie widzę u siebie, na ostatnim miejscu jest razem z Wizardem.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 15:45 
Cytuj  
Pogralem chwile i musze przyznac, ze gra sie bardzo przyjemnie. Czapki z glowy nie zrywa ale trzeba przyznac, ze wciaga. Czekam na premiere co by z kolegami troche pobiegac. Samemu chyba nie bedzie mi sie chcialo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 15:58 
Cytuj  
Zagralem WD do 9lvl, jezu jaka nuda. Ciulowo mu spelle poukladali, jak gralem w bete z miesiac temu i mial Fire Bomb to bylo 1000x ciekawiej...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 16:02 
Cytuj  
Przeczuwam, że dopiero po zrobieniu I i II aktu jak będziemy mieli pasek zawalony skillami poczujemy te klasy i może się okazać dopiero na 25-30 levelu że nam jakaś nie pasuje.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 17:07 
Cytuj  
W zasadzie zgadzam się z tym co Razoth napisał. Niestety przyznałbym 7 na 10. CoOp jest ok i w zasadzie to jedyny duży plus, który może mnie przekonać do kupna. Ta gra, a przynajmniej cześć gry dostępna w becie, nie ma takiego klimatu jak poprzednie części, dlatego raczej nie będę tłukł singla.

Brak klimatu znanego z poprzednich części? Tak, ponieważ widziałem i grałem w sporo rzeczy od ostatniego Diablo, stałem się bardziej wybredny i wymagający.

Poza tym wydaje mi się, że Blizz mógł bardziej się przyłożyć. StarCraft 2 im się udał, a D3 według mnie wyszedł średni ze wskazaniem na OK (czyli może być).


_________________
BF3: hungrymumin

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 17:21 
Cytuj  
Nie podoba mi sie jeszcze w grze lvlowanie, tzn wbijam lvl i.. nic, nie ma nic - gramy dalej, co jakis czas mozemy wybrac nowego skilla i tyle. Troche to ubogie i jakies takie... no nie podoba mi sie.Tez nie do konca ogarniam co daja poszczegolne statystyki, mialem item na barbie z dex i no nic sie nie zmienialo jak zakladalem. Nie ma chance to hit w grze albo czegos podobnego? Wplywa ten dex na obrone/blok, na cokolwiek? (poza dodge bo to w opisie jest podane).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.