mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1307 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 09:55 
 
PVP zaczyna się na 10 lvlu, postac wchodzaca do Cyrodiil jest skalowana do 50 poziomu zachowujac skile z 10.
Takze nie ma specjalnie czym walczyc i pewnie szybko sie mozna znudzic.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 09:57 
 
@Mendol
To nie było bezpośrednio do Ciebie tylko odniosłem się do opinii którą wkleiłeś :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 09:58 
 
To ze ta gra jest i będzie głównem jest oczywiste problem w tym wszyscy są ostani na nią bo nie mają w co grac


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 10:03 
 
Ossur napisał(a):
@Mendol
To nie było bezpośrednio do Ciebie tylko odniosłem się do opinii którą wkleiłeś :)



hehe wiem. generalnie jest tam wiecej opisane, ale nie chcialem wklejac calosci ;p
sam sie uciesze, jesli okaze sie, ze to pvp daje rade i bedzie mozna fajnie sie pobawic.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 10:19 
 
devsi tu opierają się na 2 sprawach:
- sprawdzona marka jako TES
- klimat "Europejski" gry
tak więc mają przekonanie , ze w EU ta gra pójdzie ze sporymi cenami, bo przecież nie robią "azjatyckiego crapu"- nawet tu często pada takie stwierdzenie
jest jeden mały problem- AoC miał identyczne założenia- może nie maiła marki jak TES , ale uniwersum + cała stylizacja nasza europejska- dla mnie te przypadki są identyczne, co więcej obie te gry wyszły w momencie , gdzie nie bardzo było cos innego a ciekawego jeśli chodzi o mmo - tu napisze o pvp na początku- ja lałem się już na tej małej wyspie do której szło sie z początkowego miasta jakos, w pierwszym dniu
tyle , ze ja nie lubię takich pewnych siebie devsów- to że mieli kupę kasy na grę nie oznacza , że zrobili dobrą grę- 2 miesiące do premiery a tu żadnej wzmianki o OB, dla mnie to troche podejrzane, nie wiem czy ta gra wystartuje 2 kwietnia, albo czy przypadkiem wystartuje pod naciskiem finansistów , ale będzie zawierała masę błędów
wypuszczenie preordera w momencie , kiedy nieliczni mogli przetestować gre to zabieg marketingowy, albo pewność siebie devsów , a pewni siebie devsi zawsze wiedzą najlepiej wszystko - takie coś niezbyt dobrze wróży grze :)
w sumie nawet zastanawiam się czy warto ruszyć z grą od początku , czy nie lepiej poczekać min 1 miesiąc , gdy ludzie zaczną grać i okaże się co i jak , nawet cena może być duuużo mniejsza
a tak ogólnie niezależnie czy kogoś stać czy nie - opłata za grę + abo i nie masz full dostępu do wszystkiego to porażka- rozumiem jakieś pety , mounty , ale rasa ?
nie wiem czy wróże im źle , czy dobrze bo jeszcze nie grałem, ale mi już się nie podoba taki system

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 10:22 
 
ja rozumiem ze nie ma w co grac , i ze wydawca chce zarobic kase na boxach, no ale 150-200zlociszy na zwykla wersje - chyba kogos mocno pogrzalo.
nie mniej nie kupuje do czasu open bet az sam nie zobacze- i zapewne im blizej wyjscia na swiat tym cena bedzie nizsza(sklepy beda walczyly o klienta, jakies kody ze znizka etc etc)
albo po prostu poczekam na tych co kupia-zrobia emo rage quita po paru dniach -pierwszym miesiacu -i kupie za pol ceny

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 10:24 
 
No tak to będzie wyglądać wyjebia ludzie kasę w dniu premiery a za miesiąc juz nie będą o niej pamiętać. Devsi będą zadowoleni bo to za ile sobie życzą sobie za ich grę na start zakrawa o scam


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 10:25 
 
Tylko, że na zachodzie $60 za grę to standardowa cena gry! W Polsce zapewne dystrybutorem będzie Cenega a ta jeszcze żadnej wersji nie przedstawiła.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 10:29 
 
slabo mnie znasz mendol:)

ostatnia gra w ktora gralem ciurkiem ponad miesiac byl rift wczesniej to chyba requiem i l2 (a to buzka od mego syna bo mi kazal jakas wybrac 8)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 10:29 
 
za 60-70$ z reguly otrzymujesz wersje kolekcjonerska-pudlo mapki figurki karty etc etc jak w kilku innych mmo.
a tu z cena kolekcjonerki to juz pojechali na maxa

zaraz sie okaze ze to bedzie typowe p2win,,skoro juz na starcie w kolekcjonerskiej masz boosty o ktorej normalny uzytkownik moze zapomniec (imperial)

