mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1307 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 12:29 
 
Nyx napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Nyx napisał(a):
To ze ta gra jest i będzie głównem jest oczywiste problem w tym wszyscy są ostani na nią bo nie mają w co grac


Nyx a Ty się z kabrą na kutasy zamieniłeś czy co?

Tylko mi nie mów ze uważasz inaczej


Oczywiście, że tak. W tym sensie, że nie jebie gry w która nie grałem na tyle aby moc swobodnie po niej jechać. Pograłem kilka h, póki co mi się podobało ale daleki jestem od wychwalania gry ma tym etapie. Pamiętam jak było z WHO i innymi grami. Jak zobacze płynność PvP i jakieś dungi to może będę wychwalać.

Ja myślę, że oni jeszcze zreflektują swoje podejście do sklepiku etc. Patrzcie jak bylo z thiefem. Gracze po nich jechali i ten hate coś jednak dał. Co prawda to singiel ale tutaj decyduje fala hejtu imo.

Z drugiej strony niech zarobią bo wtedy pewnie szybkosc dodawania contentu bedzie wieksza. Zawsze ktos musi przeplacic.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 12:32 
 
Nyx napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Nyx napisał(a):
To ze ta gra jest i będzie głównem jest oczywiste problem w tym wszyscy są ostani na nią bo nie mają w co grac


Nyx a Ty się z kabrą na kutasy zamieniłeś czy co?

Tylko mi nie mów ze uważasz inaczej


Ludzie mają tendencje na tym forum do naprawdę zapominania rozczarowań. Co jakaś premiera MMO to od razu zapomina się wszystkie faile praktycznie wszystkich ostatnich MMO i od razu chce się kupować nową grę, pograć ze 2 tygodnie napisać, że to crap i quitnąć w trakcie darmowego miesiąca.

Jak ktoś tak lubi to jasne, ale przydałoby się tak raz po prostu nie kupić generic crapa, żeby twórcy choć raz przynajmniej spróbowali się zastanowić, czemu zjebali.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 12:41 
 
Arturnik napisał(a):
Co jakaś premiera MMO to od razu zapomina się wszystkie faile praktycznie wszystkich ostatnich MMO i od razu chce się kupować nową grę, pograć ze 2 tygodnie napisać, że to crap i quitnąć w trakcie darmowego miesiąca.


Nie ma czegos takiego jak "darmowy miesiac". Za te 30 dni included trzeba slono zaplacic.


_________________
Obrazek

Obrazek

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 12:44 
 
Problem w tym, że ciężko coś uznać za crap nie mając informacji o produkcie bądź bardzo ograniczone informacje...
Dlatego też ludzie kupują, bądź co bądź mając często przeczucie że kupują gówno w stroiku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 12:48 
 
Przeciez na tym forum 90% geekow i tak kupi kazde gowno :) Diablo 3, SWTOR, Rift....... To i Elder Scrolls kupicie :) Po chuj drążyc temat


_________________



***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 12:50 
 
Jak was czytam to się nie dziwie skąd u "Polaków" przeświadczenie, że socjalizm = równość społeczna, a liberalizm = to korporacyjne złodziejstwo.

Wydajecie 100-200 zł za konto które ma 30 dni ważności. Zanim gra będzie miała swoją premierę są bety, opinie kolegów, recenzentów którzy akurat nie są sprzedajnymi kurwami (jest kilku takich!). Producent gry wydaje setki milionów dolarów, jeśli on spierdoli grę to niech próbuje dalej jak go stać, jego pieniądze jego jebana sprawa, że wyprodukuje chujowy szajs będący 50-tą próbą pokonania zdychającego wowa. Kupcie w końcu tą maść na ból dupy...z drugiej strony na kim pofarmie postcounter :(


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 30 sty 2014, 13:18 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 12:53 
 
Huragan napisał(a):
Czy to bedzie lepsza gra od Darkfalla moi drodzy?


Chyba nie da sie jeszcze odpowiedziec na to pytanie, nastepny beta weekend ma miec wieksze nastawienie na pvp moze wtedy cos sie wyjasni.
W grze nie ma raidow, pve poza questami to dungeony 4 osobowe a na max lvlu wersje veteran tych dungeonow dla 12 osob + do tego open dungeony w strefie pvp i world bossowie. Ale to tylko interpretacja wywiadow i przeciekow z bety.
Druga sprawa to instancjonowanie pvp dla max 400 graczy, i jak to bedzie wygladalo? czy kazda forteca z osobna bedzie osobna instancja? czy cala strefa pvp bedzie osobna instancja? Za duzo niewiadomych a i do kazdej wersji mozna napisac multum plusow i minusow.
Nie ma co hejtowac za wczasu. Ja kupilem bo nie ma nic innego a po 'fantastycznej' przygodzie z BF4+premium chce sprobowac innego gatunku niz fps :)


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started


Posty: 5
Dołączył(a): 3.04.2013
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 12:56 
 
Kolejna gra dla dzieciaków, gdzie PVP jest tylko w określonych regionach, nie można zgrabić gracza po jego śmierci, a samemu umierając nie tracisz totalnie nic.

Czy oni kiedykolwiek się nauczą ze im bardziej hardcorowa jest gra, tym ma wieksze szanse?

Dark souls, dayz....

