mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2017, 10:16 
Cytuj  
No nawet jak będą osobne serwery i osobne community to ciekawe jak zrobią np Uber laba dla konsolowców gdzie precyzyjne pozycjonowanie postaci jest kluczowe i nie da sie tego wystarczająco szybko osiągnąć padem. Albo uproszczą Uber lab, albo będzie tam rzeź konsolowców na skale niewyobrażalną.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2017, 11:02 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Skoro trafia na konsole to da się grać w miarę komfortowo na padzie na PCecie?


https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1821427
Pisza, ze nie maja zamiaru dostosowywac gry pod konsole, tzn wplywac designem na wersje PC i nie planuja obslugi padem. Moze kolejny raz uda sie im nie popelnic bledow ktore popelnia reszta branzy ;] go GGG!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2017, 11:21 
Cytuj  
Nie da rady, albo poe.trade dla konsol, albo gra uproszczona do granic śmieszności. To co się dzieje teraz na reddit i oficjalnym forum to już jest katastrofa "pijarowa". Naprawdę skutecznie wkurwili olbrzymia cześć wspierających GGG graczy.

https://www.youtube.com/watch?v=oKSMjrb_Vn8


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2017, 11:57 
Cytuj  
No tak to dziala, na reddicie pisze 1% czytajacych (10% ma konto), tzw vocal minority, czyli najwieksze placzki. GGG podejmujac decyzje dawno temu spodziewali sie przeciez takiej reakcji, teraz wszystkie placzki analizuja update z ostatnich 2 lat i narzekaja ze wszystkie decyzje (poprawienie performance, lockstep, lab itd lol) to "wina" konsoli. Jesli to wina konsoli, to super;]

EDIT: Chociaz gdy wyskoczylo wieczorem info w pierwszej chwili zastanawialem sie, czy moze Nowa Zelandia nie obchodzi wczesniej Prima Aprillis :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2017, 13:04 
Cytuj  
https://youtu.be/xMVgVam3W38

kolejny piękny komentarz z którym się 100% zgadzam :]


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 19 sty 2017, 13:16 
Cytuj  
Nie wiem o co tyle płaczu.
Na PC wersji nic nie zmieniają.
Xbox edycja to osobna gra. Miłych rip-ów na labie z padem w ręku ^^

Im więcej zarabiają tym lepiej dla graczy PC.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2017, 13:20 
Cytuj  
Może ci się wydawać że w PC wersji nic nie zmieniają, ale na każdy content w przyszłości dodawany konsole będą wywierały ogromny i negatywny wpływ.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 sty 2017, 13:21 
Cytuj  
Oooo, to ta gra ma forum? :lol:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 19 sty 2017, 13:41 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
Może ci się wydawać że w PC wersji nic nie zmieniają, ale na każdy content w przyszłości dodawany konsole będą wywierały ogromny i negatywny wpływ.

Zupełnie się nie zgodzę.
Jak powstawał lab i ascendency to już na pewno pracowali nad XBOX-ową wersją. Takie przedsięwzięcia planuje i przygotowuje się dużo wcześniej.
Podążając za Twoja logiką każdy obecnie dodany content od przynajmniej roku musiałby zawierać ten negatywny wpływ o którym mówisz.... , a raczej nic się nie zmieniło na gorsze ;-)

Samo to, że nie będzie obsługi pada na PC mówi samo za siebie - nic się nie zmieni dla graczy PC poza tym, że będą mogli utrzymać większe studio, a przy okazji zrobią mega marketing. Trailer wygląda bardzo dobrze.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2017, 13:56 
Cytuj  
O, wychodzi na XBOX ONE? Jak tak, to wcale nie pogniewałbym się, gdyby dali też na PC sterowanie z konsoli (o ile będzie takie jak w przypadku D3 - prowadzenie postaci za pomocą drążków). Swoją drogą, czemu nie na PS4 :o


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2017, 15:10 
Cytuj  
Ja tam akurat ekipie GGG ufam w 100 procentach, a poza tym oni pewnie sami zdaja sobie sprawe z tego, ze PC to jest ich glowny rynek zbytu i jak zaczna projektowac gre pod konsole to popelniaja samobojstwo. Fakt, ze te ostatnie skille to takie idealne pod gamepada, hihihi.

