mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 20:54 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Chłopakom podoba się gówno zwane D3, na siłę szukają wad w PoE bo ta darmowa gra jest w każdym aspekcie lepsza. ;)


qft


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 22:03 
Cytuj  
Vences napisał(a):
W PoE kosmetyki się nie kupuje. Natomiast kupuje się tonę różnych tabów, które po czasie wychodzą drożej, niż gra AAA. Taki urok gier f2p.


Pierdolisz głupoty.
Gram w PoE od 2011 na TABY o których piszesz wydałem może z 400 punktów czyli jakieś 35 USD mam all premium stashe 30 sztuk więcej nie potrzeba - starcza, a na kosmetyki mh lepiej nie liczyć ile poszło ;-)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 22:11 
Cytuj  
No widzisz, wydałeś więcej, niż na D3 + RoS :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 22:14 
Cytuj  
Vences napisał(a):
No widzisz, wydałeś więcej, niż na D3 + RoS :)

Wydałem bo chciałem to najlepszy H&S w historii.
Mam np koszulke PoE ;-) i tone innych fajnych gadgetów z Nowej Zelandii.
Warto chłopaków wspierać - nie ma takiej drugiej gry.

Mamy gości w gildii co nie wydali nawet $1 i dają radę. To jest kwestia wyboru.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel


Ostatnio edytowano 31 gru 2016, 22:21 przez vilhelm, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 22:15 
Cytuj  
I ile szła paczka z NZ do PL?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 22:16 
Cytuj  
Vences napisał(a):
I ile szła paczka z NZ do PL?

Pierwsza 2 miesiące, druga niecały 1


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 sty 2017, 18:34 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Co wy obaj, za przeproszeniem, pierdolicie?

"I tak powinno wyglądać PoE. b2p dajmy za 40€ + tylko kosmetyka w IS" LOL. Ale wiesz, ze tak to juz teraz wyglada, tylko ze nie placisz tych 40Euro, bo masz wszystko oprcz kosemtyki za darmo /facepalm

"Nie no ale nadal jest to gra F2P - we wszystkie gry oparte na tym modelu płatności jakie przyszło mi grać dość szybko mnie odrzuciły." Dawno wiekszej durnoty nie czytalem. Co z tego, ze to jest gra F2P? Jakie to ma w ogole znacznie? PoE to gra o jakosci normalnych gier sprzedawanych za 60$, tyle ze jest za darmo.

"Po prostu cała gra jest dostosowana pod F2P." ROFL. Tego to juz w ogole nie mozna skomentowac czyms innym niz smiechem. Nie masz chlopie zielonego pojecia o czym piszesz. Zamilknij, plz, bo sie osmieszasz :)

Jeśli nie widzisz różnicy między "mechaniką"(nie wiem jak to inaczej nazwać - systemem? ) gry F2P, a grą za którą płacisz raz to dalsza dyskusja nie ma sensu.


Zadziwiające jak zwykłe stwierdzenie, że gra mi po prostu nie podchodzi(nie dlatego, że jest zła) okazuje się w waszych oczach narzekaniem i wyszukiwaniem w niej błędów na siłę.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2017, 20:21 
Cytuj  
Uparcie piszesz bzdury kolego bo o ile Patch of Exile ma prawo cie się nie podobać, o tyle czepianie się modelu płatności to idiotyzm. Ja bym grał w PoE niezależnie czy jest ono F2P, czy gdyby było B2P lub wersja abonamentową. Jest to dla mnie po prostu dobra gra warta pieniędzy / czasu poświęconego. Model F2P przy grze z systemem "lig" bardzo ułatwia powrót do gry i wygodne granie w nią wtedy gdy czujemy taka potrzebę. Dla przykładu chętnie bym jeden dzień w tygodniu pograł w World of Warcraft ale tego nie zrobię bo wykupywanie abonamentu dla grania 1/7 nie wchodzi w rachubę.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2017, 20:33 
Cytuj  
Farin napisał(a):

Zadziwiające jak zwykłe stwierdzenie, że gra mi po prostu nie podchodzi(nie dlatego, że jest zła) okazuje się w waszych oczach narzekaniem i wyszukiwaniem w niej błędów na siłę.


No napisałeś, że gra ci nie podchodzi, bo jest za darmo. Tej jakże ogromnej wady nie wynagradzają nawet rozwiązania pod względem mechaniki i pomysłów.

Ja mam na przykład podobnie, bo mi się akurat podoba fakt, że gra jest za darmo i ma super mechanikę, ale już te dobre pomysły i fajny klimat mnie wkurwiają.

Blizzard ze swoim brakiem klimatu w Diablo 3 i zerową ilością pomysłów podszedł do sprawy znacznie lepiej imho.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 sty 2017, 22:54 
Cytuj  
szwejos - Osobiście nie uważam aby czepianie się modelu płatności było idiotyzmem. Bo gdyby POE miało taki sam model płatności co GD lub D3 to wtedy było by ciut inną grą - ale to moja własna opinia.


Razoth napisał(a):
Farin napisał(a):

Zadziwiające jak zwykłe stwierdzenie, że gra mi po prostu nie podchodzi(nie dlatego, że jest zła) okazuje się w waszych oczach narzekaniem i wyszukiwaniem w niej błędów na siłę.


