mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 11:38 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Nightblade w 1vs1 jest mocny. Templar ma ta zalete, ze moze zrobic cos takiego: https://www.youtube.com/watch?feature=p ... Tuoa#t=389


z jakich skilli korzysta ten templar?
rozumiesz, ze czesc to tez z vampira?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 12:03 
Cytuj  
ja tam rozumiem tylko tyle, ze Templar moze sie ladnie podleczyc w czasie walki. I wystarczy.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 12:06 
Cytuj  
to masz bardzo ograniczone rozumowanie ;P Templar jest postacią z największą ilością CC w grze i ma całkiem duży dmg. Jedynym minusem tego jest ogromna zależność od many


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 12:16 
Cytuj  
Super, jak kiedys przyjdzie mi skakac z mostu, zeby spierdolic przed dwoma wrogami, to uzyje CC. Pewnie nie przezyje upadku, ale bede pro.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 12:47 
Cytuj  
ma ktos jakis ciekawy build dla dps/cc templara?
chyba to bedzie jednak najlepsze polaczenie z bow'em.

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 14:25 
Cytuj  
Dość fajny filmik pvp sorca bow + 1h/shield

https://www.youtube.com/watch?v=s29KvfHwYqk

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 15:39 
Cytuj  
@Mendol
http://esohead.com/calculator/skills#zo ... 6rsXx6rsXt

a na swap weapon mozesz sobie walnac melee 2h (ja tak bede robic) albo jakis inny zestaw pod łuk.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 16:55 
Cytuj  
ok dzieki wielkie.
chociaz w sumie sam juz nie wiem hehe.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 17:37 
Cytuj  
tragedia... same zbugowane questy, teraz trzeci pod rząd, dalej iść nie bardzo, bo już moby za wysoki level. wczoraj w party questy się non-stop bugowały, trzeba było robic po dwa razy. niech się biorą do roboty, bo czasu mało, a grać sie nie da.
jest jakieś narzędzie w grze do zgłaszania błędów?


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 22:09 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=5MO572U ... 4-overview

Moze sie ktos wypowiedziec na ten temat? Dzisiaj pogralem troche 3 frakcjami, glownie wbilem 6 lvl by zobaczyc jak wygladaja klasy i questy - wydaja mi sie byc ok.
PvP niestety nie mialem okazji przetestowac, ale z tego co mowia ludzie i widze na utubie wyglada dosyc dynamicznie

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2014, 09:00 
Cytuj  
wczoraj poogladalem streamy i nightblade bow + 2h daje niezle rade.
ale i tak wszyscy polecaja sorc + bow :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 2 mar 2014, 14:08 
Cytuj  
capri napisał(a):
tragedia... same zbugowane questy, teraz trzeci pod rząd, dalej iść nie bardzo, bo już moby za wysoki level. wczoraj w party questy się non-stop bugowały, trzeba było robic po dwa razy. niech się biorą do roboty, bo czasu mało, a grać sie nie da.
jest jakieś narzędzie w grze do zgłaszania błędów?


/bug i otwiera ci się okienko do raportowania.

Zanim się wku*** i wyjebiesz quest to zawsze sie przeloguj. W większosci wypadków to zrespawnuje quest object lub bossa. Ale np. w Foulwing matriarch harpy nic nie zrobisz, musisz po prostu pominać.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 2 mar 2014, 14:32 
Cytuj  
po stronie aldmeri są 3 questy zbugowane. the unveiling, harsh lesson i frog race. reszta jest wyłączona, bo nie można wychodzić poza auridon


_________________
steam: Deathel

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2014, 15:34 
Cytuj  
Frog race wczoraj wieczorem ruszył, do tych co wymieniłeś dodać można Blessings of the Eight, Eye Spy, Enter the Veiled Keep (albo Enter Doshia's Lair) nie wykonalne w party (nie widać ludzi z grupy), solo padam na obu. za 29 dni premiera, a pierwsza zona dziurawa jak ser szwajcarski ;)

/edit
i następny quest - Daughter of Giants, nie działa portal.

to ja podziekuję na dziś, a chłopaki niech się biorą do roboty.


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 2 mar 2014, 16:09 
Cytuj  
Blessings of the eight nie jest zbugowany, tylko trzeba czytać te notatki które tam są żeby wiedziec co robic. zrobilem wszystkie questy w auridon i te ktore napisales nie sa zbugowane. z doshia sprawa jest prosta, po przemianie trzeba niszczyc kulki ktore lataja tam, bo one go lecza. enter the veiled keep jest zbugowany o tyle, ze moby w 1 pokoju aggruja sie wszystkie na raz i trzeba pare razy do tego podchodzic, ale oprocz tego wszystko z tym questem w porzadku.

eye spy, daughter of giants jak i kilka innych questow jest zablokowanych z racji tego ze nie mozna wejsc do 2 zony (Grahwood czy jakos tak), bo beta ogranicza sie tylko do pierwszej duzej zony.


w tej becie najgorsze jest jednak to, że optymalizacja serwerów upadła na łeb, na szyję. jak na ostatnich testach w cyrodil grało się płynnie i nie lagowało, to teraz lagi są jak skurwysyn i praktycznie nie da sie grac :/


_________________
steam: Deathel

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2014, 16:20 
Cytuj  
ja tam lagów nie miałem.

Wbiłem sobie ten 15 lvl i wypróbwałem NB z bow+2h. Jest fun i jest dmg. Dalsze skille są ciekawsze i szkoda, że tylko ograniczyli tą betę do Auridon.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2014, 16:24 
Cytuj  
jak wrazenia z tego nb Kelebglin?
ja im wiecej czytam/ogladam, tym mniej jestem zdecydowany :)
wczoraj jeszcze widzialem dk + bow i tez wyglada calkiem zajefajnie.

w przypadku nb mam troche obawy, ze moze byc naprawde latwo skontrowany przez sorca czy wlasnie dk.


a lagi w pvp zonie (pierwsza kampania od gory) sa od 5 do 30 sekund.
czego w poprzedniej becie nie bylo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 2 mar 2014, 17:21 
Cytuj  
ty mendol zanim zdecydujesz sie czym grac, to juz wszyscy zdarza quit'nac;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2014, 17:22 
Cytuj  
hehehe taa, to mozliwe.
wiedzialem od poczatku, ze bede biegal z bow'em - i w poprzednich mmo byl tylko problem z wyborem rasy ;)

zrobilem lvl4 dk z bow'em i tez jest niezle pizgniecie.
jak tu grac panie premierze.

templar mi sie nie podoba wiec odpada.
sorc - w polaczeniu z bow'em chyba bedzie naprawde najlepszy ranged dps - ale jakos srednio mi to kurde pasuje do rangera.
dk - knockback, fire dmg w melee combat, w uj mozliwosci.

nightblade niestety raczej kiepsko tutaj wypada, a w sumie oczywiscie najbardziej pasi.
niestety siphoning jest troche za slaby w pvp, jesli go buffna to bedzie ok, do tego crit bonusy powinny dzialac na ranged weapon.


Ostatnio edytowano 2 mar 2014, 17:30 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 mar 2014, 17:28 
Cytuj  
Ja pasuje to TESO, ani mnie nie ciagnie do grania, a jak juz gram to mi sie za bardzo nie podoba.
Fakt faktem jak to lordyp napisal strone temu ten hype z forum sie udziela i sam sie napalilem na weekend, ale odpalilem i mi przeszlo :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.