Anyway, ja jestem spokojny o przyszlosc tej gry. Bardziej mnie ciekawi jak rozwiaza kwestia CI vs Life w 3.0 niz jakas tam wersja na X1.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2017, 22:13 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
O, wychodzi na XBOX ONE? Jak tak, to wcale nie pogniewałbym się, gdyby dali też na PC sterowanie z konsoli (o ile będzie takie jak w przypadku D3 - prowadzenie postaci za pomocą drążków). Swoją drogą, czemu nie na PS4 :o


No przeciez dalem linka w ktorym pisza ze nie bedzie pada na PC, bo nie chca zmieniac gry na PC.
Tylko X1 obecnie, bo pracowali nad tym razem z przejsciem na DX11, wiec im latwo, PS4 to openGL jesli sie nie myle.

Ja tez jestem spokojny, od czasu ascendancy gra sie lepiej i lepiej w PoE. Obecnie mialem problem tylko z jednym buildem z powody server laga (ale to opisze chyba jak mi sie zbierze na podsumowanie breach, bo zrobilem pierwszy raz tak duzo buildow).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2017, 22:15 
Cytuj  
Szkoda. I druga szkoda, że nie na PS4. Dziś wyszedł duży patch do Marvel Heroes (długo nie grałem) i tam kiedyś też dodali obsługę pada - no gra się rewelacyjnie. Zupełnie inny odbiór graną postacią :wink:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2017, 00:19 
Cytuj  
To na otarcie lez - new water system https://www.youtube.com/watch?v=W_hejfHqo5o
Bedzie aury widac pod woda? (padlem na reflect packu na HC raz, bo nie widzialem, aury w wodzie)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2017, 13:46 
Cytuj  
Szwejos zachowujesz się jak typowa płaczka z reddita a powinieneś się raczej cieszyć, że będą mieli więcej hajsu żeby szybciej kolejny content wypuszczać.
Gra nadal jest f2p, jeśli wydałeś hajs na mtx/support packi to z konkretnego powodu ale tak czy inaczej to są ich pieniądze, nie twoje.

Jak Mathil czy Kripp, ja w 100% ufam GGG i więrzę, ze Chris dotrzyma słowa z tym, że contenct najpierw na PC a potem będzie dostosowywany pod konsole. Zresztą mocno zastanawiam się kto z tych 26kk osób będzie grał w to na x0 skoro większość tych osób i tak ma PC.

Na tą chwilę nic nie zapowiada tego aby wersja PC miała ucierpieć z powodu konsolowej. Wszystkie zmiany w wersji PC są ostatnio na duży+. Oczywiście ktoś powie, że nerf coc/mjolnira to konsole ale jak ktoś gra to wie, że nadal są buildy które lagują o wiele mocniej (nadal coc + animate weapon i kilka innych). Poza tym GGG zapowiedziało, że w 2.6 lub najpóźniej 3.0 poprawią ten problem.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2017, 14:19 
Cytuj  
Swoja droga to i tak nie wiem skad ten placz. Sorry, ale steowanie w h&s jest lepsze na konsolach. To niby czemu jakakolwiek wersja mialaby ucierpiec?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2017, 14:39 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Sorry, ale steowanie w h&s jest lepsze na konsolach.

No to w typowych slasherach moze tak, ale nie bylo jescze dobrego h&s (takiego naszego arpg sensu stricto) na konsoli.
Diablo 1 i dlugo nic, d3 ucierpialo jako gra ktora mogliby zrobic, a nie zrobili. Dobre gry tego typu jak grim dawn/poE nie byly rozwijane pod sterowanie na padzie i zawsze konsolowa wersja bedzie troche uwalona, tzn nie wszystko bedzie dzialac. Storm Call na padzie? ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2017, 14:45 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Swoja droga to i tak nie wiem skad ten placz. Sorry, ale steowanie w h&s jest lepsze na konsolach. To niby czemu jakakolwiek wersja mialaby ucierpiec?


ja pierdole /faceplam chłopie ty byleś chociaż raz w Uber labie?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2017, 14:52 
Cytuj  
W diablowym uber labie pewnie był ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 20 sty 2017, 15:29 
Cytuj  
Zycze sobie i im zeby im ta Xboxowa wersja przyniosla jak najwiecej haisu...fajnie ze podejmuja ryzyko i w ogole, ale troche mi przykro ze inne problemy nie zostaja zaadresowane w pierwszej kolejnosci (np. trade)...tak, tak, wiem ze dzieki xboxowej wersji mamy obsluge nowego direct x i lepszy performance, ale z tego 1000000 roboczych godzin przeznaczonych na xboxowa wersje mogliby wyluskac troche na trade :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.