No napisałeś, że gra ci nie podchodzi, bo jest za darmo. Tej jakże ogromnej wady nie wynagradzają nawet rozwiązania pod względem mechaniki i pomysłów.

Ja mam na przykład podobnie, bo mi się akurat podoba fakt, że gra jest za darmo i ma super mechanikę, ale już te dobre pomysły i fajny klimat mnie wkurwiają.

Blizzard ze swoim brakiem klimatu w Diablo 3 i zerową ilością pomysłów podszedł do sprawy znacznie lepiej imho.


Heh ten sarkazm...
Nigdy nie napisałem/powiedziałem, że blizzard zrobił dobrze D3.
Dobra panowie, do porozumienia nie dojdziemy w ten sposób.
Życzę miłej zabawy podczas grania w POE.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2017, 23:26 
Cytuj  
Farin napisał(a):
szwejos - Osobiście nie uważam aby czepianie się modelu płatności było idiotyzmem. Bo gdyby POE miało taki sam model płatności co GD lub D3 to wtedy było by ciut inną grą - ale to moja własna opinia.

Nie no, spoko. Tylko czepiać się można, jak model biznesowy wpływa negatywnie na jakość gry i grania, bo czepianie się za samą obecność to czepialstwo. F2P w którym opłaty są za vanity i stashe (ważne dla wąskiego aspektu gry) i wskazywanie jednocześnie, że b2p jest z natury lepsze jest nieuczciwe. Ja tam nie uważam PoE za najlepszego (dla mnie) h&s, ale akurat f2p działa tam idealnie, tak jak powinno to być we wszystkich grach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2017, 13:55 
Cytuj  
Chuj, mialem nie grac juz w tej lidze, ale dropla mi Tabula Rasa na HC to robie sobie Shadow lucznika :) Levelowanie powinno pojsc raz dwa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2017, 15:01 
Cytuj  
Coś wiadomo kiedy 3.0 wychodzi? Wiem, że 2017 ale ten expansion wyjdzie zaraz jak się skończy Breach liga w marcu? Pomiędzy kolejnymi ligami jest z reguły kilka dni przerwy. Jakieś podejrzenia co się będzie działo w Act V? Wiem że jakieś arty kiedyś pokazywali ale nie mogę tego znaleźć...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 3 sty 2017, 16:29 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Chuj, mialem nie grac juz w tej lidze, ale dropla mi Tabula Rasa na HC to robie sobie Shadow lucznika :) Levelowanie powinno pojsc raz dwa.

Kurde, nie wiem, co ludzie widzą w tej TR. Nie ma to statów, a skille są zbyt manożerne w early na 5-6l. Ok corrupted daje te +1 do gemów, ale nie wiem, czy jest to warte statów. W Perandus się tym bawiłem, ale szybko zrezygnowałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2017, 17:21 
Cytuj  
Wiele spelli niekoniecznie potrzebuje 6L w early, ale niektore skille, zwlaszcza ataki dostaja mega boosta z kazdym dodatkowym supportem. A problemu z mana zalatwiasz -mana cost bizuteria od elrona, zreszta z takim speedem zabijania masz charge mana pota zanim zdazysz zuzyc.
Miedzy 1-shotowaniem a 2-shotowaniem blue packow jest ogromna roznica w plynnosci levelowania.

No i sa tez buildy ktore dzialaja tak sobie nawet z 5 linkami i dopiero z 6L blyszcza, wtedy jest to wazniejsze niz staty i mozna nawet kolo 80lvl w tabuli biegac czekajac drop/kupno odpowiedniego 6L.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2017, 17:54 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Coś wiadomo kiedy 3.0 wychodzi? Wiem, że 2017 ale ten expansion wyjdzie zaraz jak się skończy Breach liga w marcu? Pomiędzy kolejnymi ligami jest z reguły kilka dni przerwy. Jakieś podejrzenia co się będzie działo w Act V? Wiem że jakieś arty kiedyś pokazywali ale nie mogę tego znaleźć...


Pierwsza polowa 2017r., tylko tyle wiadomo. Ja stawiam na kwiecien-maj. Podejrzewam, ze po tej lidze bedzie jeszcze jakas krotka liga 1-2 miesiace i potem dopiero 5 akt.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2017, 12:55 
Cytuj  
Info od Chrisa: https://www.reddit.com/r/pathofexile/co ... 2/dc1ztxt/

Dodatkowo od dziś weekendowa wyprzedaż stashy: https://www.pathofexile.com/shop/category/daily-deals#

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 6 sty 2017, 13:13 
Cytuj  
No wyprz zacna, tylko szkoda, że przestałem grać w PoE i wróciłem do GW 2 i HotSa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 sty 2017, 15:11 
Cytuj  
Coś pomieszali z tą wyprzedażą:
Divination+Essence+Premium Quad kosztują : 40+30+120=190, więc oszczędność ( przy cenie 180 ) jest nie 60 a 10 - co zresztą widać przy zakupie w grze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2017, 15:25 
Cytuj  
Ale osobno tez sa tansze niz standard ma byc. To 60 od ceny bazowej, po prostu od samego startu sa w promocji.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.