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 13:01 
 
rynek mmo zaczyna przypominac religie - tutaj tez sprzedaje sie marzenia;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 13:19 
 
Niah napisał(a):
Wydajecie 100-200 zł za konto które ma 30 dni ważności. Zanim gra będzie miała swoją premierę są bety, opinie kolegów, recenzentów którzy akurat nie są sprzedajnymi kurwami (jest kilku takich!). Producent gry wydaje setki milionów dolarów, jeśli on spierdoli grę to niech próbuje dalej jak go stać, jego pieniądze jego jebana sprawa, że wyprodukuje chujowy szajs będący 50-tą próbą pokonania zdychającego wowa.

Niewchodząc w polemikę gospodarczo-polityczną - to Tu racja i zgadzam się z Niah-em. Nikt nie zmusza do robienia pre-ordera czy kupowania krótko po premierze. Do czasu wyjścia gry, ew. krótko po jej wyjściu będzie wiadomo, dokładnie co to jest i czy trafia w czyjeś gusta czy nie.
Zresztą już teraz jest wiadomo, tylko kwestia potwierdzenia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 13:36 
 
zeby gry kosztowaly po 1k+ to jeszcze moze rozumiem ale tak wydasz 140 zl gra ujowa po miechu quit trudno, idziesz do kina wydasz 40-50 zl a tu gniot, idziesz do knajp zamawiasz obiad a tu qpa :P itd. idziesz do burdelu miala byc full opcja a tu qpa :) zycie. jakby czlowiek niczego sam nie probowal i tylko patrzyl na opinie innych to by pewnie nic nie robil, jesli ladnie zrobia ten cyrodil gra moze byc naprawde na miesiace a i tak zreszta nic nie przbije u mnie gw2 w ktore po zakupie za chyba 240 plnow gralem 2 no moze 3 dni:) ale sam sie przekonalem jaka to qpa mimo ze opinie przed byly och ach och ach. zreszta nvm +1 post :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 13:46 
 
To super, ale kupując kota w worku (pre-order), albo taką grę na premierę to tylko daje znać twórcom, że jest sukces, więc można wydawać crapy do woli, a potem kolejne posty na forum w co grać, bo wszystko chujowe.

Nie ma co TESO przekreślać, skoro ma być open beta to każdy będzie miał czas sobie pograć i samemu zdecydować. Sama gra pewnie sprzeda się dobrze, bo w końcu to marka z toną fanbojów, no ale mnie tam żadnymi obietnicami, trailerami, zapowiedziami jak to "pvp czerpie z DAoC" nie kupią. Z góry jestem nastawiony negatywnie, bo widzę cash graba, ale w open bete sobie pogram.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 13:51 
 
arturnik swotor tez mial open bete :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 14:03 
 
nie pierdolta:
"ESO keys will not be region locked and you should be able to play in the EU servers.

Kind Regards,
Charlie

Green Man Gaming & Playfire
Customer Service"

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/p ... l-edition/
+ Y2OZM7-MJ3VHD-0AVTI1 - zniżka 20% dla wszystkich którzy kupia do jutra (http://www.gamebreaker.tv/news/elder-sc ... at-20-off/)
(kody na -25% są zbindowane do konta)

czyli ~64$ za Imperial Edition co daje całe (tadam!):
200PLNów

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 14:07 
 
Pwael napisał(a):
Druga sprawa to instancjonowanie pvp dla max 400 graczy, i jak to bedzie wygladalo? czy kazda forteca z osobna bedzie osobna instancja? czy cala strefa pvp bedzie osobna instancja?


Skad takie info? W Cyrodill ma byc do 2000 graczy. Cala strefa ma byc jedna instacja. Oni to nazywaja kampania. Czyli masz 2000 osob na kampanie, jestes przypisany do jednej kampanii, a nie wrzucany losowo.
Silnik ma uciagnac do 200 osob na ekranie. We'll see;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 19:36 
 
Cena w granicach rozsadku.
Po opiniach z bety zapowiada sie kolejny crap ktory podzieli losty swotra gw2 czy w przyszlosci wildstara.

Ja bojkotuje ten tytul, moze jak nie odniesie sukcesu to devsi w koncu zrozumieja ze nie tedy droga

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 19:40 
 
Wystarczy zobaczyć na YT filmiki z gameplaya. Że im na takie gówna nie szkoda szmalu to ja nie wiem.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 19:54 
 
Sobtainer napisał(a):
Wystarczy zobaczyć na YT filmiki z gameplaya. Że im na takie gówna nie szkoda szmalu to ja nie wiem.


Ja natomiast widziałem grę grając w nią i jeśli traktować grę jako themepark z pvp to może być dobrze. Tak samo twierdzi kilka innych osób którym udostępniłem konto. Żaden z nas nie widział pvp na żywo, ale może być fajna pykajka z elementami pvp i to chyba ciekawymi (w chuj duża instancja z keepami, ideał to oczywiście open pvp + gvg z jakimś lootem i keepami). Przestańcie płakać, mam w chuju wasze łzy.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 19:59 
 
Płaczki polaczki i tyle. Niahu dobrze gada. Dałbym laika ale nie ma jak więc daje +1.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 20:15 
 
hehe, ludzie to sa jednak taborety:
Cytuj:
If the CE hadn't had anything good, everyone would have complained that the CE sucked and no one would have bought it.
The other option was to release a good CE and anger the folks who want everything for free.

I'm glad ZOS chose the later so people who are excited about their game can spend a little extra for some cool goodies.

A typ mu odpisal:
Cytuj:
Cytuj:
The other option was to release a good CE and anger the folks who want everything for free 55€ up front and 13€ every month after.

Fixed that for you.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1307 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.