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 10:44 
 
Niech i nawet 400 zł kosztuje , jak po becie gra będzie prezentowała się conajmniej dobrze to nie widze problemu aby im nie zapłacić więcej.
O wszystkim decyduje to czy gra będzie na dobrym poziomie i czy w końcu od wielu wielu lat po raz pierwszy dostaniemy dobre mmorpg , jeżeli tak będzie to za kolekcjonerke moge im dać ile tylko chcą i niech abo też podniosą do 100 miesięcznie, przynajmniej nalotu gimbusów nie będzie a gre kupi wystarczająco dużo ludzi i tak, jeżeli będzie dobra...


Tak naprawdę na temat samej gry jest mało informacji jeszcze, dlatego wasz płacz wydaje mi się absurdalny (zawsze tak było i będzie że ten kto może wydać więcej dostanie więcej..., nigdzie nie ma równości) to tak jak by gnoić mercedesa że ma za drogie samochody.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 10:45 
 
http://shop.ubi.com/store/ubiemea/pl_PL ... ition.html

Imperial Edition + AC4 Black Flag za 329,99

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 10:47 
 
nie znacie sie. To pokazuje, jak devsi sluchaja community. Ludzie chcieli imperiali, to ich dostali :D
~150 pln za mmo, to imo nie jest zle.

Malo info na temat gry - 2 miechy przed premiera. To nie wyglada dobrze. 2 oficjalne gameplaye, NDA not lifted i zlamane obietnice. Za to jest pre-order i fajny trailer. Kurde, biore w ciemno:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 11:04 
 
candidoser napisał(a):
~150 pln za mmo, to imo nie jest zle.


Mozg rozjebany. Nie jest zle? Za MMO z abo i shopem ponad 100 zl ... chlopie to mega drogo.


_________________
Obrazek

Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 11:06 
 
Compton napisał(a):
candidoser napisał(a):
~150 pln za mmo, to imo nie jest zle.


Mozg rozjebany. Nie jest zle? Za MMO z abo i shopem ponad 100 zl ... chlopie to mega drogo.


A co ich obchodzi, że cię nie stać /facepalm


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 11:08 
 
a ktos kto gral w bete powie o ile byl wtedy juz teso shop co w nim bylo?
zazwyczaj poza pierdolami mountami kolorkami skinami etc etc nie ma czegos co dawalo by graczom $ duza przewage-jak to jest/bedzie tu?
i jak dla mnie za mmo z abonamentem +wersja cyfrowa to takie 100zlociszy -uczciwa cena

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 11:10 
 
Piszpan napisał(a):
a w jakie mmo ludziska moga teraz pograc? w miare nowe. dlatego jest taki hype na wildstara czy teso bo chyba nic wiecej szybko nie wychodzi. ile ludzi gra w azjatyckie crapy. ludzie po prostu chca mmo :) teso napewno kupie i napewno bede gral pytanie tylko jak dlugo.

No z takim podejściem to można anusy nadstawiać, bo nigdy dobrze nie będzie, bo ludzie będą brali wszystko jak leci bo "chcą grać w mmo, a nie ma w co".

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 11:18 
 
sula napisał(a):
No z takim podejściem to można anusy nadstawiać


Cos mnie gniecie w dupe... to chyba kutas Mata Firrora :]


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 11:22 
 
Niah napisał(a):
[
A co ich obchodzi, że cię nie stać /facepalm


Oczywiscie nic. Dlatego moich $$$ za taka cene nie zobacza :D

Dodam tylko ze nie chodzi o to czy kogos stac czy nie. Chodzi o to czy tytul jest wart tej ceny. Ja szanuje swoje $$$, ty najwyrazniej nie :lol:

A i tak w ogole to : ch#%$ im w d%$# :D


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 11:30 
 
Nyx napisał(a):
To ze ta gra jest i będzie głównem jest oczywiste problem w tym wszyscy są ostani na nią bo nie mają w co grac


Nyx a Ty się z kabrą na kutasy zamieniłeś czy co?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1307 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.